Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? - Delinetciler Portal

Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

 1. #1
  sponsorlu bağlantılar
  Koç burcu erkekleri doğuştan şövalyedirler. Başkalarının yardım istemelerinebayılırlar. Sizi bir şeyden kurtardıklarını hissetmekten ve çaresiz kadınlar savaşmaktan hoşlanırlar.

  Onlara sürekli yeni bir heyecan ya da sürpriz yaratmalıdır. Bütçe ile kısıtlı olmaktan hoşlanmazlar. Uygun zamanlarında cömert bile olurlar. Paraları varsa inanılmayacak derecede eliaçıktırlar. Böyle durumlarda, kadınlar eşlerinden aldıkları paraların bir bölümünü, parasız kalacakları günler için saklamalıdır. Koç burcu erkeği kadının saçının şeklinden ve giydiği şapkalardan etkilenir.

  Arkadaş olabilecek ve sportmen kadınlardan hoşlanır. Ama herşeyden once eşlerinin ya da sevgililerinin gururlu olmasını isterler akıllı kadın, erkeğin fiziğ değil, gurur ve ihtirasına ilgi duyar. Koç burcu erkeğinin karısı, eşinin erkek arkadaşlarıyla iyi geçinmelidir. Giyim ve davranış konusunda modaya uygun olmalı, güncel konuları ve haberleri çok iyi izlemelidir. Ama hiç bir zaman unutmamalıdır ki, Koç erkeği maceraperest, lider ve öncüdür. Meşaleyi onun taşıdığını, herkesin de onu izlediğini hissettirmelidir.

  sponsorlu bağlantılar

    Konuyu Beğendin mi?
 2. #2
  çok doğru girçekten.))
 3. #3
  istesek dunyayi ele geciririz bee...:)
 4. #4
  tam beni diyo
 5. #5
  Harbi doğru :D
 6. #6
  bu saçma sapan fallar inanmayın bence kerkesten yana iyi soyler ler bu bir hayal mahsuludur
 7. #7
  hiç kimse koç erkegiyle evlenmesin hiç cekilmezler emin olun..
 8. #8
  Liseden burcu koç olan birinden hoşlanıyorum.Doğruyu söylemek gerekirse çok yakışıklı kızlar etrafında dört dönüyo ben bir sene geç yazıldığım için 9.sınıftayım o 10 aynı koridorda bile değiliz.Anca tenefüslerde göüryorum onu veya çıkşta yada okula geldiğimde bahçede beklerken ilgisini nasıl çekiceğime dair en ufak bir fikrim bile yok.Napabilirim?
 9. #9
  ben evlendim ve mükemmel
 10. #10
  bu koç erkegi b
  eni deli etmiş ne yapsamda sevmiyo yaa

 11. #11
  Evet koc erkeyi cok zordur..
  Okunma: 41642 - Yorum: 17
Kullanıcı Değerlendirmesi
5 - 5 (2 oy)