Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? - Delinetciler Portal
sponsorlu bağlantılar


Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

 1. #1
  sponsorlu bağlantılar
  Başak erkeğinden heyecan verici ve romantik bir şey beklemeyin. Başak burcu erkeği duygusal değil, entelektüeldir. Eğer kadın çok duygulu değilse, kocasından memnun kalır. Başak burcu erkeği sorun çıkarmaz ve sorunlara hemen tepki vermez.

  Değişiklikten hoşlanmaz, bu nedenle evden bile çıkmaz. ve kasaba yaşamını, kent yaşamını yeğler. Aşkta teslimiyet fikrini benimser; zaptetme, sahip olma fikrini pek önemsemez. Bu kayıtsızlığı, aşk oyunlarını seven kadınların bazen hoşuna gider.

  Flörtleri genellikle önemsiz şeylerdir, yuvası tehlikeye sokmaz. Başak burcu erkeği maddeyi sever ve sorunların ayrıntılarına girmekten hoşlan Kesin karar verilmesi gereken olaylar karşısında duraksar. O zaman üstüne varmamalısınız; yanlış karar verebilir. Başak burcu erkeği neşeli ve canlıdır; fakat zaman zaman kuruntuya kapılır. Bu yüzden onları kuşkulandırıcı davranışlardan kaçınmalısınız.

  Evde sistemli ve düzenli çalışmalısınız; dağınıklık ve düzensizlikten rahatsız olur her şey zamanında ve yerinde yapılmalıdır. Dağınık olmayın ve giyinişinize dikkat edin. Eşlerinin ilgisizlikleri, dağınıklıkları ve pasaklı oluşu, bu erkeklerin gözlerine batar. Evde neşeli bir hava, uysal ve sevgisini gösteren, düzenliliği seven bir e isterler. Her şey yerli yerinde ve temiz olmalıdır. Eşi neşeli olduğu kadar, hesap bilmeli ve tutumlu olmalıdır.

  sponsorlu bağlantılar

    Konuyu Beğendin mi?
 2. #2
  Bir basak seviyorum hatta asigim ama ona asik oldugumda onun sevgilisi oldugunu bilmiyordum. Onunla mesajlasiyoruz ve benden hoslandigini ve zaman istedigini soyledi ne yapmam ve nasil davranmam gerek???
 3. #3
  bak cnm bi erkek senden zaman istiyosa emin olki o erkek 2niz arasınd.seçim yapamıyodur fazla yüz verme o seni elde etmek icın tüm rollerini yapıcaktır yani oyuncu oysa yönetmen sensin seni seviyosa zaten diger kızı hıç dûşünmeden bırakacaktır he bide kaçan kovalanır bunu unutma güçlü ve azimli olmaya bak tmm.
 4. #4
  başak erkeğinden hoşlanıyorum tatlı sözlerde söylüyorum ama onu nasıl elde edeceğim ben ya ://
 5. #5
  ben başak burcu erkeğine aşığım ama ben onunla konuşamıyorum :(
 6. #6
  Sakın korkmayın arkadaslar bende basak burcu bi erkeği seviyorm asıgm sylemekten korkmayn cknmyn sakn nasıl olsa seviyosa hersye katlnyo
 7. #7
  ben bir başak erkeğine aşığım.bunu kendiside biliyor.sırf beni kıskandırmak için nefret ettiğim bi kızla çıkmaya başladı.bu kızdan kendiside nefret ediyor.ama ne olursa olsun onu çok seviyorum:))))
 8. #8
  Bence akreq çok duygusaldır ve başak verdiqi cewaptan emindir akrep ama hep sewer aşkın üstüne üstüne gider eqer başak bir sewgiliniz warsa birde bu erkekse hapı yuttunuz çünkü bnde bir erkek başaga aşıgm we çok zor olduqunu biliyorum kolay gelsin :)
 9. #9
  ben başak erkeğine aşığım kendimde terazi burcuyum 2 senedir o beni bende onu seviyorum ama çıkamıyoruz o lise1 ben 8. sınıfım ne yapabilirim
 10. #10
  Misafir Nickli Üyeden Alıntı
  başak erkeğinden hoşlanıyorum tatlı sözlerde söylüyorum ama onu nasıl elde edeceğim ben ya ://
  ben bir başak erkegı olarak solıorum ...gercekten sewıosan Çabala bıraz bence Nekadar zor okadar ıyıdırrr.. İyi gecelr

 11. #11
  Ben başak burcuyum ve burcumun tam özelliklerini taşırım biraz zaman tanıyın karşınızdakıne ve ufaktan hayatına girmeye bakın dürüst olun ona karşı boş olmadığınızı ıspatlayın üstüne varmayın o doğru kararı vereceğıne ve karşısındakıne göre kendıne göre herşeyi düşünür taşınır . Olmadıysada en fazla olmaz ölüm yokya sonunda o sızı unutur olumsuzluk varsa sizde onu untmaya bakın :D
  Okunma: 46576 - Yorum: 18
Kullanıcı Değerlendirmesi
3 - 5 (18 oy)