İkizler Kadınını Aşık Etmenin Yolları - Delinetciler Portal
sponsorlu bağlantılar


İkizler Kadınını Aşık Etmenin Yolları

 1. #1
  sponsorlu bağlantılar
  İkizler kadını son derece hoş, çekici, konuşkan, hareketli ve çevresindeki insanlara nasıl davranmasını bilen bir kişidir. İstediği her kişiyi nasıl etkileyeceğini ve ne söylerse sevileceğini kolaylıkla anladığından nabza göre şerbet veren diyebiliriz.

  Erkek arkadaşlarıyla çok iyi anlaşan bayan ikizler, haritasında su grubu (balık, yengeç ve akrep ) konumlanmış bir gezegen oluşumu yoksa, kolay kolay aşık olmayacaktır. Aynı görüşleri paylaştığı kimselerle sohbet etmekten zevk alan ikizler kadını kolay kolay maceralara girmez. Çünkü o erkekte çok fazla özellik arar ve ancak çok az erkekte bunları bileceğini bilir.

  Bazen aşık olduğunu düşünür ama karşısındaki erkeğe bunu hissettirmeden kendi içinde sorgular. Çok zeki olduğundan karşısındaki erkeği çok iyi analiz ederek, bu duygusunu kendi içinde sona erdirir. Erkek bu arada kadının hislerini anlayamaz. Ayrıca ikizler kadınının bıraktığı erkek, kolay kolay kendini toparlayamaz. Fakat ikizler kadını kolaylıkla unutarak yaşamına devam eder. Bu durum kalpsizlik olarak görülse de, o bunu kesinlikle mantıklı bulur ve üstünde de durmaz. Aksine ilişki boyunca erkeği çok mutlu ettiğini, güzel vakit geçirdiklerini ama erkeğin kendisine pek uygun olmadığı için bittiğini söyleyebilir.

  İkizler kadınını etkilemek için, yoğun bir ilgi göstermeniz gerekecektir. Onun zevklerini paylaşmalı, giyimini ve ona ait herşeyi övmelisiniz. Ayrıca, beğendiği her konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekecektir. Hatta ondan daha fazla bilgi sahibi olmanız bile gerekecektir. Maddi gücünüzün yerinde olması ikizler kadını için çok önemlidir.

  Onun zevk aldığı şeyleri satın alarak gönlünü hoşnut edebilmelisiniz. Onu seyahatlere sürmeli, sürekli haberleşerek durumunu öğrenmeli, sürpriz geziler düzenlemeli, arkadaşlarıyla bir arada olacağı davetler düzenlemelisiniz. Arasıra da olsa biraz uzak durarak onu meraklandırmalı, gizli yönleriniz varmış imajı yaratmalısınız. Sizi merak etmekten hoşlanabilir. Yalnız bu durumları fazla uzatmadan yine ilgilenmeli, kesinlikle umursamaz davranmamalı, hele hele başka birini övmeye kalkışmamalısınız. Bunu yaptığınız takdirde bu kadını anında kaybedebilirsiniz.

  sponsorlu bağlantılar

    Konuyu Beğendin mi?
 2. #2
  Bu kadar olur:) ben bir ikizler burcu kadınıym ve resmen beni tarif etmiş:)
 3. #3
  bence çok doru.ikizler kadını çok güzeldir. bende ikizler kadınıyım çünkü:)
 4. #4
  bencede çok doğru .... sevgilim ikizler (bittim ben)
 5. #5
  bende ikizler burcuyum ve değişkenlik özellğinden her kişinin ruh halini çok iyi çözüğ duymak istediğini söyleme konusunda ustayız :)
 6. #6
  ikizleerrrr..işte bu benimm.
 7. #7
  Misafir Nickli Üyeden Alıntı
  ikizleerrrr..işte bu benimm.
  İkizler Burcunda doğan kadında inanılmaz bir cazibe vardır. O üstün zekası, tatlı sözleri ve daha bir çok özelliğiyle en erişilmez sanılan erkekleri bile kendisine bağlayabilir...

 8. #8
  a dan z ye doğruuuu :))
 9. #9
  bnde ikizler kadınıyım bnce en cazibeli ve en zeki kadın burçu
 10. #10
  ikizler burcundan oldugunu ogrendıgım gun bıttıgımı anladım. mahfettı benı... acı cekıyorumm......
 11. #11
  mükemmel birşekilde anlatmış hele birde başkasını övme kısmı yokmu hakikatten ilişkimin bitme sebebidir tam anlamıyla bir ikizlerim bukadar olur ya
  Okunma: 59030 - Yorum: 49
Kullanıcı Değerlendirmesi
3.9 - 5 (70 oy)