Gerçek Korkunç Hikayeler

 Gerçek Korkunç Hikayeler

  Okunma: 281756 - Yorum: 448
 1. #1
  Yurttaki Cinler

  Bu efsane, 80'li yıllarda dilden dile dolaşıyordu. Gazi Kız Öğrenci Yurdu'nda bir grup kız, eğlence olsun diye cin çağırmaya karar vermiş. Bi odaya toplanıp başlamışlar seansa. Cin çağırmadaki en önemli husus da, cini geri göndermekmiş. Kızlarımız cini çağırıp bi güzel eğlenmişler. Hatta dalga falan bile geçmişler, gülmekten yerlere yuvarlananlar olmuş.

  İşleri bitince cini göndermek istemişler ama cin gitmiyomuş. Saatlerce uğraşmışlar. Sonunda cin gitmiş. En azından öyle sanmışlar. Gece yarısından sonra ise katlardan tuhaf tuhaf gürültüler gelmeye başlamış. O aralarda da bi sapık hadisesi yaşanmışmış yurtta. Cin olayını bilmeyen diğer kızlar korku içinde gürültüleri yurt idaresine haber vermiş. Gene sapık geldi sanılmış ve yurt didik didik aranmış ama bi'şey bulunamamış. Herkes tekrar odasına çekilmiş. Ancak o tuhaf gürültüler hala devam ediyomuş. Bu kez polis çağırılmış. Bütün kızlar dışarı çıkarılıp bi de polis didik didik etmiş yurdu. Ama yine nafile. Hiiiç bi'şey bulunamamış.

  Bu esrarengiz gürültüler durmuyomuş. Cin çağıran kızlar, olayı kendi aralarında konuşurlarken birisi, "Yaa yoksa bizim cin mi gitmedi mi, o çıkarıyo olmasın bu gürültüleri?" demiş. Aynı cini tekrar çağırmaya karar vermişler. Evet, gerçekten de önceki cin kendisiyle alay edildiği için gitmemiş ve cini kim çağırdıysa ancak o ikna edip gönderebilirmiş. Cini çağıran grubun başındaki kız panik olmuş. Çok da iyi bilmezmiş bu işleri. Ertesi gün bilenlerden cinlerle ilgili bi'şeyler öğrenerek cini göndermeye çalışmış. Ama o gürültüler durmamış. Cinin gidip gitmediği tam anlaşılamamış. Ancak o günlerde Gazi Yurdu'nun üst katlarından atlayarak intihar eden kızın, işte bu kız olduğu söyleniyormuş.
 2. #2
  Ters Ayaklı Şeytan

  şimdi bi yurtta (yatılı bi okulda) kızlar odalarına çekilmişler yemekten sonra ve toplanıp birbirlerine şeyten ile ilgili hikayeler anlatmışlar.Tabi ki hepsi korkuyo ama nasıl olsa bu kadar kişiyiz ne olabilir ki die düşünüyolar.Nese bunlar birbirlerine şeytanın ayaklarının ters olduğunu ve içine şeytan giren birinin de ayaklarının ters olduğunu sölüyolar..

  Sonra hepsi korka korka yatıyolar ve uyuyolar.Ancak bi kızın tuvaleti gelio ve yalnız korktuğu için bi arkadaşını uyandırıp onun da gelmesini istiyo.Kız çok nazlanıyo ama arkadaşını kıramayıp razı oluyo.Tuvaleti olan kız işini bitiriyo tuvalet kapısına çıkıyo arkadaşının yanına arkadaşı kıza aşırı boğuk bi sesle:
  -İşin bitti mi? diyo
  kız çok şaşırıyo ve korkuyo tam:Evet bitti derken arkadaşının ayaklarının ters döndüğünü görüyo ve koşmaya başlıyo tabi ayakları ters olan kız orda bekliyo kızın peşinden gitmiyo.Ve bu arada diğer kız tuvalete geldiğine arkadaşını çağırdığına binpişmandır ama hala koşmaktadır.Bir süre koştuktan sonra bi hocasını görür ve çok korktuğunu ve olanları söler.Olanları anlattıktan sonra :
  -Hocam görmeliydiniz kızın ayakları tersti ve bana çok kötü bakıyodu ve ayakları tersti inanamıyormm diyo.hocası kıza diyoki
  -Ayakları benimkiler gibi mi yani ha sölesene . dio
  kız hocasının ayaklarına baktığında onun da ters olduğunu görüyoo
  işte bu hikayeden sonra o okulda böle olaylar devam etmiş ve o kız asla bulunamamış….

 3. #3
  Bu bir katilin hikayesidir.Yıl 1950 Ceret adında bir adam ölülere çok meraklıdır hatta ve hatta bir keresinde mezarı kazmaya çalışmış ve ölüyü ewine ***ürmek istemişti.Ama tabiki biz izin vermedik.Bir gün ewinde ilk defa bir parti düzenlemişti.Bizide davet etmişti giderken biraz korkmuştum çünkü: evinin önünde bir mezarlık bulunuyordu.Ve bir söyleşiye göre bu mezarlıktan geçen kişilerin o mezarda en çok azap çeken ölü ile yer değiştirecegi söyleniyordu.Parti olan gün geldi çattı.3 arkadaşla birlikte o mezarlıktan geçmeye korkuyorduk ama napabilirdik? Cereti kırmamamız lazımdı ve bunu göze aldık.Mezarlığın kapısına geldiğimde kapıda yaşlı bir adam gördüm.Bana yaklaşma diyordu yanında bir tabut içindede kefen vardı.yaşlı adam bize doğru bakarak sen buna laiksin diyordu.Biz onu hiç gale almadan yolumuza devam ettik.Evinin önüne geldiğimizde hiç kimse yoktu.Böyle bir partide herkesin olması lazımdı ama tam tersine sadece biz vardık.Kapıyı çaldığımızda elime bir sıvı geldi bu kıpkırmızı bir kandı.İçeriye girdik ev gayet düzenli ve güzeldi.Arkadaşım lavobaya gitmek istemişti bizde Ceret'in nerede olduğunu merak ediyorduk arkadaşımın gittiği lavobadan bir çığlık duyduk hemen oraya gittik ve Ceret'in cesetini ve mezarlıktan yeni çıkmış bir iskelet ile karşılaştık anladıkki ruhları rahatsız etmek iyi bir şey değilmiş. SİZ SİZ OLUN ASLA RUH FELAN ÇAĞIRMAYIN... Bu hikaye benim büyük büyük dedemin bize her zaman anlattığı hikayedir...
 4. #4
  arkadaşımın kızının çok samimi arkadaşı cinli..ayriyetten o kızı bende gördüm...arkadaşımın kızıyla bir gece sabaha kadar arkadaşını konuştuk bana anlattı..bu cin o kızı tam zaptetmiş,düşünceleri bile normal genç kız fikirlerinde değil..arkadaşımın kızıyla sık sık beraber oldukları için arkadaşı bazı şeyleri anlatmasada görerek değişimleri farkediyormuş..bu cin kızla cinsel temasta bulunuyor, kızın vücudunda mor lekeler görünüyor,..kızın anneside hiçbişey sormuyormuş çünkü anneside cinli aynı durumu anneside yaşıyor..sağlıklı düşünemeyen bir aile çünkü beyinlerini dahi cin yönetiyor..sorgu mekanizmaları yok..o kızla tanıştığım gün inanın 16 yaşındaki bu kızın görüntüsü 30luktu ve malum kadınlardan farkı yoktu..takma tırnaklar dahi tırnaklarından kısa kalır..inanın beni ve yanımdaki diğer arkadaşlarımı çok etkilemişti ve o kızı düşünmeden edemiyoruz..3 yıl önceydi bu görüşüm..sabahladığımız arkadaşımın kızına,hemenbir şekilde o kızla alakanı kes dedim..cinli kızın dünyala hiç alakası yok,ne erkek arkadaşı ne hobisi,çünkü cin izin vermiyormuş..benim teşhisim cinli kızın annesinin cinle ilişkisinden doğan çocuğu bu kız olmuş..yani babası cin..
  cinli kızı tanımasanız ve görseniz bilmeden kızdaki olağan değişimden ters bişeylerin olduğunu anlardınız..
  sabaha kadar konuştuğumuz gece merak ettim dedim bu cinli kızı annen biliyormu anlattınmı?yok anlatmadım dedi...arkadaşım bilse kızının o kızla arkadaşlık yapmasını istemezdi eminim..annene anlat ve cinli kızdan kurtul dedim çok nasihatler çektim korkutarak..sen söylemezsen ben annene anlatacağım dedim..şimdi arkadaşımın kızı cinli kızla görüşmüyor arkadaşlıklarını bitirdi..

  Konu mavische tarafından (13-05-2009 Saat 00:03 ) değiştirilmiştir.
 5. #5
  Birgün evde yanlızdım.Annemle babam biryere gitmişti.Ben evde yatıyordum.Birden kapı açılma sesi duydum.
  sonra baba senmisin dedim.Sonra içreri bi karabasan girdi.üstüme gelmeye başladı.ben çok koriçimden dualar okuyordum.birden arkamdan bir ışık belirdi karabasan kayboldu.

  İster inanın ister inanmayın arkadaşlar bu gerçek

 6. #6
  Kuran da gelen herhangi bir varlik gercektir , mesela cin , kuranda geldi , o yuzden vardir , yalniz siz kacinin bu turlu konulardan , cin cagirmadan falan , cunku iyi bir fikir oldugunu sanmiyorum , musallat olur filan yani , pek emin degilim zaten cagirilabilecegine ama siz genede kacinin bu tur seylerden , hic gerek yok , baska seylerle ilgilenin bence
 7. #7
  benim adım Özgür ve aşağıda okuduklarınız gerçek.


  bir yilbaşı gecesi ben kuzenim ve okuldan 5 arkadaşım bizim eve gelmiştiler annem ve babam yılbaşı için amcamlara gitmişti aramızdan biri ruh çağıralım dedi bizde katıldık ey ruh geldiysen bir işaret ver dedik birden ışıklar kesildi ve cam açık olmamasına ramen perdeler dalgalanıyordu camda siyah birşey belirdi.Ve sonra aramızdan bır arkadaşımızın ayağının ters olduğunu fark ettik. Hepimiz dışarıya doğru koştuk.Dışarıdabir yaşlı adam vardı.Adam neden bağırdığımızı sordu.Bizde olanları anlattık.Ve arkadaşımızın ayağının ters olduğunu söyledik.Oda bize kendi ayaklarını gösrererek şöyle mi dedi.

 8. #8
  Biz arkadaşlarımızla bizim yan binaya gittiğimizde orda bişeyler olduğunu fark ettik ve araştırmaya başladık.
  Bir arkadaşım ondan hiç korkmadı ve onunla konuştu oda bize ışığı yakıp söndürdü kapıları çarptı,bu binanın bodrum katında olmuştu.Evde olmadığı zaman ne sorarsak soralım ne ışık yanıo ne de kapı çarpıyo.orada kafası olmayan bebek ,çok garip iki kedi,binanın kapıcısının kopyasının olması ve onunla röportaj yaptığımızda orada bişeyler olduğunu ağzından kaçırması,oraya indiğinde bizim son sesimizle bağırmamıza rağmen bize cevap vermemesi, siyah beyaz gölgeler,eski zamanlarda 16 yaşındaki bir kızın olay yerindeki kuyuya düşmesi,bize işaret göster dediğimizde tasın fırçanın ve süpürgenin yer değiştirmesi,gastede cin harflerinin belirt edilmesi,orada boruda ki kanlar,16 yaş kıyafetleri ve eski,16 şeklinde ip bulmamız,banyo gibi yerden sabunu aldığımızda yerin sallanması ayak sesi ve su sesi gelmesi,tuvaletteki ayna da kız gözükmesi,camdan baktığımızda çizgi gibi şeyin ordan hayalet gibi bişey geçmesi,oradaki köpeğe cin varsa binaya bak yoksa başka yere bak dediğimizde her seferinde binaya bakması, kapıcının bir parmağının olmaması,arkadaşımız ona küfür edince gözünü şişmesi,odada birinin yatması gibi daha birçok ipucu.
  bunlar gerçek ister inanın ister inanmayın birdahada oraya inmiyoruz sadece camdan takip ediyoruz.

 9. #9
  yoldaki cin...................bu olay ırak ta gerçekleşmştir ırak ta bi sürü terkedilmiş ve eski ev vardır ama bunların en korkunçuise arafa cadesi dedikleri o yerde cadenin hemen yan tarafında duran eski ve buyuk evlerdir o cadeden kimse sık sık geçmezmiş çunku evler hakında çok rivayetler varmış birgun bi adam işten çok geç dönuyormuş arafa yolu kestirme olduğuu için ordan geçmek istemiş belki bu sayede eve çabuk ulaşırım diye yoluna devam etmiş adam yolda giderken uzaktan elbisesi gökkuşağı renginde siyah uzun saçları ve ayakkabısızmış bi kız duruyomuş saate çok geç adam da arabayla kızın yanına ilerlemeye başlamış ve kıza yaklaşınca görduğu manzara karşısında şaşkınlığa uğramış çunku kızın gözbebekleri uzun tıpkı kedilerin gözbebeklerine benziyomuş ve yuzu normal insan yuzu gibi diğilmiş tırnaklarıda çok uzunmuş ve gözlerini adama doğru çevirip dilindekini sakın söyleme ve tekrarlamış dilindekini söyleme yoksa kayboluruz adam şaşkınlıkla dinliyomuş ve kız demişki bugun duğunumuz var bize katılırmısın sana kız da veririz ve kızın arkasından ona benzeyen bi suru yaratık çıkmış adam daha fazla dayanamamış ve dilin dekini söylemiş besmele çekmiş ve hepsi anın da yok olmuş adam ordan hemen uzaklaşmış bir gun sonra da bu olayı arkadaşlarına anlatmış arkadaşları demiş ki senin o görduğun yaratıklar aslında cinlerdir ve aynı o yoldan geçen bi adamıda duğunlerine davet etmişler adam gitmiş bi dahada haber alınamamış ????
 10. #10
  allahim sen bu kullarni seytanin serrinden cinlerin kotulugunden koru rabbim sen bize dogru yolu goster yokluktan var eden allahim her seye gucu yeten allahim kuluna en umutsuz anda care yollayan allahim sen bizi koru rabbim koru ki seytanin yoluna sabmiyalim koru ki seytanin kotuluklerine adet olmuyalim cunku biliyoruzki dogadaki her sey senin var oldugunu isbatlar hic bir sey kendi kendine olusmas EYYYY RABBIM EYYY HER SEYIN SAHIBI ALLAHIM SEN BU KULLARINA ACI SEN BU KULLARININ DUA LARINI KABUL ET ALLAHIM amin
 11. #11
  arkadaslar benim 6 sene önce yasadığım mahalledeki karsı komsumuzun kızı ve oğlu arkadaslarını çağırıp cin çağırmaya çalısmışlardı 2 kız ve 2 erkek olmak üzere 4 kişilermiş gece annesi ve babası bi akrabalarını ziyarete gidince ışıkları kapatıp cini çağırmıslar cinle dalga geçmişler küfürler etmişler sonra cini göndermeye çalışmışlar ama cin gitmiomus elhamı filan okumuşlar ama yine gitmemiş sonra evin oğlu sigara yakıcakmış fakat ablası ışığı görürse dışarı çıkar belki bilmiyoruz nasıl birşey diye sigarasını söndürmüş daha sonra fincan sallanmaya baslamıs ve devrilmiş o sabah kadının kocası uykusunda ölmüş kadın dul kaldı kız akıl hastanesinde sakın cin çağırmaya kalkmayın arkadaslar adam çok sağlamdı fakat aniden ölmüş ve kadının anlatmasına göre evden tuhaf sesler geliomus fakat oğludur diye birşey demiyormus

Konu Etiketleri

cinli hikayeler

cinli hikayeleri

cinler hakkında hikayelerCınlı hıkayelerkorkunç hikayeler dinle