Gerçek Korkunç Hikayeler - Aradığın Bilgi Burada

Gerçek Korkunç Hikayeler

 1. #1
  Yurttaki Cinler

  Bu efsane, 80'li yıllarda dilden dile dolaşıyordu. Gazi Kız Öğrenci Yurdu'nda bir grup kız, eğlence olsun diye cin çağırmaya karar vermiş. Bi odaya toplanıp başlamışlar seansa. Cin çağırmadaki en önemli husus da, cini geri göndermekmiş. Kızlarımız cini çağırıp bi güzel eğlenmişler. Hatta dalga falan bile geçmişler, gülmekten yerlere yuvarlananlar olmuş.

  İşleri bitince cini göndermek istemişler ama cin gitmiyomuş. Saatlerce uğraşmışlar. Sonunda cin gitmiş. En azından öyle sanmışlar. Gece yarısından sonra ise katlardan tuhaf tuhaf gürültüler gelmeye başlamış. O aralarda da bi sapık hadisesi yaşanmışmış yurtta. Cin olayını bilmeyen diğer kızlar korku içinde gürültüleri yurt idaresine haber vermiş. Gene sapık geldi sanılmış ve yurt didik didik aranmış ama bi'şey bulunamamış. Herkes tekrar odasına çekilmiş. Ancak o tuhaf gürültüler hala devam ediyomuş. Bu kez polis çağırılmış. Bütün kızlar dışarı çıkarılıp bi de polis didik didik etmiş yurdu. Ama yine nafile. Hiiiç bi'şey bulunamamış.

  Bu esrarengiz gürültüler durmuyomuş. Cin çağıran kızlar, olayı kendi aralarında konuşurlarken birisi, "Yaa yoksa bizim cin mi gitmedi mi, o çıkarıyo olmasın bu gürültüleri?" demiş. Aynı cini tekrar çağırmaya karar vermişler. Evet, gerçekten de önceki cin kendisiyle alay edildiği için gitmemiş ve cini kim çağırdıysa ancak o ikna edip gönderebilirmiş. Cini çağıran grubun başındaki kız panik olmuş. Çok da iyi bilmezmiş bu işleri. Ertesi gün bilenlerden cinlerle ilgili bi'şeyler öğrenerek cini göndermeye çalışmış. Ama o gürültüler durmamış. Cinin gidip gitmediği tam anlaşılamamış. Ancak o günlerde Gazi Yurdu'nun üst katlarından atlayarak intihar eden kızın, işte bu kız olduğu söyleniyormuş.

    Konuyu Beğendin mi?
 2. #2
  Ters Ayaklı Şeytan

  şimdi bi yurtta (yatılı bi okulda) kızlar odalarına çekilmişler yemekten sonra ve toplanıp birbirlerine şeyten ile ilgili hikayeler anlatmışlar.Tabi ki hepsi korkuyo ama nasıl olsa bu kadar kişiyiz ne olabilir ki die düşünüyolar.Nese bunlar birbirlerine şeytanın ayaklarının ters olduğunu ve içine şeytan giren birinin de ayaklarının ters olduğunu sölüyolar..

  Sonra hepsi korka korka yatıyolar ve uyuyolar.Ancak bi kızın tuvaleti gelio ve yalnız korktuğu için bi arkadaşını uyandırıp onun da gelmesini istiyo.Kız çok nazlanıyo ama arkadaşını kıramayıp razı oluyo.Tuvaleti olan kız işini bitiriyo tuvalet kapısına çıkıyo arkadaşının yanına arkadaşı kıza aşırı boğuk bi sesle:
  -İşin bitti mi? diyo
  kız çok şaşırıyo ve korkuyo tam:Evet bitti derken arkadaşının ayaklarının ters döndüğünü görüyo ve koşmaya başlıyo tabi ayakları ters olan kız orda bekliyo kızın peşinden gitmiyo.Ve bu arada diğer kız tuvalete geldiğine arkadaşını çağırdığına binpişmandır ama hala koşmaktadır.Bir süre koştuktan sonra bi hocasını görür ve çok korktuğunu ve olanları söler.Olanları anlattıktan sonra :
  -Hocam görmeliydiniz kızın ayakları tersti ve bana çok kötü bakıyodu ve ayakları tersti inanamıyormm diyo.hocası kıza diyoki
  -Ayakları benimkiler gibi mi yani ha sölesene . dio
  kız hocasının ayaklarına baktığında onun da ters olduğunu görüyoo
  işte bu hikayeden sonra o okulda böle olaylar devam etmiş ve o kız asla bulunamamış….

 3. #3
  Bu bir katilin hikayesidir.Yıl 1950 Ceret adında bir adam ölülere çok meraklıdır hatta ve hatta bir keresinde mezarı kazmaya çalışmış ve ölüyü ewine götürmek istemişti.Ama tabiki biz izin vermedik.Bir gün ewinde ilk defa bir parti düzenlemişti.Bizide davet etmişti giderken biraz korkmuştum çünkü: evinin önünde bir mezarlık bulunuyordu.Ve bir söyleşiye göre bu mezarlıktan geçen kişilerin o mezarda en çok azap çeken ölü ile yer değiştirecegi söyleniyordu.Parti olan gün geldi çattı.3 arkadaşla birlikte o mezarlıktan geçmeye korkuyorduk ama napabilirdik? Cereti kırmamamız lazımdı ve bunu göze aldık.Mezarlığın kapısına geldiğimde kapıda yaşlı bir adam gördüm.Bana yaklaşma diyordu yanında bir tabut içindede kefen vardı.yaşlı adam bize doğru bakarak sen buna laiksin diyordu.Biz onu hiç gale almadan yolumuza devam ettik.Evinin önüne geldiğimizde hiç kimse yoktu.Böyle bir partide herkesin olması lazımdı ama tam tersine sadece biz vardık.Kapıyı çaldığımızda elime bir sıvı geldi bu kıpkırmızı bir kandı.İçeriye girdik ev gayet düzenli ve güzeldi.Arkadaşım lavobaya gitmek istemişti bizde Ceret'in nerede olduğunu merak ediyorduk arkadaşımın gittiği lavobadan bir çığlık duyduk hemen oraya gittik ve Ceret'in cesetini ve mezarlıktan yeni çıkmış bir iskelet ile karşılaştık anladıkki ruhları rahatsız etmek iyi bir şey değilmiş. SİZ SİZ OLUN ASLA RUH FELAN ÇAĞIRMAYIN... Bu hikaye benim büyük büyük dedemin bize her zaman anlattığı hikayedir...
 4. #4
  yoldaki cin...................bu olay ırak ta gerçekleşmştir ırak ta bi sürü terkedilmiş ve eski ev vardır ama bunların en korkunçuise arafa cadesi dedikleri o yerde cadenin hemen yan tarafında duran eski ve buyuk evlerdir o cadeden kimse sık sık geçmezmiş çunku evler hakında çok rivayetler varmış birgun bi adam işten çok geç dönuyormuş arafa yolu kestirme olduğuu için ordan geçmek istemiş belki bu sayede eve çabuk ulaşırım diye yoluna devam etmiş adam yolda giderken uzaktan elbisesi gökkuşağı renginde siyah uzun saçları ve ayakkabısızmış bi kız duruyomuş saate çok geç adam da arabayla kızın yanına ilerlemeye başlamış ve kıza yaklaşınca görduğu manzara karşısında şaşkınlığa uğramış çunku kızın gözbebekleri uzun tıpkı kedilerin gözbebeklerine benziyomuş ve yuzu normal insan yuzu gibi diğilmiş tırnaklarıda çok uzunmuş ve gözlerini adama doğru çevirip dilindekini sakın söyleme ve tekrarlamış dilindekini söyleme yoksa kayboluruz adam şaşkınlıkla dinliyomuş ve kız demişki bugun duğunumuz var bize katılırmısın sana kız da veririz ve kızın arkasından ona benzeyen bi suru yaratık çıkmış adam daha fazla dayanamamış ve dilin dekini söylemiş besmele çekmiş ve hepsi anın da yok olmuş adam ordan hemen uzaklaşmış bir gun sonra da bu olayı arkadaşlarına anlatmış arkadaşları demiş ki senin o görduğun yaratıklar aslında cinlerdir ve aynı o yoldan geçen bi adamıda duğunlerine davet etmişler adam gitmiş bi dahada haber alınamamış ????
 5. #5
  Bende size başımdan geçen bir olayı anlatacam
  Bir gece saat 23:00 cıvarlarıydı herkez uyuyordu benimde o akşam hiç uykum gelmiyordu televizyonu açtim bir korku filimi izlemeye başladım birden elektirikler kesildi etraf kap karanlık olmuştu hala uykum gelmiyordu içimde kotù bir his vardi ne oldugunu bilmiyodum birden onumde karanlık bir golge geçti once hiç takmadim sonra kapiya baktim bir golge gordum beni cagiriyordu evet bu annemin sesiydi beni odasina cagiriyordu kalktim odasina gittim ama annemin odasinin kapisi kapalıydı iceri girdim ve annem uyuyordu sabah nedenini soracaktim neyseki sabah oldu anneme beni dün gece niye çagirdığını sordum beni çağırmadığını söyledi benle kafamı buluyorsun dedim ama yemin edince inanmak zorunda kaldım aynı akşam böyle bir olay ablamından başından geçti onuda başka bir zaman anlatırım

Konu Etiketleri

cinli hikayeler

cinli hikayelericinli hikaye
  Okunma: 285013 - Yorum: 4
Kullanıcı Değerlendirmesi
3.2 - 5 (35 oy)