ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri - Delinetciler Portal

ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri

1. İbret alınacak , sizi şaşırtacak belkide yaşantınıza farklı bir gözle bakmanızı sağlayacak resimler karşınızda. Konuya yorum yapabilir yada elinizde bulunan resimleri bizimle paylaşabilirsiniz.

21 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri

22 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri

23 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri

Konuyu Beğendin mi?

Güncelleme : 2017-05-25
  2. Arkadaşlar Bu Resimler Tamamen Gerçek. Olay da şu. . Bizim mahallede amcamın barakası vardı. Geçen gün barakanın elektrik kablosunun kopması nedeniyle tamamında yangın çıktı. Ve baraka tamamen yandı. İtfaiye söndürme çalışmaları yaptı. Ve amcam barakada Kuran vardı deyip bakmaya girdiğinde Her şeyin kül olduğu barakadan Çıkan Görüntüler. Bende Resimlerini Çekip sizlerle Paylaşmak istedim.

1016 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri
    1017 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri

Kuran-ı Kerim Defnedilmek üzere saklanıyor şuan. Tüm kabı yanmasına rağmen içindeki yazılarda hiç bir hasar yok.

3. denizdeki ALLAH yazısı çok ilginç

32 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri

4. Asya Depreminden sonra açıklanmayan bir alanda çekildiği söylenen bu resimler için dünya basını ikiye bölünmüş durumda, bir kısım medya bu resimler gerçek derken diğer taraf bu resimlerin sahte olduğunu öne sürüyor, gerçi resimler o kadar net ve büyük çekilmiş ki adeta inanıp inanmamak size kalmış dedirtiyor insana hiç de çizgi filmlerde göründükleri gibi değil.

405 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri 406 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri 407 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri 408 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri 409 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri

5. 779 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri

Güncelleme : 2007-05-06
  6. arkadaşla inanılmaz yani ne diyeyim ALLAHIN işi

İsim:  ibretlikresim.jpg
Görüntüleme: 2546
Büyüklük:  32,7 KB (Kilobyte)

İsim:  ibretverici_resimler_05.jpg
Görüntüleme: 467
Büyüklük:  40,3 KB (Kilobyte)

İsim:  ibretverici_resimler_07.jpg
Görüntüleme: 1332
Büyüklük:  16,5 KB (Kilobyte)

İsim:  ibretverici_resimler_10.jpg
Görüntüleme: 902
Büyüklük:  16,7 KB (Kilobyte)

İsim:  Islam_Earthquake_Mosque.jpg
Görüntüleme: 661
Büyüklük:  16,8 KB (Kilobyte)

7. 30 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri

31 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri

32 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri

33 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri
    arkadaşlar bunlar herkese bir ders olsun onlarda insan bizde insanız

8. ya bakın bızde gunde mılyonlarca yıyecegı cope atıyccccoz
  9. hakkaten bütün türkiyenın ibret alması lazım
  10. yazıkki bizlere görüpte ibret almıyorsak.
  11. ALlah YARDIM ETSİN KİMSEYİ DÜŞÜRMESİN BÖYLE DURUMLARA
  12. 1207 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri

1208 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri

İngiltere - Londra British müzesinde bulunmaktadır.

Süveyş kanalı açılırken denizin kenarında küçük bir tepecikte bulunmuş ve Londra'ya getirilmiştir

Saçlarının bir kısmı halen yerindedir.

Başının bazı azalarının etleri de halen yerlerindedir.

Alın kısmında et kalmamıştır.

Elleri ve ayakları secde eder vaziyettedir.

13. allah hepimizi bu ibretlik resimlere konu olmaktan korusun ve allah böle insanlara yardımcı olsun.
  14. subhanallah yarabbii o gencin kabir azabindan sonraki hali... biz daha neyi bekliyoruzki.... affedersiniz o günah tasimsayan hayvanlar bile allah kelamini dilinden düsürmüyorlar ya bizler.. sanki ölümü biz tadmiyackamisiz gibi hic gühanimiz yok mus gibi gülüb eyleniyoruz günde acaba kac kere allahu ekber demisizdir... cenabi hakkin emirlerini sirf onun azabindan korktugumuz icin diil sirf, yapmassak kabirde azab cehennemde azab göreceyiz diye yapmamali dimi kardeslerim. Allahi (cc) sevdigimiz icin bütün kalbimizle ona inandigimiz icin isteryerk severk yapmali.. aeo kardeslerim allah sizlerden razi olsun cennetede heberaber olama dileyile
  15. Kİmn Ne OlacaĞi HİÇ Bellİ Olmaz Bİzİm Çoplerdende PoŞet PoŞet Ekmek Çikmiyormu Sankİ Allah Gene Bİze İyİ Yemek Verİyor 3 Yerİne 2 Ekmek Alsakta Bİrİnİde Onlara Yollasak Ama ÇÖpe Atmak Varken Nİye Öyle Şeyler Yapalimkİ Ayip Vallahİ Ayip BaktikÇa Utaniyor İnsan
  16. hatketten bütün türkiyenin ibret alması lazım
  17. onun için Allah kimseyi aç bırakmaz demeyip bakabileceğimiz kadar çocuk sahibi olmalıyız.
    Bunu bilhassa bol çocuk sahibi olanlara göstermek lazım. hoş onların bir kısmı çocuklarının sırtından geçimini sağladıkları için şikayetçi olacaklarını sanmıyorum.
    çevremde çok sayıda olduğu için böyle yazıyorum.
    herkes üzerine alınmasın lütfen.

18. ve biz hala şükretmiyoruz kardeşlerim allahım son nefesimizde dahi şükretmeyi nasip etsin en önemli kurtuluş yollarından biride budur
  19. Halinize Şükredin arkadaşlar Şuan En Azından yiyecek bir dilim ekmek bulabiliyorsanız Şükredin...

Allah Onlarında Yardımcısı olsun Kimseyi Düşürmesin...
    ...AMİN...

20. Allah TÜm İnsan OĞlunu BÖĞle Durumlara DÜŞÜrmesİn İnŞallah...
  21. Halimize binlerce hamdolsun YaRab Allah'ım onlara yardım etsin kimseyi açlıkla terbiye etmesin :2:
    Güncelleme : 2007-05-25
  22. Bu resimleri gördükten sonra aklıma ilk gelen şey Allaha şükür etmenin önemi dir.Allah bu insanlara sabır vesin bu resimler çok şeyler anlatıyor.Çok çok uzun konuşmaya gerek yok.İnsanoğlu ne kadar duyarsız.Bir tarafta lüks içinde yaşayanlar bir tarafta açlıktan ölenler...
  23. gerçekten.orası şimdi böyleyse ileride nasıl olur acaba.(küresel ısınma)'yı kastediyorum.tam bi felaket olur.
  24. yazık ya çok üzüldüm ikinci resım çok kötü Allah kımseyı bole durumlara düşürmesın.
  25. çok guzel bı konuya değinmısın ellerıne salık paylaşım için saol
  26. kardeşim bu iş için bi seferberlik başlatsak olmaz mı?bu arada benim de bir sitem var hatta tanıdığım bi kaç tanınmış arkadaşım var onlarla birlikte ve reklamlar sayesinde iyi bi iş çıkarabiliriz bana katılan ve bu işte ben varım diyen varsa bana pm ile ulaşsın veya msn e gelsin şimdiden teşekkürler.....
  27. Allah ım insan utanmazmı dünyada böyle insanlar warken hala herşeyin enini istemeye,biz müslünanız demeye,onlara kardeşimiz demeye,başımızı yastığa koyarken hiçmi aklımıza gelmez Peygamber EFendimizin(sav) "komşusu aç yatarken kendisi tok yatan bizden değildir" sözü hepmizin Allaha şükür 3-5 kuruşu wardır ve en büyük dayanağımız duamız war onlar insan asla bunu unutmayalım
  28. Halimize şükretmeliyiz o kadar isyana ve o kadar israfa rağmen yinede bolluk içinde yaşıyoruz ALLAH kimseyi açlıkla terbiye etmesin çok zor eline koluna sağlık kardeş resimler için bu görüntülerden o kadar çok anlam çıkar ki anlayana ...
  29. allahım sen görür işitir ve bilirsin. bu kullarınıda gördüğün muhakkak sana el açıyorum geri çevirme bu kullarınada yardımcı ol. amin arkadaslar halimize bir değil binlerce kez hamd olsun. Lütfen ziyankar olmayalım.
  30. çok yazık yaaaaaaaaaa içim parçalandı
  31. gErçekten ibretlik resimler herkes ders almalı
  32. elife teşekkür ediyorum çok güzel değerlendirmiş zamanımız boşa geçiyor
  33. helal olsun sana zaten isminden belli kızımın adı adın gibi dosdoğru ol........
  34. gerçekler... güzel olmuş
  35. İnsanlığın Birşeyler yapması lazım
    yazık sadece acıyoruz

36. helal beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  37. Alıntı:
    VusLaT Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar Bu Resimler Tamamen Gerçek. Olay da şu. . Bizim mahallede amcamın barakası vardı. Geçen gün barakanın elektrik kablosunun kopması nedeniyle tamamında yangın çıktı. Ve baraka tamamen yandı. İtfaiye söndürme çalışmaları yaptı. Ve amcam barakada Kuran vardı deyip bakmaya girdiğinde Herşeyin kül olduğu barakadan Çıkan Görüntüler. Bende Resimlerini Çekip sizlerle Paylaşmak istedim.

Kuran-ı Kerim Defnedilmek üzere saklanıyor şuan. Tüm kabı yanmasına rağmen içindeki yazılarda hiç bir hasar yok.

Alinti

evet arkadaslar bu olay almanyada omus tu kız müzik dinlerken anneside kuran okuyormus annesine yeter artık okuma müzik dinliyorum demis annesi devam ediyormus sonra annesinin elinden kuranı alıp yakmıs ve gçnderecegim videoyu iyi izleyin sonra bu hale gelmis...

38. ALLAHonlara sabır diyer dünya ülkelerindekilerede akıl merhemet versin
  39. yazık yaa walla insanın içi acıyo
  40. ibret almamız lazım cok acı cok
  41. arkadaşlar bu resimlere bakınca uzulursunuz ama 1 dka.sonra herşei unutulur biz insanlar hep oyle yapioruz hep kendimize bakıyoruz ama hiç kimseye yardım edemioruz zaten dunyada insanın en büyuk duşman iyne biziz
  42. dünya ne halde ya..................
  43. cok güzel olmus elif eline saglik
  44. biz hepimiz bu resimlerigörünce böyle şeyler diyoruz ama bide bu resimleri görmeyenler onar hala israfa devam ettiğine göre dahada artırıyorlar herkes günde 1 kilo sebzeyle yemek yapıo yarısı yenmeyince çöpe gidio buna 2 çözüm var ya dolaba koy tekrar sofraya gelsin ve yensin yada yarım kilo sebze ile yemek yap değilmi işte bütün israflar böyle gerçeklşio bu sadece bir örnek ti
  45. Alıntı:
    decebal Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar bu resimlere bakınca uzulursunuz ama 1 dka.sonra herşei unutulur biz insanlar hep oyle yapioruz hep kendimize bakıyoruz ama hiç kimseye yardım edemioruz zaten dunyada insanın en büyuk duşman iyne biziz
    işte aynen bu arkadaşın dediği çok doqru :blink:

arama yaptırın isterseniz benim açtığım bir konu "işte ibretler" onlara bakmanızıda öneririm

Güncelleme : 2007-07-05
  46. çok güel olmuş elinize sağlık
  47. sonuna kadar dogru amaçlarımızdan ne kadar sapmışız :(
  48. allah yardım etsın...........................
  49. gözlerim yaşardı valla Allah yardımcıları olsun
  50. içler acısı ...insan bunları görünce herşeyin değerini kıymetini daha iyi anlıyor
  51. allah kimseyi açlıkla imthan etmesin..ve yediğimiz her lokmanın şükrünü hakkı ile eda edebilmeyi nasp etsin (amin)
  52. Kİmİn Yok Olaagini Kiyamet Koparken GÖrÜcez Bakalim ButÜr Seylere Kizmiyorum CÜnkİ Bİzler Gercek Ve Sonsuz Guce Sayib Olan Rabbİmİzİn Kullariyiz Ve Muhammet Ümmetİyİz
  53. keşke o kız yanımda olasada ona bu resmı gösterseydım arkadaşlar ben bir kafede calışiyorum bundan bir ay önce ikikız müşterinin artıdıgı iki lokmayı cöpün lanında gizlice yedim atmadım bunuda kızı bırı gör dü ve bana umarsızca neden yedinonu dedi bende sstum ben bunun icn yedim işte ve yemeyede devam edicem
  54. gerçekten ibret alınacak bir ders
  55. yazıklar olsun türkiyedeki insalara hakkım helal değil
  56. allah kımseyı ac bırakmsın ıns bızlre vercekse versın allah bızlerde bu ınsanlara yardım edebılsek...
  57. slm ben sitede yeniyim güzel bi çalışma olmuş teknoloji ilerledikçe örf adet ve din bilgisi zayıfladı buna agırlık vermek lazım zaten şu anda küçük kardeşlerimiz cami yerine net cafelere rabet gösteriyor
  58. emeğine sağlık müslüman kardeşim...

ALLAH yardımcıları olsun vallaha...bizde ibret alalım ve yiyeceklerimizi çöplere atmayalım..

Güncelleme : 2007-07-31
  59. halimize bin şükür
  60. emeyinize saglık ama bu kurallara uyanımız varmi pekii?
  61. gerçekten insan bu fotorafları gördügünde kendine geliyo
  62. bende urfa da okuyorum gerçekten bu politika urfa da uygulanıyor ve topraklarımız bizim topraklarımız başkalarına satılıyor hemde ahmet mehmet ayse fatma adında Türk vatandası gibi görünen yabancıları bakalım daha ne kadar uyuyacagız merak ediyorum....
  63. emeginize saglık gerçekten ama biz insanlarda etkisi kısa sürüyor burda üzülüp 2 dakika sona yapacagımızı yapıyoruz ALLAH yardım etsin bizlere ne diyelim artık
  64. 1015 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri

1018 - ibretlik Resimler- İbret Resimleri -İbret Görüntüleri

Güncelleme : 2007-08-20
  65. hepsi gerçekten inanılmaz olaylar
  66. hazırlayan arkadaşa teşekkurler insanın gözunu açıcak resim ve olaylar bunlar !!!

tesekkurler arkadasım çok guzel resimler.

Güncelleme : 2007-11-21
  67. emeginize saglik :(
  68. evet duyurlu olmalıyız.sessiz kalmakda yetmez.
  69. yüce rabbimize binlercekez şükürler olsunki bizlere bu yokluğu göstermediği için rabbim sen günahlarımızı affet.kardeş seninde eline sağlık
  70. merhabalar resiml:)er çok güzel ellerinize sağlık...
  71. 2013-01-30
    onlar bizim yerimizde olmak isterdi ama biz :(
  Okunma: 125516 - Yorum: 76