Kuka Tesbih Nasıl Kararır? - Delinetciler Portal

Kuka Tesbih Nasıl Kararır?

1. Kuka kesbihin kararmasında uygulanacak bir yöntem var mıdır tabi çok kullanmaktan başka yada kızıl yapkam için
    sponsorlu bağlantılar

Konuyu Beğendin mi?
  2. arkadaşlar bir yeşil cevizin yesil bölgesi 2 ye ayıralım ayrırdıktan sonra kuka tesbihi içine koyalım daha sonra zeytinyagı dökelim bunu bantla veya peçeti bez vb. seylerle kapatıp 1 hafta içinde dursun sonra cıkartıp 1 haftada kurumasını bekleyim kuruduktan sonra kuka tesbihiiz kararmış ve kızıllaş miş sekilde bulursunuz ama cevizin yeşil bölgesi ile yapıniz ben denedim arkadaşlar gercekten işe yaradı emin olun deneyin kesinlik le hiç bir sey olmayacak tesbihinize isterseniz bir bardagın içine zeytin yagı koyun tesbihide içiine koyun tesbihe hiç bir sey olmadını göreceksiniz eger gercekten karamasını istiyorsanız deneyin
  3. arkadaşlar cevizi kırın sonra cevizi elinizde iyice sıkıştırın sonra cevizin yağı çıkar o yağı alın tesbihinize sürün emin olun kararacaktı
  4. bunların hiçbirine gerek yok,kuka yı seviyorsan osmanlı kuka eskimiş al elinde herkes baksın ürün eskimiş olacak nerden derseniz,tesbihci muharrem e bakın
  5. arkadasım sitesinde kuka tesbihlei gördüm hepsi çok güzel ve degerli kuka msg çektim cvp bekliyorum,yorumları okudum dürüst bir esnaf,bilginiz icin tesekkür ederim,tesbihci muharrem...
  6. arkadaşlar çok teşekkür ederim tesbihci muharrem in sitesinde bahsettiginiz kuka ve diger tesbihlerini gördüm tlf la görüştüm daha önce ben bu tür kuka tesbihlere hiç radtlamadım osmanlı yapımmış burakın satış sitelerini google de yok bu kukalardan onları araştırıyorum kesinlikle alacagım...
  7. herkes bildigini yazmış paylaşmış,ben de bildigimi paylaşmak istedim,
    kuka tesbihin özelligi çektikce kararması renk almasıdır,çekildikce renk alır,güzelleşir bir çok kişi koka tesbih kolleksiyonu yapar,renk almasının en güzeli eski,veya çekilerek renk aldırılmasıdır,ceviz,yag,kına,vernik bunlarla da renk alır.kolleksiyoncular,kokayı tercih edenler bunlara ragbet etmez kokada seviyorsanız eski koka alacaksınız,güvenilir yerlerden piyasada çok az var geri kalanlar yeni makina yapımı renklendirilmişlerdir.
    osmanlıda gümüş işleme yoktur,büyük imame yoktur,kusursuz degildir,çatlak delik tanelerde biraz küçük büyük lük vardır,taneler birbirine tam otrur,kamçı yoktur.
    bahsettiginiz sitede baktım çok benziyor,birebir tariflere uyuyor,resimler de öyle görülüyor fiyatı onaylıyor,15 gün sonra ankara ya gidecem yakından bakıp burada paylaşacagım.

8. bahsttiginiz kuka ları ben de gördüm burada paylaşıp bilgi verdiginiz için teşekkür ederim baktıgım kukalar orjınal tesbihci muharrem sitesine girdim msg ler olumlu zaten iade garantili diyor.tlf,adres hepsini yazmış ürünlerine güvenen iade garantisi veren hepsinden önemlisi sadece internetten degil dükkan sahibi ender dürüst esnaflardan.
  Okunma: 127702 - Yorum: 7
Kullanıcı Değerlendirmesi
3.7 - 5 (90 oy)
Amp Version