İnsan Olan Baksın (Lübnandan Savaş Görüntüleri) - Delinetciler Portal

İnsan Olan Baksın (Lübnandan Savaş Görüntüleri)

1. İnsan Olan Baksın (Lübnandan Savaş Görüntüleri)

211 - İnsan Olan Baksın (Lübnandan Savaş Görüntüleri)

212 - İnsan Olan Baksın (Lübnandan Savaş Görüntüleri)

213 - İnsan Olan Baksın (Lübnandan Savaş Görüntüleri)

Konuyu Beğendin mi?

2. Bunlar İnsan Değil Be Kardeşim
    Asıl Böyle insanların yaşamaya hakkı yok...
    Bunlara söylenecek fazla şey var ama en çok ta bunlara destek çıkanları sorgulamak lazım.
    Böyle göz göre göre insanların katledilmesine nasıl destek çıkabiliyorlar anlamak mümkün değil..... :mad:

3. ne dıelımkı rabbık elbet bunların cezasını verecektırrr
  4. Bunların bi hesabı varsa Allah'ında hesabı vardır...Ama insan dünyada görmek istiyor bu lanetlilerin cezasını ... öfff be buda yapılmaz ki çocuğa...
  5. GÜn Gelecek Bunlarinda Elbet Hesabi Sorulacaktir.
  6. çok kötü oldum allah bunları yapanları inşallah en kısa sürede cezalandırır...
  7. cehennem yeter onlara ne kötü bir yer orası

lanet israel

8. bu yaptiklari kötülügün karsisinda gülüyorlar ya peki ahiretde cehenneme girdiklerinde ne yapacaklar ölüp ölüp dirilecekler onlari daha berbat iskence bekliyor cehennemde(allah bilir) oysa o günahsizlar cennete kösklerinde oturacaklar insALLAH
  9. allah askına hiçmı wıcdan yok bunlarda
  10. istiyorum artık bu dünyada savaş çıkmasını böyle öküz gibi oturacagımıza savaşalım şehit düşelim allah yolunda tüm dünyada görsün müslümanların gücünü
  11. bunu yapanlarda bir damla insanlık bile yoktur ....ALLLAHIM sen büyüksün yarabbim.
  12. 570 - İnsan Olan Baksın (Lübnandan Savaş Görüntüleri)

Yahudilikte savaş...

...dinî değerlerine bağlı bir Yahudi için savaşta asker-sivil, yetişkin-çocuk düşman cephesinde yer alan herkesin öldürülmesi dinî bir emirdir. Nitekim Hahamlar Konseyi’nin Lübnan saldırıları esnasında, emzikteki bebeğin dahi öldürülebileceğine dair verdikleri fetva bütün dünya kamuoyunun malumu bugün. Meseleye bu perspektiften bakan ve buna inanan bir şahsın, insanlık denilerek dile getirilen itirazları ne anlaması, ne de anlasa bile kabullenmesi ve masum kıyımına son vermesi mümkündür. Zira ortada bir masum yoktur onun için. İşte bunun için diyoruz ki; bugün savaşa taraf olan ve dininin bir emrini yerine getirip sevap kazandığına inanan Yahudilerden katliama son verme gibi bir insaf beklentisi içinde bulunmak yersiz bir beklentidir. Bu sebeple olsa gerek, savaşın başladığı günden bu yana Lübnan canibinde öldürülen sivil insan sayısının 1113 ve bunların 350’sinin 12 yaşından küçük olması hiçbir anlam ifade etmemektedir onlar açısından. Hatta dünya kamuoyundan bu çerçevede gelen tepkiler onların iştahını kabartmakta, tepkilerin çokluğuna bağlı olarak doğru yolda oldukları kanaatleri pekişmektedir...Savaşların ele alındığı yerlerde geçen Tevrat'tan Birkaç ayeti isterseniz yorumsuz aktaralım: “Tanrınız Rab kenti elinize teslim edince, orada yaşayan bütün erkekleri kılıçtan geçirin. Kadınları, çocukları, hayvanları ve kentteki her şeyi yağmalayabilirsiniz. Tanrınızın size verdiği düşman malını kullanabilirsiniz. Yakınınızdaki milletlere ait olmayan sizden çok uzaktaki kentlerin tümüne böyle davranacaksınız.” (Tesniye, 20; 13-15) Bu ayetlerin devamı olan 16. ayet ise çok daha keskin ve net bir ifade kullanmakta: “Ancak Tanrınız Rabbin miras olarak size vereceği bu halkların şehirlerinde soluk alan hiçbir canlıyı yaşatmayacaksınız.” (Tesniye; 20/16) Bir başka ayet Hz. Musa döneminde arz-ı mev’ud’da (va’d edilmiş topraklarda) yaşayan Amelika veya Amalek kavmine yönelik bir emir: “Şimdi git, Amelikalılara/Amaleklere saldır. Onlara ait her şeyi yok et, hiçbir şeyi esirgeme. Kadın, erkek, çoluk-çocuk, öküz, koyun, deve, eşek hepsini öldür.” (1. Samuel, 15/3)... ( Zaman :AHMET KURUCAN :17.08.2006 )

13. çok kötü oldum valla ya allah yardımcıları olsun
  14. Nutkum Tutuluyor Bunlari GÖrÜnce Ben Bİr Anne Olarak Azap Duyuyorum İnaninkİ Bİz Kadinlarida Askere GÖndersler Seve Seve TÜrk Kadini Olarak Bunlarla SavaŞmaya Bende En BaŞta Gİderİm Allah Bunlari En AĞir Şekİlde Cezalandiracaktir Mutlaka İÇİm Çok KÖtÜ Oldu Bu Kadar BakmamaiŞtim Resİmlere İnaninkİ Ama Bunlar GerÇek DeĞİlmİ UtanÇ Verİcİ Dİycek Laf Bulamiyorum İÇİmdekİlerİ DÖkemİyorum Saygilar
  15. allah milyonlaca insanı öldüren kişilerin elbet bir gün canını alacak
  16. malesef yahudilerde bu güç olduğu sürece çevresindeki güçsüz ülkelerin sonu hep böyle olmaya mahkumdur.
    abd ve diğer sözde gelişmiş ülkeler ise bu duruma tepkisiz kalmakla en büyük suç ortaklarıdır.

17. bu adi katillerin hangi dinden olduklarını bulamadım çünkü hiç bir din öyle kahpece vahşeti emretmez üzülmeyin kardeşlerim büyük allahımız herşeyi görendir bilendir ve hakimdir elbet o büyük hesap günü gelecek
  18. Allah Bunlari Nasil Bİlİyorsa ÖĞle Yapsin Çocuk Cani Alanin Cani Cehenneme...
  19. bunlar insan deyil
  20. Gözlerim doldu Rabbim ölenleri rahmet etsin yaşayanlarada yardım etsin elimden birşeyler gelse keşke , keşke gidip o günahsızlara bunları yapanları bir bir kurşuna dizsem ama böyle yaparsamda onlardan farkım olmayacak biliyorum Allah'a hesap verecekleri gün o günahsızların günahlarınıda yüklenip nasıl ayakta kalabilecekler bakalım.Ezilecekler o hesapların altında.Amel defterleri sol taraflarından verilecek.
  21. gün gelecek bunlarında elbet bir gün hesapları sorulacak allah affetmez
  22. ALLAH yardımcıları olsun ne dıyelım başka yapıcak care yok paylaşım için teşekkurler
  23. gün gelecek hesap sorulacakj
  24. herşey çok kötü gidiyor ama hepsini ALLAH görüyor..;)
  25. bunların hepsi vicdansız nefret ediyorum bunlardan allah bütün insanların günahlarını bunların üzerine yağdırsıın kızgın alevlerde cehennemde yansınlar

resimlerin 2 tanesine baktım içim el vermiyo biz resimlerine bile bakamazken o vicdansızlar canlı canlı öldürüyolar belki bu siteye içimdeki nefreti yazamıyorum ama eminim sizde içinizden aynı seyleri söylüyorsunuzdur

26. allah onları kahretsinnn......
  27. lanet olsun size beeee
  28. Allah Buyuktu Onlarda Bu Topragin Altina Girip Hesap Verecekler O Zaman Cok Pisman Olacaklar Ama Bos Tas Olsaydim Toprak Olsaydim Derler Ama Is Gecmistir Artik Allah MuslÜmanlara Yardim Etsin
  29. lanet olsun bunların hepsine elbetteki ahirette hesap verecekler fakat bu dünyada da yaptıklarının cezalarını çekmeleri dilegiyle...
  30. Eden bulur er yada geç...
  31. Allahu Teala bunlara cezasını davamlı sel, fırtına, kasırga vs.ile veriyor fakat bu aptal ABD bunu anlamıyor. Anlayamazda çünkü beyinleri sadece yukarıda yapılmış olan katliamlara çalışıyor. gücü sadece onlara yetiyor
  32. valla bunlari yapanlari nedesem bos bunlar :( kani bozuk adi insanda deyemiyorum allah cezalarini versin hepsinin
  33. Cehennem Bu Vİcdansizlarla Dolacak Bu BebİŞlerİn SuÇu Ne? Alllah BÜyÜktÜr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
  34. Nolucak Bu DÜnyanin Halİ.allah Yardimcilari Olsun :(
  35. Allah(c.c.)gÖrÜo Bunlari We Onlar Cezalarini Çekecek.İnŞ.daha Beter Olurlar.
  36. onların ait oldugu yer cehennem
  37. bu ne biçim dünya ağlamamak elde değil:(
  38. off çok kötü bunları gören elbet cezalarını verecektir öyle umut edelim
  39. YÜCE ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN
  40. Alıntı:
    Ağır yaralı Nickli Üyeden Alıntı
    istiyorum artık bu dünyada savaş çıkmasını böyle öküz gibi oturacagımıza savaşalım şehit düşelim allah yolunda tüm dünyada görsün müslümanların gücünü
    kardeşim sana katılıyorum düşüncelerimiz bir zaten yolumuzda bir her sabah uyandıgımda o istek ve arzuyla uyanıp o dilekle yatıyorum bende savaş istiyorum TÜRK ve MÜSLÜMANIN gücünü tüm dünya görsün

TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

41. ya ne kötü bişey şu savaş :( yazık insanlara günahsız çocuklara :(
  42. çok üzücü görüntülerdir bunlar yaa ama bunları yapanlara Allahın vereceği cvp çok daha şiddetli olacaktır..hepsinin canı cehenneme ABD-israil vsvs:1:
  43. Hitlerin yahudi soykırımını boşyere yapmamıs bir amac uğruna önüne gelen herkesi yok ediyor israil durdiyen yok ALLAH sonumızu hayırlı kılsın
  44. YÜregİnde Vİcan Olan Bunu Yapmaz.....
  45. Herkes BİrgÜn Hesap Verecek...arkadaŞlar TabaĞiniza Ne DoĞrarsaniz KaŞiĞiniza O Gelİr...Çocuklar Ne Kadar SuÇsuz GÜnahsiz Olsada Bu Vurdumduymazliklarin Cezasinin Bİletİnİ Onlara Kestİrmesİnler...!!!!
  46. Bende HinÇÇ Doluyumm :(:( Ne İsterler Sİvİllerdenn....bebelerdennn ...
  47. çok kötü oldum ya gerçekten insan deil bunlar:(
  48. onlara verilecek en büyük ceza
    içlerine vicdan vermektir
    ALLAHIM ONLARA EN BÜYÜK VİCDANİ DUYGUYU VERKİİİİ
    YAPTIKLARININ FARKINA WARSIN VİCDAN AZABINDAN KENDİ KENDİLERİNİ KATLETSİN
    VE BU DÜNYALARIDA ÖBÜR DÜNYALARIDA IZDIRAP HALİNDE GEÇSİN
    VE ÖÖLDÜRDÜKLERİ O YAVRULARIN ÖBÜR DÜNAYADA KÖLELERİ OLSUN ............

49. gercekten çok kötü oldum, ürperdim, orda olanların kardeşim çocugum annem yada abim oldugunu dusundum içim yandı canım acıdı,
    ben resimleri görünce bu kadar kötü olduysam ya gercek kardeşleri anneleri, bu nasıl bir vahşet, bunlar nasıl bir vicdan sahip, nasıl bir ,insan demiyorum çunku goruntulerın insanlıkla bağdaşır yanı yok,
    Rabbim yarve yardımcıları olsun,
    Terör yüzünden yanan yüreklerin oldugu bu gunlerde dilerimki hem bunların hemde şehidlerimizin katillerinin yatacak yerleri bile olmasın!

50. bunlar insan deyiller
    ama kimsenin yaptığı yanına kalmaz
    bu yaptıklarının hesabını bir gün mutlak ödeyecekler

51. Şüphesiz ki,Allah adaleti sağlayacaktır!!!!
  52. resimelr gercekler tuyler urpetıcı emegınıze saglık bende yenı uyenızım ...
  53. kahrolsun ppk kahrolsun israil kahrolsun america ........:mad:
  54. Ya bunları yapanlar insan olamaz zzzzzzzzzbu ne vahşet,bu kadar da olmaz dedirtiyor İNSANA!;ama bunlara birilerinin dur demesi lazım ARTIK
  55. ALLAH BELALIRINI VERSIN.ARKADSIM ((
  56. Allahim Yardim Etsİn Onlara İnŞallah Çok ÜzÜldÜm Yaaa:21:
  57. Alıntı:
    Rvec Nickli Üyeden Alıntı
    Bunlar İnsan Değil Be Kardeşim
    Asıl Böyle insanların yaşamaya hakkı yok...
    Bunlara söylenecek fazla şey var ama en çok ta bunlara destek çıkanları sorgulamak lazım.
    Böyle göz göre göre insanların katledilmesine nasıl destek çıkabiliyorlar anlamak mümkün değil..... :mad:
    doğru insan olan böy bişi yapmaz afedersiniz ama hayvanlar bile kendi soylarına zarar varmiyor lanet olsun bunların tümüne allah a havale ediyorum

58. Keske hic bakmasaydim cok kötü bende anneyim evladimin orda yalniz biraktima mi yanayim yoksa ugradigim iskenceyemi yoksa cocugum gözündeki korku ve hüzünemi bir anneye ve evlada yapilacak en kötü sey Rabbim cezalarini elbetde ki vericek ama keske hic yasanmasa böyle seyler offf cok üzüldüm ..
  59. ne diyebilirim ki bunların insanlığı kalmamış, Alllah sabır versin o insanlara, bunu yapanlarıda Allah cezasız bırakmasın!!!
  60. ya gerçekten çok yazık...Böyle bir acımasızlığı bir insan yapamaz
  61. yha bu kadarınada pes yuh yha ne istiolar o masum insanlardan inş. kendileride bu şekilde ölürler allah onları cehennemine alsın insan deil bunlar zaten belii:mad:
  62. BUNLARA BAKARAK DERS CIKARMALIYIZ FAKAT BILIYORUM TURKUZ DUYGULARIMIZ AGIR BASIYOR FAKAT DUYGU ILE DEGIL AKILLA MUCADELE ETMELIYIZ ARKADASLAR ONLARIN YERINDE OLMAK ISTEMIYORSAK LUTFEN OKUYUN VE HEDEFLERINIZ BUYUK OLSUN
    AHMET YILMAZ
    Zir. Müh. adayı

63. amerikanın zalimliği ve mazlum devletlerin sonu.keşke böyle olmasa,ezenler ezilenlere bir gün hesap verecek:mad:
  64. içim parçalandı yhaa
  65. Yuh ya hakkaten yuh yani hiç birşey diyemiyorum bunlar hakkaten insan değil şeytan bile yapmaz bunu yani artık insan aştı şeytanı bunların gerçekten kıyametteki cehennemdeki halini düşünemiyorum Allah bin belalarını versin o bebek li resim ne biçim bişey ya valla diyemicem bişey :S
  66. hiç olmazsa dua edelim inşallah .insanlık suçu,hayvanlardan aşağı bir millet İSRAİL
  67. bunların hiç biri insan deil yha hayvan dicem hayvanlara hakaret etmiş olcam yha çok kötü oldum hele o küçücük bebek yha bunların hepsi cehennemlik
  68. Alıntı:
    endof Nickli Üyeden Alıntı
    cehennem yeter onlara ne kötü bir yer orası

lanet israel
    cehennem bunlara az gelir bu bebeklerin ne suçu var

69. Bu resimleri tarih boyu bize barbar türkler diyen, insan haklarından dem vurupta kendi pisliklerini görmeyen batılı emperyalist ülkelerin müzesine asmak lazım . telekkürler eline emeğine sağlık..
  Okunma: 22043 - Yorum: 70