Ne Tür Müzik Dinlersiniz? - Delinetciler Portal

Anket: Ne Tür Müzik Dinlersiniz

Ne Tür Müzik Dinlersiniz?

1. Ne tür müzik dinlersiniz?
    sponsorlu bağlantılar

Konuyu Beğendin mi?

Güncelleme : 2006-11-20
  2. 2006-11-21
    Karar veremedim aslinda kulagima hos gelen ruhuma hos geleni dinliyorum :p bu yuzden 4tane isaretledim:D
  3. :034:
    Aslında karar veremedim sanırım o anki duygularıma bağlı müzik zevkim.
    :034: :034::034: :035: :035: :035:

4. Genellikle özgün ve rock müzik dinlerim.:isy3:
  5. en çok dinlediğim tür anatoliarock ama türk sanat müziği ve türküyüde severim ya ben pop müziğininde güzellerini dinlerim... galiba ben her tür, ama kulağıma ve ruhuma güzel gelen her tür müziği dinliyorum...

6. ne tür olursa olsun dinlerim ama slow müzsik daha fazla..
  7. türkü tabiiki türk halk müziği..
  8. benim için önemli olan duygularımın dili olmasıdar ama çoğunlukla pop müzik dinlerim
  9. thm,tsm ve özgün müzik birazda ilahi pop ve rack pek dinlemem belki bir iki sanatçı vardır dinleyebildiğim.
  10. sözleri anlamlı olsunda rep hariç her tür dinlerim bu aralar favorim sloww
  11. :00008: Metal, rockk dinlerim ben!!
  12. black metal !!!!

bazende rock ;)

13. canım sıkıldı pop yaptım
  14. tabiyikide rooock
    hayko ya bayılıom yha :D

15. ruh durumuna baglı bir durum bence
    ama kulağa hos gelen her müziği dinlerim.

16. yha aslında ruh halıme gore bazen değısebılıyo damara bağlandığım zamanlarda var yanı ama genel olarak ve coğunlukla ROCKK..!!
  17. Bende her türlü şarkıyı dinlerim ama genellikle rap daha çok hoşuma gidiyor...
  18. ben genelde death ****l dinliyorum rock a kaçtığım zamanlar oluyo
  19. Ben rock dinlerim.Pentagram ve ****llica çok sevdiğim gruplardır ve herkes en azından birkaç tane Pentagram şarkısı dinlemeli, gitarı son limitleine kadar harika kullanıyorlar..

20. Nu ****l'de SlipKnoT ve KoRn'un
    RocK'ta da MarilyN MansoN'ın
    üstüne tanımam
    özellikle SlipKnoT'ın sarkıları hem coşturuyo
    hem de çok anlamlı
    üçünü de dinlemenizi öneririm! :)

21. Kürtçe ,türkçe, arapça mozaiktir benim için müziğe saygı duyarım dinlemektende gam yemem ki bazılarına öcüsüdür başka dilerde müzikleri dinlemek
    ama en başta ana dilim gurmancı hezdıkım varsada yoksada kürtçe başı çeker şıwan perwer taktir ederim
    benim tarzım yukarıda en başı çekmiyor . en başı çekende benim için kürtçede hertülü tarz.
    hıwar hati gavam nayı lo kirivo sevdiğim parça
    şıwan perwer halepçe mıhemedo(mehmet)
    saymakla bitmez. her kesi kürtçe dinlemeye davet ediyorum korkmayın bişi olmaz diyorum
    bir şey eksik olmaz eksilmez kimseden ...

Okunma: 5360 - Yorum: 21