sponsorlu bağlantılar
Sana gitme diyemedim; Gözlerim gözlerinde kaldi. Susuz büyürmü hiç çiçek; Su sende çiçek bende kaldi.

*Gidisinle beni bos bir sedaya biraktin, simdiden sayiyorum sensizlik günlerini ve gelecegin günü bekliyorum sabirsizlikla, o günün sevgisiyle avutuyorum bir parçaçik kalbimi

*Sana doyamadan seni benden ettiler, gözyaslarimi sel ettim, akintisina kapilip bana dönersin diye... Oysa sen,açik denizlere ulasip bir limana siginmissin bile...

*Sensiz ne günlerin ne mevsimlerin yok artik degeri yok benim için. hatiri kalmasin o resimlerin yirtmadan son defa bak benim için..

*Birak bu sevgimiz tertemiz kalsin sen benim içimde kanayan yarasin.birgün gelir belki beni anlarsin dönüpte yüzüme nasil bakarsin.
Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

*Askim ne zaman daglar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacagim...

*Sen hiç hasreti tattin mi severken,hiç agladin mi gülerken,sen hiç sevdin mi sevilmiyorken ve hiç ayrilmak istedin mi canindan çok severken..

*Akilsiz adam mutlulugu uzaklarda, Akilli ise O'nu ayaklarini altinda arar... Seninle olmak varken;Sensiz kalmak, Yasamak dururken ölmek demektir…

*Sesin ruhumda bebek teni, sözün kalbimde çiçek seli.Lanet olsun yokluguna, hasretin hiç bitmedi.

*Sonsuzluk koyuyorum adini sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum. Yoklugun diye bir sey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum

*Seni ben degil gözlerim seçti onlar begendi.Sen benim degil onlarinsin. Gittiysen bana ne,onlar aglasin.

*Aglayisim terkedip gidisine degil.Ben; sensizken senden diye sensziligide sevmistim.Sen; seninle birlikte sensizligide alip gittin

sponsorlu bağlantılar