Yabancı Ünlülerin Eski ve Yeni Halleri

İnsanların ve özellikle de ünlülerin zamanla nasıl değiştikleri, daha doğrusu zamanın insanları ne halden ne hale getirdiği her daim merak konusu olmuştur. Ünlülerin yaşadıkları lüks hayat ve bu hayatın onlara getirdiği olanaklar bizleri sanki onlar hiç yaşlanmıyorlarmış hissiyatına sokuyor. Bilmiyorum belki de onları sürekli olarak televizyon ekranlarında bakımlı gördüğümüz için böyle hissediyoruz ama durum bizim … Devamını oku…Yabancı Ünlülerin Eski ve Yeni Halleri

Siyah Nokta Nasıl Temizlenir?

Yüzdeki siyah noktalar kadın erkek herkesin baş belasıdır. Temizlemek oldukça zahmetli ve yorucudur. Bunun yanında cildinize de zarar verme olasılığı vardır. Bundan dolayı siyah noktaları sıkarak temizlemek oldukça risklidir ve çoğu zaman acı da verir. Bu zahmetli iş için birçok kişi profesyonel destek almak zorunda kalır. Bu da hem zaman hem de maddi olarak birçok … Devamını oku…Siyah Nokta Nasıl Temizlenir?

Combofix Nedir, Nasıl Kullanılır?

Bu yazımda size bilgisayarınızda olmazsa olmaz bir programdan bahsedeceğim. Programın ismi ComboFix. Bu program virüs ve malware temizleme yani güvenlik programıdır. Bu programın en önemli özelliği kendi alanında bir numara olmasıdır. Diğer programlar ile temizleyemeyeceğiniz birçok malware, exe, virüs, spyware ve reklam yazılımlarını hiçbir zorluk çekmeden bilgisayarınızdan temizleyebilirsiniz. Sadece bilgisayarınızı da değil bilgisayarınıza bağlı bellek … Devamını oku…Combofix Nedir, Nasıl Kullanılır?

Teamviewer Ne İşe Yarar?

Teamviewer programı ile ilgili çok soru gelmeye başladığı için bu yazıyı yazma ihtiyacım duydum. Teamviewer programı öyle bir program ki er yada geç herkesin bir şekilde işi düşüyor. Bana göre her bilgisayar kullanıcısının bilmesi gereken bir program. Çünkü, bilgisayarı ne kadar iyi bilirsek bilelim bazen yardıma ihtiyacımız oluyor. Bilgisayar ortamında yapmaya çalışıp yapamadığımız işler için o … Devamını oku…Teamviewer Ne İşe Yarar?

Bedava Site Nasıl Kurulur?

Bu yazımda firması olan ama firmasına ait web sitesi olmayan kişiler için en az masrafla, en kolay şekilde nasıl web sitesi sahibi olunur onu anlatmaya çalışacağım. İnternet çağını yaşadığımız şu dönemde hangi işe yaparsanız yapın mutlaka web sitesine ihtiyaç duyuyorsunuz. Web sitesi artık olmazsa olmazlardan. Artık insanlar her şeyi internet üzerinden aramaya ve bulmaya başladılar. … Devamını oku…Bedava Site Nasıl Kurulur?

Türkiye mi Güçlü Amerika mı?

Hangi ülkenin daha güçlü olduğunu mevzusu gerçekten çok merak uyandırıyor. Özellikle bizler ve bizleri seven diğer ülke insanları bu soruyu sıkça soruyor ve cevap arıyor. Herkes gibi bende Türkiye’nin daha güçlü olduğuna inanıyorum ve bu sorunun cevabının da öyle olmasını istiyorum. Fakat ülkeler arasında güç kıyaslaması yapmak çok ama çok güçtür. Çünkü cevabını belirleyen çok … Devamını oku…Türkiye mi Güçlü Amerika mı?

Kablosuz Ağa Şifre Koyma

Yazıma başlamadan önce açıklamadan şunu söylemem gerekiyor ki, kablosuz ağa şifre koyma işlemi modemden modeme değişiklik gösteriyor. Modemlerin arayüzleri yani admin panelleri farklı olduğu için şifreyi koyacağınız ekranın yeri her modemde faklı oluyor bu da bazı arkadaşların zorlanmasına neden oluyor. Daha önce bu konu hakkında yazı yazdım ama yine de şifreleme işleminde zorluk çeken arkadaşlar … Devamını oku…Kablosuz Ağa Şifre Koyma

Disk Sıfırlama Programı

Hiç istemesek de bazen hardiskimizi formatlamamız hatta bazen fabrika ayarlarına döndürmemiz gerekiyor. Öyle ki bazı virüs ve trojanlar diskin format ile silemediğimiz bölümlerine buluşabiliyorlar. Böyle bir durumla karşılaştığımızda yapacağımız tek şey diske hard format atmaktır. Fakat piyasada disk sıfırlama programı için çok fazla alternatif yoktur. Disk sıfırlama programlarının içinde en çok bilineni HDD Low Level Format … Devamını oku…Disk Sıfırlama Programı

Katar’da Savaşacak mıyız?

Sözlerime başlıkta sorduğum soru ile başlamak istiyorum. Türkiye Katar’ı işgal girişimine maddi, manevi, siyasi ve askeri olarak karşı çıkacaktır ki çıkıyor, eğer bu ülkeler Katar’ı işgal etmeye çalışırlarsa orada bulunan ve yakın zamanda sayısı kat ve kat artacak olan Türk askeri silahlı mücadeleye girer yani savaşır. Her ne kadar medyaya yapılan açıklamalarda Türk askerinin silahlı … Devamını oku…Katar’da Savaşacak mıyız?

Doğum Sonrası Süt Yapan Yiyecekler

Süt üretimini arttırmanın en iyi yolu bebeğinizle ilgilenmektedir. Bebeğinizle ilgilenmek süt yapımı için vücudunuzu tetikleyecektir. Bebeğinizi emzirirken sinirleriniz uyarılır ve göğüste daha fazla süt üretilmesini sağlar. Emzirerek sütünüzü azaltmak vücudunuzu süt üretme konusunda uyarır. Anne sütü, yeni doğmuş bir bebeğin büyüme ve beyin gelişimini sağlamak için gereken tüm besin elementlerini içerir. Bundan dolayı anne sütünün yeteri kadar … Devamını oku…Doğum Sonrası Süt Yapan Yiyecekler