Kategori

Oyuncak
2017 Yılının En Popüler Oyuncakları

Uzay çağını yaşadığımız şu dönemlerde her şey gibi oyuncak anlayışı da çok değişti. Eskiden çok sevilen ve tercih edilen oyuncakların yüzüne bile bakılmıyor. Daha doğrusu bugünün çocukları eski oyuncakları bilmiyorlar bile. Çünkü eski oyuncaklar yeni çocukların ilgisini çekmiyor. Bundan dolayı oyuncak firmaları yeni fikirler üreterek yeni oyuncaklar üretmeye çalışıyorlar.

Tek amaçları çocukların ilgisini çekmek. Bizde bu konuyu biraz irdeleyip 2017 yılının en popüler oyuncaklarını sayfamıza taşımaya karar verdik.

İşte size 2017 yılının en çok satılan en popüler oyunları listesi…

1 . Stres Çarkı

Küçük büyük herkesin elinde sıkça gördüğümüz, stresi aldığı iddia edilen stres çarkı.

2. Stres Küpü

Bu  da stres çarkının farklı bir versiyonu. Üzerinde bir sürü düğme, anahtar ve çark tarzı aparatlar var. Araba anahtarından ilham alınmış olabilir. Bu düğmelerle sürekli oynayarak stres atıyorsunuz.

3. Küçük Canlı Hayvanlar

Bu oyuncaklar aynı gerçek hayvan gibiler. Sevdiğinizde gerçek hayvan gibi sesler çıkarıyorlar. Ve yüz mimiklerine de sahipler. Oldukça güzel bir oyuncak.

4. Pokemon Z-Ring Seti

Pokemon seveler için Nintendo 3DS oyun sistemiyle birlikte çalışan Pokemon bilekliği. Oyunu en gerçekçi şekilde oynamak isteyenler için.

5.  Nerf N-Strike Elite Terrascout Remote Control Drone Blaster

Bu oyuncak gerçekten çok üst klas bir oyuncak. Drone uçuş araçlarının yerde hareket edeni. Bir farklı bu oyuncak resimde gördüğünüz mavi mermileri atabiliyor. Resimde gördüğünüz ekranlı kumanda ile kontrol ediliyor. Gerçekten çok güzel bir oyuncak.

6.  Crazy Aaron’s Thinking Putty

Çok zaman önce hayatımıza giren oyun hamurunun daha gelişmiş versiyonu. Birçok farklı rengi var. Çocuğunuz ayal gücünü kullanarak bu hamurları istedikleri şekillere sokabilir.

7. SELFIE Mic Music-Set in Black & Gold

Telefonların klasik selfi çekme işini geliştirerek işin içine sesi de sokuyor. Çok eğlenceli selfiler çekilebilir. 

8. DreamWorks Trolls Hug Time Poppy

Bu sevimli oyuncak kız çocuğunuz çok iyi bir arkadaşı olabilir. Kolundaki bileklikle çocuğunuzla iletişime geçebiliyor. Bu oyuncağın en büyük özelliği sahibinin ona sürekli sarılmasını istiyor.

Yorum Yap