sponsorlu bağlantılar
Yengeç erkeği daha şefkatli ve duyarlıdır. Her zaman yumuşak bir baba, çoğ zaman koruyucu bir aşık, duygulu ve sempatiktir. Hareketli bir Yengeç burcu erkeği, aşkta azimli ve sabırlıdır. Kendini feda edecek kadar sevgisi yoğunlaşabilir. Normal olarak iyi huylu, başkalarını memnun etmek için çırpınan biri olduğu için, en ufak bir değişik tutumunda döneklikle sonuçlanabilir. Pasif Yengeç burcu erkeği ise tümüyle alıcıdır. Evliliği yaşamın sorunlarının durulmaz olarak kabul eder ve bu yüzden evliliğini, yitirir.

Genellikle bu sakin ev yaşam gezi tutkusu, deniz ve güzel manzara tutkusu birleşir. Değişik duyguların, maceranın özlemini çekerler. Değerlerini yitirdikleri anlarda, sinirli, telaşlı, hatta öfkeli olurlar. Yiyecek konusu dışında, tutumlu olmayı severler. Mutfak işinde harcadıkları zaman, enerji ve para sınırsızdır. Sürekli kendisine saygısızlık edildiğini sanarak yakınır.

Yaşam hakkında benzer görüşleri olan, çevre ve dostları olmalıdır. Sempatiye, özel ve toplum ilişkilerinde takdir edilmeye gereksinim duyarlar. Aykırı bir görüş ya da itiraz, onu en iyi işinden bile döndürebilir. En çok gerek duydukları şey, sevgi ve sabırdır. Yaptıkları işten en iyi sonucu alabilmeleri için bu iki şey gereklidir. Kadınlar erkeklerin bu değişkenlik ve huzursuzluklarının altında teşvik edilmesi gereken, büyük bir azimle gerçekleştirmeye çalıştıkları bir amaç olduğunu bilmelidirler. Bu erkekler, zorlandıklarını hissetmedikleri sürece, sevdikleri tarafından kolayca etkilenirler.

sponsorlu bağlantılar