sponsorlu bağlantılar
Başak erkeğinden heyecan verici ve romantik bir şey beklemeyin. Başak burcu erkeği duygusal değil, entelektüeldir. Eğer kadın çok duygulu değilse, kocasından memnun kalır. Başak burcu erkeği sorun çıkarmaz ve sorunlara hemen tepki vermez.

Değişiklikten hoşlanmaz, bu nedenle evden bile çıkmaz. ve kasaba yaşamını, kent yaşamını yeğler. Aşkta teslimiyet fikrini benimser; zaptetme, sahip olma fikrini pek önemsemez. Bu kayıtsızlığı, aşk oyunlarını seven kadınların bazen hoşuna gider.

Flörtleri genellikle önemsiz şeylerdir, yuvası tehlikeye sokmaz. Başak burcu erkeği maddeyi sever ve sorunların ayrıntılarına girmekten hoşlan Kesin karar verilmesi gereken olaylar karşısında duraksar. O zaman üstüne varmamalısınız; yanlış karar verebilir. Başak burcu erkeği neşeli ve canlıdır; fakat zaman zaman kuruntuya kapılır. Bu yüzden onları kuşkulandırıcı davranışlardan kaçınmalısınız.

Evde sistemli ve düzenli çalışmalısınız; dağınıklık ve düzensizlikten rahatsız olur her şey zamanında ve yerinde yapılmalıdır. Dağınık olmayın ve giyinişinize dikkat edin. Eşlerinin ilgisizlikleri, dağınıklıkları ve pasaklı oluşu, bu erkeklerin gözlerine batar. Evde neşeli bir hava, uysal ve sevgisini gösteren, düzenliliği seven bir e isterler. Her şey yerli yerinde ve temiz olmalıdır. Eşi neşeli olduğu kadar, hesap bilmeli ve tutumlu olmalıdır.

sponsorlu bağlantılar