Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

 1. sponsorlu bağlantılar
  Kova burcu iyimserlerin burcudur. Kova burçlu, her şeyi evrensel açıdan görür ve kişiselden çok evrensel sevgi duyarlar. Okul, hastane, bilim dalı gibi konulara, bir kişiye olduğundan daha fazla sevgi duyabilirler. Ama aşık olunca da, neşeli uysallığı ile sevdiğini hoşnut etmek için elinden geleni yapar. Kendine ve başkalarına saygı duyar ve başkalarının da duymasını ister. Gereksiz yere tartışmamak ve haksızlık yapmamak açısından ona güvenilebilir. Aşklarından çok dostlukları güçlüdür.

  Akıllı bir eş ona duygusal yönden değil de, sosyal ve entellektüel açıdan yaklaşmalıdır. Kocasının sevgisini evine ve ailesine değil de başka şeylere yönelttiğini gören kadın rahatsız olmamalıdır. Çünkü Kova burcu erkeğinin en tipik yanı insancıl olmasıdır. Kova burcu erkekleri asla memur olamazlar, emir altında çalışmak kişiliklerini ezer. Evde de evin beyi reis konumundadır. Bağımsızlık ve özgürlük onların özelliğidir. Onlar geçmişle övündükleri kadar ileriye ve yeniliklere de yöneliktirler; değişiklik ve geziden hoşlanırlar. Küçük şeyler ve küçük sorunlardan hoşlanmazlar. Küçüklükler ve ayrıntı onları sıkar.

  Paraya değer vermezler, para onlara hükmedemez, onlar paranın efendisidirler. Onlar için para amaç değil araçtır. Evde eşlerine değer verirler. Aile, onlar için kutsal bir birliktir. Yuvaları ve çocukları onlar için çok değerlidir. Bu nedenle eşlerinin aileye bağlı ve geleneklere değer veren kimseler olmasını isterler. Değerinin her zaman takdir edilmesini ister; kırıldıkları zaman çok sarsılırlar. Büyük düşünceler ve büyü ideallerle ilgilendikleri için, basit görüş ve küçük davranışlara değer vermezler. Hep hareket etmek, gezmek dünyayı tanımak ve yeni şeyler öğrenmek isterler. Giyiniş ve gösterişe değer vermezler. Kimseyi kırmak ve kimsenin aleyhine çalışmak istemezler.

  sponsorlu bağlantılar

   Konuyu Beğendin mi?
  Güncelleme : 2017-06-30
 2. 2013-03-04 #2
  ben kova burcuyum ve yukarda yazılanlara hayran kaldım. bazen kendimi geliştirmek adına bu tip yazıları özellikle okuyorum. belki eleştirel bişey bulurum die. ama yazı tam anlamıyla mükemmel. yalnız şu var ki kova burcu insanları sadece o burcun mensubu değildir :) inanılmaz gelişime açıktırlar. bu nedenle bir çok burcun iyi özelliklerini kendine adapte edebilir. yeter ki doğruluğuna inansın ve inandıklarıyla pekiştirsin. basit yöntemlerle ikna etmeniz çok zordur, sizden mantıklı cvplar bekleyecektir. sadelikten hoşlanır. takıntılıdır ki bundan istese de vazgeçemez :) sadece bunun derecesini hafifletebilir :) yalnız sevdiği değer verdiği şeyler söz konusuysa takıntılı, detaycı yaklaşımı tavan yapacaktır. ya daaa aaammmaaannn :)) bi an benim gib iherşeyi koyverebilir :) hiç girmediği bir kapıdan girip merakını giderebilir :) şunu söylemeliyim ki kızlar, kendinize çok güvenmiyorsanız bi çok konuda hiç bulaşmayın kova erkeklerine bence ... tamam yarar sağlarız her zaman ama yanlışlara bir zamana kadar tahammül ederiz. son noktada acıma duygumuzu yenip odunun teki olmayı başarıp bir anda kaybolabiliriz...
  Okunma: 54174 - Yorum: 1 - Amp