Balık Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Balık Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

 1. sponsorlu bağlantılar
  Balık Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

  Kadınlarla olan ilişkisinde Balık burcu erkeği, ender bulunan, mutlu eden erkek tipidir. Fedakarlığı Boğa erkeğinden de fazladır. Hem ondan daha uysal ve yumuşaktır. Sadakatsizliğe biraz eğilimi vardır, kadınların ilgisine karşı koymaz. Aslında evcil bir kişidir. Evde fazla yardımcı değildir ama her zaman uyumlu ve bir ev kedisi kadar uysaldır. Başkalarını rahatsız edici durumlar onu hiç etkilemez.

  Hayalperesttir ve hayallerinin arkasından sürüklenebilir. Sürtüşmelerden rekabetten ve yarışmalardan hoşlanmaz. Bir sanatçının duyarlılığını taşır. Bu burcun kötü yanı ihmalciliğidir. Onlar ihtiraslar uyandırmalı ve işi sıkı tutmalı Sürekli tetikte olmak gerekir. Balık burcu erkekleri sanatçı ruhludurlar, fazla düzenden hoşlanmazlar, ihmalci ve savurucu olurlar. Eşleri onlara bir kedi gibi sokulmalı, bazen sevgili, bazen iyi bir arkadaş, bazen de anne şefkati gösteren bir kadın olmayı bilmelidir. Çok duygulu olduklarından, eşleri de duygulu olmalı ve erkeğin ruhundaki renklilik derinliği sezmelidirler.

  Çoğu zaman karamsarlığa kapılırlar. Bu sırada onun elinden tutarak, kederler içinde boğulmaktan kurtarmak gerekir. Sanatçı ve yumuşak ruhlu olduklarından, eşleri de onlara karşı yumuşak davranmalı, onun ruhunu okşayıp, neşe ve mutluluk aşılamalıdır. Doğaya, güzelliğe, bahçe ve çiçeklere karşı çok duyarlıdırlar. Eşi de süslü olmalı, renkli ve desenli giysilerle ona bir çiçek demeti gibi görünmelidir. Dışarıdan ç sıcak bir yuvaya düşkün olurlar. Fazla bilgili, akıllı bir kadından çok, duyarlı, ince, zarif kadınlardan hoşlanırlar. Ona kapalı olmayın, sevginizi gösterin. Ona karamsarlık yerine aydınlık ve neşe verin.

  sponsorlu bağlantılar

   Konuyu Beğendin mi?
 2. 2012-09-11 #2
  Balık Burcu Kadını

  Balık Burcu Kadını

  Sağa doğru uzayan sıraya girin. Ama lütfen hepiniz birden üşüşmeyin. Her erkeğe yetecek sayıda Balık Kadını bulunmayabilir. Ama bu, sırayı töreyi unutmanız için bir sebep değil ki! Sıranızı beklemek ve şansınızın yaver gitmesini dilemekten başka çareniz yok. İşte, Balık Kızlarının erkekleri ne derece etkilediklerini anlatan keyifli bir tanım.

  Astrolog "Linda Goodman" esprili diliyle ifade ettiği bu sözlere aynen katılıyorum. Ve erkeklerin Balık Kızlarını neden bu derece çekici bulduklarını da şu sözlerle açıklıyor; "Astrolojiyi bir kenara bırakın. Zaten Balık Kadınının büyüleyici güzelliği dilden dile dolaşır. Onun da kuşkusuz olumsuz yanları vardır, ama ilk bakışta o, her erkeğin üniversite sıralarındaki aşkıdır. Belki biraz da Playboy tavşanı olması buna tuz biber eker. Şunu da kabul etmek zorundayız ki, bu kadının modern ve özgürlükçü olması, o dökme demir gibi görünüşüyle birleşince, Balık Kızının değerini büsbütün yükseltir. Kadınca gizemden yoksun bunca kadın, aşkların yolunu karartan bir bulut oluştururken, o, uslu, güzel, çaresiz Neptünlü yaratık, çevresine üşüşen erkekleri kocaman sopalarla geri püskürtmek zorunda kalabilir." Bütün bunların üstüne söylenecek tek kelime yok. Erkeğin üzerinde erkekliğini ortadan kaldıracak türden bir baskı yaratmayıp tersine bütün dişiliği ile erkeğin kendini güçlü hissetmesini sağlayan bir kadın karşısında hangi erkek kayıtsız kalabilir?

  Dişi enerjiye sahiptir

  Espriler bir yana Balık Burcu biliyorsunuz su burçlarından biridir. Ve aynı zamanda dişidir. Yani, ateş ve hava grubu burçları maskülen (erkek), toprak ve su grubu burçları feminen (dişi) olduğu için, Balık Kızları doğal olarak dişi enerjiye sahiptir. (Tabii doğum haritasında maskülen etkilerin çok yoğun olduğu durumlar hariç.) Balık burcunun iki yöneticisi olduğunu daha önce belirtmiştim. Fakat, tekrarlamakta hiçbir sakınca görmüyorum. Balık Burcunu yönetenlerden biri, bolluk ve şans gezegeni Jüpiterdir. Eh, Jüpiterin de her konuda olduğu gibi aşk konusunda da kısmetini artıracağı açıkça söylenebilir.

  Tıpkı Yay gibi Balıklar da çift kısmetlidirler. Durum böyle olunca da bir Balık Kızının etrafında birden fazla erkeğin pervane olmasında şaşılacak pek fazla bir şey yok. Bir de buna Neptonün verdiği gizem ve duyarlılığı ilave edecek olursanız, Linda Goodmanın esprili tanımının hiç de boşuna olmadığını anlarsınız. Ve bunların üstüne Goodman Balık Kızlarını bütün burçların arasında en tehlikeli "öteki kadın" olarak nitelemektedir. Doğrusu bu açıdan baktığınız zaman hiç de hoş bir tanımlama olarak görünmüyor. Karşılaştığı tüm sertlikler karşısında yumuşaklığını korumayı başaran Zodyak'ta başka bir burç yok gibidir. Elindeki çay tepsisiyle size servis yaparken zarif hareketleri, telaşsız inceliği ve yumuşak gülümsemesi karşısında gevşediğinizi hissedersiniz. Ve ona baktıkça ne kadar tasasız ve rahat olduğunu görüp siz de rahatlarsınız. Ancak, durum hiç de göründüğü gibi olmayabilir.

  Aslında sizin gördüğünüz tam da anladığınız gibidir. Fakat, hiç de tasasız ve sıkıntısız bir hayatın içinde gelmemektedir. Yani siz onun nelerle mücadele etmek zorunda kalmış olduğunu anlayamazsınız. Daha doğrusu görüntüsüne bakarak anlamanız mümkün değil. Çünkü, o hiçbir zaman verdiği savaşın izlerini yüzünde taşımaz. Ve davranışlarıyla yansıtmaz. Ona baktığınız zaman yumuşacık huzur yayan bir sükunet içinde bulunduğunu görürsünüz. Tabii bu derece rahat bir görünüş de ancak, kaygısız bir hayatın yaratacağı sonuç olduğu için, onun dertleri olabileceği aklınızın ucundan bile geçmez.

  Zaten dertleri ve üzüntüleri olan birinin böyle davranması da pek akıl alacak bir iş değildir. O yüzden de kimsenin bir Balık Kızına bakıp onu anlayabilmesi mümkün değildir.

  Sevilmek ister

  İşin tuhaf tarafı da işte buradadır. Onun da anlaşılmak gibi bir derdi yoktur. O sadece sevilmek ister. Sevdiğinin yanıbaşında bulunması onun için yeterli olacaktır. Nasıl olsa o, Jüpiter ve Neptün'ün yardımıyla her türlü sıkıntının içinden mucizevi bir biçimde sıyrılmayı başaracaktır. Hem de tek bir yara almadan. Bir Balık kızını derinden yaralayacak tek şey, sevdiğinin sert, haşin davranışları ve sözleridir. Aslında normal bir Balık Kızı bunların üstesinden gelmeyi başarır. Ancak, bazı Balıklar vardır ki, mücadele etmek yerine geri çekilirler. Tıpkı kabuğuna çekilen Yengeç gibi (hatta daha beter) kendi dünyasının karanlık sularına çekilir. Tabii bunun sonucunda yalnız, mutsuz bir Balık olup çıkar. Kendisinden kaçtığı her yerde kendisiyle karşılaşır. Ve bu karşılaşmalar ona daha çok acı verir. Ve bu duygusu öyle bir hal alır ki, öfkeyle daha derinlere dalar. Bunun sonucunda da alkol ve uyuşturuculara müptela olur.

  Sevgi ve disiplin

  Bir Balık kadını bu derece olmasa bile zaman zaman (Nedensiz gibi gözüken) karamsarlık duygularına kapılır. Hatta bu karamsarlığı ileriye götürüp kendini savunmasız ve silahsız koskocaman dünyada tek başına olduğu duygusuyla derin bir bunalıma dönüşebilir. İşte böyle bir anda farkına varması gereken en önemli şeyin kuşkular'dan arınması gerektiğini anlamasıdır. Balık Kadını kuşkuların girdabına kapılıp çekingenlik çamuruna saplanabilir ve korkular içinde çırpındıkça daha çok batabilir. Bu konuda dostlarının ve arkadaşlarının kendi hakkındaki fikirlerini duymaya, yalnız olmadığını anlamaya ihtiyacı vardır. Balık Kadınları'nın iyi bir anne olduğu söylenemez. Zira çocukları karşı öylesine müşfik ve ölesine yumuşak davranır ki, disipline ihtiyacı olan çocuk aklına her eseni yapmakta kendisine hak bulur. Tabii bunun sonucunda şımarık, sorumsuz ve kendi ayakları üstünde durmayı başaramayan tipler ortaya çıkabilir. Bu nedenle sevgi ile disiplini bir arada bulundurması gerektiğini öğrenmesi lazım.
  Aslında pek çok Balık annelerin, çocukları üzerinde öylesine başarılı bir kontrol kurup gereken disiplini yumuşaklıkla uygulamayı başardığı görülür ki, onların çocuklarıyla ilişkilerinin mükemmel olduğunu söylemeye gerek yok.

 3. 2015-08-01 #3
  Ben bilmiyorum ne yorum yazayım.? Bu yorumlar beni üzdü ben hiçde sizin gibi düşünmüyorum iki tane balık burcunda olan erkek tanıdım ikiside aynı degildi alakası bile yok yani şimdi ben birinden arkadaşım inanırmısınız bilmem ama onunla ilk arkadaş olduğumda 2014 mayıs falandı tamı tamına 1 yıl bir birimizden bi haber almadık konuşmadın onunla sadece 1 ay arkadaşlık etmişdim ama o kadar farklıydıki etrafımdakı erkeklerden o kadar samimi kendi haddini bilen ben onu unutamadım sevmiyorum oda beni sevmiyor sadece arkadaş olacağımıza söz verdik ama ben inanıyorumki Rabbim bizim kaderimize bir birimizi yazmış ben başka şehirdeyim o başka ama üniversteyi kazanıb o olduğu şehre gidicem o bu yıl kazandı nasib olursa İnşallah bende önümüzdeki sene kazanıcam ben yengeç burcuyum ve inanıyorumki onunla başlayan arkadaşlığımız aşkla hatta evlilikle sonlanıcak benim hikayem bu kadar. Umarım beyenirsiniz hoşcakalın
 4. 2015-09-25 #4
  Ayni okuldayiz ve bana defalarca çikma teklifi etdi ben kabul etmedim hiv bir zmn aslinda ondan hislaniyorum sanirim ama peşimde koşmasini istiyrm ben bu arada koç burcuyum balik burcu erkeği çok utangac ve kendisi acilamiyor asla size haberiniz yokken bakiyo siz ona bakinca da kadasini değiştiriyo boyle bi kisilik aslinda ck iyi bi kanka olur ondan simdi de bnmle kanka olmaya calisiyor ben bunu kabul etdim bakicaz artk 😃
 5. 2015-12-14 #5
  Hepsi aynı balıkların mesaj atarım diyor atıyor cevap atıyorum görüyor 2 gün yazmıyor hesapta soramıyorum kuduruyorum sonra ben sana mesaj atmayı unutmuşum diyor yanımdayken çok iyi ilgili romantık beni sevdiğini hissediyorum ama gidince çocuk ayrı dünya gibi 2 yıldır böyleyiz senden hoşlanıyorum diyor biz neyiz diyorum hiçbişey değiliz diyor pislik
Bölüm:

Konu Etiketleri

balık burcu erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır, balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, balık burcu erkeğini etkilemenin yolları, Balık Burcu Erkeğinin Beğendiği Kadın Tipi, Balık Burcun Nasıl Kadınları Beğenir

  Okunma: 160691 - Yorum: 4 - Amp