sponsorlu bağlantılar
İkizler kadını son derece hoş, çekici, konuşkan, hareketli ve çevresindeki insanlara nasıl davranmasını bilen bir kişidir. İstediği her kişiyi nasıl etkileyeceğini ve ne söylerse sevileceğini kolaylıkla anladığından nabza göre şerbet veren diyebiliriz.

Erkek arkadaşlarıyla çok iyi anlaşan bayan ikizler, haritasında su grubu (balık, yengeç ve akrep ) konumlanmış bir gezegen oluşumu yoksa, kolay kolay aşık olmayacaktır. Aynı görüşleri paylaştığı kimselerle sohbet etmekten zevk alan ikizler kadını kolay kolay maceralara girmez. Çünkü o erkekte çok fazla özellik arar ve ancak çok az erkekte bunları bileceğini bilir.

Bazen aşık olduğunu düşünür ama karşısındaki erkeğe bunu hissettirmeden kendi içinde sorgular. Çok zeki olduğundan karşısındaki erkeği çok iyi analiz ederek, bu duygusunu kendi içinde sona erdirir. Erkek bu arada kadının hislerini anlayamaz. Ayrıca ikizler kadınının bıraktığı erkek, kolay kolay kendini toparlayamaz. Fakat ikizler kadını kolaylıkla unutarak yaşamına devam eder. Bu durum kalpsizlik olarak görülse de, o bunu kesinlikle mantıklı bulur ve üstünde de durmaz. Aksine ilişki boyunca erkeği çok mutlu ettiğini, güzel vakit geçirdiklerini ama erkeğin kendisine pek uygun olmadığı için bittiğini söyleyebilir.

İkizler kadınını etkilemek için, yoğun bir ilgi göstermeniz gerekecektir. Onun zevklerini paylaşmalı, giyimini ve ona ait herşeyi övmelisiniz. Ayrıca, beğendiği her konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekecektir. Hatta ondan daha fazla bilgi sahibi olmanız bile gerekecektir. Maddi gücünüzün yerinde olması ikizler kadını için çok önemlidir.

Onun zevk aldığı şeyleri satın alarak gönlünü hoşnut edebilmelisiniz. Onu seyahatlere sürmeli, sürekli haberleşerek durumunu öğrenmeli, sürpriz geziler düzenlemeli, arkadaşlarıyla bir arada olacağı davetler düzenlemelisiniz. Arasıra da olsa biraz uzak durarak onu meraklandırmalı, gizli yönleriniz varmış imajı yaratmalısınız. Sizi merak etmekten hoşlanabilir. Yalnız bu durumları fazla uzatmadan yine ilgilenmeli, kesinlikle umursamaz davranmamalı, hele hele başka birini övmeye kalkışmamalısınız. Bunu yaptığınız takdirde bu kadını anında kaybedebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar