Koltuk Altında Beze Oluşması - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Koltuk Altında Beze Oluşması

 1. sponsorlu bağlantılar
  Koltuk altı şişlik çok araştırılan ve önemli bir konudur. Koltuk altı şişlik basit bir yağ bezesi olabileceği gibi lenfoma denilen lenf bezi kanseri veya meme kanseri belirtiside olabilir. Bunun teşhisi için hemen doktora başvurmanız önerilir.

  Eğer koltuk altı şişlik yağ bezesi ise basit bir cerrahi operasyonla alınabilir. Lenf ödemi veya meme kanseri ise biyopsi ve inceleme sonrası ameliyat ve cerrahi operasyon belirlenir.Koltukaltında bezeler, o bölgede yer alan lenf düğümlerinde şişme, kıl köklerinde bir iltihabi olay, deri eklerinde gelişen bir iyi huylu tümör (yağ kisti) ya da yağ bezesi olabilir.

  Lenf düğümlerindeki büyümeler sıklıkla o taraftaki el, kol ya da meme, akciğer gibi yapıların enfeksiyonuna bağlıdır. Yakınlarda elini de ya da kolunuzda bir yara, çizik, batma olmuşsa onlara bağlı gelişebilir. Genellikle tedavisiz düzelir. Bazen belli bir büyüklükte sabit de kalabilir.

  sponsorlu bağlantılar

   Konuyu Beğendin mi?
 2. 2011-07-19 #2
  koltuk altında+dosumde beze gıbı sısıyor 2 defa amalıyat oldum.gene cıkmaya basladı sıktım ıntıhap aktı hep.gene cıkmaya basladı.......
  Okunma: 20910 - Yorum: 1 - Amp