Tırnak Nasıl Uzar? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Tırnak Nasıl Uzar?

1. Sürelli Su ile Ugraşanların Tırlakları digerlerine göre daha çabuk uzuyor.
    sponsorlu bağlantılar

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2011-05-18 #2
    -eğer tırnaklarınızın çabuk uzamasını, beyazlamasını ve güçlenmesini istiyorsanız bir limonu ikiye bölün ve yarısını kendi elinizle sıkın ( 3 ,5 damla ) sonra bir fırça yardımıyla her yatmadan önce sürün ve yıkamayın !! ( aynı zamanda tırnaklarınız ışıl ışıl olur)
    # ojerin 1 yıl ömrü vardır *
    # ellerinizi her gün yıkadıktan sonra 1 kez krem yardımıyla nemlendirin*
    #haftada en az 2 gün oje sürmeyin *
    # fazla aseton tüketiminden kaçının*
    ***EMİN OLUN İŞE YARIYOR***

3. 2012-08-10 #3
    Arkadaşlar bende anaokulundan beri tırnak yiyordum ve şua 7ye geçtim annem babam ailem hep bana küt tırnaklı olursun veya işte genç kız olunca tırnakların güsel olmaz dedi bnde bişey olmaz diye geçiştirdim ama şuanda okadar pişmandım kii anltamam ama artık deilim bu psokolojik bişey bn sürekli google görsellerden güzl tırnak ojeli tırnak yazıp baktım çok kıskandıım için yememeye karar verdm ama beceremedim daha sonra bn pek oje süren bri deilimdir ve annemn tırnakları çok güzeldir annemn bütün ojelerini alıp odma koydum sonra canm sıkıldıkça onları sürdüm resimler çizdim ojeyle acı ojeyi denemiştim ama olmamıştı ondan ziyade bu renkli normal ojeleri sürün çünkü elimi ağzıma götürdüm anda aklıma ojeler geliyor ve hemen çekiyorum çünkü bozlmalarından korkuyorum kendme bi söz verdim yazın 3 ay boyunca hazır tatildeyken hiç yamiyim diye şu anda ağustosun 10 ve okadar güzel tırnaklarım varki kendmimi bile kızkanmaya başladım yani kısacası bu olmicak birşey deil umutsuzluğz kapılmayın bu devrede kıskançlık çok işe yarıyor bu arada bir limonu ortadan 2ye kesin ve herbir deilğe tırnaklarınızı sokun bilyorum biraz zor olacak hepsni sokmak ama teker teker 10 dk beklicene hepsini birden 10 dk bekliyin ve unutmayın bn hepsini bir anda uzatmadım önce baş parmağımı denedim uzarmı diye o ollunca hepsini eşit şekilde kestim daha sonra uzamasını bekledim lütfen bna güvenn bu yazdıklarım doğruu
  4. 2013-08-01 #4
    Bir kaba sıcak su koyun o sıcak suyun içinde elinizi beklete bildiğiniz kdarıyla bektelin tırnak lifleri çözülür ve daha çabuk uzar.
  Okunma: 19200 - Yorum: 3 - Amp