Nefretimsin..!!! - Delinetciler Portal

Nefretimsin..!!!

1. sponsorlu bağlantılar
    Bir daha adını anmayacağım

Bugün aşk şiiri yazmayacağım
    Serseri şehir ışıklarının yıldız - avına tanık olmayacağım
    Varsın yeniden harlansın yangın
    Yitirilmiş yalnızlıklar inadına
    Bir kez daha âşık olmayacağım
    Akan su pırıltısı belki
    Belki de yuvarlanan bir çığlık
    Çarmıha gerilmiş olsam da, kor ateşlerde yansam da,
    Tövbeler olsun tınmayacağım
    Gözlerimde yuvalanan intiharlar
    Akacaklar, havzasında bitmiş aşkların
    Ellerimde sızsa da sarhoşluğu sokakların
    Kuşatılsa da yarım kalmışlığım
    Bir daha adını anmayacağım
    Kapatacağım kulaklarımı
    Duymayacağım kendimi bile

8 - Nefretimsin..!!!

Mil çekilsin gözlerime
    görmeyeceğim seni...
    Bütün yaralarımı dağlamadan önce
    teker, teker kanatacağım...
    her son başlangıcın eşiği
    kapı aralıklarında karşılayacağım hüzünleri
    gökyüzündeki bahçelerden yasak meyveler sunan hiçbir perinin büyüsüne kapılmayıp kör kuyulara kilitleyeceğim kelimelerimi
    sokaklara çıkacağım yalın ayak, çırılçıplak
    peşim sıra koşturacağım tüm sevinçleri
    Sevinçlerine çocukların öcülerini ekleyeceğim
    BİR DAHA ADINI ANMAYACAĞIM
    sponsorlu bağlantılar

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2006-11-20 #2
    Nefret ederken bile sevebilir mi insan?

Zaman su gibi akıp geçerken her geçen dakikanın sadece zarar olduğunu biliyorum. Halbuki boşa harcanacak hiç vaktim yok.
    Sana o kadar uzun zaman bazı şeyleri anlatmaya çalıştım ki. Bir yerlerde sabrım taşacaktı.

Yüreğimde senden başka hiçbir sevgiye yer vermemiş ve bir başkasına dönüp güzel bile dememişken. Senin bu anlamsız kararsızlığına. Kanaat getirmek çok zor hele sen uzaklara doğru giderken usul usul. Yapılacak hiç bir şey yok. En azından benim için en azından senin için. Yada var ama yerini bilmediğim adını duymadığım bir sahte cennette.

Seni zaman zaman anlamaya çalışıyorum. Ama anlamak mümkün değil çünkü zaten anlam veremediğim o karamsarlığını, istemekle istememek arasındaki uçurumu anlayamadım henüz. Zaten anlasam ne olur san ki. O uçurum ki benden çok uzaklarda. O uçurum ki aramızda. Derin ve büyük. Belki de yüce ulu.

Bazen seni kaybetmek değil kaybetmeyi düşünmek geçmezken aklımdan. Bazense...
    Sorma...

Şimdi sen gidiyorsun uzaklara. Benim için çok uzaklara. Hiç dönmeyecekmişsin gibi. Bir ömür sensiz geçecek gibi. Denizlerin ve dağların ötesine. Ulaşılması zor yelere. Benden uzak yüreğime yakın yerlere.

Kaybetmek kolaydır. Kaybetmeyi kabullenmekse çok zor ben senin yokluğunu kabullenemeyeceğim gibi senin uzaklara gitme ihtimalini de kabullenemiyorum. Aslında biraz ihtimalden öte bir durum bu.......

Hep söylüyorum sana seni gerçekten çok ama çok seviyorum.

Sana Koşmak geliyor içimden ama yapamıyorum her zaman yenik düşen ben oluyorum kaybetmek bana göre değil eğer bir gün kaybedeceksem bu şimdi olmalı.

Sonra bunu kaldıramaya bilirim.
    Seni seviyorum. Bunu sana anlatmak öylesine zor ki. Kelimelerle ifade edilse bile bu kelimeleri ben bilmiyorum. Duygularla anlatılsa bile ben bu kadar anlatamıyorum. Ya gurbetin bilmediğim bir yerinde yada adını bile duymadığım bir taşra köyünde beni bekleyen bir umut var biliyorum. Ama ona yürümenin hep bir de bedeli var. Bu bedel sensin ve senin anlamak çok zor.
    Ve şunu iyi bilmelisin ki yüreğimin derinliklerine gömdüm seni. Önce sevgimi sonra seviyesizliğimi suçladım. Dertlerimle baş başa kalıp gizli gizli nefret ettim nedendir bilinmez korku dolu gözlerimden süzülen yaşlarla ıslandı, fısıldadığım kelimeler. Kokularımla tek başıma kaldığım günler de bile özlemeye devam ettim.

Oysa gözlerinin gözlerimle buluştuğu anlarda, sıcaklığını hissetmek isterdim. Bir zamanlar yaşanan onca şeyin yorgunluğunu yaşarken, bir darbe daha yemek.... Duygularıma inanmamak için kendimle ne kadar mücadele ettiğimi anlatamam...
    .
    Duymak istediğim sıradan bir sesleniş ya da güzelliğini kalbimde saklayacağım tek şey, tebessümündü. bütün aşklara, sevgilere sırtımı döndüm. Sana da sırtımı dönmek isterdim ancak. Her dönüşte sarıldığım yine sen olduğun için yapamadım....
    Atamadığım, hatta bırakamadığım ve belki de vazgeçilmez olandın benim için, içimdeki çocuğun barışık yaşayabileceği tek insan. Üzüntülerimi ve sevinçlerimi bunca yıl bu inançla paylaştım. Ne düşünür diye hiç düşünmedim. Nasıldı ve en çok kimi sevdin hiç bilmedim.
    Kısa da olsa yaşadıklarım vardı. Ben hiç olmadığım kadar mutlu ve umutluydum. Dünya tersine dönse hani gökyüzündeki bütün yıldızlar küsse vazgeçmem derdim dedim de ne oldu sanki.

Küçücük bir çocuktan farksız saflığımın kurbanı oldum. Çünkü inandım. Benim seni sevdiğim kadar senin de beni sevdiğine inandım. İnanmak istedim en azından. Özlediğim kadar özlediğine inandım. Ancak hiçbir zaman anlayamadım. Benim seni sevdiğim kadar sen beni sevmedin. Ne yazık.....
    Aşkımı yıllarca bir sır gibi yalnızlığımla paylaşmışım meğer... Anladım ki, ağladığımda sesimi duyacak, ses verecek, uzandığımda dokunacağım biri olsun istiyordum hayatımda. İşte her şey benim için o zaman başladı. "Hadi " dedi yüreğim gidiyoruz. Nereye deyemedim.......
    En son seni ne zaman düşündüm ya da anımsadım bilemiyorum ama, inandığım tek gerçek var o da, seni artık düşünmek istemediğim. Hayattan çok şey öğrendim. Tek başıma yaşadığım her şey meğer benimle bir bütün olmuş. Bunu için sevindim desem yalan olur.
    Yalnızlığı, çaresizliği, umut etmeyi, hata yaşamayı öğrendim. Acı çektiğim sevilmediğim doğru fakat, ben gerçekten sevmeyi öğrendim.
    Geleceğe pırıl pırıl parlayan gözlerle bakmak hoşuma gidiyor. Şimdi tanışsak, sevginin ne kadar büyük olduğunu gösterirdim sana.
    Gerçekleştirmek istediğim, yaşamak istediğim o kadar çok şey var ki içimde. Bu sefer başka türlü haykırmak geliyor içimden.
    Nefret ediyorum diye haykırmak istiyorum.

3. 2006-11-20 #3
    Küfrüm Edebimi Aştı Bu Gece

Sen benim gözümde bir hiçsin artık,
    Nefretim aşkımı aştı bu gece
    Bugün ki sözlerin söz müydü artık
    Son sözün sabrımı aştı bu gece

Kolayca bitsin bu diyemedin de
    Salladın savurdun basiretsizce
    Hiç mi ders almadın onca gezdik de
    Yağmurun rahmeti aştı bu gece

Yürümeyen neydi,ilişkimiz mi?
    Günüm sensiz bomboş deyişimiz mi?
    Sensiz yaşayamam çelişkimiz mi?
    Yalanın doğrunu aştı bu gece

Evlenmek hayali kapımda idi
    Giriş kat evimin boyası yeni
    Mobilyan,takımın, alınmış idi
    Vuslatım tadını aştı bu gece

Yemedim yedirdim ne varsa sana
    Üç kuruşum olsa verirdim daha
    Memurdum yoksuldum hatırlasana
    Hafızam haddini aştı bu gece

Ayakların donmuş,üşümüştün de
    Gece yatamamış üzülmüştüm de
    Bir ay oruç tutup yememiştim de
    O çizmen boyunu aştı bu gece

Yapılan söylenmez, gelmezmiş dile
    Allahtan beklenir kul bilmese de
    Kızgınlığım buna, sebep ise de
    Sabrım miadını aştı bu gece

Onca gez toz benle,seviyorum de
    Sonra git nişanlan bir de ona de
    Şerefsizlik değil, nedir bu söyle
    Küfrüm edebimi aştı bu gece

Sana son bir sözüm, nasihatım var
    Aldığım ahlakla bir terbiyem var
    Senin doğuran ana deyip geçmek var
    Saygım adabımı tuttu bu gece
    Gönlümün romanı bitti bu gece
    Hangisine yansam şimdi gün gece
    Ömrümden beş yıl gitti bu gece

Bedirhan Gökçe

4. 2006-11-20 #4
    Sen!
    Ey yalnızlığımın adı, sevdanın adresi, sonsuz ahı hasretimin. Tükenmeyen hülyalarımın sahibi dil-i suzan.
    Benim bitmeyen yanlızlığım, yanlızlığımın bitmeyen umutışığı. Ruhumun sahibi, yüreğimin canyoldaşı dilruba.

Beni diyar diyar süren gurbet ellere, seyyah edip gezdiren, hasretini çektiren ölümüne... Sonsuz acılara gark edip kanlı yaşlar döktüren gözlerimden... Gözlerindeki aşka mahkum kılan ve azat etmeyen bir ömür...

Çıkıp gitme zamanı şimdi yine ey yar, uzaklar düşünce bir kez yüreğe, sen düşünce hayale, ruhumu zaptetmek mümkün müdür?... Ki, gittiğim her yerde senden izler ararım, hiç bir yerde olmadığını bile bile. Olmadık zamanlarda aklıma düşersin, yaralanırım...

Dilimin ucuna her geldiğinde dilimi ısırırım, seni sevdiğimi haykırmamak için. Seni sevdiğimi yalnız sana söylemek için bir gün kavuştuğumda. Ne varki her yaklaştıkça uzaklaşıyorsun&

Ama artık anlıyorumki sana kavuşmak sonsuz bir hayal, yine de sevdamı yükleyip yüreğime, seni bulmak, sana söylemek için sevdiğimi. her sabah düşerim yollara yeniden...

Şimdi her seher çıkıp dağlara ismini haykırırım yankılı kayalara...
    İlan-ı aşk ederim, dinlemeselerde beni! Duymasalarda!

"Ey dağlar, ey nehirler, ey rüzgar, ey bulutlar, ey insanlar duyduk- duymadık demeyin, ben onu seviyorum," derim...

Sensiz hayat yok benim için, yaşam yok. Söz vermiştim sevdama, yaşarsam aşk için yaşarım yalnız, aşkım için... Ölürsem aşk için...

"Gönül her zaman gelmeyeni beklermiş" derler, sevdası saklı duran sevgiliyi. Gelmese de bir ömür yine beklenirmiş o sevgili.

Sen benim bir ömür hasretini çektiğimsin, beklediğimsin ey yar. Bütün boşluklarını seninle doldurdum ömrümün& Yazdığım bütün şiirlerde, söylediğim bütün şarkılarda sen vardın yüreğimde. Aşka dair ettiğim bütün yeminlerde sen vardın yanımda. Gelmesende bekleyeceğim...

Düşlerim dağınık şimdi, kara bulutlar kümelenip durur usuma, acılar çöreklenip yüreğime, yerden yere vurur beni olmadık zamanlarda. Ben seni sevdiğimden beri, ilmek ilmek hasret dokur ömrümün gergefine zaman... Seni ne zaman özleyip ağlasam güzelleşir yeryüzü, güzelleşir gökyüzü, ışık dolar gözlerime... Sevgiyi damıtır en derin yerinden gözlerim... Aşk olur adı...

Ey yar yıldızım yitikse şimdi, doğmuyorsa ve ışımıyorsa gecelerime ay. Beni terkedip başka ufuklarda parlıyorsa, almıyorsa beni kucağına bir vefalı dost gibi ve gelmiyorsa beklediğim sabah. Özlediğimde yanımda yoksan eğer, uzaklar acımasızca vuruyorsa.

Ben yine de hep seni düşlerim ışıl ışıl, seni özlerim zifiri gecelerde de olsa...
    Şimdi her gece bir tren kalkıyorsa gönlümün istasyonundan sana doğru, elim kalkmıyorsa ve sallayamıyorsam verdiğin mendili ardından. Gözyaşlarım ateş olup düşüyorsa ve hüzün olup yakıyorsa düştüğü yeri sebep sensin.

Meğer ki aşk imiş beni bağlayan hayata bu güne kadar. Her soluk aldığımda sevdayı hissettiğim içinmiş, sevdayı yüreğimde ölümüne taşıdığım içinmiş ki yaşamışım... Ve savunmşum yaralı kalbimi, hicranlar içinde de olsa, savunmuşum gözyaşımı kimseye aldırmadan.

Bilki, tomurcuklar açmadan kuruyorsa dalımda, her bahar bir tek kan gülleri açıyorsa gülşende, ey aşk, ey sevdiğim sensin sebep...

Şimdi ölüme hüküm giyiyorsam her yargılandığım yerde, hüznün acılı ırmaklarında kalıyorsa hayallerim ve sonunda kırılıyorsa kalem. Bil ki sebep sensin ey aşk, ey sevgili.

Ben sefilliği, garipliği, çölü, kimsesizliği, sahrayı, sahrada derviş olmayı, aşka mahkum olmayı senin için seçmişim ey yar...

İstersen sev beni! istersen kır! Acıt, ez, öğüt, paramparça et.

Gücüm yok tükendim ey yar! Çek ipimi...

Söyle, ne desem son sözüm sorulup, zülfün boynuma dolandığında, Söyle ne etsem, nereye gitsem...

Ah! etsem, delinir mi kara bağrım? Yaralı geyikleri kurtulur mu canevimin?

Söyle, son sözüm sorulduğunda, tutar mı elimi aşk? Toplar mı yerlere savrulan hayallerimi? Yaşatır mı anılarda?

Gücüm yok... Ey sevgili tükendim artık! Çek ipimi öleyim...

<CENTER>
    </CENTER>

5. 2006-11-20 #5
    Senin olmadigin bir sehirde...
    Yangini olmadigin bir kalpte...
    Nefesi olmadigin bir bedende...
    Hayat devam ediyor !!!
    Sadece yasadigindan ve yasattigindan ibarettir hayat !!!
    Her biten gün basliyacak yeni bir günün habercisidir !
    Tipki sevdalar gibi...
    Biri gelir...Biri gider...
    Gelen gideni aratir derler ama ...Gelen gidenden daha yürekli cikar !!!

Ben günesi umutla ugurluyorum ki geceye,umutlarimla tekrar dogsun diye !!!
    Seni gözyaslarimla birlikte akan nefretimle ugurladim!
    Her damlada haketmedigin beni ve benligimi senden geri alabileyim diye !!!!

Birdaha dönme diye.......
    Dönmeyi düsünme diye.......
    Döndügünde beni degil
    nefrete susamis gözlerimi görecegini bil diye.......
    Kavra...düsünme...niye diye sorma diye....

Bedenim sensizde nefes alicak !!!!!
    Dünya sensizde dönecek ...dönecek unutma !!!
    Ve yüregine...ellerine...gözlerine söylüyorum
    dinle...
    n.e.f.r.e.t.i.m.s.i.n
    Oysa ki.....
    n.e.f.e.s.i.m.d.i.n !!!!

6. 2006-11-20 #6
    Geceye vuruyorum kendimi epeydir
    Sahtekar çığlıklarımın suskunluğu
    Lacivert bir oturuştur kulaklarına
    Hepten karşı durur duvarlar
    Boşuna mıdır sükunetin dörtnalı
    İhtirasların kavurucu soğuklarına
    Ve.. huzurun kapı zili çalmaktadır
    Sihirli bir anahtar tutuşturuyorum
    Parmaklarına..

Kendimi geceye vuruyorum epeydir
    Gözlerimden kaydırılan yıldızlar
    Bir kucak dolusu çiçektir, ellerine
    Çoktan ayağımın altındadır
    Yumuşak dokunuşlarını
    İple çektiğimiz siğim siğim yağmurlar
    Ve.. kapanmıştır şimdilik, kaygının kapısı
    Pervazına tırmanan sarmaşık
    Bir gün mutlaka dolanır mı
    Ayaklarına..

Epeydir geceye vuruyorum kendimi
    Mestane kurt ulumalarında lezzet
    Savruk harmanlardan artakalan emektir
    Bir çobanın çeşme başı yalnızlığı
    İkindi üstlerinde uykuyla olan muharebendir
    Hiddet, şiddet, nefret, kasvet, şehvet..
    Külleri arasında sigara izmaritlerinin
    Ve.. dudaklarımdaki yarım tebessüm
    Kelepçe olup yapışacak, görürsün!
    Tırnaklarına..

Geceye vuruyorum epeydir kendimi
    Pişmanlıkların ateşi ısıtırken odayı
    Halihazıra rıza, kirlerimizi soymaktadır
    Şaşkın ördek dalgaları, bu ummanda
    Sebeb-i vasl-ı zevk olan
    Cılız kulaçları kırmaktadır
    Bu ne zahmetli beton yapışkanlığı
    Martıların çöl kumu eşelediği hiç görülmüş mü
    Ve.. gecikmiş nedamet, kamçılayıp arzularını
    Devrilmiş dağlarca ter yürütecektir
    Şakaklarına...

BiLiyormusun.; Ben asLında Kendimden Nefret Ediyormuşum, Haberim OLmamış..!!!

7. 2006-11-20 #7
    ANLAMIYOR, ANLAMIYORSUN, NE KADAR SEVDIGIMI HISSEDEMIYORSUN, HER SANIYE SENINLE YASADIGIMI BILMIYORSUN, SENI COK SEVDIGIMI BILMIYOR, ANLAMIYOR, HISSETMIYORSUN. BU YUZDEN SENDEN NEFRET EDIYORUM.

HA BİR EKSİK HA BİR FAZLA
    BUNCA ZAMAN ÇEKTİM SENİ
    SÖYLEDİĞİN SÖZLER DEĞİL
    BU SEVDA TÜKETTİ BENİ YAR.
    GİDERİM BURALARDAN
    SORMAYIN BENİ YARDAN
    SEVDANIN ŞAKAĞINDAN
    VURUR GİDERİM..
    AGLAMASIN ARKAMDAN
    YANLIZLIK BENİM SEVDAM
    ÇEKER GİDERİM.
    İSTEDİĞİN GİBİ OLSUN
    BAŞKA BİRİNİ BULURSUN
    SENİN İÇİN NE FARKEDER
    SEN BENİDE UNUTURSUN YAR.
    GİDERİM BURALARDAN
    SORMAYIN BENİ YARDAN
    SEVDANIN ŞAKAĞINDAN
    VURUR GİDERİM..
    AGLAMASIN ARKAMDAN
    YANLIZLIK BENİM SEVDAM
    ÇEKER GİDERİM

8. 2006-11-20 #8
    Her yeni güne seni unutmak için dualayarak başlıyorum..
    Ve her günümü lanet ederek yatağımda kapatıyorum...

Lanet ediyorum...
    Seni unutamadan beni yastığımla tekrar buluşturan güne,seni özleyerek geçirdiğim düne,bana bakarken göremediğim gülümseyen yüzünü hasretlememe lanet ediyorum...
    Ve ne olursa olsun...
    Seni tanıdığım güne lanet edemememe....
    Lanetliyorum....
    Seni hala deli gibi özlüyorum...Sinir oluyorum...

Hayatıma insanlar sokuyorum..Sevebileceğim insanlar olmasına özen gösteriyorum..Biliyorum seviliyorum..Biliyorum özleniyorum..Ama bu sefer iki kişilik yalnızlığımda yine durup durup sana yanıyorum..İki kişilik yalnızlığımda ,nefessiz kalıyorum..Ben sensiz boğuluyorum...Senden nefret ediyorummmmmm....

Bu sorunun cevabı bu değil oluyorum her seferinde,bu bakışın karşılığı bu değil,bu el böyle tutulmamalı ve bu telefon asla böyle açılmamalı..Deliriyorum..Biliyorum ,sonunda da delirtiyorum..Senden sonra hiçbir gideni özlemiyorum.Seni düşündüğüm yalnızlığımda mutlu olduğuma şaşırıp hatta, bu sefer kendimi parça parça etmek istiyorum..Ama...Ne sana,ne kendime kıyamıyorum..

Her gördüğümde seni arıyorum,her gördüğümde seni bulamıyorum,parçana bile rastlamıyorum ve bana ne yaptığını kestiremiyorum..

Seni gördüğüm anda boğmak istiyorum...Beni kendine alıştırıp sonra korkmana,korkup kaçmana,kaçarken arkana bile bakamamana...Seni gördüğüm anda boğmak istiyorum...Sevgine alıştırıp,bakışına dokundurup,omzunda uyuttuğun her huzurlu günden sonra, tüm güvensizliklerini bana bırakıp yaşama çalışmanda..Seni gördüğüm anda boğmak istiyorum....Olmadığın bir şey missin gibi ortalıkta dolanırken, kandırdığın herkesin ardında kendini kandıramamana,kandırdığını sanmana,mutsuz olmak için verdiğin çabanı mutluluğunu korumak için göstermemene....Seni gördüğüm anda boğmak istiyorum sevgili...Artık sana saygı duymadığımı kabullenmişliğimi sana ,yüzüne,gözlerine söylerken seni boğmak istiyorum...Yaşadığın hayatta boğulmaktan beter olduğunu biliyorum belki,seni kurtarmak istiyorum....

Ve seni görüyorum..Yüzüne bile bakmıyorum..Bakarsam o gözlerin, beni ruhuna dolduracağına inanıyorum....Bakarsam o gözlerin de beni özlediğini göreceğimi biliyorum..Bakarsam o gözlere sadece bakarak kalamayacağımı kestiriyorum..Baktığım anda sarılıp özlediğim kokunu burnuma doldurduğumda,aylarca ayrılığın ardından sarıldığım anın büyüsüyle tekrar sana teslim olacağımı sürekli içimden tekrarlıyorum..Seni gördüğüm anda arkama bakmadan kaçıyorum..Yüzüne bile bakmıyorum...Bakamıyorum..
    ...................................

Sen benim gecemdin..Karanlık gecemde tek yoldaşım..Sen benim günümdün..Parlayan günümde tek tebessümüm..Sen benim dünümdün...Ağladığım her dünde saçımı okşayan sessiz...Sen benim inancımdın hayata...Yaptığın hatalarla ,bir erkeğe inancımı değil sadece,tüm evrene inancımı yitirdiğim.....Sen benim sevgimdin defalarca söylemekten üşenmediğim..Sen benim her şeyimdin, sevgisi ölçülmezimle kıyas ettiğim..

Ve ben senden nefret ediyorum sevgili...
    ...................................

Benim bir 'sevgilim' var biliyor musun??
    Günümü dolduran,arayan soran,beni özleyen,beni bekleyen ,beni isteyen bir 'sevgilim'..Düşünebiliyor musun??Senden başka birine 'sevgilim 'diyebileceğimi kestirebiliyor musun...??

Lanet ediyorum..İşte o yüzden senden nefret ediyorum.Ağzımdan 'sevgilim 'lafını artık çıkartamıyorum...Senden başka kimseye 'sevgilim' diye haykıramıyorum... Haykırmaktan ümidi kestim.......Fısıldayamıyorum..

O benim sevgilimse sen neyimdin??Mayın tarlalarının ortasında sesini duyduğum,ölümünden deli gibi korktuğum,adını her ağzıma aldığımda tanrıya yaklaştığımı bildiğim,günümü dolduran,dünüme tebessümletmeyi öğreten,anlamlardan anlam beğenip her değerimle seslendiğim sen...Kimdin..???

Ben senden nefret diyorum sevgili......

.................................................. ..........

Bu iki ruh,bedenlerine sarınıp bir daha asla aynı masanın iki karşı yakasında oturmayacaklar..Bu iki ruh,bedenlenen elleriyle sımsıkı tutuşup,karda ayak izlerini izlemeyecek artık..Ve bu iki ruh bir daha birbirini özlemeyecek sevgili..Özlemden sel olup ağlamayacak,özlemden içi yanmayacak,özlemle sarılıp,özlemden saldırmayacak birbirine..Kanatmayacak...Kapanmayacak yaralar açmayacak..Bu iki ruh artık bir olmayacak,bu iki ruh ancak ve sadece,birbirine yaşamda teğet geçecek iki ruhsuz olacak...
    .................................................. ..............................

İlk göz göze geldiğimiz aynanın önünde durup saatlerce ,bu sefer seni unutmak için son duamı yapmak istiyorum...

Aynaya bakıyorum...
    Seni unutmak için dua bile edemiyorum...
    Ağlamıyorum...Senin için ağlamamaya yemin ettiğim günü hatırlıyorum..Yeminimi özenle bozmuyorum..
    Aynaya bakıyorum..
    Omzumun üstünde seni arayan gözlerimle karşılaşıyorum..Gözümü kaçırmıyorum..
    Çığlıklıyorum..Sesimi ben bile duymuyorum..Ne dediğimi anlamıyorum..
    Artık bu aynayı da görmek istemiyorum...
    Kırıyorum paramparça..
    Ben sıyrık sıyrık..
    Kanayan yerlerime bile bakmıyorum..
    Seni unutamadığım bir günün sonunda iç kanamadan öleceğimi biliyorum..
    Ama ne zaman gömülürüm..??
    Onu kestiremiyorum....

<CENTER>
    </CENTER>

9. 2006-11-20 #9
    Nefretimsin

Askindan hatira ne varsa bende
    İsminle beraber gomdum maziye
    Artik hayat bana zor olsa bile
    Bundan sonra artik nefretimsin sen
    Artik hayat bana zor olsa bile
    Bundan sonra artik nefretimsin sen

Ben bu ayriliga hasret diyemem
    Hasretim degilsin nefretimsin sen
    Sanma ki bir anlik bir sitemdir bu
    Yasadikca benim nefretimsin sen

Gitsede gencligim bu benligimde
    Bu nefret bu kin gitmez hic gozumden
    Yanliz bu dunyada degil bir tanem
    Olsemde mahserde nefretimsin sen
    Yanliz bu dunyada degil bir tanem
    Olsemde mahserde nefretimsin sen

Ben bu ayriliga hasret diyemem
    Hasretim degilsin nefretimsin sen
    <CENTER>
    </CENTER>

10. 2006-11-20 #10
    Gizlice akıttığın

gün gelirdi acı duyardım sana
    bazen
    nefret eder
    bazen
    severdim seni
    lanet okurken damlardı göz yaşım
    yanaklarımdan süzülen
    bir
    zehirdi sanki
    içime
    gizlice akıttığın

11. 2006-11-20 #11
    Bir Gün Disarda Gezerken Yagmur Yagarsa Kacma..
    Yagmurun Altinda Dur Ve Yagan Yagmur
    Damlalarini Saymaya Baska…
    Sayabildiklerin Senin Bana Olan Askin…
    Sayamadiklarin Ise Benim Sana Olan
    NEFRETIM……!!!

12. 2006-11-21 #12
    NEFRETİM OLDU

Üzgünsem nedeni yok
    Korkum belirsiz
    Hayatım nefretim oldu
    Çölde serap görürcesine
    Susuz kalırcasına
    Kurumuş yaprak gibi

Depresif anılarım
    Yorgun düşmüş
    Kabuslarım var
    Ağladığım geceler
    Izdırabım oldu

Kimse anlamadı beni
    Yar gözüme bakmaz
    Ellerimi tutmaz oldu
    Kırık kalbim nefretim oldu.

13. 2006-11-21 #13
    Nefret Ediyorum

Senin o bitmeyen gidişlerinden
    Sevgi bilmeyen yüreğinden
    Gerçeği görmeyen gözlerinden
    Nefret ediyorum...

Uçup giden takvim kağıtlarından
    Çabucak akıp giden zamandan
    Senin o anlamsız tavırlarından
    Nefret ediyorum......

Beni hiç hatırlamayışından
    Yüzüme hiç bakmayışından
    Sevgime hiç aldırmayışından
    Nefret ediyorum......

Şu Anda Senden İlk Defa Nefret Ediyorum...!

14. 2006-11-21 #14
    NEFRET EDİYORUM

Nefret ediyorum,
    Özellikle senden.
    Mum ışığında eriyorum,
    Senden nefret ediyorum.

İki yüzlüsün sen.
    Pisliğin ta kendisi.
    Mutlu mutlu yaşarken,
    Sensin işte kara kedi.

Nefret nefret ediyorum,
    Eê tabiki senden.
    Boğazım yırtılıncaya kadar bağırıyorum,
    Senden dolayı anlasana senden!

Kalbimi parçalayan
    Bana ter döktüren
    Beni boş yere ağlatan,
    İşte işte yine sen.

15. 2006-11-21 #15
    Küfrüm Edebimi Aştı Bu Gece

Sen benim gözümde bir hiçsin artık,
    Nefretim aşkımı aştı bu gece
    Bugün ki sözlerin söz müydü artik
    Son sözün sabrimi asti bu gece

Kolayca bitsin bu diyemedin de
    Salladin savurdun basiretsizce
    Hiç mi ders almadin onca gezdik de
    Yagmurun rahmeti asti bu gece

Yürümeyen neydi, iliskimiz mi?
    Günüm bombos deyisimiz mi?
    Sensiz yasayamam çeliskimiz mi?
    Yalanin dogrunu asti bu gece

Evlenmek hayali kapimda idi
    Giris kat evimin boyasi yeni
    Mobilyan, takimin, alinmis idi
    Vuslatim tadini asti bu gece

Yemedim yedirdim ne varsa sana
    Üç kurusum olsa verirdim daha
    Memurdum yoksuldum hatirlasana
    Hafizam haddini asti bu gece

Ayaklarin donmus, üsümüstün de
    Gece yatamamis üzülmüstüm de
    Bir ay oruç tutup yememistim de
    O çizmen boyunu asti bu gece

Yapilan söylenmez, gelmezmis dile
    Allahtan beklenir kul bilmese de
    Kizginligim buna, sebep ise de
    Sabrim miadini asti bu geceü

Onca gez toz benle, seviyorum de
    Sonra git nisanlan bir de ona de
    Serefsizlik degil, nedir bu söyle
    Küfrüm edebimi asti bu gece

Sana son bir sözüm, nasihatim var
    Aldigim ahlakla bir terbiyem var
    Senin doğ'ran ana deyip geçmek var
    Saygim adabimi tuttu bu gece
    Gönlümün romani bitti bu gece
    Hangisine yansam simdi gün gece
    Ömrümden bes yil gitti bu gece

Bedirhan Gökçe

16. 2006-11-23 #16
    Sana her gece dua ediyorum
    Sevdiğim için değil,beter olasın diye
    Allahımdan bir tek şey diliyorum bana çektirdiğin acıları sanada çektirsin diye,;
    Geceleri göz yaşlarının yaş olarak değil kan olarak akmasını istiyorum
    Benden gittiğine bir gün pişman olacaksın,
    Çünkü benden çok seveni sen istesende asla bulamazsın
    Pişman olacaksın aşk yolunda bir tek ben değil sende bir gül gibi solasın sende benim yandığım gibi yanasın sen de benim gibi her gece göz yaşı akıtasın
    SENİN GİBİ KALP KIRINLAR BU DÜNYADA YAŞAMASIN KAYBOLSUN
    Nefretlerim teker teker kaybolsun....

17. 2006-11-23 #17
    Sana her gece dua ediyorum
    Sevdiğim için değil,beter olasın diye
    Allahımdan bir tek şey diliyorum bana çektirdiğin acıları sanada çektirsin diye,;
    Geceleri göz yaşlarının yaş olarak değil kan olarak akmasını istiyorum
    Benden gittiğine bir gün pişman olacaksın,
    Çünkü benden çok seveni sen istesende asla bulamazsın
    Pişman olacaksın aşk yolunda bir tek ben değil sende bir gül gibi solasın sende benim yandığım gibi yanasın sen de benim gibi her gece göz yaşı akıtasın
    SENİN GİBİ KALP KIRINLAR BU DÜNYADA YAŞAMASIN KAYBOLSUN
    Nefretlerim teker teker kaybolsun....

18. 2006-11-25 #18
    SEN BENI BIRAKIP GIDIYORSUN YA…

Biliyorum benim degilsin,
    Bir baskasina aitsin,bana sadece bir emanetsin…
    Sen baska kollara,
    Baska gozlere,
    Baska kucaga,
    Baska yurege aitsin ,bana sadece bir emanetsin…
    Yabanci eller saracak seni,
    Yalanci diller soyleyecek seni,
    Yakan dudaklar opecek seni,
    Ya ben,ben ne yapacagim seni boylesine cok severken?
    Kimler anlayacak beni?
    Kim merhem olacak sifasiz yaralarima?
    Kimler soracak zavalli halimi?
    Kimler toplayacak yuregimin herbir yana savrulmus parcalarini?
    Kimse anlayamayacak suskunlugumun sebebini…
    Kimse cozemeyecek dilimdeki cumlelerimi…
    Hickimse giremeyecek yok olmus kalbime…
    Ne mutluluk beni,nede ben mutlulugu bir daha yakalayamayacagim..
    Birbirimize cok uzaklardan bakacagiz…
    Cunku;aramiza daglari okyanuslari soktu ayrilik!
    Ben mutlu olurmuyum sandin sen olmadan?
    Yasarmiyim sandin gozlerine bakmadan?
    Ben sen gibi bu aski unutmayacagim,cikarip atmayacagim seni yuregimden
    Ne kadar aci versende,hice saysanda beni,yinede sevginden bir damla eksilmeyecek..
    Ben seni yuregime yazdim,kalemle kagida degil!
    Ben askima canimi verdim,omrumu verdim korkmadan!
    Sense acidan baska ne verdin ki bana…
    Bilmedin, bilemedin sevgimin buyuklugunu,
    Anlayamadin ki seni ne cok sevdigimi!!
    Birgun olsun askima yanki vermediki tas kalbin!
    Tasmis kalbin ne aski nede sevgiyi hisseden..
    Keske bende tastan olsaydim ,
    Kulaklarim hic duymasa
    Gozlerim hic gormese…
    Yuregimde oyle derin izler biraktin ki…
    Korkuyorum sevdalardan,dusunemiyorum bile…
    Hani yeminin vardi beni kimseye yar etmeyecektin?
    Bak simdi ellere sen yar oluyorsun…!
    Yeminini bozmayacagim;
    Kimseler dokunmayacak ne ellerime,ne gozlerime,nede yuregime…
    Son olarak;mutluluklar dilerim sana..
    Bedduam yok ne askina nede sana,
    Ama sunu bilmeni isterim ki;
    Allah cok buyuk,elbet verir cezasini her vefasiza….

19. 2006-11-28 #19
    SİTEM
    Olurda bazen beyninde bir şeyler dolaşırsa
    Olurda bazen düşünceye dalarsan
    Olurda bir gün ihanetin bedelini düşünürsen eğer
    O zaman beni düşün o zaman neler yaşadığımı düşün Bazen arzuladığın
    duygulara kapılırsan eğer
    Gün gelir duymak istediğin sözleri düşünürsen eğer
    Bir hayat paylaşımında rol almak istediğin arzuyu Yaşamak istediğin
    zaman beni hatırla
    O zaman elinden sırtıma vurulan hançeri anlarsın
    O zaman yaşama hevesimi nasıl çaldığını anlarsın
    O zaman yaşadığım acıları duyduğum özlemi anlarsın İşte o zaman kendi
    elinle kendinide yaktığını anlarsın Bütün hayat maratonun sona
    erdiğini anlarsın
    Birde dönüp bakarsın geriye hayat elde var sıfır
    Kör duygular bile uyanır beyninde
    Ve sen gerçek senin o zaman farkına varırsın

20. 2006-11-28 #20
    İçerimde bir hastalık başladı aniden. Bu öylesine amansız bir hastalık ki asalak gibi tüm duygularımı kemiriyor. Hakim olamıyorum ona, hükmedemiyorum…
    Hastalığım ne mi?
    Nefret… Nefret… Nefret…
    Şimdi, senin yokluğunda her şeyden nefret ediyorum. Eskiden yalnızlığımın, mutluluğumun en yakın sırdaşı olan mavi denizlerden, tatlı sert dalgalardan şimdi nefret ediyorum. Bana yalnızlığımı hatırlatıyor şimdi kıyıya ulaşan her dalga. Şu, bana her zaman romantik gelen, şiirlerimin ilham kaynağı kızıl ufuklardan, güneşin batışından nefret ediyorum.
    Biliyor musun? Artık, dünyadan ve şehirlerden de nefret ediyorum. Şehirleri ayıran uzun yollardan da, derin uçurumlardan da nefret ediyorum. Nefretim en çok iki şehirde yoğunlaşıyor. Birincisi ayrılığı tattığım bu şehirden, adına "ayrılıklar şehri" dediğim, gecesine şiire yattığım, gündüzüne umutla baktığım, havasını ciğerime çektiğim bu şehirden nefret ediyorum.
    Ve senin yaşadığın şehirden nefret ediyorum. Bana senin yokluğuna ağıtlar yaktırdığı, seni ışıltılı gecelerinde barındırdığı için nefret ediyorum o şehirden. Nefretim o denli yoğun ki... O her gece ışıl ışıl yanan sokak lambalarını teker teker kırıp karanlık katran gecelere mahkum etmek istiyorum. Karanlıklara gömülsün ki karanlıkta kalmak nasılmış anlasın istiyorum.
    İşte nefretim böylesine yoğun Hasret Çiçeğim. Bir gün bu nefretim beni öldürebilir.

Güncelleme : 2007-04-09
  21. 2006-11-29 #21
    Nefret

Nefret ediyorum senden
    O siyah sac sürmeli kara gözden
    Vücudun kollarin dudaklarindan
    Bastigin yerden gördügün yüzlerden
    Nefret ediyorum
    Nefret Edecegim
    Ismini söylüyenlerden
    Senden bahsedenlerden
    Seni güzel bulanlardan
    Nefret edecegim seni sevenlerden

22. 2006-11-29 #22
    NEFRETİMSİN SEN

Bu kadar acıyı ben haketmedim
    Sadece sana sevdiğimi söyledim
    Sevgimin bedelini çok ağır ödedim
    NEFRETİMSİN SEN bilmeni istedim..

Karşına birdaha çıkmayacağım
    Senin için artık ağlamayacağım
    Seni kalbimden söküp atacağım

Yalnış kişi olduğunu çok geç anladım
    Sana harcadığım zamana acırım
    Senden daha iyi birine aşık olacağım

Seni boşyere bekledim durdum
    Geleceğin gün için hayaller kurdum
    Değermiydi acaba diye kendime sordum

Artık sevmiyorum seni
    Duymak istemiyorum sesini
    Yırttım attım bütün resimlerini

Yeni aşkınla mutluluklar dilerim.......

23. 2006-12-02 #23
    Düşünce tutamazsan ellerimden
    Susunca ötemezsen dillerimden
    Bakınca göremezsen şu kalbimden
    Anlatabilir misin sevgini gülüm
    Anlatabilir misin

Karşımda doğalıktan uçamazsan
    Kan ter içinde bana koşamazsan
    Gönlünü gelişmeme açamazsan
    Anlatabilir misin

Sen beni ağ güllerden seçemezsen
    Gök kuşağı renginde bulamazsan
    Gönlüm alıp deryalar gezemezsen
    Anlatabilir misin

Beni değerlerimde göremezsen
    Renkten renge girip sevemezsen
    Aşkın işi yeniden yenden doğamazsan
    Anlatabilir misin

24. 2006-12-02 #24
    BULAMAYACAKSIN

Hicran yarası çökecek her dem,
    Vefasızlığını bilip ağlayacaksın,
    Dilin tutulacak, kaybolacak hecelerin,
    Söyleyecek cesareti bulamayacaksın.

Gözlerin hep bakışlarımı arayacak,
    Yüreğin hissettiği halde göremeyecek,
    Maziyi anarak mektuplara bakacak,
    Hatırlayacak cesareti bulamayacaksın.

Aramamakla ızdırabın bitecek sandın,
    Bir tebessümü bile bana çok bildin,
    Bir anlık öfkeyle aşkımızı sildin,
    Hatır soracak cesareti bulamayacaksın.

Sebebini bilmeden bitiriyorsun sevgini,
    Anlamadın hala, ince düşüncelerimi,
    Son verirsin diye umutla bekleyenini,
    Arayacak cesareti bulamayacaksın.

Bir gül, asla olmamalı bu kadar dikenli,
    Bitecekse bile dost olarak devam etmeli,
    Bu güzel dostluğun kıymetini bilmeli,
    Bitirecek cesareti bulamayacaksın.

Gün gelecek sırdaşım nerede diyeceksen,
    Başın yastıkta, vefasızlığını düşüneceksen,
    Seni senden çok seveni bilemeyeceksen,
    Yaşayacak cesareti bulamayacaksın.

25. 2006-12-03 #25
    Ne zaman canım sıkılsa, gitmek isterim uzaklara
    Ne vakit seni düşünsem ki düşünmesem olmuyor
    Gözlerin gelir aklıma, ah o çocuk gözlerin
    Tam göğsüme saplanır, bıçak gibi sözlerin

Ne hayalin terk ediyor beni ne de geriye tek bir umudum kaldı. Yine de ne zaman bir şiir okusam mısralarındasın. Ne zaman bir şarkı dinlesem hala sözlerindesin.

Bir kitap okuyorum dökülüyor sayfa aralarındaki kurumuş kır çiçekleri. Uzanıp alamıyorum düştüğü yerden. Ben ölüyorum ve sen bunu bilmiyorsun…
    Ne kadar kaçsam kendimden, bir o kadar yakalanırdım
    Ne kadar seni istesem, sen hiç yanımda olmazdın
    Gözyaşı biriktirdim, gözyaşım ince sızı
    Düşündüm de bir zaman, bunu ben hak etmedim

Ne garip bir hayat bu yaşadığım, bir papatya falı gibi; mutluyum/mutsuzum diyerek koparıyorum hayatımın sayfalarını tek tek. Tüketiyorum yaşamı, tükeniyorum ağır ağır. Ben ölüyorum ve sen bunu bilmiyorsun…
    Her limandan bir gemi, alır götürür beni
    Hayal bu ya üstelik, gitmeler üzer bizi
    Geçmiyorsam içinden, sevemedim bu fikri
    Gidiyorum inadına, al aşkını ver beni

Öyle çaresiz hissediyorum ki kendimi. Yine yağmur olup yağsan diyorum avuçlarıma, filizlense yine yok olan umutlarım. Yine geceler boyu bıkıp usanmadan yazsam, duvardaki gölgelerde seni bulsam, gözlerim kapansa senin sıcaklığın kaplasa bedenimi. Ama olmayacak biliyorum. Ben ölüyorum ve sen bunu bilmiyorsun…

Sen beni öldürüyorsun
    Sen bunu bilmiyorsun
    Sen beni öldürüyorsun
    Sen bunu hep yapıyorsun

Geceler büyüyor içimde, bir de yalnızlığım. Yıkılan umutlarım, hayallerim de terk ediyor artık birer birer. Gecenin koyu ve can yakan karanlığına inat bir tek çocuk bakan gözlerin terk etmiyor beni. Sen beni öldürüyorsun ve bunu hep yapıyorsun…

26. 2006-12-12 #26
    Her yeni güne seni unutmak için dualayarak başlıyorum..
    Ve her günümü lanet ederek yatağımda kapatıyorum...

Lanet ediyorum...
    Seni unutamadan beni yastığımla tekrar buluşturan güne,seni özleyerek geçirdiğim düne,bana bakarken göremediğim gülümseyen yüzünü hasretlememe lanet ediyorum...
    Ve ne olursa olsun...
    Seni tanıdığım güne lanet edemememe....
    Lanetliyorum....
    Seni hala deli gibi özlüyorum...Sinir oluyorum...

Hayatıma insanlar sokuyorum..Sevebileceğim insanlar olmasına özen gösteriyorum..Biliyorum seviliyorum..Biliyorum özleniyorum..Ama bu sefer iki kişilik yalnızlığımda yine durup durup sana yanıyorum..İki kişilik yalnızlığımda ,nefessiz kalıyorum..Ben sensiz boğuluyorum...Senden nefret ediyorummmmmm....

Bu sorunun cevabı bu değil oluyorum her seferinde,bu bakışın karşılığı bu değil,bu el böyle tutulmamalı ve bu telefon asla böyle açılmamalı..Deliriyorum..Biliyorum ,sonunda da delirtiyorum..Senden sonra hiçbir gideni özlemiyorum.Seni düşündüğüm yalnızlığımda mutlu olduğuma şaşırıp hatta, bu sefer kendimi parça parça etmek istiyorum..Ama...Ne sana,ne kendime kıyamıyorum..

Her gördüğümde seni arıyorum,her gördüğümde seni bulamıyorum,parçana bile rastlamıyorum ve bana ne yaptığını kestiremiyorum..

Seni gördüğüm anda boğmak istiyorum...Beni kendine alıştırıp sonra korkmana,korkup kaçmana,kaçarken arkana bile bakamamana...Seni gördüğüm anda boğmak istiyorum...Sevgine alıştırıp,bakışına dokundurup,omzunda uyuttuğun her huzurlu günden sonra, tüm güvensizliklerini bana bırakıp yaşama çalışmanda..Seni gördüğüm anda boğmak istiyorum....Olmadığın bir şey missin gibi ortalıkta dolanırken, kandırdığın herkesin ardında kendini kandıramamana,kandırdığını sanmana,mutsuz olmak için verdiğin çabanı mutluluğunu korumak için göstermemene....Seni gördüğüm anda boğmak istiyorum sevgili...Artık sana saygı duymadığımı kabullenmişliğimi sana ,yüzüne,gözlerine söylerken seni boğmak istiyorum...Yaşadığın hayatta boğulmaktan beter olduğunu biliyorum belki,seni kurtarmak istiyorum....

Ve seni görüyorum..Yüzüne bile bakmıyorum..Bakarsam o gözlerin, beni ruhuna dolduracağına inanıyorum....Bakarsam o gözlerin de beni özlediğini göreceğimi biliyorum..Bakarsam o gözlere sadece bakarak kalamayacağımı kestiriyorum..Baktığım anda sarılıp özlediğim kokunu burnuma doldurduğumda,aylarca ayrılığın ardından sarıldığım anın büyüsüyle tekrar sana teslim olacağımı sürekli içimden tekrarlıyorum..Seni gördüğüm anda arkama bakmadan kaçıyorum..Yüzüne bile bakmıyorum...Bakamıyorum..

Sen benim gecemdin..Karanlık gecemde tek yoldaşım..Sen benim günümdün..Parlayan günümde tek tebessümüm..Sen benim dünümdün...Ağladığım her dünde saçımı okşayan sessiz...Sen benim inancımdın hayata...Yaptığın hatalarla ,bir kadına inancımı değil sadece,tüm evrene inancımı yitirdiğim.....Sen benim sevgimdin defalarca söylemekten üşenmediğim..Sen benim her şeyimdin, sevgisi ölçülmezimle kıyas ettiğim..

Ve ben senden nefret ediyorum sevgili...

Benim bir 'sevgilim' var biliyor musun??
    Günümü dolduran,arayan soran,beni özleyen,beni bekleyen ,beni isteyen bir 'sevgilim'..Düşünebiliyor musun??Senden başka birine 'sevgilim 'diyebileceğimi kestirebiliyor musun...??

Lanet ediyorum..İşte o yüzden senden nefret ediyorum.Ağzımdan 'sevgilim 'lafını artık çıkartamıyorum...Senden başka kimseye 'sevgilim' diye haykıramıyorum... Haykırmaktan ümidi kestim.......Fısıldayamıyorum..

O benim sevgilimse sen neyimdin??Mayın tarlalarının ortasında sesini duyduğum,ölümünden deli gibi korktuğum,adını her ağzıma aldığımda tanrıya yaklaştığımı bildiğim,günümü dolduran,dünüme tebessümletmeyi öğreten,anlamlardan anlam beğenip her değerimle seslendiğim sen...Kimdin..???

Ben senden nefret diyorum sevgili......

Bu iki ruh,bedenlerine sarınıp bir daha asla aynı masanın iki karşı yakasında oturmayacaklar..Bu iki ruh,bedenlenen elleriyle sımsıkı tutuşup,karda ayak izlerini izlemeyecek artık..Ve bu iki ruh bir daha birbirini özlemeyecek sevgili..Özlemden sel olup ağlamayacak,özlemden içi yanmayacak,özlemle sarılıp,özlemden saldırmayacak birbirine..Kanatmayacak...Kapanmayacak yaralar açmayacak..Bu iki ruh artık bir olmayacak,bu iki ruh ancak ve sadece,birbirine yaşamda teğet geçecek iki ruhsuz olacak...

İlk göz göze geldiğimiz aynanın önünde durup saatlerce ,bu sefer seni unutmak için son duamı yapmak istiyorum...

Aynaya bakıyorum...
    Seni unutmak için dua bile edemiyorum...
    Ağlamıyorum...Senin için ağlamamaya yemin ettiğim günü hatırlıyorum..Yeminimi özenle bozmuyorum..
    Aynaya bakıyorum..
    Omzumun üstünde seni arayan gözlerimle karşılaşıyorum..Gözümü kaçırmıyorum..
    Çığlıklıyorum..Sesimi ben bile duymuyorum..Ne dediğimi anlamıyorum..
    Artık bu aynayı da görmek istemiyorum...
    Kırıyorum paramparça..
    Ben sıyrık sıyrık..
    Kanayan yerlerime bile bakmıyorum..
    Seni unutamadığım bir günün sonunda iç kanamadan öleceğimi biliyorum..
    Ama ne zaman gömülürüm..??
    Onu kestiremiyorum...

Her şey ne kadar garip ve yabancı... Sen ne kadar yabancı oldun?... Hani bir soru sormuştum sana: " Bir gün, yanından geçerken merhaba bile diyemediğin bir yabancın olur muyum ? Hayır,diye kısa ve öz bir cevap vermiştin. Şimdi bu sorunun cevabı bile geçmiş zamanın tozlarına karıştı...
    İnsanın içinde neşeli kır çiçekleri açtıran bir bahar günüydü. Aklım ve yüreğim sende idi...Elini tutabilir miyim diye sormuştum?Bir yabancı gibi ona da hayır demiştin.
    Kaybedişlerim yüreğimin yanında aklımı da sana vermemle başladı. Kendimi her şeyimle sana adamam bir hata değildi. Ben seninle çoğalıyordum,şimdi eksildim, azaldım ve yalnızlaştım. Yine de vazgeçmedim yanında olmaktan... Aşktan çok sana sığındım "biz" olduğumuz günlere dönmek için...Sonra yaşadığım tüm savrulmalarım, acılarım, göz yaşlarım sana İNANAMAMAMIN bedelidir. Benden başka kimse bilemez bunu...
    Şimdi yabancılığın yüreğimi kanatan bir öykü oldu. Ve bu öykünün içinde senden sonra yaşanan her güne yazılmış pişmanlıklar, gözyaşları, hatalar, duygular, en çok da VEFASIZLIK saklıdır. Şimdi yabancılığın beni oradan oraya savuran bir acı türküdür. Senin duymadığın, benim dilimden düşmeyen bir türkü...
    Yokluğun bir yana,yabancılığın kanatıyor yüreğimi...
    <!-- / message --><!-- sig -->

27. 2006-12-12 #27
    İÇİMDEKİLERİ KUSTUM

Düşünüyorum da masum ilişkiler çok eskilerde mi kaldı? Yaşadıklarıma bakıyorum arkadaşlarımın yaşadıklarına bakıyorum hep çıkar ilişkisi verdiğin kadar alıyorsun ya da aldığın kadar veriyorsun maddi manevi her anlamda. Araban varsa kız bulmak senin için zor değil sen tipsiz veya öküz olabilirsin kız arkadaşının güzelliği arabanın markasıyla doğru orantıda oluyor. Kız seninle değil de arabanla çıkıyormuş gibi oluyor. Anlayamıyorum ilişkiler bu kadar adileşti mi . cebinde paran olduğunda çok mutlusunuz ama paran olmadığı zaman bir simidi paylaşmak çok mu zor gelir insana ? yada her şey cinsellik mi ? erkek kızı nasıl yatağa atarımın derdinde kızda günümü gün edeyim istediğim her şey olsun ne olacak katlanırım diye düşünüyor. Yanağına minik bir öpücük kondurduğunda yanakları al al olan kılardan kalmadı mı? Yada kızı öpmek için saatlerce düşünen erkekler kalmadı mı? Hadi bunun sorumlusunu bulalım . Televizyon mu? İnternet mi? Arkadaş çevresi mi ? bu liste uzayıp gider ama hiç biri bunların sorumlusu değildir. kızları ele alalım önce zengin bir koca bulabilmek için kişiliklerinden ödün veririler, marka giyinmenin tiky olmanın insanlık olduğunu sanırlar, hayatların da kitap okumuşlar mıdır acaba ? kuaför salonlarındaki salak saçma dergiler dışında. yonja da ki profillere bakıyorum genelde kitap mı oda ney ? gibi şeyler yazıyor. Gelelim erkeklere yonja da ki kızların genel kanısı galerilerin önünde arabalarla fotoğraf çektiriyorlar salak bunlar biz yer miyiz diyorlar.bu fotoğraflar yukarıda bahsettiğimiz kızlar için çekilmiştir.genelde hepsi fason Polat ve Çakırdır. Bir yerlerden buldukları silahlarla fotoğraf çektirirler ama başlarına bir olay gelse arkalarına bile bakmadan kaçarlar. Onlar için kitap akşam gazetesinin verdiği kurtlar vadisi replikleridir bide at yarışı ve iddia bültenleridir. Adam cumhuriyetin ilanının tarihini bilmez ama bir atın son 5 koşusunu 7 sülalesini ezbere bilir. Barcelona nın kadrosunu ve tüm sezon maçlarının ezbere sayabilir. İnterneti chat yaparak kız tavlayacakları bir ortam sanan bu dallamalar sokakta gördükleri bir kıza yanlarında birileri varsa laf atarlar eğer yalnızlarsa da sadece bakmakla yetinirler. Aynı durum kendi kız kardeşlerinin veya annelerinin başına gelse yapmayacakları pislik kalmaz ama eden bulur… Bazen Türkiye de genç olduğun için utanıyorum. Gazi biz gençlerin böyle olacağını bilseydi emanet edermiydi bu vatanı. Gazi nin kemiklerinin sızladığına eminim. Senden Türk gençleri adına özür diliyorum . Bize gösterdiğin yolda doğru dürüst yürümeyi bile beceremedik.

28. 2006-12-12 #28
    Nefret ederken bile sevebilir mi insan?

Zaman su gibi akıp geçerken her geçen dakikanın sadece zarar olduğunu biliyorum. Halbuki boşa harcanacak hiç vaktim yok.
    Sana o kadar uzun zaman bazı şeyleri anlatmaya çalıştım ki. Bir yerlerde sabrım taşacaktı.
    Yüreğimde senden başka hiçbir sevgiye yer vermemiş ve bir başkasına dönüp güzel bile dememişken. Senin bu anlamsız kararsızlığına. Kanaat getirmek çok zor hele sen uzaklara doğru giderken usul usul. Yapılacak hiç bir şey yok. En azından benim için en azından senin için. Yada var ama yerini bilmediğim adını duymadığım bir sahte cennette.
    Seni zaman zaman anlamaya çalışıyorum. Ama anlamak mümkün değil çünkü zaten anlam veremediğim o karamsarlığını, istemekle istememek arasındaki uçurumu anlayamadım henüz. Zaten anlasam ne olur san ki. O uçurum ki benden çok uzaklarda. O uçurum ki aramızda. Derin ve büyük. Belki de yüce ulu.
    Bazen seni kaybetmek değil kaybetmeyi düşünmek geçmezken aklımdan. Bazense...
    Sorma...
    Şimdi sen gidiyorsun uzaklara. Benim için çok uzaklara. Hiç dönmeyecekmişsin gibi. Bir ömür sensiz geçecek gibi. Denizlerin ve dağların ötesine. Ulaşılması zor yelere. Benden uzak yüreğime yakın yerlere.
    Kaybetmek kolaydır. Kaybetmeyi kabullenmekse çok zor ben senin yokluğunu kabullenemeyeceğim gibi senin uzaklara gitme ihtimalini de kabullenemiyorum. Aslında biraz ihtimalden öte bir durum bu.......
    Hep söylüyorum sana seni gerçekten çok ama çok seviyorum.
    Sana Koşmak geliyor içimden ama yapamıyorum her zaman yenik düşen ben oluyorum kaybetmek bana göre değil eğer bir gün kaybedeceksem bu şimdi olmalı.
    Sonra bunu kaldıramaya bilirim.
    Seni seviyorum. Bunu sana anlatmak öylesine zor ki. Kelimelerle ifade edilse bile bu kelimeleri ben bilmiyorum. Duygularla anlatılsa bile ben bu kadar anlatamıyorum. Ya gurbetin bilmediğim bir yerinde yada adını bile duymadığım bir taşra köyünde beni bekleyen bir umut var biliyorum. Ama ona yürümenin hep bir de bedeli var. Bu bedel sensin ve senin anlamak çok zor.
    Ve şunu iyi bilmelisin ki yüreğimin derinliklerine gömdüm seni. Önce sevgimi sonra seviyesizliğimi suçladım. Dertlerimle baş başa kalıp gizli gizli nefret ettim nedendir bilinmez korku dolu gözlerimden süzülen yaşlarla ıslandı, fısıldadığım kelimeler. Kokularımla tek başıma kaldığım günler de bile özlemeye devam ettim.
    Oysa gözlerinin gözlerimle buluştuğu anlarda, sıcaklığını hissetmek isterdim. Bir zamanlar yaşanan onca şeyin yorgunluğunu yaşarken, bir darbe daha yemek.... Duygularıma inanmamak için kendimle ne kadar mücadele ettiğimi anlatamam....
    Duymak istediğim sıradan bir sesleniş ya da güzelliğini kalbimde saklayacağım tek şey, tebessümündü. bütün aşklara, sevgilere sırtımı döndüm. Sana da sırtımı dönmek isterdim ancak. Her dönüşte sarıldığım yine sen olduğun için yapamadım....
    Atamadığım, hatta bırakamadığım ve belki de vazgeçilmez olandın benim için, içimdeki çocuğun barışık yaşayabileceği tek insan. Üzüntülerimi ve sevinçlerimi bunca yıl bu inançla paylaştım. Ne düşünür diye hiç düşünmedim. Nasıldı ve en çok kimi sevdin hiç bilmedim.
    Kısa da olsa yaşadıklarım vardı. Ben hiç olmadığım kadar mutlu ve umutluydum. Dünya tersine dönse hani gökyüzündeki bütün yıldızlar küsse vazgeçmem derdim dedim de ne oldu sanki.
    Küçücük bir çocuktan farksız saflığımın kurbanı oldum. Çünkü inandım. Benim seni sevdiğim kadar senin de beni sevdiğine inandım. İnanmak istedim en azından. Özlediğim kadar özlediğine inandım. Ancak hiçbir zaman anlayamadım. Benim seni sevdiğim kadar sen beni sevmedin. Ne yazık.....
    Aşkımı yıllarca bir sır gibi yalnızlığımla paylaşmışım meğer... Anladım ki, ağladığımda sesimi duyacak, ses verecek, uzandığımda dokunacağım biri olsun istiyordum hayatımda. İşte her şey benim için o zaman başladı. "Hadi " dedi yüreğim gidiyoruz. Nereye deyemedim.......
    En son seni ne zaman düşündüm ya da anımsadım bilemiyorum ama, inandığım tek gerçek var o da, seni artık düşünmek istemediğim. Hayattan çok şey öğrendim. Tek başıma yaşadığım her şey meğer benimle bir bütün olmuş. Bunu için sevindim desem yalan olur.
    Yalnızlığı, çaresizliği, umut etmeyi, hata yaşamayı öğrendim. Acı çektiğim sevilmediğim doğru fakat, ben gerçekten sevmeyi öğrendim.
    Geleceğe pırıl pırıl parlayan gözlerle bakmak hoşuma gidiyor. Şimdi tanışsak, sevginin ne kadar büyük olduğunu gösterirdim sana.
    Gerçekleştirmek istediğim, yaşamak istediğim o kadar çok şey var ki içimde. Bu sefer başka türlü haykırmak geliyor içimden.
    Nefret ediyorum diye haykırmak istiyorum.

29. 2006-12-20 #29
    *YANINA KALMAYACAK*

Hüzzam makamında bir geceye bürünür kainat.

Yıldızlar saçlarına dolanır, iner yeryüzüne ağır ağır.

Aşka dair bütün efsaneler yok olur birer birer.

Ferhat yoktur, Kerem bir bilmece, Kamber rüyadan ibaret.

Ürkerek bakarsın karanlık caddelerin dipsiz uzantılarına.

Yamaçlarına sevda konsa da, sen bir türlü havalanamazsın.

Geceler günlere kalbolurken, ilk ışıklar umut getirir zannetme.

Gerçekler, hayallere en ağır darbeleri indirir ardı ardına.

Bırak havalansın artık elindeki beyaz güvercinler.

Ay'ın kabahati yok güneşin garip mahmurluğunda.

Ay'dan hesap soran ilk kişi sen değildin ki yıldızsız gecelerde.

Ve, Ay'dan hesap soran son kişi de sen olmayacaksın!

Tütsüler yakacaksın evinin dört bir yanında saatlerce.

Beyhude, zamanı baygın kokularla oyalatmaya çalışman.

Hiç değilse, pencereni aç, ne olup bitiyormuş, görsün gözlerin.

Aşk dışında başka oyuncakları da mırıldansın sözlerin.

İstersen kapısını çal ikindi vakti aniden göklerin.

Modern zaman şarkılarını hiç düşürme dilinden.

Hislerin açık denizlerde sallantıdadır şimdi, bilirim.

Demirlemek kıyıya ne de zordur değil mi, vaktin alabora olduğu.

Gecenin bu en belalı, en sessiz, en kafa bozucu yerinde.

Bir de uluması yok mu, şu uğursuz köpekler de nerden çıktı?

Evimin önünden başka barınak kalmamış mıdır koca memlekette,

Der ve bir de köpeklere galiz küfürler savurmayı geçirirsin içinden..

Bunların da üstüne Ay'ı da göremediğinde bir gece gökyüzünde,

Bir aydınlık ararsın odana dolacak, perdeleri sonuna kadar açarak.

Kifayetsiz bu sokak ışıkları, nerede bu Ay, demek hakkın değil.

Eline dökülen Ay ve yıldızları denize fırlatan Sen değil misin?

Ne çabuk unuttun bir kedi uyuşukluğunda geçen zamanlarını.

Oysa, güneşi de bir fecr karanlığında tam alnından vurmuştun.

O günden beri kan kırmızıdır güneşten salkım saçak yayılan ışık.

Herşey kan kırmızı; günahlar, cinayetler, ağaçlar ve o masum kedi.

Masumiyeti bile kan kırmızıya boyadın bir tek hamlenle.

Artık, kapat pencerelerini sıkı sıkıya, çek perdelerini.

Odan kan kokacak yoksa, leşler arasında yatar gibi olmak zor.

Süzülmesin Güneş kanlı ışıklarıyla odana, ölümü yakıştırsam da

Sana, ölüm iniltilerin merdiven gıcırtılarıyla inecek sokağa, ağır ağır.

Kapılar sana doğru açılmayacak sonuna kadar, karanlık, boğazına

Bir kement atacak, ışığın gibi nefesin de kesilecek; anlayacaksın...

Hiçbirşey, umduğun gibi olmayan; yanına, ödenmemiş hesap gibi,

Yapılmamış söz gibi, asla ve asla yanına kalmayacak.

30. 2006-12-25 #30
    ÖLÜMÜN EŞİĞİNE GELMİŞTİM

BENİ TERKETTİĞİNİ DUYUNCA

ÖLÜMÜN KOKUSUNU DUYMUŞTUM

DÜNYAYI BAŞIMA YIKINCA

YAŞAMAYI ÇOK SEVİYORDUM

BENİMLE BİRLİKTE OLDUĞUNDA

ARTIK HAYATTAN NEFRET EDİYORUM

O KÖTÜ SÖZLERİ DUYDUĞUMDA

BENİ ALDATTIĞINI BİLMİYORDUM

O GÜZEL GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA

ARTIK SENDEN İĞRENİYORUM

LANET OLSUN SENİN AŞKINA...

31. 2006-12-27 #31
    SON GECE
    Sensiz bir günü daha noktaladım
    Saat gecenin yarısını gösteriyor
    Ve ben yine sensiz bir sabaha doğru yol alıyorum
    Birkaç saate kadar hava aydınlanacak,
    Güneş yine sensizliğin üzerine doğacak

Canım sıkılıyor,
    Bir sigara yakıyorum,
    Ardından bir daha ve bir daha.
    Yaşadığımız son gece sigaramın dumanında şekilleniyor.
    Karanlığının bedenlerimizi sardığı,
    Ayın gecemizi aydınlattığı,
    Yıldızların ışık melodileriyle şarkılar söylediği
    Son gece

Hatırlıyor musun o geceyi
    Hani yemin etmiştik hiç ayrılmayacaktık
    Ölüm bile vız gelecekti bize
    Hani yemin etmiştik hiç ayrılmayacaktık
    Ölsekte bitmeyecekti sevgimiz

Hani ben önce ölürsem
    Gökte bir yıldız olarak seyredecektim seni
    Sende beni.
    Parlaklığım sana olan sevgimi,
    Düşen yağmur taneleri gözyaşımı gönderecekti sana.
    Önüme gelen bir bulut mahcupluğumu gizleyecekti.

Sen önce ölürsen,
    Bir deniz olacaktın uçsuz bucaksız.
    İçinde yaşayan balıklar yaşadıkça,
    Yaşayacaktı sevgimiz.
    Ben her gün gelip o balıklara,
    Yem verecektim ölmesinler diye.
    Kum tanelerinin her biride
    Sevgimizi anlatacaktı teker teker.

Ama sen vefasızlığın diğer adıydın
    İçindeki sevgin kadar temiz olamadın
    Şimdi senden geriye tertemiz bir sevgi
    Ve kırık bir kalp kaldı.
    Birde.....
    Birde uçsuz bucaksız bomboş bir deniz
    Çünkü sen ölmüştün benim için!!!

32. 2006-12-28 #32
    BEDDUA

Şimdi mutlu olduuunumu zannediyorsun?
    sen mutluluğun ne olduğunu asla bilemeyeceksin
    Hayatın boyunca hep bana yaptıklarının cezasını çekeceksin..Yediğin her lokmada,aldığın her nefeste,attığın her adımda,doğan her
    güneşte bunların bedelini ödeyeceksin..Pişman olacaksın,dönmeye çalışacaksın ama beni içine attığın karanlığın kör kuyularında
    kaybolacaksın!Sesleneceksin ama sesini duyan olmayacak,ağlayacaksın ama gözyaşını silen olmayacak!Tek çaren ölmek olacak
    ama senin ne cennette ne cehennemde yerin olmayacak!!!

Sanma sana kalacağımı
    Aldanma boş yere yanma
    Yerin yok ki bu dünyada
    Toprak bile kabullenmez seni..

Ben her aklına geldiğimde hayalinde masum gülümsemem olacak,sen ise o gülümsemeyi her gördüğünde kanlı gözyaşları dökeceksin
    Kimbilir belki rüyalarına bile gireceğim sen o rüyalardan uyanmak istesende uyanamayacaksın..Anla artık sen beni ben istemediğim
    sürece unutamayacaksın.!
    Her şeyin bedeli vardır ya,sen bu bedeli her iki dünyada da ödeyemeyeceksin.Yalanlarla kurduğun dünyanda asla huzur
    bulamayacaksın!söylediğin her yalan yılan olup boynuna dolanacak nefes alamayacaksın!Senin gibi alçak bunlardan ne anlasın!
    Senin bende bir adın yok,bundan sonrada kimse koyamasın!!!Allahım senden bir tane daha yaratmasın..

Kabus dolu günlerin gecelerin olsun
    Yastığın taştan,yatağın toprak..
    Gözlerinde yaş yerine kan bulunsun..
    Çok seviyordun böyle mi alçak?!
    Bırakıp kaçmak sana yakışır ancak..
    Senin bir adın YALANCI bir adın ALÇAK..

Sana beddualar bile çok!Şeytana sattım seni,ondan başka kimsen yok..Artık oynamana gerek yok çünkü geri dönüş yolun yok...

33. 2006-12-28 #33
    ANLATTI BANA YASEMİN

Seni sordum yasemine
    Bir soysuza kul olduğunu
    Hergün sararıp solduğunu
    Anlattı bana yasemin

Seni sordum yasemine
    Bir oyuna geldigini
    Büyük hata ettiğini
    Anlattı bana yasemin

Seni sordum yasemine
    İçin İçin ağladığını
    Gerçek aşka yandığını
    Anlattı bana yasemin

34. 2007-01-06 #34
    EN BÜYÜK BEDDUAM

Bu kaçıncı yıkışın dağlarımı
    Affım olmaz birdaha canımın canı
    Yaşamıyorsun artık gönül yuvamda
    Yeşermiyeceksin kuruttuğun dalımda
    Sen , seni dünyamda yitirdin
    Nasıl tapardım sana
    En iyi sen bilirsin
    Öldürdün seni içimde
    Ben de öldüm, bin kez ihanetinde
    Gözyaşlarım, boğulacağın denizin
    Gözlerim, mezarın olsun
    Hiç gülme ömrünce, dilerim
    Hasret kal tek tebessüme
    Mutluluk düşmanın olsun yakanda
    Acılar tek dostun yanında
    Sevgiler uzak, hasret dolsun koynuna
    En yakın dostun ihanet olsun
    Tek aşk'ın ölüm
    Bu beddualari çoktan hak ettin
    Sen, seviyorum derken yok edensin
    Sen artık gözümde, bir nokta bile değilsin
    Sen artik benim sadece nefretimsin

35. 2007-01-12 #35
    YIKILMADIM BURDAYIM

Günler geçti çok zalimler tanıdım
    Hainlerin yanlışına alıştım
    Pes etmedim hep savaştım,savaştım
    Hiç yılmadım! yıkılmadım! burdayım! ..

Nice maskeli yüzleri çözmüşüm
    Nice dostu düşmanımla görmüşüm
    Örmüşüm; hayatı zorla örmüşüm

Yalan yanlış diz boyuydu üzüldüm
    Kar boran yerlerde gezdim üşüdüm
    Kahraman' ken hain gibi göründüm

Günler geçti çok zalimler tanıdım
    Hainlerin yanlışına alıştım
    Pes etmedim hep savaştım,savaştım

Nice maskeli yüzleri çözmüşüm
    Nice dostu düşmanımla görmüşüm
    Örmüşüm; hayatı zorla örmüşüm

Yalan yanlış diz boyuydu üzüldüm
    Kar boran yerlerde gezdim üşüdüm
    Kahraman' ken hain gibi göründüm

İhanet: hain içindir... öğrendim
    Zorluk: direnmek içindir...direndim
    Körelmedim... imanımla bilendim
    Ezilmedim! ezemezler! burdayım! ..
    [/B]
    [/B]

36. 2007-01-13 #36
    Hayatta olmak zorunda olan herşeyden nefret ediyorum
    sensiz bir gün geçirmekten
    gözlerine bakmadan hayal etmekten
    sensiz bi hayatı hayal etmekten
    ayrılalımmı demekten
    ya beni sevmiyorsa die düşünmekten
    sana güvenememekten
    güzel sesini duyamamaktan
    ellerini tutmak isteyipte tutamamaktan
    seni her özlediğimde uzakta olmandan
    seni sensiz yaşamaktan
    özledim seni deyipte çağıramamaktan
    bi telefon ettiğim anda yanıma gelememenden
    kötü zamanlamanlarindan
    en çokta kendimden ve hayattan
    sana acı çektirmekten
    seve seve senin benden nefret etmeni sağlamaktan
    sen ağlarken acı çekmekten
    senin sürekli beni düşünüpte hiç vazgeçmemenden
    geçmişten
    hayatta olmak zorunda olan herşeyden
    sürekli başkaları için yaşamaktan
    kendi hayatımı hep hiçe saymaktan
    NeFReT EdiYoRuM!!!....

37. 2007-01-15 #37
    Bu gece uykum yine zehir oldu bana. Aklımdan geçenleri parmaklarıma okutmak bile canımı sıkmaktan öte birşey değil. Yaşamak bir insana ancak bu kadar yakışıksız kalabilir ve ölüm insanı ancak bu kadar zamansız benden uzak durabilir. Nefertim şahıslara, sevgiliye yada ne biliyim her hangi birine değil tamamiyle kendime ve bu içinde bulunduğum hayata.
    Hayatı yaşamak isterken ölümü bekler olmuşum haberim yok. Ben hayatı dilediğim gibi yaşayamadım, hayat benimle dilediği gibi yaşadı. Anlamsız cümlelerden ibaret oldu artık herey. Sevdiğim yok sevenim varmı bilmiyorum....
    Sövgüler içinde yaşamaktansa, yada hayata bağladığım bir insana her Allahın günü güzel cümleler bulmaktansa, yada bu hayatın güzel taraflarını ararken karanlığın içinde kaybolmaktansa Ölmek daha iyi.....

38. 2007-01-15 #38
    İsterdim

İsterdim
    Bir şiir yazmak isterdim,
    Anlatabilirmiydim kendimi
    Yada; sana olan sevgimi, dökebilirmiydim satırlara
    Yüreğimde kopan fırtınaları, beynimdeki gel,gitleri
    Yok, yapamadım.
    Ne kendimi, anlatabildim, nede sana olan sevgimi.
    Aslında anlatılacak okadar, çok şey vardıki;
    Ya, çok geç kaldım, ya da çok erken
    Belkide; hiç sevmedim seni,
    Sadece bir alışkanlıktı benim ki.
    Belkide, bencilce kaybetme korkusuydu
    Belkide, sevdim incindiğim için kabullenemedim.
    Seni seviyorum demeyi,
    Nefret ettim senden kendimce
    Ama anladım ki; nefret bile sevgiden doğarmış,
    Aldatıyormuşum kendimi yalanlar söyleyerek.
    Şimdi artık herşey boş
    Ne senin bana dönmeni isterim
    Nede ben sana geri dönerim.
    Herşeyi yüreğime gömer, alır valizimi giderim....

39. 2007-02-02 #39
    Görünen o ki sende değerim kalmamış,
    Zaten hiç yoktu ya, neyse..
    Senin değerinde bende yerle bir olmuş,
    Anlamazsın ya , neyse...
    Kuru bir gürültünün peşinde savrulmuş,
    Anlamsız sevdanın yolunda kahrolmuşum ya, neyse...
    Hatır , gönül nedir bilmek Hiç işine gelmemiş,
    Bir tek kelamına aldanmışım ya, neyse...
    Güzel söz,bir çift göz senin için yalanmış,
    Bense sevda yollarında yaya kalmışım ya, neyse...
    Aşk , sevgi bir günde değişirmiş,
    Değişmeyen sevgiliyi aramışım sende ya, neyse...
    Bin yılda bulunamayan bir çırpı da satılırmış,
    Satıldığını anlamayan sevgiliye ne söylenir ya , neyse...
    Renkler sözler insanın aklını bulandırırmış,
    Bulanan aslında gönlümdür ya , neyse..
    Muhatapsız yolculuklarda değeri düşük yolcular varmış,
    Değerini düşüren yarene bellidir denecek ya,neyse...
    Sözüm sana değilse de anlayana varsın ,
    Anlamayana da nefretim yağsın...

40. 2007-03-30 #40
    270 - Nefretimsin..!!!

yıkılmışım ben
    yıkılmış ben bri virane oldum
    acılarım yetmiyor bana ölüm
    raslanmaz böyle sevgiye aska
    agıtlar yapın bana yıkıldım ben
    lodos al beni gotür gittigin yere
    ışıklarım bir anda söndü sen gidince

lanet olsun böyle yaşamaya lanet olsun
    sensiz geçen senelere yıllara lanet olsun
    kolaymış senin için ayrılmak kolaymış be can
    şimdi alıştım yanlızlıga oda ölüm oldu bana

ellerim varmadı gitmene dur diyemedi gözlerim
    her gece sigaramla yanarım ben ne olur git
    bende yanarım bu hayata yalan dünya
    şu üç günlük hayatdan zevk bile almıyorum
    ben neye varım bilmem aglarım günlerime senelerime
    bir baba yıkılır nedendir kimse bilmez zalim aldı onu
    acılar içinde bıraktı beni gurbet eli git artık yaşamıyorum
    yıkılmışım ben yıkılmışım arkadaş kim sarar beni böyle

41. 2007-04-03 #41
    Aşkın nefretindeyim...

Belki bir gün özlersin beni
    Dokunur içine kırıntılarım
    Yanan ateşin olurum düşe

Yapışırım mahşerinde sana
    Bekle o günü o yanlızlıgını
    Hatırla bana cektirdiklerini

Gördüklerini göreceklerini
    Bir daha düşün beni sevgilim
    Sakın dönüp bakma yaşama

Acıdır düşlerim aklımda
    Senden kalanlardır yarım
    Bir bıcagın sırtında yarim

Durduramadım zamanı sevgili
    Hatıraların yaktı geceleremizi
    Otur dinlen düşün geçmişimizi

Dönüp bakma sakın bana
    Acıtırım bütün düşüncelerini
    Git uzaklara benden uzaklara

Yeni sevinçler yap kendine
    Yeni umutlarda buluş maviye
    Hatır sorma benden geçmişe

Liman olmasın gittigin yerde
    Birde sevgilin olmasın dilegim
    Söz verdigimiz gibi sevdigim

Ben seni kaybettim sildim
    Öyle anlatamadım ben aşkım
    Ben hep sevdim sevdim sevdim

Sana olan nefretim unutmaktı
    Sana verdigim sözü tutmaktı
    Aşk yüceydi gönlümde sevgili

Ve hep öyle büyük sevildin
    Bütün yüregimde özümde
    Sözümde sözlügümde aşktın

Sevgilim ben seni yaşamadım...

Ali Baksı

42. 2007-04-04 #42

43. 2007-04-20 #43
    Nefretimsin!
    Aptal kelimelerden nefret ettim!
    Anlatamadılar beni! ...
    Senden nefret ettim!
    Hiç ama hiç anlamadın beni! ...

Ölüm ölüm dedim
    Ölümden bıktım!
    Ne ölümle ilgili bişi yaptım
    Ne ölüm benle ilgili bişi yaptı
    Ben sonunda ölümden nefret ettim!

Hayata küsüm dedim;
    Beni gerçekten öldürmek istedi!
    Aman ölmeyeyim dedim;
    Ama en sonunda neden öyle dedim,anlamadım!
    Ben hepsinden nefret ettim!

Ne yaşamak, ne ölmek!
    Hiç biri umurumda değil! ! !
    Kendimden nefret ettim!
    Sen de benden et Ey Sewgili! ...

Her şeyden, en çok benden nefret et! ...
    Sen yaşarken bensiz;
    Senden nefret edeceğim ben çünkü!
    Her şeyden çok beni düşün! ...
    Nefretimle olsa bile....
    En çok benle yansın için!
    Kahrolası bu dünyada!
    Kahrolası bir seni sewdim! ! !

44. 2007-05-02 #44
    N€fretim..!

İlk defa birisine yani sana bu kadar nefret duyuyorum.Sevgin yüreğimde ama nefretinde içimde...

Ne güzel başladı herşey'Beni seviyordun ve sık sık bana o tatlı sesinle seni seviyorum dedin.Sonra?Niye bitti sevgin?Belki hiç sevmedin beni,kendinide beni de kandırdın.Ama artık yeter!

Sana olan nefretim hergün bir parça artıyordu.Seni severken bile.Ama sesini duyunca unutuyordum herşeyi ve istediğin ben oluyordum karşında.Konuşmak istediklerimi konuşamıyor,isteğin doğrultusunda hareket ediyordum.Tutsak ettin beni kendine.Ve seninle konuşan,sana o sözleri sarf eden ben BEN DEĞİLDİM.Hayır hayır!Değiştirmiştin beni baştan sona.Sen ne istiyorsan yapıyordum.Neden?Çünkü seni seviyordum ve kaybetmek istemiyordum.Sonradan anladım ki sen sadece hayaller dünyasında ben olmadan yaşadığım bir sevdaydın.Hiç farkında değildin ama kişiliğimi değiştirdiğin benle yaşadın ne yaşadıysan.Asıl ben kayboldu ortadan.Çünkü sen onu sevmeye cesaret edemezdin.Beni sevsen bırakamazdın çünkü...Yüreğim seni öylesine sarardı ki artık hiçbir yer bu kadar sıcak gelmezdi sana...Ama sen istemedin.Çünkü gideceğin baştan belliydi.Biliyordum birgün beni kolu kanadı kırık bırakıp gideceğini...Yinede sevdim seni...

Artık sesini duymuyorum,duyuyrmuyorsun.İstemiyorum artık.Ellerimi her açtığımda benim ol diye dua ediyorum ama öyle nefret doluyum ki...Ağzımdan dökülen sözcükler istemiyorum diyor,kalbimse sen diye atıyor.Ne yapacağımı şaşırdım.Nefretim bile engel olamıyor seni sevmeme!Sevsem neye yarar?Sen belki hala onu seviyorsun.Belki değil onu seviyorsun.

YETER!YETER!YETER!Çık hayatımdan.Neyimsin ki zaten benim?Arkadaş,dost,abi?Hiçbiri değilsin.Çünkü beni nasıl sevdiğini bile bilmiyorsun.Ben belirsizlikleri istemiyorum hayatımda.Ne olursun ya gel ya GİT!!!Nefret ediyorum senden.Gelsende gitsende değişmeyecek.Sen benim NEFRETİMSİN...

45. 2007-05-10 #45
    ''nefretimsin''...Oysa Nefesimdin

Senin olmadigin bir sehirde...
    Yangini olmadigin bir kalpte...
    Nefesi olmadigin bir bedende...
    Hayat devam ediyor !!!
    Sadece yasadigindan ve yasattigindan ibarettir hayat !!!
    Her biten gün basliyacak yeni bir günün habercisidir !
    Tipki sevdalar gibi...
    Biri gelir...Biri gider...
    Gelen gideni aratir derler ama ...Gelen gidenden daha yürekli cikar !!!

Ben günesi umutla ugurluyorum ki geceye,umutlarimla tekrar dogsun diye !!!
    Seni gözyaslarimla birlikte akan nefretimle ugurladim!
    Her damlada haketmedigin beni ve benligimi senden geri alabileyim diye !!!!

Birdaha dönme diye.......
    Dönmeyi düsünme diye.......
    Döndügünde beni degil
    nefrete susamis gözlerimi görecegini bil diye.......
    Kavra...düsünme...niye diye sorma diye....

Bedenim sensizde nefes alicak !!!!!
    Dünya sensizde dönecek ...dönecek unutma !!!
    Ve yüregine...ellerine...gözlerine söylüyorum
    dinle...
    n.e.f.r.e.t.i.m.s.i.n
    Oysa ki.....
    n.e.f.e.s.i.m.d.i.n !!!!

46. 2007-05-18 #46
    Bunun adı nefret mi?...değil

Ne zormuş gerçekleri anlamak...
    Bir bakmışsın herşey boş,herşey anlamsız bundan sonra.Onca yaşanmışlık,onca anı,onca fotoğraf ve daha birçok şey...yalanmış meğer,ya da hata,belki de...bir düş...

Ne hissedeceğini bile şaşırıyor insan.Herşeyi bir anda,bir günde,bir gecede silmek kolay mı? Kolaysa bunun yolunu bilen var mı? Bana da anlatsa ya!!!
    Zaten belliydi,gidişat kötü...Ama inandırmak zor kendini işte...

Bilirsin;
    Her an arayacakmış gibi gelir.'Eminim o da beni düşünüyor' diye iç çekilir işte.
    Bilirsin beni,hafife almam kolay kolay kimseyi...

'' Nasıl dersin seni sevdim yalan demiyorum
    Benim kalbim senin kadar sağır değil
    İnanması kolay olsa gidermiyim
    Sevda yüküm kolay değil''

Canımı öyle çok yakmalı,öyle çok yaralanmalıyım ki...İnsan olarak bile değersiz kılabilmeliyim ki unutayım...Tüm çabalarımın,tüm duygularımın ve tüm gözyaşlarımın boşuna olduğu beynime çivi misali çakılmalı ki;çıkarayım tamamen aklımdan,hayatımdan,ruhumdan...

''Neler gelir neler geçer içimden
    Yüzün ağlar için güler göçümden
    Kaçıyormu sanıyorsun gözümden
    Nasıl desem asıl yerim
    Cennet olsa yanın değil
    Ölümsün sonunda sen...''

Ve öyle yara aldım,öyle sert darbeler yedim ki çekiçlerinden,varlığının yerinde eser bile kalmadı kinimden...
    Aslını istersen;
    artık nefret bile etmiyorum senden...!!!

47. 2007-05-20 #47
    LAnet olsunnn....

yeniden başlıyor gece ama sen yine yoksun lanet olsunnnn...
    yokoluşumsun,karanlığımsın...
    neydi beni sana çeken,neydi sende kaybolmama sebep ?neden herşeyden vazgeçerken sende tutuklu kalıyorum?neden hayat bile benden geçmişken senden kopamıyorum?
    olmuyor ...seni unutmayı,bu aşkı yok etmeyi başaramıyorum. bin defa denedim ve bin defa geri döndüm sensizliğin çamurlu sokaklarından...yok başaramadım,başaramıyorum.hüzünümsün,yokoluşumsu n, hayatımın anlamı olarak seni seçmişken sen benim hayatımın sonusun...
    hergün doğpan güneş birkez daha diriltiyor içimdeki seni ve sensizliği.seni arıyorum.seni özlüyorum.kokusunu bilmediğim tenini ,bakışlarının sıcaklığını,dudaklarından dökülen her sözcüğü özlüyorum ben...
    seni özlüyorum.çok özlüyorum.hetşeydesin,herkestesin...ne yana kaçsam sen varsın.ne yöne gitsem benden önce gidiyor ve beni bekliyorsun sanki.senden kaçmak istedikçe hayalinin tuzağına düşüyorum ey sevgili...ben yapamıyorum.alışamıyorum ...alışmak istemiyorum...istemiyorum.
    gözüm kapıda hani olurda belki geri gelirsin diye...kulağım çalmasını istediğim telefon sesinde belki sesini duyarım diye...bu şehirde herşey yerli yerinde sevgili.yok yok tek eksiğimiz sensin...bir sen yoksun.birde benliğim.gel be sevgili.
    gel be bitanem.umutlarım tükenmeden,hayallerim yarım bırakmadan,sabır testisi dolmadan gel sevgili.ben yine bıraktığın yerdeyim.aynı sokakta,aynı bankta.belki gelirsin diye gitmiyorum bir yere.gelirsen seni beklediğimi gör diye burdayım,aynı yerdeyim sevgili...bıraktığın yerde.
    gel ...hüzün kokan hayalim.gel ...sensiz olmuyor yapamıyorum.
    bıraktığın sokakta,bıraktığın bankta seni bekliyorum.belki gelirsin diye gözüm yolda,umutlarım ayakta seni bekliyorum...

48. 2007-05-31 #48
    Anlatılacak şeyler olur bazen ama ne mümkün sıraya koyamazsın. Bazen isyan etmeye doğru giderken, bakarsın mutluluk karşında... Ve bir an çok mutlu olduğunda bir korku kaplar içini ya bozulursa dersin, o anı yaşayamazsın. Hayat bu işte bir varoluşun içinde kaybolmak(!) korkmak keşke bir fareden, bir yılandan korkmak olsa ama değil işte!!! En yakın bulduğun şeylerin seni ansızın terketmesi, canım dediğin her şeyden önce gördüğünün yılan oluşu vardır bide.. Yani yılanın kuyruğuna basmamış olsan da o seni sokmaya hazırdır. İşin kötü tarafı sen onu yılan yerine bile koymazsın. Evet yılan yerine koysaydın zehirleyeceğini bilir ve şuan olduğu gibi hemen ölmezdin...
  49. 2007-06-09 #49
    Nefretimsin!

Aptal kelimelerden nefret ettim!
    Anlatamadılar beni! ...
    Senden nefret ettim!
    Hiç ama hiç anlamadın beni! ...

Ölüm ölüm dedim
    Ölümden bıktım!
    Ne ölümle ilgili bişi yaptım
    Ne ölüm benle ilgili bişi yaptı
    Ben sonunda ölümden nefret ettim!

Hayata küsüm dedim;
    Beni gerçekten öldürmek istedi!
    Aman ölmeyeyim dedim;
    Ama en sonunda neden öyle dedim,anlamadım!
    Ben hepsinden nefret ettim!

Ne yaşamak, ne ölmek!
    Hiç biri umurumda değil! ! !
    Kendimden nefret ettim!
    Sen de benden et Ey Sewgili! ...

Her şeyden, en çok benden nefret et! ...
    Sen yaşarken bensiz;
    Senden nefret edeceğim ben çünkü!
    Her şeyden çok beni düşün! ...
    Nefretimle olsa bile....
    En çok benle yansın için!
    Kahrolası bu dünyada!
    Kahrolası bir seni sewdim! ! !

50. 2007-06-11 #50
    Sevgim ve Nefretim!!

Nereye gitsem yanımda götürüyorum sevgimi ve nefretimi...
    Her sabah yeniden sayıyorum kaç gündür görüşmediğimizi. Rüyalarımda görüyorum
    karşılaştığımız anı, başımı çeviriyorum, bulamıyorum söyleyeceğim kelimeyi...

Nefretimle uykuya dalıp ve sevgimle kalkıyorum. Her sabah yeni bir güne başlasam
    da, sensiz yeni bir hayata başlayamıyorum...

Sabahları cebime koyup "iyi ki"lerimi, "keşke"lerimi, pişmanlıklarımı, çıkıyorum
    yola, günün bir saatinde "keşke"lerimi alıyorum, başka bir saatinde "iyi
    ki"lerimi yanıma...

Bir cebimde ise hasretin hala duruyor, yapacak hiçbir şey bulamayınca kalbim bu
    yorgun kelimelerden medet umuyor...

Senden gittiğimde sadece yaralandım sandım, aslında ruhum bedenimden ayrılmış,
    geriye kalan bir et parçasıymış anladım...

Artık kiminle konuşsam ruhum sendeki gibi havalanmıyor, bugün kiminle tanışsam
    kalbim sendeki gibi atmıyor...

Yanımdan geçen herkese sen misin diye bakıyorum, seni gördüğüm anda başımı
    çevirip kaçıyorum. Senden uzaklaşmak için sana doğru koşuyorum...

Bir gün ararsan, açmayacağım diye kendime sözler veriyorum, her telefon
    çaldığında sen misin diye heyecanlanıyorum. Seni aramamayı cesaret sanıyorum,
    aramak mı zor aramamak mı bilmiyorum...

Hiçbir gelen senin yerini doldurmuyormuş, hiçbir giden senin kadar
    acıtmıyormuş...

Sensiz bir hayatta da mutluluk yokmuş aslında, yokluğunun acısı sevgimden
    büyükmüş aslında....
    ...VazgeçtimSenden...

51. 2007-06-23 #51
    yüreğime bir gül çizdim kanlı yaş ile
    yaktın beni küle döndüm dumana döndüm
    nasıl edem nere gidem dertli baş ile
    bilemedim teli kırık kemana döndüm

canım aldın, can evimden vurdun ya sende
    küstüm sana, faydası yok, geri dönsen de
    sende vefasız çıktın, sende hayırsız çıktın
    sen de vicdansız çıktın adın batsın

zaman ola devran döne sen de çekesin
    yitiresin umudunu heder olasın
    aşka düşe kahrolasın candan bıkasın
    ömrün boyu bir kez olsun gülmeyesin

sen ki beni rezil ettin yedi cihanda
    yalan oldum talan oldum senin sayende

beni özleyince bir nehir yatağını bulsun
    kor düşsün dağlarına, ceylanlar suya insin
    sesime bakıpta ağlıyorum sanma
    seni özleyince böyle olsun birazda

ayrılıversin yaprak dalından
    insan sevdiğinden ayrılıversin
    kan damarımdan can pazarından
    adam baharından ayrılıversin

dağda dört mevsim erimeyen kar varya
    yokluğum öyle erimesin

52. 2007-06-24 #52
    İçimde bir hastalık başladı aniden.Bu öylesine amansız bir hastalık ki; asalak gibi tüm duygularımı kemiriyor.Hakim olamıyorum ona hükmedemiyorum.Hastalığım ne mi? Nefret...Nefret...Nefret! Şimdi senin yokluğunda her şeyden nefret ediyorum.Eskiden yanlızlığımın en yakın sırdaşı olan mavi denizlerden,tatlı sert dalgalardan şimdi nefret ediyorum.Bana yanlızlığımı hatırlatıyor şimdi kıyıya ulaşan her dalga. Şu bana her zaman romantik gelenşiirlerimin ilham kaynağı kızıl ufuklardan, güneşin batışından nefret ediyorum.Biliyor musun artık dünyadan ve şehirlerdende nefret ediyorum.Şehirleri ayıran uzun yollardan da,derin uçurumlardan da nefret ediyorum.Nefretim en çok iki şehirde yoğunlaşıyor.Birincisi ayrılığı tattığım bu şehirden,adına ayrılıklar şehri dediğim, gecesine şiire yattığım, gündüzüne umutla baktığım, havasını ciğerime çektiğim bu şehirden nefret ediyorum.Ve senin yaşadığın şehirden nefret ediyorm.Bana senin yokluğuna ağıtlar yaktırdığı, seni ışıltılı gecelerinde barındırdığı için o şehirden nefret ediyorum. Nefretim o denli yoğun ki... O her gece ışıl ışıl yanan sokak lambalarını teker teker kırıp karanlık katran gecelere mahkum etmek istiyorum.Karanlıklara gömülsün ki karanlıkta kalmak nasılmış anlasın istiyorum. İşte nefretim böylesine yoğun hasret çiçeğim. B ir gün bu nefretim beni öldürebilir. Ama ben nefretten değil senin sevginden ölmek istiyorum. Çabuk dön! Ölebilirim...
  53. 2007-07-12 #53
    Sen Hic Benimle Olmadin Ki..

seninle olmanin en guzel yani ne biliyor musun?elin elime degmeden,avuclarimi terleten sicakligini taa icimde hissetmek...
    seninle olmanin en kotu yani ne biliyor musun?'seni seviyorum'sozcugu dilimin ucunu isirirken,her bulusmamizda bosyere havadan sudan sohbet etmek...
    seninle olmanin en heyecanli yani ne biliyor musun?ayni seyleri seninle ayni anda dusunmek,birlikte aglamak,gulmek
    seninle olmanin en aci yani ne biliyor musun?kalabalik ortamlarda seni diger dostlarinla paylasmak.telefonda konustugun,yolda hatrini sordugun insanlari cocukca kiskanmak,yasadigin asklari dinlemek...
    seninle olmanin en romantik yani ne biliyor musun?sensiz gecelerde sana soyleyemediklerimi yildizlara,aya anlatmak.okudugum kitabin sayfalarinda,dinledigim sarkilarin,siirlerin her misrasinda seni bulmak.
    seninle olmanin en zor yani ne biliyor musun?seni kaybetme korkusuyla,hayatta ilk kez tattigim tarifsiz duygularimi umut denizinin ortasinda kureksiz bir sandala hapsetmek.sevgili yerine dost kalmayi basarmak yalin ayak yurumek bicagin en keskin yerlerinde.kanadikca tuz yerine gozyasi basmak yuregime...
    seninle olmanin tek yan etkisi ne biliyor musun?
    nereden bileceksin..!SEN Hİc BENİMLE OLMADIN Kİ...
    Olsaydin;avuclarim titremezdi,isirmazdim dilimin ucunu,ozlemezdim seni yanimdayken,kiskanmazdim,korkmazdim yollarda yurumrkten,islanmazdim yagmurlarda,yildizlara,aya dert anlatmazdim,boyle her sarkida sarhos olmazdim,korkmazdim seni kaybetmekten,ayaklarim kan revan atlardim sandaldan denize,ve her kulacta haykirirdim seni sevdigimi.

SEN Hİc BENİMLE OLMADIN Kİ..
    ya aklin baska yerdeydi,YA YuREGİN

54. 2007-08-04 #54

son defa ağlıyorum senin için....

Bu gece son defa ağlıyorum senin için, uzun zamandır ilk kez ama bu defa farklı. Seni silmek için kalbimden,son kırıntıları son senleri atmak için kalbimden…

Yalnız kalmak istiyorum kalbimle, ona tekrar bakarken seni hissetmek, seni görüp, sana dokunmak yani acı çekmek istemiyorum artık…

Bir gün karşıma yine çıkacaksın biliyorum; bir gün yine üzmek isteyeceksin beni, ama bu sefer farklı olacak, çünkü içimde sen olmayacaksın.

Bu gece son defa ağlıyorum senin için, gözlerimden akan şey yaş değil aslında, sensin. Tek tek dökülüyorsun gözlerimden parça parça çıkıyorsun bu gece…

Kalbimi tekrar istiyorum çünkü…Ona yeni bir sahip buldum. Belki üzüleceksin bilmiyorum çünkü sen her şeye rağmen bencilsin ve düşünüyorsun beni gizlice…

Karşıma çıkmaktan nasıl korkuyorsun, benim sesimi duymaktan? Benimle konuşurken neden titriyor sesin? Sen bilmesen de ben biliyorum güzelim. Çünkü sevinmemden korkuyorsun kendince, ama yanılıyorsun bunu bil artık sevinç yok senin adına çünkü senin adın da yok kalbimde…

Senin için son defa ağlıyorum bu gece ilk defa. İçimde açan bir güneşle… uzun bir kıştı zorlandım ama, gördüğüm bir bahar biliyorum, dokunuyorum ona ısınıyorum artık…

Bunun zamanı gelmişti artık biliyorum bu defa yanılmıyorum, yanılmıyorum çünkü görüyorum uzak tepelerdeki çiçekleri… İnceden kokuları çalınıyor burnuma, kokluyorum ve bunu her şeyden çok seviyorum…

Senin için son defa ağlıyorum bu gece, içimde kalbime gözlerini açan çok güsel bi bebekle. Artık ölmüş senin küllerini atmanın vakti gelmiş,bak işte son damla da düştü gözümden, artık
    SENİ SEVMİYORUM….!!!

55. 2007-08-04 #55
    tam bana göree yaaaa anlatmak istedıgım ama anlatamadıgım...
  56. 2007-08-31 #56

Nefret Ediyorum

Nefret Ediyorum

Nefret ediyorum maviden,

Çünkü bana beraber baktığımız gökyüzünü hatırlatıyor

Nefret ediyorum beyazdan,

Çünkü bana hayalini kurduğum gelinliğimi hatırlatıyor

Nefret ediyorum lacivertten,

Çünkü bana sensiz geçen gecelerimi hatırlatıyor

Nefret ediyorum kırmızıdan,

Çünkü bana verdiğin o güzel gülleri hatırlatıyor

Nefret ediyorum bu hayattan,

Çünkü bana sensiz geçireceğim günleri hatırlatıyor

Ve…

Nefret ediyorum yaşamaktan,

Çünkü bu dünyada sensiz yaşayamacağımı hatırlatıyor.

57. 2007-08-31 #57
    SEN Hİc BENİMLE OLMADIN Kİ..
    ya aklin baska yerdeydi,YA YuREGİN

öfffffffff söpermiş sözzzzzzz

İlgili Konular

Okunma: 13779 - Yorum: 56 - Amp