Görüşleriniz Önerileriniz ve Şikayetleriniz - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Görüşleriniz Önerileriniz ve Şikayetleriniz

1. 10 - Görüşleriniz Önerileriniz ve Şikayetleriniz

Her Türlü Görüşünüzü Buraya Aktarabilirsiniz Hepsi Tek Tek Değerlendirilecektir

Tesekkurler

sponsorlu bağlantılar

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2006-11-19 #2
    Artık temamız bumu yoksa geçici bir temamı bu
  3. 2006-11-21 #3
    Alıntı:
    KitapKurdu Nickli Üyeden Alıntı
    Artık temamız bumu yoksa geçici bir temamı bu
    Evet artik delinetciler temsi bu:)

4. 2006-11-30 #4
    programlar bölümüne daha çok özen gösterilmesini rica ediyorum kapsamlı anlatım nasıl çalışır nasıl kullanılır nedir neyi destekler özellikleri vs gibi
    Birde üyelere yaklaşımızı gözden geçirmelisiniz buranın sahibi olmanız yada yetkili pozisyonda olmanız hiç birimizin üzerinde hak idda edemez ve bizden üstün davranamazsınız özellikle emir ve konuşma(küfür sataşma bahsim bu değildir) dersi hiç veremezsiniz bu tarz forumlar paylaşım forumuysa şayet paylaşılan herneyse sorun yaşadığımızda ve merak ettiğimizde bunu açıklamak zorundasınız foruma ekleyen olarak

5. 2006-12-01 #5
    bir sorun olduysa direk söyleyebilirsin.programlar bölümünde modaratör olmadığı için gerekli düzenlemeler yapılamadı inşallah daha güzel olur
    sponsorlu bağlantılar
  6. 2006-12-01 #6
    Alıntı:
    Atakan Nickli Üyeden Alıntı
    programlar bölümüne daha çok özen gösterilmesini rica ediyorum kapsamlı anlatım nasıl çalışır nasıl kullanılır nedir neyi destekler özellikleri vs gibi
    Birde üyelere yaklaşımızı gözden geçirmelisiniz buranın sahibi olmanız yada yetkili pozisyonda olmanız hiç birimizin üzerinde hak idda edemez ve bizden üstün davranamazsınız özellikle emir ve konuşma(küfür sataşma bahsim bu değildir) dersi hiç veremezsiniz bu tarz forumlar paylaşım forumuysa şayet paylaşılan herneyse sorun yaşadığımızda ve merak ettiğimizde bunu açıklamak zorundasınız foruma ekleyen olarak
    En basta tekrar aramiza hos geldiniz diyerek basliyorum,programlar bolunu icin dediginizde hakli olabilirsiniz dediginizi dikkate alacagiz ama burasi yeni bir forum yeni tasima isi bitti sayilir bir cok konu ayiklanip temizlendi anlatmak istediginiz olaya bire bir sahit oldugum icin anliyorum sizide.Hakli olarak bazi seylerin kurulum aciklamasini virus aciklamasini vs... her neyse gerekli artik istiyorsunuz ama bazi seylerin 2*2=4 etmesi gibi acik olan konularada gerek yok kaldiki hic bir sitede her konu icin resim anlatim yada virus taramasindan gecmistir diye birsey bulmaniz zor.

diger konuya gelince arkadasimizin size tepkisi belki farkliydi ama kabul edin sizinde sorma uslubunuz za karsilik bir tepkiydi gibi gorundu olaya sahit olan diger insanlarada sordum haksizlik olmasin diye sorma seklinize gore cevap aldiniz sanirim:)

her zaman savundugum bir sey vardir''DOGRUYU SÖYLEMENINDE DOGRU BIR YONTEMI VARDIR'' diye insallah bundan sonra daha dikkatli olur herkes:)

tesekkur ederim delinetciler ailesi olarak ilginize

7. 2006-12-01 #7
    Alıntı:
    Atakan Nickli Üyeden Alıntı

öncelikle şunu belirteyim ,eklediğimiz konuda sorularınızı sorarsınız bizde gereken açıklamayı yaparız.ama soru değilde hesap sorar gibi yaklaşırsanız cevabınıda aynı şekilde alırsınız.ben bir program ekledim ,onu destekleyen programıda belirttim,sordunuz ve kesinlikle virüs olmadığını kaynağının güvenilir olduğunuda söyledim.programda daha fazla açıklanacak bir durum yoktu.Ayrıca emir vererek konuşan sizdiniz .merak ettğiniz şeyleri açıklamak zorundasınız demişsiniz,dün sorduğunuz soruların cevabını alamadınız mı..?

8. 2006-12-01 #8
    Bir şeye açıklık getirelim arkadaşlar burada hiçkimse birbirine saygısızca emir verir nitelikte ve sorgular biçimde bir konuşma sergileyemez. Nasıl yöneticiler üyelere karşı saygılı olmak yardımcı olmak zorundaysa üyelerde aynı şekilde davranacak hiçbir üye hiçbir yetkiliyi sorgulayamaz eğer bir sorunu varsa bildirir eğer yapılabiliyorsa halledilir. Atakan arkadaşımız sorununu söylemiş isyanlı_sukut da gereken cevabı vermiştir eğer yeterli bulunmadıysa gerekli konunun altına ne istediğinizi yazarsınız ona göre yardımcı oluruz. Lütfen birdaha genelden yetkilileri sorgulamayınız sitede şikayetler ve öneriler bölümü var oraya yazın şikayetlerinizi.
  9. 2006-12-20 #9
    Cerceve icine aldiginiz imzalarimiz göze hos görünmüyor rica etsem cerceveyi kaldirirmisiniz.Sayfa estetigini bozuyor.
    tesekkür ederim.

10. 2006-12-20 #10
    Alıntı:
    LaLe Nickli Üyeden Alıntı
    Cerceve icine aldiginiz imzalarimiz göze hos görünmüyor rica etsem cerceveyi kaldirirmisiniz.Sayfa estetigini bozuyor.
    tesekkür ederim.
    LaLe imzalar genele sorularak ve hoş olduğunu söyledikleri için bu şekilde yapılmıştır. Ama tekrar sorulur ve hoş olmadığı düşünülüyorsa tabiki çerçeve kaldırılır.

sponsorlu bağlantılar
  11. 2007-01-02 #11
    Admin bize bayramlarda bayram harçlığı versin böyle kuru kuru olmuyor.

:laclasse: :laclasse: :laclasse: :laclasse:

12. 2007-01-02 #12
    Alıntı:
    ARWEN Nickli Üyeden Alıntı
    Admin bize bayramlarda bayram harçlığı versin böyle kuru kuru olmuyor.

:laclasse: :laclasse: :laclasse: :laclasse:
    :bravo: :bravo: :bravo:

sonuna kadar katiliyorum sana evet isterizzzzz

nasil olsa biz admin degiliz:bored: demi:D

13. 2007-03-11 #13
    1 öneri Profile bakılanlar gözükebilsin
  14. 2007-03-28 #14
    Ben Nerdeyse 20 Tane Mesaj Attim Ama 280 Den Sonra Saymamaya Başladi Ndn?
  15. 2007-03-28 #15
    sebep çok basit sürekli flood yaptığın için mesajların birleştiriliyor.
    sponsorlu bağlantılar
  16. 2007-03-28 #16
    Nerde Flood YaptiĞimi Yazsan Yapmam Ama Knk SÖlemİyon
  17. 2007-05-23 #18
    bana yardım edermısınız lutfennnnnnnnnnnnnnnnnnn
    arkadaslar ben hıc bır foruma yenıkonu acamıyorum neden acamıyorum bende bırseyler paylasmak ıstıyorum bana bırı cvp verebılırmı lutfen
    yardım edın e acemıyım neolur ?

18. 2007-05-23 #19
    Alıntı:
    elam Nickli Üyeden Alıntı
    bana yardım edermısınız lutfennnnnnnnnnnnnnnnnnn
    arkadaslar ben hıc bır foruma yenıkonu acamıyorum neden acamıyorum bende bırseyler paylasmak ıstıyorum bana bırı cvp verebılırmı lutfen
    yardım edın e acemıyım neolur ?
    AÇAMAMANIN NEDENİ ŞUDUR ELAM KONU BAŞLIĞINI YAZIYORSUN ONUN ALTINDADA TAGS DENİLEN BÖLÜM VAR ORATA KONUYLA İLGİLİ BİR KELİME YAZMAN GEREKİYOR AŞAĞIDA GÖSTERDİĞİM GİBİ
    1108 - Görüşleriniz Önerileriniz ve Şikayetleriniz

19. 2007-05-23 #20
    cok saol canım kafayı nyemek uzereydım hemde okudum yanı yenı uyeler ıcın olan yardımı saol tekrar.
    sponsorlu bağlantılar
  20. 2007-05-30 #21
    Siteye yeni bolumler acilmali bence fan club fln
  21. 2007-06-01 #22
    arkadaşlar konu açarken resimler gözükmüyo bunun nedenı ne olabılır yardımcıolursanız sevınırım şimdiden teşekkur ederim hepınıze...
  22. 2007-06-01 #23
    Alıntı:
    KoRsAnIz Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar konu açarken resimler gözükmüyo bunun nedenı ne olabılır yardımcıolursanız sevınırım şimdiden teşekkur ederim hepınıze...
    sebep su labilir,yeni konu basligi yazinca hemen altinda TAGS denilen bolum var oraya konu hakkinda bir iki kelime yazarsaniz acilir.

Ve lutfen once forum kurallarini okuyun,arama yapin eger acmak istedigniz konu yoksa yenibaslik acin eger varsa lütfen var olandan devam edin

verecegim link de inceleyin isinize yarayabilir
    Tsk.ler

https://www.delinetciler.orgdisplay....dirme-314.html

23. 2007-07-06 #24
    merhabalar ben ibrahim suner bir sitem var fakat forum bolumunu acamadim yardim ederseniz cok sevinirim formu nasil yapa bilirim saygilarimla
  24. 2007-07-28 #25
    ya arkadaşlar aklıma bi fikir geldi umarım sizde beğenirsiniz böyle bi kaç yere süslü bi şekilde afişöler felan asalım reklamımız olur hiç deilse ben başka bi sitede delinetcil4eri az buçuk tanıtmak istedim ama takıldığım diğer site yazıcıdan afiş çıkarıp asmışlardı ve orada o afişlerden sonra üye sayısı hızlka artmaya başladı site yeni olmasına rağmen

online üye sayısıda bizim sitede biraz daha az yahu bi adminler moderatörler felan online bizim sitede her gün en az 100 kişi online site ise 5 aylık daha

afişler asalım bikaç yere pek masraflı bi iş de değil sadece biraz kağıt ve kartuş o kadar kartuş doldurmakta sadece 10 ytl felan tutar

hem bu siteye bikaç güvenlik önlemleri daha alalım mesela örneğin index koruması yapalım siteye bilmem bu görüşe siz ne dersiniz ama bu görüşler sayesinde diğer site baya bi tanınmaya bbaşlandı

ha bu arada diğer fan cluplar diye değiştirelim manga fan clup bölümünü baksanıza 2 konu var sadece herkes hayranı olduğu sanatçı hakkında youtube videolarını resimlerini oraya bırakır

sponsorlu bağlantılar
    Güncelleme : 2007-08-03
  25. 2007-08-14 #26
    yaa bişi sorucam önceden delinetcilere girdiğimde maviydi deyişmişti şimdi yine kırmızı olmuş :(
  26. 2007-08-14 #27
    bişey daha sorucam yaa imzada iki resim nasıl kullanılıyo bi de ben en küçük şeyi kullansam bile megabyt ı fazla oluyo en sonunda şu küçücük kelebeği buldum
  27. 2007-09-09 #28
    Ya bişey sorucam bu üye,bizimkiler filan işini kafanıza göre mi veriyorsunuz yoksa bi seviyeye gelmemizi istiyor musunuz?yani ben şu mor renkten vişne rengine kavuşabilecek miyim acaba???:D
  28. 2007-09-09 #29
    biraz daha kan emmen lazım galiba o yüzden böle kalmışşsın sen yaaafff...

Renkler gelip geçici be wampir ...

29. 2007-09-09 #30
    Mühim olan eğlenmek di mi ...hadeeeee renkler sizde kalabilir bana mor renk de yakışıyo...hem emdiğim kanların kırmızısı bana yeter:D
    sponsorlu bağlantılar
  30. 2007-09-09 #31
    yaşaa wampirrr...;)

Bnece bu yarışma blm ciddi şekilde canlandırılmalı diye düşünüyorumm hıımm sizcee

31. 2007-10-09 #32
    kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum
  32. 2007-10-09 #33
    Alıntı:
    ak-zat Nickli Üyeden Alıntı
    kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum
    değiştirmek istediğiniz ismi özel mesaj olarak yazmanız yeterli.

Okunma: 4581 - Yorum: 32 - Amp