Etkileyici Facebook Sözleri 2017 - Delinetciler Forum

Etkileyici Facebook Sözleri 2017

1. **[_bring_me_to_life with your love_]

**:::вαηα нєя zαмαη ∂єℓι мαηуαк ∂єяℓєя, єνєт вαzєη öℓє gєℓιρ gι∂єяℓєя!!:::
    **....çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη....

**уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє

**нєєєєєєу! ηє ∂υяυуσяѕυη вє, αт кєη∂ιηι ∂єηιzє. gєяι∂є вєкℓєуєηιη ναямış αℓ∂ıямα ...

**вєη, вαşтαη αşαğı вιя αğ.. ѕєη, тєρє∂єη тıяηαğα güηαн.. νє "αşк", уєя∂єη göğє вσş !!

**sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış...:

**denizler kadar derin rüzgarlar kadar serin senin en güzel yerin bana bakan gözlerin

**ilahi azrail sen adamı öldürürsün

**bakarken gözlerin beni ağlatsada_ağlamak için yine gözlerini isterdim

**gözlerde yaş yoksa ruh kuşağına sahip olmaz

**beni gördüğün an kaç çünkü senin ecelin olacağım
    **yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

**nescafe bile 3ü 1arada ben hala daha yanlızım:ebr3:

**ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla SENİ SEVİYORUM yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktn korktm

**kalbin beni unutacak kadar asi,gözlerin ağlamayacak kadar asildir.kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadr asildir!!!!!

**ay yıldızlara mutluluk fısıldarken,yeryüzü gökyüzüyle sevincini paylaşırken ben sana bir parça sevgi yollasam BANA ÇİKOLATA ALIRMISIN?????

**Kalbimi verdm saklasn diye salak buzdolabına koymuş kokmasın diye...

**,.-~*´¨BiR GüN AyRıLırSaK TeK SeBeBi ÖLüM OLsuN GüLÜm,.-~*´¨¯¨`*·~

**HeR GeCem KaRanLikLaR iCinDe qeCio qoZYa$Larim Kan aqLiyo

**Ben bir kadini sevdim mi gözüm gibi bakar, ilah gibi taparim; ama ki bir yanlisini görmeyeyim bir
    bidon benzin döker çatir çatir yakarim

**UyKuD@N uY@NıNc@ iNs@nI uY@nDIgıN@ pİşM@N eDeN, GeRi DöNmeK iStEyİpTe dÖnEmEyİnCe Ç@rEsİzLiKtEn
    DeLiRtEn, H@y@Tt@ BiR DeFa GöRüLeBiLeN h@Rik@ bİr rÜY@SıN

**Hayatta ölümden daha kötü bir şey varsa oda onursuzca ve umursuzca yaşamaktır

**sen seni seveni görmeyecek kadr körsen o da sana sevgisini söylemeyecek kadar grurludur..:72adfg:

**bizim aşkımızda süt tozu misali katkı maddesi yoktur..tamamen saf ve duru duygulardan üretilmiştir ve bir ömür boyu ikimiz tarafndan kullanıma uygundur

**seviyorum sevmenin acı verdiğini;her sevenin sevmediğini bile bile!!ama yinede bir umt taşıyorum SEVEN SEVİLİR diye...

**HÜCUM ETTİĞİM KALBİNİN TOPRAKLARINDAN ARTIK DURAMAM GERİ ÇEKİLİYORUM..ÇÜNKÜ;KOLAY FETHEDİLEN TOPRAKLARDA DURAMAM...

**AMBALAJI AÇILMAMAK ŞARTIYLA KALBİMİ SANA EMANET EDİYORUM.NORMAL SEVGİ SICAKLIĞINDA SON KULLANMA TARİHİ OLMAKSIZIN TAZELİĞİNİ KORUR...........

**HAYAT OYUNUN NE KADR UZN OLDUĞU ÖNEMLİ DEĞİL,İYİ OYNAYIP OYNAMADIĞIN ÖNEMLİDİR!!!!!!!

**SENİ UNUTMAK KOLAY OLSAYDI GÜLEN YÜZÜMÜN ARDINDA SAKLADIĞIM KALBİM,HALA O BAKIŞLARA VURGUN OLMAZDI

**aşıksan vur saza seviosan bas gaza

**..........BekLeNeN GÜn GEleCEkSE ÇEkiLen ÇiLe KutSAldır..........

**beni unutsun demişsin acaba hiç düşündğn mü ki hatırlanmaya değer misin ??

*****laf dalaşına girme kapak olursun uğraşma etiket olursun adam ol belki yanımda yer bulursun..

**sattım aşkı sende kalsın talibim çoq sen yalansın

**Festival gibisin katılmak istiyorum

**Bana kalpsiz demiştin evet doğru dedin çünkü seni ilk gördüğüm gün onu sana vermiştim

**I'M CURSED AND FORSEGAN (BEN LANETLİ VE TERKEDİLMİŞİM )

**sİyAh====BeYaZ
    yAşAm===öLüM.. .

**hasret gelsede sen dallarını eğme aci nedir dert nedir sen sakın bilme bu yürekten km
    gderse gtsin sen sakın gtme!

**HATAM BELKİ KALBİ OYUNCAK SANMAM.AŞKTA SALINCAK GİBİ SALLANMAM.....

**Sevdamızın adı berrrak sonu toprak..

**AŞK ANLATILMAZ YAŞANIR

**SEVGİN BUYSA ÜSTÜ KALSIN!!!!!!!!

**SEN BENİ ÖYLE BİR HALE GETİRDİNKİ DOSTLARIM GÜLDÜ BEN SENİ ÖYLE BİR HALE GETİRİCEMKİ DÜŞMANLARIN BİLE AĞLAYACAK

**DEĞER VERDİĞİNİZ KİŞİLER SİZE DEĞR VERMİYORLARSA BIRAKIN KENDİ DEĞERLERİYLE KALSINLAR

**BEN AŞKI UNUTTUM AYLAR ÖNCE KİRLENEN KALBİMİ YIKADIM AZ ÖNCE....

**HERKESİN BİRAZ FAİLİ OLDUĞU MEÇHUL BİR CİNAYETİM ŞİMDİ...

**beni görüğün an kaç çünkü ecelin olacağım

**denizler kadar dern rüzgarlar kadar sern senin en güzl yern bana bakn gözlerin

**bakarken gözlerin beni ağlatsada_ağlamak içn yine gözlerini isterdim

**olabildiğince unutmak ve gülmek;hatırlayıp üzülmekten daha iyidirbye

**seni asıl seven senin asıl yanında olandır

**seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğünadını aşk koyardım...

**son gülen sen olacaksın çünkü çok geç anlıyorsun

**ilahi azrail sen adamı öldürüsü

**YALANCI insan aynı zamanda NANKÖRDÜR

**gEçİyOr ZamAn BeKlEmİyOr...aŞk BiR kEz KaÇInCA gErİ gElMiYoR

**İNSANLARI TANIDIKÇA HAYVANLARI DAHA ÇOK SEVMEYE BAŞLADIM:72adfg: :72adfg: :176:

Güncelleme : 2007-04-22
  Okunma: 4793 - Yorum: 0 - Amp