Clean Ballz Lekesiz Çamaşır Yıkama Topu (1000 Yıkama) - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Clean Ballz Lekesiz Çamaşır Yıkama Topu (1000 Yıkama)

1. İndirdik.com! "Her günü bir fırsata çevirdik!" | En ucuz bilgisayar, elektronik, ilginç ürünler, hobi ürünleri, cep telefonu ve daha binlerce ürün İndirdik.com'da! Arkadaşlar indirdik.com adlı sitede Clean Ballz Lekesiz Çamaşır Yıkama Topu (1000 Yıkama) nun fiyatı 12.90 TL, fiyatını çok uygun buldum.Bir arkadaşım kullanmış,çok kullanışlı ve pratik bir ürün olduğunu söyldi.Başka sitelerde 49.90 TL ye satılıyor.8 - Clean Ballz Lekesiz Çamaşır Yıkama Topu (1000 Yıkama)

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2011-06-25 #2
    Bu ürünün altından hep bu kadının adı çıkıyor. Yine bu isim başka bir sitede de güya "bi arkadaşı kullanmış, beğenmiş" şeklinde palavra yorumlar yazıyor.
    Madem sen bu malın ülkedeki pazarlamacılarından birisin (zira açtığım 10 siteden 8'in de bu kadının adı yazıyor), niye kendin kullanıpta ürüne kendi adın ile resmi bir site de yazıp ürüne garanti veremiyorsun?
    Ürün gerçektir- değldir, işe yarıyordur-yaramıyordur bilemiyoruz. Nasıl oluyor da yorumlar paylaşılamıyor, paylaşılmış olan sayfalar da kapatılmış, silinmiş oluyor.
    Bir Allah'ın kulu da kendi sitesine kullandım işe yaradı yada yaramadı diye yazsın. Devlet sırrı sanki mubarek olay!

3. 2011-07-27 #3
    bn ürünü 2 aydır kullanıyorum ve çok memnunum bütün çevremde aldı yalnız çok az yumuşatıcı kullanmak gerekiyor kokusu çok güzel değil .
  4. 2011-08-22 #4
    Alıntı:
    Misafir Nickli Üyeden Alıntı
    Bu ürünün altından hep bu kadının adı çıkıyor. Yine bu isim başka bir sitede de güya "bi arkadaşı kullanmış, beğenmiş" şeklinde palavra yorumlar yazıyor.
    Madem sen bu malın ülkedeki pazarlamacılarından birisin (zira açtığım 10 siteden 8'in de bu kadının adı yazıyor), niye kendin kullanıpta ürüne kendi adın ile resmi bir site de yazıp ürüne garanti veremiyorsun?
    Ürün gerçektir- değldir, işe yarıyordur-yaramıyordur bilemiyoruz. Nasıl oluyor da yorumlar paylaşılamıyor, paylaşılmış olan sayfalar da kapatılmış, silinmiş oluyor.
    Bir Allah'ın kulu da kendi sitesine kullandım işe yaradı yada yaramadı diye yazsın. Devlet sırrı sanki mubarek olay!

Çok kullanışlı. Deterjan ve yumuşatıcı kullanmanıza gerek yok. 4 kg çamaşır için bir top yeterli.

5. 2011-12-05 #5
    Alıntı:
    Çok kullanışlı. Deterjan ve yumuşatıcı kullanmanıza gerek yok. 4 kg çamaşır için bir top yeterli.
    bu ürünü hiç kullanan yok mu,niçin hiç yorumlarını göremiyoruz.bugün aldım deneyeceğim sizlerlede sonucu paylaşırım.

sponsorlu bağlantılar
  6. 2012-03-18 #6
    Alıntı:
    bn ürünü 2 aydır kullanıyorum ve çok memnunum bütün çevremde aldı yalnız çok az yumuşatıcı kullanmak gerekiyor kokusu çok güzel değil .
    tamamen yalan ben 4 adet aldım hiç bir işe yaramıyor adıda clean ballz supra sakın almayın bunların hepsi yalan

7. 2012-03-18 #7
    arkadaşlar yazılanlar yalan ben kullandım hiçbir b....k yaramıyor tamamen dolandırıcılık. sakın almayın
  Okunma: 6580 - Yorum: 6 - Amp