Teröre Lanet Olsun! - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Teröre Lanet Olsun!

1. Arkadaşlar herkese mrb ben sizlere bi isteğimi söylicem bugünlerde çok fazla terörle karşılaşıyoruz bunun için biz bir şeyler yapalım bu sayfada ilk önce bir propaganda yapıp daha sonra bunu büyütüp kendi aramızda bir şeyler yapabiliriz kendinizi şehit olanların yerine koyarmısınız ne kadar kötü bişey eğer bana yardımcı olmak isterseniz katılırsanız çok sevinirim bana ulaşmak isteyenler msj atsın ben sizlere ulaşırım şimdiden duyarlı olanlara tşk ederim

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2007-06-12 #2
    Bencede TerÖre Nahlet Olsun Ben KÜrdÜm Ama Bunu Bİlİnkİ KÜrt TerÖr Deİldİr Bu Vatanda BÖlÜnmez
  3. 2007-06-12 #3
    lütfen benim sloganımı herkese duyuralım çünkü çok güzel şeyler yapıcaz büyük bi topluluk oluşturabilirsek
  4. 2007-06-13 #4
    tabikide yardımcı olabilirsek ne mutlu bize.
  5. 2007-07-10 #5
    c
    ELİMDEN GELEN HERŞEYİ YAPMAYA RAZIYIM YETER Kİ Bİ FAYDAMIZ OLSUN MİLLİ BİLİNCİ UYANDIRALIM.

LANET OLSUN TERÖRE ...

sponsorlu bağlantılar
  6. 2007-07-14 #6
    şehitler ölmezzzzzz
  7. 2007-10-21 #7
    :mad:Bende senğin yanındayım ne gerekiosa yaplım kardeşim herzaman burddayısss ))))))kahrolsun pkk))))))))
  8. 2007-10-21 #8
    bu ge saat 2130 şEhİtlerimiz için tüm TÜRKİYE genelinde ışık söndürme eylemi (12 defa) vardır listendekilere yolla bu mücadeleye kayıtsız kalma
    T@lH@:

9. 2007-10-21 #9
    21 ekim 2007 gecenin zifiri saatleri
    yer hakkari gök kubbenin kurşun yıldızlarla aydınlandığı yüksek ova...
    12 satırlık bir şiir bu 12 canlık,
    kurşunun geceyi aydınlatıp,12 yuvayı karartığı şiir bu
    yas bu nefret bu sukuutü bu 12 mehmetin
    şehitliği bu şiir,
    nerdesin be adalet nerdesin
    sarmış dörtbir yanı öfke kin sözde kehanet...
    yüksek ova ne kadar yükseksin senki aldın 12 canını anaların
    senin eteğinde beslenen it senin zirvende benim mehmedimi etti şehit ,
    bu gece kara zifiri kara yaprak kımıldamıyo birkeç damla yağmur ıslatır şehidimi,bardaktam boşalan gözyaşı ve ağıt inlatir 21 ekimi gökkubbeyi,rahat uyu mehmedim dicem dilim varmıyo ki, bu savaş bitmiyoki,bitmiyoki,,,

10. 2007-10-21 #10
    KAHROLSUN pkk.
    BİRLİK OLMA ZAMANIDIR.
    BU KONUDAKİ HER TÜRLÜ ORGANİZASYONA KATILIRIM.

sponsorlu bağlantılar
  11. 2007-10-21 #11
    bu vatanı bölmeye hiçbir çapulcuun gücü yetmez. şehitler ölmez bu vatan bölünmez. analarımızıb vatanımızn başı saolsun
    Güncelleme : 2007-10-22
  12. 2007-10-21 #12
    Hepimizin başı sağolsun,Allah yardımcımız olsun
  13. 2007-10-22 #13
    Yeter artık dökülen kanların hesabı sorulsun, aziz şehidimin kanı yerde kalmasın..

Nice yürekler yanıyor..Allah'ım sen onlara cezanın en büyüğünü ver..!!

Güncelleme : 2007-10-22
  14. 2007-10-22 #14
    TÜM TÜRKİYE BİRARADA YÜRÜYELİM CUMHURİYET MİTİNGİNİ HATIRLIYORMUSUNUZ ONUN GİBİ HERKES MSN ADRESİMİ EKLESİN BENDEN HABER BEKLESİN BU ADRESİ BÜTÜN VATANSEVERLERE YOLLAYIN ADRESİM szr@sezer.com SON SÖZÜM PARANTEZ İÇİNDE YAZANI HERKESE YOLLAYIN (OLAYLAR YATIŞANA KADAR HERKES SİHAY GİYİNSİN YAS TUNSUN ANALAR AĞLAMASIN BİZ TÜRK ERKEKLERİ VATAN İÇİN CAN VERMEYE DAİMA HAZIRIZ ASKER NEZAMAN RAHAT OLUR BİLİYORMUSUNUZ ANASI BABASI EVLADI VE MİLLETİ RAHAT OLUNCA)
  15. 2007-10-22 #15
    Bİrİlerİ Sarf EttİĞİ Kelİmenİn Farkina Varabİldİmİ Acaba Kelle DeĞİl Caan Verİyoruz Canimizi Yakmaya Devam Edİyorlar bir tanesi ( BARZANİ)daha dün özel bir kanalın haber programına katılmış BİZ PKK YA TERÖR ÖRGÜTÜ DİYEMEYİZ DİYOR neden çünki PKK onlara hiç bir şekilde zarar vermi yor değilmi
    A.B.D NİN HALA KARAMSAR DAVRANDIĞI BİR ZAMAN AMA BİZ HİÇ BİR ZAMAN KİMSENİN HİMAYESİ ALTINDA YAŞAMADIK YAŞAMAYIZDA BU DEĞİL A.B.D.
    TÜM DÜNYADA OLSA FARK ETMEZ SANMAKİ BUHS SANMAYINKİ BARZANİ SİZLERE BİZ BOYUN EĞERİZ ASLA İNANMAYIN ANCAK SİZİ AYAĞIMIZIN ALTINDA GEREKİRSE BÖCEK GİBİ EZERİZ..
    NE MUTLU TÜRÜM DİYENE
    KAHROLSUN PKK

sponsorlu bağlantılar
  16. 2007-10-22 #16
    arkadaşlar bende sizinleyim kahrolsun pkk elimizden gelenin en fazlasını yapalım mutlaka....
  17. 2007-10-22 #17
    TerörE LaNet OlsUn BuraSı TürKiYe BurDAn GeÇiş yoooooooooooooooooooq
  18. 2007-10-23 #18
    Bu ülkeyi atalarımız kanlarını dökerek yarattılar
    Bazıları "Türk" Evlatlarını tanımıyor...
    içimizdeki volkan patladığı zaman Ne bir Iraq ne bir Amerika Ne Bir Ermenistan Kalır...
    Sanıyolarki Böleriz yıkarız.... Gelinde Yıkın Görelim Kim kimi yıkıyor
    öyle bir hrant dink öldü diye herkes ermeni oluor kimliklerini unutarak...
    Hani Ozaman Şimdi Türk Olan Bir Tane Ermeni ? Çünkü Onlar da bize düşman

Bu Ülkede Ben nebir hrat dink olurum ne de başka biri

BEN TÜRK OĞLU TÜRK'ÜM = NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE =
    BEN MEHMET'İM = NE MUTLU Kİ BU VATAN İÇİN ŞEHİT OLACAKSAM =
    __________________________________________________ __________

19. 2007-10-23 #19
    Kuzey Irak'ta iki tabur askerimiz var. DiĞer taraftan binlerce askerimiz, tankImIz, topumuz sInIra sevk edilmiiş durumda. Tüm Irak sınırı boyunca teyakkuz halindeyiz. Uçak ve helikopterlerle operasyon bölgeleri sürekli taranýyor.

Ama bir grup hain gece yarısı sınırdan içeri giriyor, Dağlıca köprüsünü havaya uçuruyor, sonra aynı bölgedeki askeri birliğe ağır silahlarla saatlerce saldırıyor.

İnsan bu şehit haberlerini duydukça okudukça üzülüyor kahroluyor ama bilmiyorum yadaa anlayamıyorum bu kadar tetikte olduğumuz bi zamanda bunlar ellerini kollarını sallayıp sınırı geçerek bu hain saldırıyı yapma fırsatı buluyorlar ve birliğimize saldırıp 12 mehmetciğimizi ,kardeşimizi şehit ediyor we kaçabiliyorlarsa ben anlamıyorum hala abd diyolar yok avrupa nın tepkisi almamak lazımmış falan filan sen vatanını savunmak için abd ve avrupaya bel bağlarsan allah korusun daha çok mehmetçiğimiz saldırıya uğrar ...

Söylenecek o kadar cok şey warki ama bu seref...ler o kadar gusel destekleniyolarki adamlar meclise kadar girip vekil oluyorlar ve bunlara kimse bi dur demiyorsa biz ancak böyle ışık yakar söndürürüz(Bana o kadar saçma geliyoki) onlarda inlerinde keyif yapar...

Allah'tan şehitlerimize rahmet diliyorum.Ailelerine allah sabır versin Türkiyenin başı saolsun...

20. 2007-10-23 #20
    türk halkının başı sağolsun
    allah şehitlerimize rahmet eylesin
    allah türk ü korusun ve yüceltsin

sponsorlu bağlantılar
  21. 2007-10-29 #21
    serefsız ınsanlar kardes duyarlılıgın ıcın saol elımızden gelenı yapabıldıgımız kadarıyla yaparız ALLAHIN IZNIYLE NE MUTLU TURKUM DIYENE....kahrolsun pkk
  22. 2007-10-29 #22
    teröre lanet olsun ALLAH belanızı werir ınsallah sınır otesı ıstıyoruz kardes elımızden gelenı yaparız ıcın rahat olsun
  23. 2007-10-29 #23
    Bugün teröre olan nefretimizi kinimizi göstermek için en uygun gün.Herkesin 29Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.bu vatan için canını veren insanlar bugünü elbet görürler.şimdi herkes kalksın yerinden ve bayrama katılıp bu coşkuyu hissetsin derim ben. herkes konuşur,önemi olan bişeyler yapabilmek
  24. 2011-10-19 #24
    sölenecek hiç bişi yok. söledimiz hiçbişi o anaların yangını söndüremez gözyaşlarını dindiremez. bu mitingi yürüyüşle yapalım diyorum ben.
  25. 2011-10-19 #25
    EWET kardeşler lanet olsun kökleri kurusun yeter akan kanlar gözyaşları Hepimizin başı sağolsun Bu konuyu açan arkadaştan Allah razı olsun

LANET OLSUN PKK SANA OLMAYAN OLMICAK OLAN UYFURDUGUN ADIN BATSIN

sponsorlu bağlantılar
  26. 2011-10-20 #26
    Alıntı:
    gamimunivig Nickli Üyeden Alıntı
    serefsız ınsanlar kardes duyarlılıgın ıcın saol elımızden gelenı yapabıldıgımız kadarıyla yaparız ALLAHIN IZNIYLE NE MUTLU TURKUM DIYENE....kahrolsun pkk
    onlara duyarlılık gosterdıkce ınanınkı daha cok azıyolar allahın belaları dağ farelerı

27. 2011-10-20 #27
    Terörün Kürtle Türkle İlgisi Yok Ama Bugün Bu Konuda Ne Kadar Aciz Kaldığımızı Gördüm Her Şehit Haberinde Ayaklanıp 2 Gün Sonra Unutmasakta Alışıyoruz. O 24 Şehidin Ailesinin Yerine Kendimizi Koyamayız Anlıyoruz Desekte Anlayamayız. Vatan Sağolsun Diyoruz Ama Vatanımız Gencecik Çocuklar Ölerek Sağolmasın. Bu Vatan İçin Hepimiz Canımızı Veririz Ama Artık Bu Terör İçin Gerçekten Ne yapılacağını Bilelim.

Ne Dedi Bir Vatandaşımız 24 Şehit 70 Milyon Yaralı Evet Vicdanı Olan Bu Vatanı Vatanı Bilen 70 Milyon Bir Kez Daha Yaralandı.

28. 2011-10-20 #28
    Alıntı:
    mavidalga Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar herkese mrb ben sizlere bi isteğimi söylicem bugünlerde çok fazla terörle karşılaşıyoruz bunun için biz bir şeyler yapalım bu sayfada ilk önce bir propaganda yapıp daha sonra bunu büyütüp kendi aramızda bir şeyler yapabiliriz kendinizi şehit olanların yerine koyarmısınız ne kadar kötü bişey eğer bana yardımcı olmak isterseniz katılırsanız çok sevinirim bana ulaşmak isteyenler msj atsın ben sizlere ulaşırım şimdiden duyarlı olanlara tşk ederim
    lanet olsun bu şerefsizlere a. piçleriri artık yeter bıktık ne yapılacaksa yapılsın.

29. 2011-10-20 #29
    lanet olsun bu serefsizlere ne yapılcaksa artık yapılsın
  30. 2011-10-20 #30
    dagda 3-5domuz sürüsü tutturmuş birkurdistan türküsü eline almış bayrak diye bir masa örtüsü saten 5 para etmez ne derisi ne ölüsü soyu soysuz olan toprak senin neyıne ite itlik yapıp kafa tutma beyine anlasan dedigimi sokaktaki köpek aglar haline duy ulan soysuz ne mutlu türküm diyene
    sponsorlu bağlantılar
  31. 2011-10-20 #31
    dagda 3-5domuz sürüsü tutturmuş birkurdistan türküsü eline almış bayrak diye bir masa örtüsü saten 5 para etmez ne derisi ne ölüsü soyu soysuz olan toprak senin neyıne ite itlik yapıp kafa tutma beyine anlasan dedigimi sokaktaki köpek aglar haline duy ulan soysuz ne mutlu türküm diyene
  32. 2012-09-04 #32
    teröre lanet edin
    mehmetçiğe dua edin
    görev sırası bende
    hakkınızı helal edin

33. 2012-09-04 #33
    Arkadaşlar buradan Teröristlere sesleniyorum Ne Türkiyenin bir ülkenin toprağında gözü vardır nede Türkiyenin vatınında toprak vermeye gözü vardır LANET OLSUN TERÖRE
  Okunma: 22752 - Yorum: 32 - Amp