Site Kullanımı - Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Site Kullanımı - Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Konu açarken Description: (Opsiyonel) yani açıklama kısmı otomatik olarak defult olarak çıkar.Buraya kendi açıklamanızı yazabilirsiniz.
    sponsorlu bağlantılar

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2006-12-03 #2
    Arkadaşlar konu açarken dikkat etmeniz gereken diğer bir konuda açacağınız konuyla aynı içerikte olan bir konu olup olmadığına dikkat etmek. Eğer varsa o konunun altından devam edelim bu şekilde aranılan konular daha kolay bulunur ve karmaşa olmaz.

3. 2006-12-04 #3
    Alıntı:
    ARWEN Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar konu açarken dikkat etmeniz gereken diğer bir konuda açacağınız konuyla aynı içerikte olan bir konu olup olmadığına dikkat etmek. Eğer varsa o konunun altından devam edelim bu şekilde aranılan konular daha kolay bulunur ve karmaşa olmaz.

Tsk.ler ARWEN anlatmak isteyipde bir turlu anlatamadigin derdimi kisa ve oz olarak anlayip anlatigin icin.:congrats:

evet var olan basliklar varken lutfen ayni konuyu anlatan icerikse yeni baslik acmadan var olan konudan devam edilirse herkes ne nerde bilecek ve saatlerce konu aramiyacak goruntu kirliligide olmayacak..

4. 2007-06-21 #4
    Konu açarken Description: (Opsiyonel) yani açıklama kısmı otomatik olarak defult olarak çıkar.Buraya kendi açıklamanızı yazabilirsiniz.'den hiçbişi anlamadım nerden açcazz konuyuuu

yani şimdi cvplamada başlığa bişi yazıyoruz onla ilgili bişiler yazıyoruzzz bu da konu açmak mı oluyoooo?????

Güncelleme : 2007-06-21
  5. 2007-06-21 #5
    Alıntı:
    gül Nickli Üyeden Alıntı
    Konu açarken Description: (Opsiyonel) yani açıklama kısmı otomatik olarak defult olarak çıkar.Buraya kendi açıklamanızı yazabilirsiniz.'den hiçbişi anlamadım nerden açcazz konuyuuu

yani şimdi cvplamada başlığa bişi yazıyoruz onla ilgili bişiler yazıyoruzzz bu da konu açmak mı oluyoooo?????
    Buraya bakin

https://www.delinetciler.org/showthr...cma-17777.html

6. 2008-03-22 #6
    yhaaa öğrendiğim ii oldu bndn sonra konu açarkene bakarm ...
  7. 2008-09-14 #7
    yha arkadaşlarr ben yeni üye oldum ve hiç birsey bilmiyorum aydınlatırmısınız ldfenn:(
  8. 2008-09-14 #8
    bana yrdm edin nolurrrrr......!........
  9. 2008-09-14 #9
    Ne öğrenmek istiyorsun arkadaşım elimden geldiği kadar yardımcı olayım....
  10. 2008-09-14 #10
    Alıntı:
    yha arkadaşlarr ben yeni üye oldum ve hiç birsey bilmiyorum aydınlatırmısınız ldfenn:(
    Bu link'E bakmanızda fayda var....

SITE DESTEK HATTI - Delinetciler Paylaşım Forumu

Okunma: 2658 - Yorum: 9 - Amp