Namaz Kılan Gölgenin Resmi - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Namaz Kılan Gölgenin Resmi

1. Namaz Kılan Gölgenin Resmi. Sivas divriği ulu camide görülen namz kılan gölgenin resmi.

2980 - Namaz Kılan Gölgenin Resmi

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2007-09-28 #2
    ilginç hakkaten iyi tasarlanmış gerçekten de ,ya cami yapılırken bu durum hesaba katılmadıysa o zaman belki de bu görüntü hikmetli bir şekilde kendiliğinden de oluşuyor olabilir kimbilir ki . japonların teorisidir bu ama ne de olsa somut bir teoridir
  3. 2007-09-28 #3
    Alıntı:
    nötrino Nickli Üyeden Alıntı
    ilginç hakkaten iyi tasarlanmış gerçekten de ,ya cami yapılırken bu durum hesaba katılmadıysa o zaman belki de bu görüntü hikmetli bir şekilde kendiliğinden de oluşuyor olabilir kimbilir ki . japonların teorisidir bu ama ne de olsa somut bir teoridir
    bide şöyle bir durum var nötr güneşin tam cami duvarına geldiği yönde böyle bir heykel olabilir güneş oraya değdiğinde gölge oluşuyordur ama ya yoksa o heykel

4. 2007-09-28 #4
    evet lmn cim olabilir mantıklı bir teoridir. ama heykel olduğunu düşünmüyorumdur kanımca bence bu işte var bir şeyler
  5. 2007-09-28 #5
    ewt bencede var bişiler ben bu konuyu RABBİM ile alaka kuruyorum kanımca ne büyük bi lutüf bu bizlere ve lmn cnm orda bi heykel yoktur bildiğim kadarı ile...
    sponsorlu bağlantılar
  6. 2007-12-10 #6
    Nasil Burda Heykel Olabİlİr Dİyorsunuz
    İbretlİk Resİmlere Bİr Bakiniz LÜtfen Bİr TaŞ Bİle HİÇbİr Destek Almadan Havada Durabİlİyorsa Bİr AĞaÇ Kan AĞliyorsa Buna İnanmamak İmkansiz
    Saygilarimla...

7. 2007-12-10 #7
    ArkdaŞlar MÜslÜma BİrÜlkedeyaŞiyoruz Bun Lar Normal Deyilm I Sİzce Ne Guzel Namaz Kilan Bir GÖrge Belki Herkese Örnek Olurda Hakkini Verriz.
  8. 2008-02-18 #8
    bana kalırsa kabaca görüntü çıkmıştır sonra kapı üzerinde oynanmıştır.güzel de olmuş.
  9. 2008-02-18 #9
    adamlar duvarını ona göre ypmış bence çünkü arkadaşlar gölge kendiliğinden oluşmaz benim gördüğüm kadarıyla duvarn gölgesi.
  10. 2009-04-14 #10
    kesinlikle Allah'ın bir lutfu.bize bir göstergesi diyorum ben.Tesadüf olamaz böyle şeyler.Uyan ey gözlerim durumu bir çeşit...
    sponsorlu bağlantılar
  11. 2009-04-14 #11
    Bismillahirrahmanırrahim :) Ne ilginç olmuş ya:S
  Okunma: 14743 - Yorum: 10 - Amp