Güzel Aşk Nickleri - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Güzel Aşk Nickleri

1. sponsorlu bağlantılar
    » Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız.

» Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir

» Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamaktan!!!

» Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,güneş doğmayı unutup ay çimene düşerse,dağlarda nilüfer çamlarda gül biterse,işte o zaman seni unutup başkasını SEVERıM!

» Aşk bir güle benzer çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın ,diken kısmında ise sonsuz acıları yaşarsın.

» ınsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlerse de, kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez.

» Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. ıçimizde binlerce olsada görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz..

» Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim...

» Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla. ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir...

» Gözlerin gökte olsaydı, yıldızlarda senin yüzünde utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı Tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi...

» Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

» Hayat ve yaşadıklarını bir okyanus gibi düşün...Çılgın ve deli dalgalara isteyerek girmezsin...Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman coşacağını sen bilemezsin.

sponsorlu bağlantılar

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2007-10-07 #2
    aşk bir tiyatro dediler herkese bir rol werdiler en zoru bana nasipmiş önce sew sonra unut dediler ben rolümü yapamadım seni sevdim ama unutamadım :d buda bendendi çok güsel nickler

/ DöN! NasıL KimLE NerdeyseN.. DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN ../ --

LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!

Siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..

ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...!

% - YaLnızıM ELmA ŞekeriM SensiN ßeniM TeK NefesiM..- %

Gün gelir için yanar.. ELin Gider Mektuplara.. GüN GeliR ßeni AnarsıN GözüN DalaR UzaklarA..

[- - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ - -]

Vurdun gittin insafsız hiçmi için yanmıyor ..! =(

=- O ArtıK BuZ KaLpLi =( Ne yapthıysam Erimedi ..-=

GitmedeN Şunu KaLbinE YaZ ÇiçeğiM.. -> Kimseyi Sevemem ArtıK..!

ßasiTLEr iftira EdeR ! / AcizLeR ŞikayeT EdeR.! / AsiLLEr De İdare EdeR..!

RüzgaR Aşkımı Kucağına ALsa DağLarı TepeLeri Aşsa SaçLarına ULaşsa..

CanıN ÇıksıN İnsafsıZ.. Beni VurduN ZamansıZ..!

KiM ßiLeßiLir AşkI AşktaN ÖLenE KadaR..(L)

Her YağmuR YağdığındA GözLeriN Hep AkLımdA.. Adını Ne Zaman Ansam YağmuR YağaR BuraLara..

AvriL'in de Dediği Gibi --> [ Don'T TeLL Me..] :'( :@

- 2sohßeT AraLı Bizim MesafemiZ { 0 Derece } (K) -

Love İs NoThinG..

Maybe one Day..(L)

[ - - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ -- ]

SusuN ..! :S / KonuşmayıN / :S / Don'T SpeaK :S / DIDIDI yapmayın be! yeter! :S :@ ( bu bnm en sık kullandığım nicklerden biri )

Ya Sev Ya Terket Ama AsLa ALdatma..! ( Yoksa...)

NicK Şuan MeşguL..

- Geçer Demek İnan Zor Çünkü Aşk Senin Adın...-

Bir GözLerim Wardı GözyaŞım KaLdı.. :'( Son İLacım Wardı O da Sensiz KaLdı..Bitti Yüreğimde Acısı KaLdı..

[ - thïs ïs lätër not lovë ïs cÿbër - ]

Güncelleme : 2007-10-07
  3. 2007-11-12 #3
    Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..

Hiç sönmeyecek olan sevgimiz yavaş yavaş başlamıştı, Solmayacak bir gül olarak hafifçe açılmıştı, Gezdik,dolaştık çocukça oyunlar oynadık, Ama birbirimizden hiçbir zaman bıkmadık, Hatırlar mısın ilk çıkışımızı,yüzünde hep o tatlı gülüşün, Keşke dakikaları geçmeseydi bitmesini istemediğim o günün

Evet arkadaşım!Gülmek varken surat asmak niye,
    güldürmek varken ağlatmak niye,
    güzel sözler söylemek varken,kalpleri kırmak niye?
    Hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiç bir şey kırılan kalplere değmez.
    Şimdilik hoşçakal arkadaşım...Yine gel.
    Yanına senin gibi gülen gözlü,yüreği sevgi dolu insanları alıp yine gel olur mu?

Hayat?dediler,onunla olmak dedim...
    Umut?dediler,onu dü$ünmek dedim...
    Ölmek?dediler,ondan ayrilmak dedim...
    'O'? kim dediler, SENI söyledim!!!

Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum....

Günden güne yok olmaktayım.. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun.... GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YİNE KARANLIKTAYIM.... Seni seviyorum........ Gözlerime bakabilirmisin....

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım !

Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,terkedip gitmiş olsanda, unutsanda, UNUTMUYACAĞIM...

DudakLarın'Da A$kıN YankıSı var SevDan'a Kapı*** BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa DunyaMı SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!

İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

Korkma!Sakın sevmekten korkma.Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak..

Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir başkasını severim...

Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

Ben kimseyi böyle delice kıskanmadım, hiçkimseye böyle yürekten bağlanmadım, ben kimse için bir gün oturup ağlamadım. Yanlızca senin için Aşkım.

S£N! MAH$£R£ KADAR S£VM£Y£ Y£M!N!M VAR..!!!:
    Kimse ßir $eyler İma £tmesin,Kininiz Varsa Suratıma Kusun,Kusamıosanız Susun.!!

Keşke yalnızlığım yerine yanımda sen olsaydınn..Keşke yokluğunla paylaştığımı seninle paylaşsaydımm..Keşke senin adın yalnızlık olsaydı da ben hep yalnız kalsaydımmm...

Yalnızsan kaderinde,unutamazsan kalbinde,seviyorsan yüreginde,aglıyorsan gözlerinde,benimsen her nefeste seninleyim her yerde....

Aşkı bitsede kalbinde üzülme unutulmaktan iyidir o sevmedi beni diye düşünürsen bir gün.Aldırma aldatılmaktan iyidir

Unut onu artık dediler ben onu unutmak için sevmedim dedim.Neden onu bu kadar seviyorsun diye sordular.Onu ölene kadar sevmeye yeminim var dedim....

Seni seviyorum sözünü sana benden başkası söylemesin,bana sakla dudaklarını seni benden başkası öpmesin,kollarıma öyle sarılki kimsenin çözmeye gücü yetmesin....

Ne senden vaz geçerim, ne düşlerimden, nede gözlerimi kaparım hayalinle yaşarken, inan hayatı seni bana verdiği için, seni ise hayatıma anlam verdiğin için seviyorum!!

Baksaydın görebilirdin, her şey gözlerimdeydi gözlerimde bir damla yaş vardı ağlayamadım; o bir damlada sen vardın anlayamadın!!!

Hani insan aglamak ister, gözlerinden yas gelmez....
    Hani gülmek ister icinden gülemez....
    Hani birini bekler o hic gelmez....
    Iste o zaman ölmek ister,Ama ECEL gelmez

Gözbebeğinde bir noktacık
    Hüzün bıraktım ağlayasın
    Ve bir sevgili düşündüm
    Ölesiye sevesin diye.

ÜZDÜYSEM,BİLMEYEREK.
    KIRDIYSAM,İSTEMEYEREK.
    ÖZÜR DİLİYORUM SENDEN
    SENİ SEVİYORUM DİYEREK...

Sevmek dedin,SEVDİK....
    Aşk dedin,AŞIK OLDUK....
    Hasret dedin,HASRETİNİ ÇEKTİK....
    Hayat dedin,uğrunda ZEHİR ETTİK....
    Şimdi ise,ÖLÜM DİYORSUN....
    Olsun bee Olsun...
    ÖLECEKSEK UĞRUNDA ÖLELİM GÜLÜMM

Basimin belasi, damarimdaki kanimsin
    Hayatta kalabilmek icin aldigim nefesim
    Her sabah yeniden güne dogan günes gibi
    Benimde hayatimin aydinligisin
    Hic bosuna etrafina bakinma, cünkü
    SEN, birtanem, Sen sade ve sadece benimsin

kapina bir gül biraktim
    bu gül, benden sana
    baktikca beni hatirla....
    solarsa odanda ...
    ne olur cöpe atma!
    çünkü bu gül sana
    olan büyük askimi anlatmakta

Ses etmesemde öfkem saklı sana bakısımda
    Bir tokat atıp gitmek vardı ama alacagın olsun o da
    Degmezsana! sevgime layık olmayan hain sen!
    Umarım ahıma layık olursun!!!!!!!!!......

Seviyorsan Erkek Gbi Seveceksin.AşKın içn ÖLüp Aşkın için AğLayacaksın.Ha DerLer ErKeKLer AğLamaz!UnuTma DostUm AşKta Gurur Olmaz

ßiLiyorsun Seni ßeßekLer qißi Sevdim, Seni ÇiçekLer gibi Sevdim, Seni meLekLer gißi Sevdim! Çünkü Sen tapILacak erkekdin ßu Devirde! Oysa ßen Seni ßöyLe Sevdiğim için, Sana ßöyLe yandIğIm için , AsILacak biriydim ßu şehirde .

ѕєη вєηι öуℓє вιя нαℓє gєтιя∂ιη кι ∂σѕтℓαяıм вιℓє güℓ∂ü αмα вєη ѕєηι öуℓє вιя нαℓє gєтιяє¢єğιм кι ∂üşмαηℓαяıη вιℓє αğℓαуα¢αк

BeNi uNuT DiYe HaBeR GöNDeRMiŞSiN; öNCe Bi DüŞüN HaTıRLaNMaYa DeĞeRMiSiN???…

hanı bırbırımızı olenedek sevıcektık olen kım oldu sevgılımm ????

EN BUYUK HATAM SENI SEwMEK DEIL SENIN BENI SEwMENI BEKLEMEKKK ...

aŞk Hem GüLdüRüR Hem öLdüRüR DeDiLer Ne GüLdürdü Ne öLdürDü KöPek Gibi Süründürdü

Çok sevdim suç sayıldı hiç sevmedim kabahat içimden bir ses diyor ki öl de kendini arat .

Baktı diye sevdi mi sandın öptü diye evlenecek mi sandın 2007 yılındayız kızım sen o iti adam mı sandın ??

๑۩۞۩๑¤ SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin ¤๑۩۞۩๑

вιℓιуσямυѕυη ѕєη уüzмє вιℓмєѕєη νє ∂єηιzє gιяѕєη вιℓє вαтмαzѕıη. çüηкü тιριη кαуıк.

SENSİZ GEÇEN GÜNLERİN İÇİNE SIÇARIM SENİ BİRAN GORMESEM CANIMA KIYARIM EĞER BİR GÜN ÖLÜRSEM MEZARIMA TOPRAK ATMA O KÜREĞİN SAPINI G..ÜNE SOKARIm

bunca kalabalık ortasında yalnız kaldın mı hiç sen

DaHa BoYuN bi karış Beyfendi OLmaYa
    çalışş..PeşiMde DoLaşma OtuR DeRsİNe Çalış ....!!!

HeR Söze VeReceK CEvABım VaR...Ama bi Söze BaKaRım Söz mü die BirDe SöyleyeNe BakaRım Adam mı die...!!!

a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtaç étmés!n.. '

Unut onu artık dediler bn onu unutmak içn sevmdim dedm.Ndn onu bu kdr seviyrsun dye sordular.Onu ölene kdr sevmeye yemnm var dedm

< .. > ßi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem... yaNLızLığım Size ! emaneT

[c=55](U):$BiZiM De HaRcImIz DeLDi SeWmEk.. YoSmALaR İçİn De KePaZe OlDuK (U):$[/c]

ησктα кαdαя мєη?ααт içiη ωiяgüL кαdαя єğiLмi¢єкѕiη
    ѕєωdiiηi вυLαмıσѕαη вυLdυυηυ ѕєωє¢єкѕiη !

SENİ SEVMEYENE SENİ SEVİYORUM DEME GÖTÜ KALKAR SENİ SEVENE SENİ SEVİYORUM DE SANA TAPAR

KanKaa alemm q.t Olmu$ orTalık bi suru aRmutlaa dolMU$ SeNi SevioRuMm SozleR! h?R ipn?n!n AğzıNæ saKız olMu$!!..

Farkımız tarzımız kütahyalı olmamız ya tam sustururuz ya kan kustururuz huyumuz kurusun bu alemde ne kural tanırız nede kral

Her deniz bir martı,her rüya bir uyku,her nota bir şarkı,her mezar bir ölü,her ağaç bir kök bulurda ben başka bir sen bulamam

Ne ZaMaN dUraCak biLmem KafaMıN döNMe doLapLarı , İNeCeK vaR durDuruN düNYaYı !!!

Bileğimi Kestim Kan Var Mı Baktım..
    Soğuk Bir Beden Var Duyguları Astım...
    Ellerimde Darbeler..Ömür Ömrümü Aştı..
    İstesem Beni Öldürür Müsün Aşkım...?

qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man Edemem.. ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem

Dudaklarımda kalan kabulsüz bir dilekse..
    İstemem sevme beni, sevilmek sensizlikse

ben hep meşgulüm nedense. doluyum her nedense. ben beni bende kaybettim. nolur bulan bi haber verse ;\

melekler niye geldin diye sordu aşk acısı dedim kim yaptı diye sordu aşka inanmayan biri dedim suçlusu omu yani dediğinde hayır suçlusu benim dedim çünkü sana günah yazılacağından korktum

B!R öMüR BoYu S€N!NL€Y!M D€S€ND€ !ST€M€M ÆRTıK! ÇüNKü S€N RüZGÆRıN CoŞTuRDuĞu B!R ToZ BuLuTuSuN, BuGüN BÆNÆ €S€RS!N YÆRıN €L€!!!

SéMTiMiZ BoĞaZ'a KaR$I Bu ALéMd€ kRaL "ÇAR$I"..!!!

Harcadınız Beni Artıq yeter,Her yeni Sevgili Daha da Beter,Teker Teker gelin ULan Teker teker:Sizi Bana Sayıyla mı Verdilerr??

Eleştirme beni beğendiysen taktir et..hoşuna gitmiyor muyum kafana takma siktir et..

Değerli olan hayatımda değersiz olanda ayağımın altındadır:D

[%]dolmasın gözlerin düşündüğün an geçmişte teselli bul zaman zaman bu hasretlikte biter diye dayan benden başkasını sevme ne olur[%]

beni görüp kendini sınama görebildiğin kadarım aşk bir kumarsa zarları ben atarım

allahım men biyini tok teviyom Amman o menim farkında mile değil…sen onu yiyede koyu tüntü benim bibibi bitanem bibi…

gözümü kırpıyorum sonu olmayan karanlığa…cilve yapıyorum azraile kuyruk sallıyorum ecele

Bîzî BîR AllÂh BîrDê DostLÂrımız BîLsîN , ZâHmêT oLmâZsa qêRîsî îLêrLêsÎn.!!!
    yırttıım resmini artık eskidin....unuttum ismini sen bi ****SiNN bıktım büsbütün herseyden senin yüzünden kahretsiinn ...!!!!!!!! /((sööz bitti şimdi susma zamanı..!))]]

séN HaNgİ MeVsİmiN yAğMURUsUN Kİ yüReĞiMe DüŞÜncE heRsEyİm oLDUn?(ya sana soruyorum cewap wersene yaa ufff p)

senı ılk gördüm anda sana aşık oldum sana demek ıstedım ama dıyemedım cünkü seni arkadaşlıkdan kaybederım dıye

gozlerin = HAYAT yoklugun = ÖLÜM sevgin= CENNET hasretin = CEHENNEM seninle= MUTLULUK sensizlik= SONUMDUR A S K I M

-sen hayatımdaki ''SoN NoKTAsIn''yeni bir cümleyle başlamak o kadar zor ki..!!

Sen ßenDen AyrıLmaya Karar VereCek Kadar KüçüLdüySen ... ßen Senin
    UğrunDa ÖLümü Göze ALaCak Kadar ßüyüDüm Demektir...

Meyhaneden masam kaldırıldı,karakoldan defterim dürüldü,savcı kalemimi
    kırdı,darağacına tesbihm asıldı,sevmek bu kadar suçsa beni asın razıyım.

hERKES sUSSUN sADECE bENİ KALBİM KONUŞSUN yANKI YAPSIN bİZİM ARA SOKAKLARDA,Kulak verin bakalım ne diyoo::SENİ SEVİYORUM AŞKIMM..

SeVenLer BiLmEz, BaKanLar HiSsEtMeZ, aqLAmAkLa yEtİnİLmEz Ve BEnİm GÖnLümE koLAyCa GiRiLmEz. GiReNlErSe De ÖlüNcEyE kAdAr SiLiNmEz!!!

bendeki a$k ate$i cehennemi kiskandirir!!

/// dün aksam qördüm yine sen qiderken kapı aralıqından sızan karanLıqı..!!
    Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan gözlerime bakman yeterli!!!

Esrarım 3`lü Olsun,Hapım Bol Olsun,şarabım şişede Olsun,Tek Bir Sevdiğim Olsun

sen canımın yarısı deilsin hepsisin!!!!!

OYUNCAKLARI BIRAKIP KALPLERLE OYNAMAYA BASLADIGIMDAN BERI OYUNLARIN ADI ASK KALDI.......

SARIKÖYDE DOĞDUM LACiVERTTE ÖLDÜM!!!HELAL OLSUN BE KANARYA FENERBAHCELi OLDUM YA

K£nd!m£ ç£lm£ t@ktım... dü$tüğüm y£rd£ s£n v@rdın......

biz liseliyiz oglum sevmesini de biliriz silmesini de

eskiden...hayat Çok Başkaydı...ve Sen...tüm Hayaller içinde Tek

Gerçeğimdin !!!şimdi ise...hayat Bambaşka...ve Sen...tüm Gerçekler içinde Tek Hayalimsin !! !

erken dü$tü masken yüzünden.. Demek sen içimde büyüttüğüm 1 dew deiL 1 hiçtin!! Görüorsun i$te Gittin we ßittin.!!

Git RüzGar Ona SeVdiGiMi SöLe Ona NEFeS Gißi MuHtAÇ OlDuguMu UgRuNDa ÖleßiLeCegiMi SöLe Ama $uNuda UnuTMa EgeR ßeNsiZ MuTLuYSa SuS Ve SeSSizCe GeRi DöN..!

seni sevdiğimi bi bilsen aşkım seni ne kdr özlediğimi bi bilsen aşkım ve şimdi sormak istiyorum seni seviyorum desem bana ne cvp verirsin?

BİZ DELİKANLI KIZIZ KONUSURSAK GÜNEŞ DOĞAR SUSARSAK AY YANAR İSYANIMIZDA KIYAMET KOPAR AMA BİRİNİ SEVDİĞİMİZDE GÖZÜMÜZDEN KAN AKARRR

Yüreğin öylesine güzelki onu inciltmelerine sakın izin verme ne saflıgını yitir nede dostlugunu tek korkun unutulmak olsun SENİ UNUTANA YAZIKLAR OLSUN....

Fizik Ile Buldum, Kimya Ile Cozdum, Edebiyat Ile Soyluyorum, Seni Cok Seviyorum

61.dakikam,25.saatim,13.ayım,5.mevsimim,7. hissimsin,SEN HERŞEYDEN 1 FARKLISIN(SENİ SEVİYORUMM)

Seni her sabah ilk görenin güneş olması ne acı. Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin olduğunu bilse birdaha asla doğmazdı

>>>ιηѕαηℓαя gєçιуσя нαуαтıм∂αη...¢αηıм ∂є∂ιgιм...вєş ραяα єтмєѕ ιηѕαηℓαя....!!!<<<<

нαуαтı öℓє вιя уαşαкι нαуαт ѕєηι кıѕкαηѕıη öℓє вιя ѕєωкι öℓüм ѕαηα α¢ıѕıη...

Unut dünyada ollup biteni unut güldüğün agladığın günleri unut maziyi içindeki
    güzel anıları.Yaşadığını bile unut ama unutlmadığını asla unutma...

Hayatta 3 şey geri dönmez;geçen zaman,söylenen söz ve giden ben
    SANA SON YALANIMI SON NEFESIMDE SOYLEYECEGIM, SIRF SANA INAT OLSUN DIYE SENI SEVMIYORUM DIYECEGIM...

TATLI BIRI VARDI SEVILMEYE DEGER GUZEL BIRI VARDI, GORULMEYE DEGER, IYI DOSTLAR VARDI OZLEMEYE DEGER.. AMA BIRI VARDI KI CAN VERMEYE DEGER TABII KI ANLARSA EGER!

Şu an hayatta olmamın çok güzel bir nedeni var,
    Bu nedende yüreğimdeki sensin..

hayatı öyle bir yaşaki hayat seni kıskansın öyle bir sevki ölüm sana acısın öyle bir dost ol ki dostun olmayan utansın

Ölümden korktuğum gibi seni sevmekten seni sevmekten vazgeçmediğim halde kaybetmekten korkuyorum..

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni...

Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin.

I'm just girl a crush on you

Ölmek sorun değil,kefen tarzımız değil

né éL!mdn †u††Lr né yüzüMé qüLdüLér ß! qün 0Lsn öLmüné séwdiLr ßén séwd!m ßa$kasna wérd!Lr ßana ßu dünyda mu†LuLq Haramm$ méqéR
    вizi ѕєvєи ѕєvєя, sєvмєyєи ∂єfǿℓuя gi∂єя!!! вiziм ∂üиyαмız, нєя тüяℓü ∂ǿиєя...!}

!...нαуαттα єη α¢ι ѕєу ;ιηѕαησgℓυηυη уαѕαм ѕυяє¢ιη∂єкι кα¢ιямιѕ σℓ∂υgυ ƒιяѕαтℓαя∂ιя...!

AŞk(saÇmA),SevGİ(yAlan),neFrEt(HeRkeStE)

۰۪۪۫۫S۪۫۰۪۪۫۫E۪۫۰۪۪۫۫N۪۫۰۪۪۫۫S۪۫۰۪۪۫۫İ۪۫۰۪۪۫۫ Z۪۫۰ ۰۪۪۫۫O۪۫۰۪۪۫۫L۪۫۰۪۪۫۫M۪۫۰۪۪۫۫U۪۫۰۪۪۫۫Y۪۫۰۪۪۫۫O۪۫۰۪ ۪۫۫R۪.

fARKIMIZ tARZIMIZ bİZİM rAPCİ oLMAMIZZ...

fenerlimisin alah başka bela vermesin beşiktaşlımısın allah yüzünü göstermesin galatasaraylımısın dünya ahiret bacımsın

ѕєяѕєяιℓєя ιçιη αşкı вιℓмєz ∂єяℓєя ѕσяυη вαкιм ιρηєℓєяє αşкı кιм∂єη öğяєηмιşℓєя...

ölmek unutlp gitmekmiş ölmk beyaz br kefen giymekmiş ölmek soğuk kara toprağa girmekmiş aslında ölmek sensizlikmişşş

bazeN soNLar başLaNqıçtıR kaçışLarsa kurtuLuş...geRide kaLaNLarı çöP die aTmışım beN köpeq oLaN buyuRsuN kaRışTırsıN

ζάŁ!мѕіи aMa Laz|мSıй вaЙa hάίлѕїй aМά zάaFιМѕΊή ΆΝŁA

Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun.!!

qÖrm€s€Yydİm yüZünÜ,doLAşMaYasaydıM SeNl€ AYnı soKaKTA KOl kOla,haPisLiK TuTSaklıK Bir yAnA __ daYAnamIoruM YokLuğUNa__

****** gönüllerin kahpeliği koymaz bize ******** değiliz ama bizi unutanı unuturuz kahpece

Seni seviyorum demek mağrifet Değildir..Önemli Olan o Kelimenin tüm Sorumluluklarını Alabilmekk....

!!..QRoP@ Do miN€THi..!! anlamı BANA AŞKINI VER

ßn seninle toprağa qelirim dienleri çq qördüm!ßn öle dienleri yalnız toprağa qömdüm!

[c=21]Në gë¢Mî$Dë ¥a$aDIkLarIMDañ huZursuZuM ñë $u añ ¥aPtIkLarIMDañ MutLu...![/c]

_\|/_ .»º}®{º«..º}®{º«.h£r$£y Yapßoz HaYaTım YaLan GecMi$im yoq GeLeCegim YaLan a$ıGım SaNa 250 gRaM._\|/_ .»º}®{º«..º}®{º«.

SEN + BEN = BIRIZ SEN - BEN = HICIZ SEN / BEN = BÖLÜNMEYIZ…. !!!

ßir İnsanın GösLERİ neLER ANlATIR ßİlİRMİSN Taßiki ßilemesSin eğer ßilSeydin Seni NE coq Sevdiğimi anLardn
    Ruhun Cıkmı$ ߀deninden $€yTanın eSiri oLMU$sUN Nerden anLadım ßiliyormusun Taßiki GösLerinden..!!!

umutlar gelir geçer mutluluklar bir an söner sensizlik canım ölümden beter!!!

(•̪●)mutluyken herkes iyi olur insan dediğin kavgada belli olur!!! (•̪●)

Yüreğm Delik Deşik Sen Olmzsan olmuyor,Olmuyor gözyaşlarm 1 türlü dinmek bilmyor,Sevmiyorki taş kalbin,Taş kalbn insafa gelmiyor

göz göze geldik ofsayt dedii…yanina yaklaştım faul dedi… göz kirptım cift vuruş dedi elini tuttum firikik dedi ansızım öptüm golllllll dedi

Yalvarsam koşup yanıma gelirmisin?ßeni eskisi gibi sever misin?Pişmalığımı görüp gözlerime bakıp affedermisin?Haa Affedermisin??

kaLbım kıRık döKük yaRalı taMıraT neDenıYLe geLip gecici aşklara kapalıyım…

Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever…BAŞKASINI!.

Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever….

Herzaman seninleyim dediğin gün bile yanımda yoktun....

:P EGER bana 24 SANİYE içinde SELAM vermezsen Kİ 10 SANİYESİ geçti VE o SLM 8 saniye ICİNDE gelmese ki 6 sn DAHA geçti ZAMANN bitti BANA tam 100 ÖPÜCÜK borçlusun :P

:^)(yn)BANA__benden___BAŞKA___bir___DOST___varsa__ _BİLMEM___lazım......!!!!!:^)(yn)

...Bu__ALEMDE__şekli__BEN__silerim__OYUNA__ben__BA ŞLARIM__ben__BİTİRİRİM__işine__GELMESSE__game__owe r___YAKIŞIKLIMMMM...(H)

GöZ GöZe GeLdİk OfSaYt DeDi.YaNıNa YaKLaŞtIm FaUl DeDi.GöZ KıRpTıM ÇiFt VuRuŞ DeDi.Elİnİ TuTtUm Frİkİk DeDi.AnSZıN ÖpTm GoL DeDi

ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR, DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR

įگŧεмεм گε√ίℓмεЎį گε√įℓмεκ گεήگįzℓįκگε

insanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken ayakları altında ezilen papatyaların farkına bile varmazlar

En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır.

[c=47]Yaşayarak acı çekmektense ölerek kurtulmayı tercih ederim!!![/c=40][c=63]insan yanlız olunca dostuda olmuyo[/c]

Anlami yøk, døgan her gûne lanet.. bu cøcuk sensiz yapamadi, AFFET

Eskilerde izler hafızamda sisler
    Silinmeyen bir gerçek varsa çatlayan duvar çöker!

καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ duчαгѕи,ріsмαиlικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαм...

ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм...

кÖІє віІє оІѕам Яаzıγıм γаиıиda оІмаγа...

Bir eski dost gibi hatırla beni.Bir selam ver yeter.Unutmuş olsanda eski günleri.Adımı arasıra an yeter.

An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler bilrimisin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.

Her deniz bir martı,her rüya bir uyku,her nota bir şarkı,her mezar bir ölü,her ağaç bir kök bulurda ben başka bir sen bulamam

senden okadar nefret ediyorum ki ama okadarda seviyorum ne yapsam unutamiyorum seni anlaya bileceyin seni hala cok seviyorum

$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..!

ѕєηιη ηє σℓ∂υη вєηιм ιçιη нιç öηємℓι ∂єgιℓ..ѕσηυçтα gözℓєяιмιη ѕαηα вαктιgι кα∂αяѕιη.. вєη σ gözℓєяι ѕєη∂єη çєктιgιм αη нσş вι αηι σℓαяαк кαℓιяѕιη..

Sokaktaki kediLerini deiL,daqdaki kopekLerini istiyoruz!

Bu gece YiNe Uyuyamadım Ya Da Öyle Sandım..Rüyalarıma Da Gelmiyorsun
    ArTık;hayalmi,hayatmı;Yanıldım!...

ŠęηΐηĽę¬ĩŁķ¯Đĕƒâ¯ŐŁŭγσЃù쫧ąŊã|

gözlerine mi inanayım ağzına mı inanayım, gözlerini mi bakayım, ağzınamı sıçayım...

•S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê••••G•ö•M•ü•Y•ô•R•û •M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M•
    [a=4][c=0] C• [/c=0][/a=4] gerçek renkte bayrağımız

An gelr insn gülrkn ağlrmş.gzyaşı sel olp kalbne akarmış.Kahkha 1 maske derler insn sevdğndn ayrılınca bu maskeyi takarmış

αииє кüçüккєи вι уєяιм α¢ıуıи¢α öρüуüм∂є кєçѕιи ∂єя∂ιиуα ! кαℓвιм α¢ıуσя αииєм öρтє gєçsιιιιιιιιιιιιιи

•$4•@/!\•$4•@[a=8]Ultra[c=4]A[/c]slan[/a]•$4•@/!\•$4•@

ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєті$тіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝі$тіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІі$тіЯ...

ıηѕαηℓαяıη нαуαℓℓєяı вєηıм ѕαнıρ σℓ∂υкℓαяıмα уєтмıуσя...вєηıм нαуαℓıмı кıмѕє тαнмıη вıℓє є∂ємıуσя....

Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßen'de, €ttiğin T€K cümle ile..!

Güncelleme : 2007-11-12
  Okunma: 20262 - Yorum: 2 - Amp