sponsorlu bağlantılar
Kimisi hiç çıkartmadığı güneş gözlüğüyle özdeşleşir kimisi her zaman giydiği jean ve siyah tişörtüyle... Peki siz kişiliğinizi yansıtan bir stile sahip misiniz?

* Kişiliğinizi yansıtacak bir tarz geliştirmek için ilk önce; modern mi, moda takipcisi mi, tutucu mu, hippi mi yoksa spor bir tarzdan mı daha çok hoşlandığınıza karar vermelisiniz.

* Modacı Karl Lagerfeld'i beyaz at kuyruğuyla hatırlamıyor muyuz? Ya da Cem Yılmaz'ı her zamanki siyah giyimiyle... Stil sahibi ünlüleri takip etmek, size ilham verebilir.

* Ünlüleri taklit ederken, onların modayı ve trendleri abarttığını aklınızdan çıkartmayın! Siz onların giyimini kendi tarzınıza uydurmaya özen gösterin.

* Öncelikle neyi değiştirerek daha rahat olacağınızı düşünün; saçınızı mı, gardıroptaki kıyafetlerinizin rengini mi ya da aksesuarlarınızı mı?

* Saç renginizi ve modelini değiştirerek yepyeni bir tarz yakalamak istiyorsanız, mutlaka güveneceğiniz bir kuaföre başvurun. Yüz şeklinize ve giyim zevkinize uyup uymayacağı konusunda size fikir verecektir.

* Gardırobunuzdaki kıyafetlerin rengini değiştirmeyi planlıyorsanız, öncelikle bluz, kravat ya da eşarbınızda bir renk değişikliğine gitmeyi deneyin.

* Kişisel tarzınıza uygun bir aksesuar seçmek de stilinizi geliştirmek için önemli bir adım. Güneş gözlüğü, büyük yaka iğneleri, parlak renklerde çorap ya da vintage çanta bunun için çok uygun.

* Seçeceğiniz görüntünün size özgü olmasını sağlayabilirsiniz. Bu hiç çıkartmayacağınız bir şans bileziği ya da hep giydiğiniz parlak renkte iç çamaşırları da olabilir. Onunla kendinizi iyi hissetmeli ve yaşam tarzınızı yansıtmalısınız.

sponsorlu bağlantılar