Gif Yapma Programı (Easy GIF Animator 4) - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Gif Yapma Programı (Easy GIF Animator 4)

1. Bu program sayesinde kolay bir şekilde gif uzantılı hareketli resimler oluşturabilir; bunlara yazı, animasyon, efektler ekliyebilir, ebatlarında oynamalar yaparak, sitenize koyabilir veya arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

DİL: İngilizce
    ÜRETİCİ: EASY
    PLATFORM:Windows Me/2000/XP/2003 Server/Vista
    KULLANIM:Shareware / Deneme

DOWNLOAD

Konuyu Beğendin mi?
    Güncelleme : 2008-02-15
  2. 2009-07-20 #2
    PROGRAM ACAYİP BERBAT KİMSE İNDİRMESİN !! :ssPROGRAM ACAYİP BERBAT KİMSE İNDİRMESİN !! :ss
  3. 2009-07-26 #3
    Alıntı:
    tornadoes Nickli Üyeden Alıntı
    PROGRAM ACAYİP BERBAT KİMSE İNDİRMESİN !! :ss
    sen açıkcası benim küçük beynim bu programı kullanmaya yetmedi desene
    Alıntı:
    tornadoes Nickli Üyeden Alıntı
    PROGRAM ACAYİP BERBAT KİMSE İNDİRMESİN !! :ss
    sen açıkcası benim küçük beynim bu programı kullanmaya yetmedi desene

4. 2009-08-02 #4
    gerçekten hoş bi program tam aradığım türde bir program.... zaten işim ve mesleğim gereği sürekli gif,animasyon ve grafik tasarım programlarınla bizzat yakından ilgilendiğim için yabancılık çekmiyorum.....Böyle şeylerle uğraşmak insanın hem beynini geliştiriyo hemde zekasını ...herkese tavsiye ederim arkadaşlarr........gerçekten hoş bi program tam aradığım türde bir program.... zaten işim ve mesleğim gereği sürekli gif,animasyon ve grafik tasarım programlarınla bizzat yakından ilgilendiğim için yabancılık çekmiyorum.....Böyle şeylerle uğraşmak insanın hem beynini geliştiriyo hemde zekasını ...herkese tavsiye ederim arkadaşlarr........
  5. 2010-06-29 #5
    birde linke tıkladığımızda açılır pencereyle pc ye geçirmeye çalışmasalar güzel olcek . . !
    kolay qele . .
    birde linke tıkladığımızda açılır pencereyle pc ye geçirmeye çalışmasalar güzel olcek . . !
    kolay qele . .

6. 2010-07-22 #6
    bana yardım edin ben facebook ta smackdown soru bankasındaki hayran kartlarından yapmak istiorum ama yapamıyorum bu program işimi görür mübana yardım edin ben facebook ta smackdown soru bankasındaki hayran kartlarından yapmak istiorum ama yapamıyorum bu program işimi görür mü
  7. 2013-03-13 #7
    Çok Güzel bir program. Beğenmeyen arkadaş sana sesleniyom "Biraz daha gayret edersen başarabilirsin. İlm-i Kimya Tecrübelerle Dolu Müspet Bir İlimdir." ;)Çok Güzel bir program. Beğenmeyen arkadaş sana sesleniyom "Biraz daha gayret edersen başarabilirsin. İlm-i Kimya Tecrübelerle Dolu Müspet Bir İlimdir." ;)
  Okunma: 15426 - Yorum: 6 - Amp