sponsorlu bağlantılar
*ağırdır sevmelerim heer yürek taşıyamaz büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz her şey olurda şu kalbim bir tek sensiz olamaz..

*aramızda alevden bir deniz olsa banada mumdan bir kayık verseler hiç düşünmeden ölümü o mumdan kayığa biner gelirim sana

*seni sevdiğim kadar allahı sevseydim cennetin en güzel mekanı benim olurdu

*keşke sen ben olsan ve doyasıya sevmenın ne kadar zor olduğunu anlasan keşke ben sen olsamda bu kadar sevilmenin tadını çıkarsam

*suyun üstüne sana olan aşkımı yazamam ama tüm dünyaya haykırabilirim

*şimdi uzaklardasın ne kim olduğumu biliyorsun nede kim olduğum umrunda ama kalbmde zihnimde hep sen varsın hepde sen olacaksın.

*aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.

*keşke yalnızlığım kadar yanımda olsan yalnızlığımla paylaştıklarımı seninle paylaşsam keşke senin adın yalnızlık olsa ve ben hep yalnız kalsam

*hayatta üç şeyi sevdim seni kalbimi umut etmeyi seni sevdim sensin diye kalbmi sevdim seni sevdi diye umut etmeyi sevdim belki bir gün seversin diye

*tatlı biri vardı sevilmeye değer güzel biri vardı görülmeye değer iyi dostlar vardı özlemye değer ama biri vardıki uğrunda can vermeye değer oda anlarsa eğer

*sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama beklediğimden erkek döndü noldu dedim. bir melek asla başka bir meleği izleyemez dedi

*bir gün hayatın biütün güzzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen yanıma gelki sensiz yasamanın ölüm olduğunu göstereyim

*emin adımlarla yürüyorum sana doğru.karşımda bir duvar bir türlü yıkılmıyor,gücüm yetmiyor başaramıyorum dilim tutuluyor konuşamıyorumduvarın arkasında sen önünde ben bir tek sen yıkbilirsin benimmyolumu sen açablirsin

sponsorlu bağlantılar