sponsorlu bağlantılar
1171 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Taunting Target: İstediğiniz yaratığı üzerinize çekmenizi sağlayan kullanışlı bir skil.

1172 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Vital Increase: Hp miktarını artıran ve lvl atlattıkça kendi Hp'nizi 2 hatta 3 katına çıkaran idare eder bir skil kullanıldığı zaman phy ve mag damge %35 oranında düşer bu yüzden sadece partilerde kullanın.

1173 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Descry: Belli bir alanda size doğru gizlenerek gelen düşmanı görmenizi sağlayan yararlı bir skil 120 sn. bir kullanma süresi var.

1174 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Sprint Assault: Uzaktaki bir düşmana ışınlanarak vuruş yapmanızı sağlayan bir skildir skili kullnarak düşmana KB(geri itme) stun yapabilirsiniz.

1175 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Iron Skin: Phy defansınız (Lv1) 238 arttırır kullanım süresi 45 sn.dir skili upladıkça verdiği defans miktarıda artacaktır (Lv4 Max. 471).

1176 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Halfing Shout: 5 yaratığın ilgilisini üzerine çekmek isteyen arkadaşlar için hoş bir skildir.

1177 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Mana Skin: İşte en can alıcı skiliniz 45 sn. magical def. 754 artar bunun verdiği defansı bir düşünün.


1170 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım )
Frenzy Buster Skilleri

Guard Barrier

1178 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Pain Quota: 1800 sn. içinde alınan damage hasarı 2 kişi arasında paylaştırılır tabi skil 100m içerisinde etkilidir skili uyguladığınız kişiler bu mesafeyi geçerlerse skil işe yaramaz skil uplandıkça hasar paylaşımı artar (Lv1 damage dispersion 35% - Lv3 (Max.) damage dispersion 45%).

1179 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Physical Fence: Yine 1800 sn. içinde alınan physical hasarı 2 kişi arasında paylaştırır skil 100m içerisinde etkilidir skili uyguladığınız kişiler bu mesafeyi geçerlerse skil işe yaramaz skil uplandıkça hasar paylaşımı artar (Lv1 physical damage 33% absorption - Lv6 (Max.) physical damage 48% absorption).

1180 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Magical Fence: 1800 sn. içinde alınan magical hasarı 2 kişi arasında paylaştırır skil 100m içerisinde etkilidir skili uyguladığınız kişiler bu mesafeyi geçerlerse skil işe yaramaz skil uplandıkça hasar paylaşımı artar (Lv1 magical damage 36% absorption - Lv6 (Max.) magical damage 45% absorption).

1181 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Protect: Güzel bir skildir partinizdeki bir kişeye uyguladığınızda yaratıklar ona saldıracağına kendi üzerinize çekmiş olursunuz.

1182 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Physical Screen: Partinizdeki bir kişinin üzerinde kullandığınızda ona 60 sn. 541 physical defensive verir.

1183 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Morale Screen: Yine partinizdeki bir kişi üzerinde kullandığınızda ona 60 sn. yüksek derecede magical def. sağlarsınız.

One Handed Lord

1184 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) One Hand Arms: Pasif bir skildir Phy Attack gücünüzü %4 olarak arttırır bu sadece skilin Lv1'i Lv15'e (Max.) kadar uplarsanız bu oran %60 görecektir.

1185 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Power Shield: Pasif bir skildir Phy Defans gücünüzü %3 olarak arttırır bu sadece skilin Lv1'i Lv10'a (Max.) kadar uplarsanız bu oran %51 görecektir.

1186 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Blockade: Pasif bir skildir Block yapma oranızı Lv1'de %2 Lv6'da (Max.) %6'yı görecektir.

1187 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Critical Void: Pasif bir skildir kritik vuruşlardan kaçma oranınız Lv1'de parry ratio 14 Lv4 (Max.) parry ratio 26'yı görecektir.

One Handed Sword

1188 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Slash: Yerde yatan yani KD (knock-down) olmuş bir düşmanın üzerinde kullanabileceğiniz bir skildir.

1189 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Shield Trash: Kalkanınız kullanarak yaptığınız bir attack düşamanı gerite itip yavaşlata bilirsiniz.

1190 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Double Stab: Düşmana yakında yapılınca etkili olan idare eder bir skil.

1191 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Berserker: Hp miktarınız biraz azaltıp süper bir vuruş yapmanızı sağlayan can alıcı bir skil kesinlikle max.layın Hp miktarınız %10'un altındaysa kullanamazsınız.

1192 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Shield Crush: Kalkanla yapılan çok etkili bir saldırıdır düşmanınızı yere yıkmak veya yavaşlatmak için birebirdir.

1193 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Cunning Stab: En kullanışlı skillerden bridir seri halde düşmana 4'lü vuruş yapabilme imkanı verir.

1194 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Daring Berserker: İşte en harika skiliniz Hp'nizden bir miktar alarak düşmana seri halde muhazzam 4'lü vuruş yapmanızı sağlar Hp miktarınız %10'un altındaysa kullanamazsınız.

Two Handed Lord

1195 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Two Hand Arms: Pasif bir skildir Phy Attack gücünüzü %4 olarak arttırır bu sadece skilin Lv1'i Lv15'a (Max.) kadar uplarsanız bu oran %60 görecektir.

1196 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Concentration: Pasif bir skildir kritik vuruş oranınızı artırır Lv1'de Critical 2 increases Lv5'te (Max.) Critical 6 increases bulur.

1197 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Damage Return: Pasif bir skildir aldığınız hasarın belirli bir kısmını karşınızdaki düşmana dönmesini sağlayan kullanışlı bir skildir.

Two Handed Sword

1198 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Bash: Düşmanınızın üzerinde kullanarak onu geri fırlatabilir yerde (KD) iken ondan daha fazla damage almanızı sağlayan güzel bir skildir.

1199 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Turn Rising: Düşman üzerinde kallanarak onu %50 KD yapma şansınız olacaktır.

1200 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) War Cry: 900 sn. boyunca phy attack gücünüzü skil Lv1'de iken 6 Lv9 (Max.) iken 59 artırır.

1201 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Charge Swing: Düşmana çifte vuruş yapan onu sersemlettiği gibi yavaşlamasınıda sağlayan idera eder bir skil.

1202 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Maddening: Hp miktarınızı biraz azaltıp düşmana deli gibi bağırıp sağlam bir vuruş yapmanızı sağlayan hoş bir skildir bu skili kullanınca rakibi hem KB yapar hemde skilini keser Hp miktarınız %10'un altındaysa kullanamazsınız tam delilere layik.

1203 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Triple Swing: Rakibe çok sağlam vuran güzel bir skil daha Maxlanmalı.

1204 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Dare Devil: En baba skiliniz Hp miktarıızı biraz azaltıp rahibe müthiş derecede bir vuruş yapmanızı sağlar rakip hem KC olur hemde skili kesilir Hp miktarınız %10'un altındaysa kullanamazsınız.

Dual Lord

1205 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Dual Arms: Pasif bir skildir Phy Attack gücünüzü %4 olarak arttırır bu sadece skilin Lv1'i Lv15'a (Max.) kadar uplarsanız bu oran %60 görecektir.

1206 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Dual Defense: Pasif bir skildir Physical Defans gücünüzü artırır.

1207 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Accuracy: Pasif bir skildir Hit Rate skil Lv1 ike 13 Lv5 (Max.) ise 27 artırır.

1208 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Protection: Abnormal status duruma düşmenizi önleyen muhazzam bir skildir Maxlanmalı.

Dual Axe

1209 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Down Cross: KD durumundaki düşmanda çok işe yarayan bir skildir.

1210 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Double Twist: Düşmana Stun yapmanızı sağlayan kullanışlı bir skil.

1211 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Axis Quiver: Belirli yarı çaptaki düşmanı Stun yapmanızı sağlayna bir skil.

1212 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Dual Counter: Karşınızdaki düşmana seri halde vurmanızı sağlayan bir skil.

1213 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Crisis Rush: Hp miktarınızın bir kısmını alarak etrafınızda dönerek düşmana 4'lü vuruş yapan bir skil Hp miktarınız %10'un altındaysa kullanamazsınız.

1214 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Sudden Twist: Düşmana seri ve hızlı bir şekilde vurup ağır hasar almasını sağlayan güzel bir skil.

1215 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Deadly Counter: 3'lü kombinosyandan oluşan düşman abnormal status altındaysa ona ölümcül bir darbe vuran bir skildir.

1216 - Warrior Skilleri ( Resimli Anlatım ) Crucial Rush: Hp miktarınızın bir kısmını alarak düşmana 5'li kombo yapan bir skil Hp miktarınız %10'un altındaysa kullanamazsınız.
sponsorlu bağlantılar