Facebook Sevgi Mesajları - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Facebook Sevgi Mesajları

1. Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim...
    sponsorlu bağlantılar

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2006-12-29 #2
    Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

3. 2007-04-24 #3
    içimi ısıtan bir sıcaklık,tum görkemi ile karsımda hayal mi diyeceksin? _hayır_ sessiz bir cıglıkla sessizliği bozan isyana yaksır bir ses burdayım diyorsun..bir serap mıyok olmus bir cölde _hayır_ tüm saflıgıyla taa iliklerime kadar işleyen bir ezgi her nakaratı seni seviyorumla baslayan ve biten..dusundugum her denklemin en buyuk cevabi ve iste simdi butun cıplaklıgıyla en berrak gercek üç dogrunun bir yalnısı götürmediği tek kavram -sen- varolmamdaki en buyuk sebeb SEN

yağmurdan sonra buğulu camlara titreyen ellerimle yanlızlığımı yazdım.gecelerde yanlızlığıma,gündüzlerde karanlığıma,şiirlerde mısralara,seni özlediğimi yazdım.sensiz geçen her güne yanlız yürüdüğüm yerlere elimdeki sigarayla vefasızlığını yazdım.yanlızlığa terk edildiğim kişiliğimi unuttuğum,yüzümü göremediğim aynalara seni sevdiğimi yazdım.yaş toprağa, ıslak caddelere, gökyüzünden düşen yağmur damlalarıyla BİRGÜN DÖNECEĞİNİ YAZDIM ... AŞKIM....

Seni seven ben degil K-A-L-B-I-M Seni arayan ben degil E-L-L-E-R-I-M Seni hasret özlemiyle arayan ben degil G-Ö-Z-B-E-B-E-G-I-M Sana dokunmak icin yanan ben degil Y-Ü-R-E-G-I-M

Sonunda bitti qaLiba qörüyorum... İçimde caN ÇekişmeLerİN Duyuyorum .. $özLeriN ÇoK acıtıyor öLüyOrUm ... Keşke baştan sözyLeseydin qidiyorum ... KaLbime qömerim o zaman , Unutupta qiderim o zaman , Alt tarafı a$k bu da işte , VazqeçiLmez misin aman .. Sana N ki ağLıyorsam , Deli qibi istiyorsam , HaLa seni seviyorsam SANANE ANLAMIYORSAN !! YaLanmış demek herşeyin biLemedim .. SakLamışsın nefretini qöremedim .. OLmayınca oLmuyor sen sevmedin ... YazıLmış kadere ayrıLıK siLemedim ... Alıştım zor oLsada kabuLLeNdim ....

4. 2007-05-18 #4
    Bu Da Böyle Yarım Kalsın...

Seni, sende, sana rağmen yaşıyorum ben... Hep sen, benimle tamamlanmış eksiklerine bakıp daha fazlasını isterken, ben sende yeni boşluklar yaşıyorum...

Daha çoğunu isterken sen, bense yarımlarında kayboluyorum... Bir ada değil bir kıta vardı karşımda keşfedilecek, ama geriye dönüp bakınca sadece bir arpa boyu ilerlediğimi görüyorum sende... Üstelik ben bir adım ilerlerken sana ulaşmak için, sen hızla uzaklaşıyorsun benden, kaybolup giden bir serap hızıyla...

Kaç kez vazgeç dedi bu yürek, kaç kez yolun kenarındaki ormana girip yok olmak istedi... Yaşadığım neydi? Senin varlığını bilmek bile yeterken bana, sende kendimi yok hissetmek, "yok" olduğumdan başka ne düşündürebilirdi ki bana?..

Oysa düşünsene, ne coşku doluydu yüreklerimiz başlarken yeni bir hayata... Gecelerimizi de, gündüzlerimizi de adamaya hazırdık birbirimizde, koşulsuz, içten ve sımsıcak duygularımızla... Yaşadığımız her an unutulmaz, doyumsuz ve vazgeçilmez olacaktı... Sen bir sonbahar rüzgarında savrulmuş bir gül yaprağı bense taç olacaktım sana... Şimdilerde, kim savruluyor ve kim onu sarmaya çalışıyor karıştırıyorum artık... Ben bu uykuları, böyle uykuları unutalı çok olmuştu... Acı uykusu, hüzün uykusu, korku uykusu... Bir gece birinin, diğer gece bir başkasının sonsuzluğunda kayboluyorum...

NE GARİP Kİ KENDİMİ KUŞATMA ALTINDAKİ BİR ORDUNUN KOMUTANI GİBİ GÖRÜYORUM BU GÜNLERDE... NE ÇOK ASKERİM VAR BANA İHANET EDEN... DÜŞMANLA SAVAŞMAK DEĞİL, BU ARKADAN VURUŞLAR BENİ KAHREDEN... BİR BEYAZ BAYRAK VE TESLİMİYET ŞU ANDA GÖRÜNEN... AMA ÇOK SÜRMEZ ESARETİM BİLİYORUM, İÇİMDEKİ BU YENİLGİNİN ACISI SÜRSE DE YILLARCA, BİR YOLUNU BULUP KAVUŞURUM ÖZGÜRLÜĞÜME...

Şimdi gitmek zamanı belki, geride yaşanmış yada yarım kalmış anları bırakarak... Sen de tüm ürkekliğinle, tüm hatalarınla, tüm eksiklerinle, tüm haklı gördüğün yanlarınla başbaşasın şimdi...
    Hep bir şeyler tamamlanacak değil ya, bu da böyle yarım kalsın...

5. 2007-05-18 #5
    sana gelmediğim gün öldüğüm gündür gülüm
  6. 2007-05-22 #6
    emeğine sağlık
  7. 2008-01-17 #7
    emeğine sağlık
  8. 2008-02-09 #8
    Yitirdiğin servetinse dönüp ardına bakma vefasız sevdiğinse unut kafana takma ama gerçekten seveninse onu asla bırakma sende onu sevdinse

Parasız kasaya rakısız masakupasız takıma dibidelik şileye lambasız geceye mermisiz silaha gülmeyen surata seni sevmeyen insana yazıklar olsun..!

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek ne zaman seni unutturmaya yetecekbırakıp gitsende seni unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.!

Hayat bir sudur önünde durulmaz.Mavi bir renktir arkası görünmezarkadaşlık bir sırdır anahtarı verilmez dostluk ebedidir asla ama asla kalpten silinmez..!

Bir görebilsem yüzünü beklenmedik bir şehirde ne yaprak düşer sonbaharda inan ne yağmur ne acı kalır yüreğimdsene gözyaşıbir değse gözlerin gözlerime ne hüzün kalır gecemde ne matem ne asiliği kalır denizin ne hırcınlığı ne çok özledim seni bir bilsen NE ÇOOOK ÖZLEDİM SENİ BİR BİLSEN..!

Ne Yıldızlar istiyorum gece yarılarına ne güneş istiyorum karanlığıma yalnız seni istiyorum bir ömür boyu yanımda SENİ SEVİYORUM AŞKIM.

My T@p ın tlf den :)

9. 2009-06-07 #9
    [B]emegine yüregine saglık.[/B]
  Okunma: 4343 - Yorum: 8 - Amp