Emule'de Yüksek Hızda Download (Remimli Anlatım) - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Emule'de Yüksek Hızda Download (Remimli Anlatım)

1. sponsorlu bağlantılar
    Emule de Yüksek Hız Almak İçin,mod aramanıza hiç gerek yok arkadaşlar.Çünkü bu emule nin yapılış amacına çok ters bir olaydır.Yapmanız gerekenler çok basit şeyler aslında.

Resimdeki Gibi Download Yapmak İçin Tek Yapmanız Gereken Aşşağıda Yazanları Uygulamanız Olacaktır.(Resimdeki Örnek 256 kbs bağlantıdan ile bağlanan makinadan alınmıştır.)

393 - Emule'de Yüksek Hızda Download (Remimli Anlatım)

1- Emule nin sunucular kısmına gelerek CTRL + A yapın ve ardından Delete tuşuna basın ve tüm sunucuları silin.
    Ardından (e.d.2.k://|server|62.241.53.16|4242|/ ) bu linki sunucular bölümüne sağ tıklıyarak 'ED2K bağlantılarını yapıştır' deyin.
    Not : Link'te ed2k bu şekilde yazılacak aralardaki noktaları silin arkadaşlar.Eğer noktaları silmeden kopyalama yaparsanız link olarak kabul edilmeyecek ve yapıştır yapamıyacaksınız.Bu sıralamayı yaptıktan kısa bir süre sonra sunucularınız yenilenecektir.

2-Emuladan Seçenekler > Bağlantı Kısmına Gelin ve Aşşagıdaki Capsta Gördüğünüz Gibi Yapın Ayarları.
    Not : Gönderme sınırını işaretlerseniz otomatikmen indirme hızınızda düşecektir arkadaşlar.Çünkü emule bu mantık ile yapılan bir programdır.

Not:Bağlantı sınırlarının hemen altında 'Dahili WinXp güvenlik duvarında bu bağlantı noktalarını aç' düğmesine tıklamayı unutmayın.Aksi taktirde Güvenlik duvarınız Emulenin bu portlardan bilgi alış verişini kesecektir

3- Aşşagıdaki Capsta Gördüklerinizi Aynen Uygulayın Arkadaşlar.Eğer ayarlarınız bu şekildeyse hiç oynama yapmayınız arkadaşlar.

394 - Emule'de Yüksek Hızda Download (Remimli Anlatım)

-Şimdi ip adresimizi modeme göre sabitlemek gerekir.Bu bağlantı hızınız için Çok Önemlidir arkadaşlar.

ZoomAdsl Kullanıcıları Aşşağıdaki Capsa göre Ayarlarını Yapabilirler.

395 - Emule'de Yüksek Hızda Download (Remimli Anlatım)

5-Ve geldik en can alıcı noktaya.Modem ayarlarından emulenin kullandığı portları açmaya.Eğer bu son işlemi yappazsak arkadaşlar diğer yaptığımız işlemlerin hiçbir faydası olmaz.

Emule Programı

Tcp : 4662
    UDP : 4672 portlarını kullanırlar.Bu port numaralını modem ayarlarına girerek kullanıma açmanız şart arkadaşlar.Modemin kullanma klavuzunda,nasıl port açılacagı hakkında bilgi mevcuttur.Eğer port açma işlemini yapamıyanlar olursa onuda resimli olarak burada anlatabilirim.

sponsorlu bağlantılar

Konuyu Beğendin mi?
    Güncelleme : 2017-05-24
  2. 2007-09-26 #2
    Kardeş Herşey güzel ama bu son 2 adımı anlamadım. Bu internet iletişim kuralları sadece zoom modem kullananlar için mi geçerli yoksa herkes yapmak zorunda mı? bir de en son adımı hiç anlamadım. Yardımcı olursan sevinirim...
  3. 2011-08-07 #3
    Lütfen Kardeş anlatırmısın resimli şu modeme olayını
  Okunma: 12266 - Yorum: 2 - Amp