Ücretsiz Web Sitesi Kurma - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Ücretsiz Web Sitesi Kurma

1. sponsorlu bağlantılar
    Bu konumuzda ücret ödemeden nasıl web sitesi yapacağınızı anlatacağım.Fakat başlamadan önce şunu söylemem gerekir ücretsiz yapacağınız web sitesi büyürse ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz ki site büyüdükten sonra ücret ödemedek zorunuzu gitmez en azından bu şekilde site işlerine girebilir kendinizi geliştirebilirsiniz.

Bize lazım olacaklar.

1-Temiz bir mail adresi
    2-domain yani web sitesinin ismi.Bunuda bedava getireceğiz fakat reklamlı bir isim olacak yani www.benimsitem.8m.com gibi yada www.benimsitem.freeweb.net gibi.eğer siz site isminizin reklam içermesini istemiyorsanız yıllık 10 ytl den bir domain olacaksınız ki bu daha mantıklı geliyor.
    3-Host yani web sitenizin barınacağı web alanı web serverı artık ne derseniz onuda bedava getirceğiz.
    4-Ne sitesi yapacaksınız ona göre hazır php scripti.yani video yanınlama sitesimi youtube gibi forum mu ne yapacaksanız ona karar vereceğiz ve o scriptti indireceksiniz.ben size bir süre php scriptin olduğu bir site vereceğimi oradan neyi beğenirseniz onu kuracaksınız.5

5-Sitenizin içeriği bu tamamen size kalmış bir durum.

Şimdi işe başlayalım.

Gmail.com dan bir mail adresi alın.

Şimdi domain ve host u alacağınız ben size bedava ve size bir çok özelliği sunan bir host sitesine yönlendiriyorum siteye girelim bir host ve domain alalım.

İLK BAŞTA ALTTA VERDİĞİM LİNKTEN ÜYE OLUN
    BURADAN ALACAĞINIZ KULLANICI ADINI İLERDE KULLANACAĞINIZ.

Free-space.net adresi girin ve ana sayfada GET STARTED! TUŞUNA TIKLAYIN.

YENİ AÇILAN SAYFADA SOL TARAFTAKİ "SIGN UP" YAZAN LİNKE TIKLAYIN.

Şimdi açılan sayfa önemli bu sayfada resimde verdiğim gibi site ismini seçiniz.

796 - Ücretsiz Web Sitesi Kurma
    DEDİĞİM GİBİ eğer site ismi aldıysanız 1. şıkkı seçin ve alt tarafa kendi site isminizi yazın eğer hostun verdiği site ismini kullanacaksanız 2. kısmı seçin altta istediğiniz site ismini yazın.

Ben örnek olarak delinetciler.freesitespace.net seçtim next tuşuna tıkladım.

Yeni çıkan ekran 2. şıkkı seçin yani ben yeni üye olacağım şıkkını. (I am a new member)

Çıkan formu doldurun ben altta örnek olarak doldurdum resime bakarak sizde doldurun.

797 - Ücretsiz Web Sitesi Kurma

Önemli : forumu doldururken bir bölüm var altta verdiğim.
    Community Username* =
    (separate registration):

Bu kısma siteye kayıt olup size verilecek kullanıcı adını yazını.EN BAŞTA YAPTIĞINIZ KAYIT

KAYIT İŞLEMİ BİTİNCE ŞU EKRAN GELECEK

798 - Ücretsiz Web Sitesi Kurma
    MAİL ADRESİNİZE free-space.net mail gelecek bu maile bakalım.

Mailin en başında aktivasyon linki buraya tıklayıp hesabımızı aktif edelim.

Şimdi 1-12 saat arası bekleyeceğiniz hesabımız aktif olacak.hesabımız aktif olunca siteyi kurmaya başlayacağınız.
    sponsorlu bağlantılar

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2009-01-03 #2
    Teşekkürler uptime oranı nedir bu sitenin
  3. 2009-06-20 #3
    abıcım hersey tamamda control panel Information oraya ne yazacaz yaw acıl
  4. 2009-06-23 #4
    bende orada takılmıştım ama c panel de 4-8 arası bişeyler sallıcaz comment bölümünede yorumumuzu yazcaz sevgilerle
  5. 2009-06-26 #5
    ya arkadaşlar benim durumum yok ama sohbet sitesi açmak istiyorum eger bana yardımcı olacak insaflı dürüst efendi kişi varsa msn adresime eklesin ayrıca sohbet sitemde admin yada sunucu sahibi yapacam komikayna@hotmail.com
    sponsorlu bağlantılar
  6. 2009-06-26 #6
    ama ücretsiz site açmak için
  7. 2010-02-11 #7
    I am a new member bölümünü açıyo usta
    kaçkere denedim göremedim böyle bişiy tşkler paylaşım için

8. 2010-10-26 #8
    bilemem ne biçim site hiç bişey anlamaım alın başınıza vurun sitenizi kuzultkurler size
  9. 2010-11-30 #9
    Ya adam konuyu açalı 2 sene olmuş ve yarım bırakmış birşeyler sormanın yada söylemenin anlamı yok dimi.
  10. 2010-12-24 #10
    Arkadaş olmadı yha bu paralı hemde
    sponsorlu bağlantılar
  11. 2011-01-15 #11
    Ya arkadaşlar yapıyorum bana bu çıkıyo ingilizce yazıyor ama ben türkceye çevirdim ama nalamdım birşey: Lütfen doğrulamak için kolay bir quiz tamamlamak için 10 saniye sürebilir
    Eğer insan vardır. Tamamlandığında, sizin Free-Space.net kayıt
    süreç tamamlanacaktır.
    Üzgünüz, anketlere vardır sizin
    Şu anda ülke. Daha sonra tekrar deneyin

Lütfen Yardım Edin Mesene :selin_muslum@hotmail.com

12. 2011-01-15 #12
    Arkadaşlar Sohbet Sitemizde Sizde Sohbet Etmek İsterseniz buyrun Link:

WwW.Sevecennet.com Sİzde Sohbete Girin Radyo 7/24 Sizin Hizmetinizde

13. 2011-01-23 #13
    sözde ücretsiz ama hiç bir şeye yaramıyo karşıma bu çıktı orda takıldım ingilizce yazıyo

please take 10 seconds to complate an easy quiz to verify that you are human. upon completion, your free-space.net signup process will be finalized.

sorry, there are no surveys available to your country at this time. please try back later

bu türkçesi

lütfen insan olduğunuzu doğrulamak için kolay bir quiz tamamlayan 10 saniye sürebilir. tamamlandıktan sonra, kayıt işlemi ücretsiz-space.net sonuçlandırılacaktır.

Üzgünüm, hiçbir anketler şu anda ülkenize bulunmamaktadır. daha sonra tekrar deneyin lütfen

palplay kullanarakta açılıyo ama ben ücretsizini aradım lütfen buna çözüm bulun

14. 2011-02-04 #14
    yha ben ismi yazıorum sonra paypal fln çıkıo lütfen yardım ediniz
  15. 2011-02-21 #15
    olmuyor spambot die bişe çıkıor
    sponsorlu bağlantılar
  16. 2011-02-26 #16
    Ben denedim hatta yapıyorum
    Umarım kandırma yoktur

17. 2011-02-26 #17
    :(.Olmuyor.Ya para istiyor.
  18. 2011-03-13 #18
    Bi sorum olacak ben bahsettiğiniz şekilde siteyi aldım reklamsız olarak parayıda ödedim kayıt işlemim bitti aktive edilmesini bekliyorum. Site aktive edilince nerden yapıcam ayarlarını site simini giriyorum şuan öyle bi site çıkmıyor.yardımcı olursanız sevinirim
  19. 2011-03-15 #19
    Tasarımcılara binlerce TL ödemeden, o nedir bu nedir diye haftalarca hatta aylarca kafa patlatmadan,sıfırdan adım adım bir eğitimle,dünyanın en kaliteli sistemini kullanarak,süper profesyonel, harika görünümlü siteleri birkaç saat içinde kendi başınıza nasıl kuracağınızı öğrenmek ister misiniz?

Eğer cevabınız evet ise; İşte o gün bugündür!..

Kendi Sitemi Nasıl Kurabilirim?

Eğer sıfırdan site kurmak istiyor ve bunu internet üzerinde araştırıyorsanız,İşte sizi bekleyenler;

1-'Sen site kuramazsın' ,Birkaç bin TL ver biz kuralım diyen insanlar (!)
    2-Forumlarda sözüm ona site kurmayı anlatan yazıları okumak için uzun günler
    3-Dediklerinden tek kelime anlamadığınız insanlar.
    4-Html,css,php,asp... Daha ne anlama geldiğini bile bilmediğiniz terimler..
    5-Nerden başlamalıyım? sorusuna asla bulamadığınız bir cevap..
    6-Web tasarım kursuna gitmek..(zaman+para)
    7-Uykusuz geceler,bıkkınlık...

AMA BÖYLE OLMASIN İSTİYORSAN İŞTE FIRSAT::Site Yap | Site Kur | Site Yapmak | Site Nasıl Yapılır?

20. 2011-03-24 #20
    vay kardeşim yyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    sponsorlu bağlantılar
  21. 2011-04-09 #21
    kardeş sol sign up tıkladıktan sonra site ismi yazıyoz para istiyo nasıl iş ltf acil bilgi verin allah aşkına acil
  22. 2011-04-23 #22
    Size ücretsiz oyun sitesi yada site kurma sitesi söylüycem.Üstelik oyun oynuyabilirsiniz html kodları var oyun hileleri. simpleoyun.tr.gg
  23. 2011-05-17 #23
    yha nerden?
  24. 2011-06-01 #24
    1-12 saat arası mail gelecek demişsiniz 24 saat oluyor ilk iki adım için mail geldi fakat step 3 denen mail hala gelmedi sizce neden kaynaklanıyor
  25. 2011-06-04 #25
    yahuw abi ama bu paralı paypal falan dio hani ücretsizdi????
    sponsorlu bağlantılar
  26. 2011-06-09 #26
    member ship yazan yerde bir para yeri çıkıyor paypallı kapat yazmıyor
  27. 2011-06-23 #27
    usta sayfa bedava dedin ama paralı bu ?
  28. 2011-06-24 #28
    selam
    arkadaslar ben site krucam ama bilmiom:)

29. 2011-07-04 #29
    ben oyun sitesi kuracağım bana yardım adeni admin 2 yapacağım hem onun goruşlerini hemde oynamak isteyen kşilerin goruşlerini alacağım nutfen bana yardım edin
  30. 2011-07-04 #30
    Konu günceldir. Yukarda verdiğim talimatları yerine getirin sorunsuz bir şekilde web sitesi sahibi olacaksınız.
    sponsorlu bağlantılar
  31. 2011-07-15 #31
    yaw kardeş şu Spambot? bölümü çıkıyo onu nasıl halletçem acil birşeyler söyleyin
  32. 2011-07-18 #32
    ne kadar ödedin o site için
  33. 2011-07-18 #33
    herkesin dikatine site kurmak için bedava sitem yazıp ilkine girin ve sitenizi kurun
    ama zor olduğunu söylemek istiyorumm saygılarıla!!!!!

34. 2011-07-20 #34
    ARKADAŞLAR Domain Name Selection YAZAN SAYFADA Sub-domain name YAZIP next İ TIKLIYORUZ YA İŞTE O BÖLÜMDE SIKINTI YAŞIYORUM next İ TIKLAYINCA ŞÖYLE BİR YAZI GELİYO

Use Paypal to unlock this page:
    Please take 10 seconds to complete an easy quiz to verify that
    you are human. Upon completion, your Free-Space.net signup
    process will be finalized.

Sorry, There are no surveys available to your
    country at this time. Please try back later.
    TR :
    Bu sayfa kilidini açmak için Paypal kullanın: insan olduğunuzu doğrulamak için kolay bir sınav tamamlamak için 10 saniye ayırın. Tamamlandığında, Serbest Space.net kaydolma işlemi tamamlanacaktır. Üzgünüz, şu anda ülkeniz için mevcut hiçbir anketler vardır. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

LÜTFEN YARDIMCI OLUN...
    OZAN...

35. 2011-07-20 #35
    Bedava olan bu hizmet artık 2.95 dolar. Herkese duyrulur
    sponsorlu bağlantılar
  36. 2011-07-20 #36
    Teşekkürler...
  37. 2011-08-03 #37
    www.tinyurl.com/websiterehberi

İstediğiniz şekilde web sitesine sahip olmak isterseniz,çok kolay ve kısa bir sürede web sitesi yapabilecğiniz çok güzel bir sistem.Kesinlikle tavsiye derim.

38. 2011-08-23 #38
    Arkadaşlar Bunlar'la Ugraşmayın.. Türkçe Web Sitesi. SiteAdı.com.nu .. http://www.com.nu/

Hatda Reklamsız. Tek Girişte 1 Reklam Geliyor Çarpıya Bastıgında Siliniyor.

Güzel Panel Bulun. ve Paneli Kendinize Ait Yapın. Yapamayan Var ise. Face'de Rozar Ro Bulsun. Ben Halledim.

FileZilla ile Ayarlanıyor..

Eger Panel'de Bulamasınz. Ben Size İstediginiz Paneli Yaparım.

39. 2011-12-14 #39
    yaf benimkisinde single herneyse basıyorum olmuyor yan tarafta yazılar çıkmıyoror :(
  40. 2011-12-15 #40
    Alıntı:
    nafas Nickli Üyeden Alıntı
    ya arkadaşlar benim durumum yok ama sohbet sitesi açmak istiyorum eger bana yardımcı olacak insaflı dürüst efendi kişi varsa msn adresime eklesin ayrıca sohbet sitemde admin yada sunucu sahibi yapacam komikayna@hotmail.com
    ben sana yardım ederim ne istiyon

sponsorlu bağlantılar
  41. 2011-12-15 #41
    güzel site çok işime yaradı sağolun
  42. 2012-01-14 #42
    Alıntı:
    djazrael Nickli Üyeden Alıntı
    I am a new member bölümünü açıyo usta
    kaçkere denedim göremedim böyle bişiy tşkler paylaşım için
    yaaa kankalar www.herşey-bizde.com.tr yi beğensenize

43. 2012-01-18 #43
    Alıntı:
    dj05korsan Nickli Üyeden Alıntı
    abıcım hersey tamamda control panel Information oraya ne yazacaz yaw acıl
    ya ben seyı bulamadım spambottan kurtulusu spambot dıe bısı cıktı hala kurtulamdm

44. 2012-06-08 #44
    idare eder
  45. 2012-07-10 #45
    mozilla firefox siteyi saldırı sitesi olarak tanımladı
    sponsorlu bağlantılar
  Okunma: 100482 - Yorum: 44 - Amp