BÜYÜ Belasından Nasıl Kurtulabiliriz? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

BÜYÜ Belasından Nasıl Kurtulabiliriz?

1. sponsorlu bağlantılar
    Büyü gerçekten var mıdır? Büyü yapıldığını düşşünüyorsak ne yapmalıyız? Böyle bir şeyden şüphelendiğimiz zaman ne yapmalıyız?

Hocam iyi günler. Sizi rahatsız ediyorum ama benim bir akrabama büyü yapıldığını düşünüyorum. Gerçi düşünmüyorum, işin gerçeği, bir hocaya gittik, o "Sizde büyü var, ayrılık büyüsü, en yakın biriniz size yapmış, ben büyüyü çevirdim" dedi ama sanırım hâlâ devam ediyor. Deliler gibi birbirlerini severek evlendiler ancak evlendikten sonra sorunlar olmaya başladı. Onun için sizden yardım istiyorum. Ya bana bir hoca tarif edin, bilgi verin ya da ben bu büyüden, böyle bir şeyden nasıl kurtulurum, yardımcı olun. 5 vakit namazını kılan bir kişi olarak yardımlarınızı bekliyorum. (Uğur Emre-Konya)

Hiçbir derdiniz olmasa, hiçbir sıkıntınız ve rahatsızlığınız bulunmasa; kalkıp sırf denemek için büyücü bir "hocaya" gidip, bir şeyler anlatsanız, mutlaka size büyü yapıldığını söyleyecektir. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Bunun için öncelikle bu insanların sözlerine inanmamalıdır. Çünkü bu kişilerin asıl bilgi kaynakları, sefih cinlerdir; bu adamlar da cinlerin oyuncağı haline gelmişlerdir. "Kâğıt, büyü bozma" gibi bu işi de bir "meslek" haline getirmişler, bir kazanç yolu olarak görmüşler.

Hattâ büyü çeşitlerine göre, "büyü bozma" fiyatları da bellidir. İstisnaları varsa da, genelde durum bu merkezdedir. Yapılan iş, başlı başına bir duygu istismarıdır, bir tür kandırmaca, zor duruma düşmüş insanların kalbini çelerek çıkarlarına alet etmektir. Bir kere bu zavallı insanların kapısına gitmemelidir. Onlara bir paye vermemelidir, ciddiye alıp da bir çıkar yol olarak görmemelidir. Yaptıkları iş kendilerine fayda verseydi, böyle zavallı ve gülünç duruma düşmeyeceklerdi.

Ancak şunu da hatırda tutmak lazım. Büyü vardır, etkisi de mevcuttur. Bunu kimse inkâr etmez. Kur'ân da sihir ve büyünün varlığını kabul ediyor. Bir Kur'ân tefsircisi olan Hamdi Yazır'ın tespitine göre, ilimler iyiye kullanılırsa zehirden ilâç yapılır, kötüye kullanıldığında da ilâçtan zehir elde edilir. Ancak insanlar elde ettikleri bilgileri sihir ve büyü gibi yollarda kullansalar da Kur'ân'a göre, "O sihri yapanlar, Allah'ın izni olmadan hiç kimseye zarar verebilecek durumda değildirler."1

Bu açıdan sihrin ve büyünün en büyük etkisi ruh üzerindedir. Fikirleri bozar, kalpleri çeler, ahlâkı perişan eder, toplumun altını üstüne getirir. Bunun için sihirbazlardan ve büyücülerden uzak durmalı, hiçbir şekilde onlarla bir araya gelmemelidir. Fakat bunlar ne kadar zararlı şeyler yapsalar da, Allah'ın izni olmadıkça kimseye bir zarar veremezler. Çünkü gerçek tesir, ne sihirde, ne sihirbazda, ne tabiatta, ne ruhta, ne yerde, ne gökte, ne şeytanda, ne de melektedir. Gerçek tesir gücü Allah'tadır. Fayda ve zarar denilen şey de ancak Allah'ın izniyle meydana gelir.

Çare nedir? Ne yapmalıdır? Kime ve nereye başvurmalıdır? Böyle bir şeyden şüphe ettiğinizde hemen Allah'a sığınmalı, çareyi, şifayı ve yardımı Allah'tan istemelidir. Kendilerine hoca dedirten bu insanlara gidip de onlardan bir şey beklemek, bir çareden öte çaresizliktir, dermandan ziyade derdinize dert katmaktır.

Ayrıca bu tür psikiyatrik haller için doktora gitmeyi de ihmal etmemeli, bir psikiyatrdan, psikologdan yardım almalıdır. Büyü ile Peygamberimiz de karşılaşmış, ona da büyü yapmışlar. O ne yapmış biliyor musunuz? O anda Felak ve Nâs Sureleri nazil olmuş. Peygamberimiz bu sureleri okudukça yapılan büyü hemen çözülmüş, o da böyle bir dertten kurtulmuş. İnanan bir insan olarak bize düşen ve bize yakışan da bundan başka bir şey değildir.

1. Bakara Suresi, 102.
    Mehmet Paksu-

sponsorlu bağlantılar

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2012-12-19 #2
    Alıntı:
    Misafir Nickli Üyeden Alıntı
    bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim gerçekten çok ihtiyacım var, ozzgulduran@hotmail.com adresine bahsettiğiniz kişinin bilgilerini mail atabilir misiniz çok tşk
    a dostlar.büyü sıkıntısı olan kardeşlerimiz sizlere sesleniyorum.ama dikkatli olun sakın hocalara gtmeyn .hoca dye geçinen cok iblis askeri var ve sizin bunları tanımanz mumkun olmayabilir...

buyu sıkıntısıyla yıllardır ugrasan biri olarak fayda gördüğüm uygulamaları sizlerle paylsabilirim.

size 2 yazar tavsiye edeceğim bu yazarlar bu konuda olduka tecrubeli ve güvenilir kimselerdir inşallah.bunalrdan 1.si arif pamuk .pamuk yayınlarının kitaplarını hazrlayan mubarek bi hocamız.sadece kitapcıları bile size keni kendinize yardımcı olmanızda yeterli olablir.
    bu kitaplardan 1.manevi şifa reçeteleri,2.kendi kendini tedavi et ve bunlara benzer bikaç kitap daha var.o kitaplarda nelere dikkat etmeniz gerekli ve kuranı kerimden nasıl faydanlanabilirsinzde buyuden kurtulursunuz hepsi mevcud inşallah.

2.hocamızda arifcoşkun.sihir büyü cin musallatı tedavi yöntemleri olan bir kitabı var .ben okudum ok fada gördüm.derdi olan mutlaka alsın faydalansın inşallah.

kendi tecrubelerimdende düzenli olarak hergün 1 tane manasını düşünerek ve itikat ederek inanarak isa suresi 82. ayeti 1000 defa okumanız.
    hergün lahavle vela kuvvete illa billa en az 100 defa okumanız,tevbe etmeniz samimi şekilde estagfirullah elaziym demniz en az 100 defa sabah akşam,

lailaha illallahu vahdehu laşerikelek .lehul mulku ve lehul hamdu yuhyi ve yumitu ve huve hayyun la yemut biyedihil hayr ve huve ala kulli şeyin kadir.sabah namazlarından sonra en az 100 defa ve gun boyuda okumaya devam etmelisinz

lailahe illallah 100 defa ve bismillahirrahmanirrahi100 defa ve en az100 defada salavatı şerife

bunları okuyup sevabınıda önc epygamberimize sonra gelmiş gemiş tum enbye ve evliyalaa ve tum muminlere ve ummeti muhammede hediy etceksinz.

sabah aksam felan nas ve ihlas surelerini ayetek kursiyi mutla okumalısınz ki koruma altında olun.büyü sihir cinleri görevlendirerek yapılan bi iştir.sizin görmedğiniz askerler gelir sizi hasta etmek için ugrasır haaytınız alt üst etmeye calısır.bu herzaman bela olmayabilir eger Allah azze ve celle izin verdiyse bu iş başınıza gelmişse bi hikmeti vardır.

günahlara tevbe edip yardım istemeli ve lailahe illa ente subhaneke inni kuntum minezzalimin denmeledir samimi şeklde.

sadakayı mutlaka verin hergun 1 tl olsun muhtac bulun verin.o gun kmse bulamadnzsa ogunun sadakasını ayırın ve baska gun vern.param yok dersenz başka seyler vern .yok dersenz hergun kusluk namazı kılın oda sadaka yerine geçer inşallah.

.en son deneyp tecrube ettiğim Arif coşkun hocamızın kitabından aldıgm uygulama ise cok etkiki ve 3 gün devam edilince rahatlatan bir uygulama :SAFFAT suresinin ilk 10 ayetini 70 defa tekrarlamak.hsataya okumak yada kendine.

benim kendi tecrube ettiğim surelerden biride mulk suresi .tebareke suresi olarakta bilinr.ilk5 ayeti 500 defa okursanız 3 gün devam edersenizsizde sihirn s si buyunun b si kalmaz .amma itikat saglam olmalı.

namaza abdeste ,kuran zikte dikkat etmeyen ,harama dikkat etmeyen kardeşlerimiz önce tevbe etmeli.cunku bir kimse bu hallerden uzaksa büyü yapılmasada sanki uzerinde buyu varmıs gibi yaşar.temiz yaşamazsak haramalrdan kaçmazsa ALLAHI anmazsak ALLAHIN ZİKRİNİ unutursak bizim buyumuzü kimse bozamaz.cunku kendi kendimize buyu yapmış bulunuyoruz ve bundanda ancak kendi cabamızla kurtulabilrz.

saglıklı temiz kolay yasam için yalandnada .kufurdende ,bedduadanda,kalp kırıp hakka girmektende uzak kalmalıyız ,haramda yememeliyiz çünkü bunlarda büyü ve sihr etkilerini yaşamamıza sebeb olur ve en kötüsüde bu sebeble ise yaşadıgımız sorun ,biz nekadar büyü bozdursakta nekadar ugrassakta bela ve musibetlerden kurtulamayız .çoka tevbe edip helallik alıp pişman olup dua ile yardım isteyerek ancak kurtuluruzki bunları o hal altında yapmak ise kolay olmaycaktır.tedbirimizi şimdien almalı kuran ve sunnete göre yaşamayı ögrenmeliyiz .kurna ve sunnet bunun içindir bizim refahımız ve saglıgımız için.

yine en kolay yöntemlerden biride inşallah 7 defne yaprağını tütsülemek 3 gün devam etmek

yine başka önerim yunus suresi81 ayetini 70 defa okurken 7 defne yapragını tutsulemek.
    bir başka yöntemde 41 karabiberin her birine 7 ihlas suresi okuyup onlara bedeninizi tutsulemek.

çörek otu tütsülemekte ban coki geldi.

zeytin yagı ve diger msasj yaglarınada sihir buyu iptal eden ayetleri okuyup bedeninize baştan asag sürün ve 7 gun buna devam edin buda cok iyi geliyor ama tüm şifa ve yakıcı ayetleri okuyun masaj yagınıza .bu çörek otu yagı,kimyon yagı zeytin yagıda olablr karısıkta olablir yeterki içinde gerekli ayetler niyet edilerk okunsun.

gusul abdestine dikka etmek gerek li ve dogru alınıp alnmadıgınıda arastırmalı.

benden bukadar selametle kalın Rabbim hepinizi hepimizi dogru yola sevk etsin ,kötü insanlarda ve her kötüden biz muhafaza etsin inşallah ...

Okunma: 100081 - Yorum: 1 - Amp