Msn Parolamı Unuttum - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Msn Parolamı Unuttum

1. sponsorlu bağlantılar
    Parolanızı unuttuysanız şu adımları izleyiniz.

Eğer gizli sorunuzun cevabını hatırlıyorsanız.

Bu adrese giriniz

Bu adrese giriş yaptığınızda size 3 adet seçenek sunulacak. İlk seçenek olan "Parolamı Unuttum" seçeneğini seçelim.
    Bu seçeneği seçtiğinizde hemen altında "Parolanızı sıfırlayın" linki çıkacaktır.

Windows Live ID: yazan yere adresinizi yazınız.örnek benimadresim@hotmail.com veya adresim@msn.com

Hemen altında resimde verilen karakterleri istenilen yere girin ve "Sonraki" tuşuna basın.

Karşınıza iki adet kurtarma seçeneği çıkacaktır.

• Bana e-postayla sıfırlama bağlantısı gönder
    • Telefonuma kod gönder

Bu kurtarma seçeneklerinden size uygun olanını seçip şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Sayfasında iki seçenek bulunmaktadır 1. seçeneği seçin. ve gizli sorunuzun yanıtı girin.

Kolay gelsin

sponsorlu bağlantılar

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2010-03-15 #2
    teşekkürler
  3. 2010-07-29 #3
    ya ben yapıyorum da orda gizli yanıt cıkmıyo.. ilk secenekte adresim digerinde alternatif e posta yazıyo ikisinide yaptım olmadı yardım edn
  4. 2010-07-29 #4
    Alıntı:
    Kayıtsız Üye Nickli Üyeden Alıntı
    ya ben yapıyorum da orda gizli yanıt cıkmıyo.. ilk secenekte adresim digerinde alternatif e posta yazıyo ikisinide yaptım olmadı yardım edn

www.hotmail.com girin. Orada Parolanızımı unuttunuz seçeneğini tıklayın . Çıkan Sayfada Mail Adresinizi ve Altta karakter kodlaması çıkacak. Mail Adresinizi yazın resimde görülen karakterleride ve devam deyin. Açılan sayfa şu şekilde olacak

İsim:  Adsız.jpg
Görüntüleme: 31615
Büyüklük:  13,3 KB (Kilobyte)

5. 2010-07-29 #5
    Alıntı:
    ARWEN Nickli Üyeden Alıntı
    www.hotmail.com girin. Orada Parolanızımı unuttunuz seçeneğini tıklayın . Çıkan Sayfada Mail Adresinizi ve Altta karakter kodlaması çıkacak. Mail Adresinizi yazın resimde görülen karakterleride ve devam deyin. Açılan sayfa şu şekilde olacak

İsim:  Adsız.jpg
Görüntüleme: 31615
Büyüklük:  13,3 KB (Kilobyte)
    tesekkürler ama aynen yazdıgınız gibi yapıyorum ilksecenekte adresim ikincisinde alternate e-mail yazıyo..adresim calınmıs olabilir mi

sponsorlu bağlantılar
  6. 2010-07-29 #6
    Alıntı:
    kbrg Nickli Üyeden Alıntı
    tesekkürler ama aynen yazdıgınız gibi yapıyorum ilksecenekte adresim ikincisinde alternate e-mail yazıyo..adresim calınmıs olabilir mi
    Çalınmış olsa bile bu sayfa gelmeli. Explorer de yapıyorsanız bu işlemi bide firefoxta deneyin explorerde bazen açılmıyor. Siz olmuyor yazdığınız için ben kendi mail adresim için parolamı unuttum dedim ve yukarda resmini gördüğünüz sayfa geldi.

7. 2010-07-29 #7
    Alıntı:
    ARWEN Nickli Üyeden Alıntı
    Çalınmış olsa bile bu sayfa gelmeli. Explorer de yapıyorsanız bu işlemi bide firefoxta deneyin explorerde bazen açılmıyor. Siz olmuyor yazdığınız için ben kendi mail adresim için parolamı unuttum dedim ve yukarda resmini gördüğünüz sayfa geldi.
    üçtane baslangıc sayfası var..google internet explorer birde mozilla..dediginiz gibi üçündende denedim sonuc aynı..ne yapmam gerekiyo..bir türlü cıkmıyo..bu arada yardımlarınız için cok tesekkürler

8. 2010-08-16 #8
    dediklerinizin hepsini yaptım ama girdiğimde kendi msn adresim ve Alternatif e-posta yazıyor ne yapmalıyım?
  9. 2011-03-02 #9
    ben yapamadım nolur yardım edin
  10. 2011-03-10 #10
    arkadaslar ben gizli soruyu da bılmiyorum ne yapacagım bana gelen e postalara ulaşmam lazım yoksa yeni msn alacagım ama önemli olan e postalar
    sponsorlu bağlantılar
  11. 2011-03-13 #11
    parolamı unutum ne yapmalıım
  12. 2011-03-18 #12
    msn parolamı unuttum ne yapayım
  13. 2011-06-15 #13
    ya lütfen bn anlamadım yardım edin ne olur :'(
  14. 2011-07-03 #14
    yha bn sizin dediğiniz herşeyi yaptım ama o iki seçenek gelmiyor bana bir e posta adresi weriyor :"Aşağıdaki e-posta adreslerine parolanızı sıfırlamak için bir bağlantı gönderdik. Parolanızı hala sıfırlayamazsanız, diğer seçenekler için 24 saat içinde geri dönebilirsiniz."
    diye birşey çıkıyor bn e-postamı felan doğru yazıyorum olmuyor yardım ederseniz sevinirim

15. 2011-07-03 #15
    ya gizli yanıtımıda unuttum o zamn napcam acele yardım edrmsnz
    sponsorlu bağlantılar
  16. 2011-07-17 #16
    merhaba benim msnmle ilgili bi sorunum var... nasıl oldu bilmiyorum ama biri benim msn şifremi değiştirmiş ve kimin değiştirdiğini bilmediğim için gizli soruyuda tahmin edemiyorum :( bu durumda ne yapmalıyım ??????????? lütfen biriniz yardım edin
  17. 2011-09-13 #17
    parolamı unuttum yenıleyebılırmısınız
  18. 2011-10-09 #18
    msn paralamı unuttum
  19. 2011-10-17 #19
    arkadaslar ben gizli soruyu da bılmiyorum ne yapacagım bana gelen e postalara ulaşmam lazım yoksa yeni msn alacagım ama önemli olan e postata mı bulmak
  20. 2011-10-28 #20
    Alıntı:
    msn şifremi unuttum

sponsorlu bağlantılar
  21. 2011-11-11 #21
    yardımcı olun lütfen parolamı caldılar
  22. 2012-02-24 #22
  23. 2012-03-17 #23
    msn imi kaç gündür açmıyorum ve hep facebook şifremi aklımda tutuğum için msn parolamı unuttum
  24. 2012-06-02 #24
    msn şifremi unuttum ne yapabilirim
  25. 2012-08-22 #25
    msn açamıyorum şifremi unuttum ama şifremi yenile yazısı açılıp kapanıyo napa bilirim acil
    sponsorlu bağlantılar
  26. 2012-08-26 #26
    Parolami unuttum
  27. 2012-09-03 #27
    Alıntı:
    parolamı unuttum

28. 2012-09-04 #28
    Arkadaşlar eğer parolanızı unuttuyasınız şöyle yapmanız önerilir .

1-Hotmailin anasayfasına gidin ve parolamı unttum diyin .

2- Eğer gizli soru annenizin doğum yeriyse yaşıdığınız şehri yapın olmuyor ise

3-Orada sms ile parola unuttum var tıklayın telefon numarınızı yazın daha sonra sıfırlayın

4-İşte bu kadar basit.

5- Diğer seferede gizli soruyu kolay yapın isy11

29. 2012-10-23 #29
    Msn parolam birileri tarafindan degistirilmis.ve beni ilk msn adresi alirken vermis oldugum ikinci bir arkadasimin adresine yonlendiriyor bu adres'kapanmis kullanilmiyor tekrar kendi adresimi acabilmem mümkünmü.
  30. 2012-11-15 #30
    Mail adresim acikken sifte degistirmek istiyorum
    sponsorlu bağlantılar
  31. 2013-01-12 #31
    Alıntı:
    kbrg Nickli Üyeden Alıntı
    Microsoft hesabı Oturum aç
    Parolanızı sıfırlayın
    Parolanızı sıfırlama seçeneğini belirleyin.

Güvenlik Sorusu
    Kimliğimi doğrulamak için gizli yanıtımı kullan.
    Güvenlik sorusu
    Dedenizin isi

Yanıt

Bu seçeneklerden hiçbirini kullanamıyorum.
    Bir anket doldurarak bu hesaba yeniden girebilirsiniz. 24 saat içinde (genelde çok daha kısa süre içinde) yanıt vereceğiz. diye yazıyo

32. 2013-04-09 #32
    ya benim msn adresim cook eskidir 4 5 yıl girmedim parolamıda unuttu8m lütfen yardımcı olurmusunuz sizin dediginizi yapıyorum fakat ama 1ci seçenek onaylanmıyor
  Okunma: 96888 - Yorum: 31 - Amp