Yalnızlık Resimleri (Kalabalıklar İçinde Yalnızım) - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Yalnızlık Resimleri (Kalabalıklar İçinde Yalnızım)

 1. Kalabalıklar İçinde Yalnızım/Yalnızlık Resimleri

  1725 - Yalnızlık Resimleri (Kalabalıklar İçinde Yalnızım)

  sponsorlu bağlantılar


   Konuyu Beğendin mi?
 2. 2008-09-07 #2
  Yalnızlıklara dair...

  Buğulu Yalnızlık
  2 kişilik
  Malzeme: 2 kişi, 1 ilişki
  Hazırlanışı: Mutlu günler geçirilir. Beraber olunmaktan alınan keyifikaynayana kadar sık sık karıştırılarak yaşanır. Arkadaşlar ortak edinilir ilişkiye. Sinemaya gidilir, çıkışta filmden hiç bir şey hatırlanmaz,geriye kalan sadece sevgilinin film boyunca tuttuğu elinizde kalan sıcaklıktır. Sözler verilir. Sözlerin altında ezildikçe, yalanlar söylenir.
  Mutluluk fokurdamaya başlayınca, ilişkinin altı kapatılıp dinlenmeye bırakılır. Oda sıcaklığına geldiğinde kıskançlık ve kavga gibi baharatlar göz kararı eklenir. Arzuya göre aldatma da konulabilir.
  İlişki iyice soğuduktan sonra gözyaşı ile servis edilir.

  Yapa-yalnızlık
  1 kişilik
  Malzeme: 1 kişi. Olabildiğince fazla ilişki girişimi
  Hazırlanışı: Kadın ya da erkek tarafından hazırlanabilir. Hazırlanışı biraz uzun zaman aldığından zahmetlidir. Ustalıkla yapılabilen, pişirilmesi diğerlerine göre zor ama bir o kadar da lezzetli bir çeşittir. Birçok ilişki denenir. Özellikle her ilişkinin ilk günleri büyük bir çoşkuyla yaşanır. En güzel sözcükler, en güzel öpüşlere karıştırılır. Her yeni ten, keşfedilmemiş bir coğrafyaymışcasına fethedilir. Bütün bu ilişkileri kısa tutabilmek, hepsinde sonsuz bir mutluluk yaşamaya çalışmak gerekmektedir. İlişkilerde yaşanan mutsuzluğun giderek artması, kişinin giderek içine kapanması, ayrı bir lezzet verecektir. Kişi artık ilişki yaşayamayacak kadar yorgun ve mutsuz hale geldiğinde, yapa-yalnızlık hazır olur. Alkolle servis edilir.

  Türlü Yalnızlık
  Çok kişilik
  Malzeme: 1 kişi, 1 şehir
  Hazırlanışı: Çok çabuk hazırlanabilir, ancak zamanla kazanılabilen bie el becerisi gerektirmektedir. Şehir bir dişi olduğundan daha çok erkeklerin damak zevkine uygundur. (Kadınlar tarafından da farklı şekillerde hazırlanabilir.) Sonucun güzel olabilmesi için dokusu, kokusu güzel bir şehir bulmak gerekir. Yalnızlığa yeterince acıkmış olunan bir anda, korunmasız bir ruh haliyle şehrin sokakları arşınlanmaya başlanır. Her sokağa, kaldırım taşına, elektrik direğine, binaya (özellikle tarih dokusu olan yapılara) farklı anlamlar yüklenerek gün boyu dolaşılır. Çevredeki insanların konuşmalarına kulak kabartılır. Her biri için bir hikaye düşünülür. Dalgınlaşılır. Yalnız insanların yüzünde hüzün, mutlu çiftlerin gözünde kahkaha, gençlerde heyecan, yaşlılarda ölüm aranır. Bütün bu duygular şehrin değişik köşelerine adanır. Arada bir baş yukarı kaldırılıp, gökyüzü seyredilir. Ancak bunun çok yapılması umutları arttıracağından lezzeti bozacaktır. Artık şehir tümüyle yalnızığa dönüşmeye başladığında, yürüyüşe son verilerek bir duvar dibine outurulur ve duygular soğumaya bırakılır. Sonbahar sıcaklığına ulaştığında, türlü yalnızlık ta servise hazır olur.
  Afiyet olsun.

  Yekta Kopan /Aşk Mutfağından Yalnızlık Tarifleri

  1083 - Yalnızlık Resimleri (Kalabalıklar İçinde Yalnızım)

 3. 2008-09-19 #3
  366 - Yalnızlık Resimleri (Kalabalıklar İçinde Yalnızım)

 4. 2008-11-26 #4
  170 - Yalnızlık Resimleri (Kalabalıklar İçinde Yalnızım)

 5. 2008-12-11 #5
  805 - Yalnızlık Resimleri (Kalabalıklar İçinde Yalnızım)

  sponsorlu bağlantılar
 6. 2008-12-19 #6
  144 - Yalnızlık Resimleri (Kalabalıklar İçinde Yalnızım)

 7. 2009-01-21 #7
  384 - Yalnızlık Resimleri (Kalabalıklar İçinde Yalnızım)

 8. 2009-05-13 #8
  809 - Yalnızlık Resimleri (Kalabalıklar İçinde Yalnızım)

  Okunma: 10840 - Yorum: 7 - Amp