Çanakkale'de Yaşanmış Bir Olay - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Çanakkale'de Yaşanmış Bir Olay

 1. Çanakkale Gelibolu'da askerlik yapan bir kişinin anlattığı inanılmaz olayın hikayesi şu:
  Askerlerden biri gece 2-4 nöbetine çıkıyor. Nöbet sırasında yaşlı,bembeyaz elbiseli bir teyze askere yaklaşır ve oğlum sen git temizlen ben senin yerine nöbet tutarım zamana kadar diyor ve silahı alıp askerin yerinde duruyor.Uykusuzluk ve yorgunluğun da etkisiyle önce birşey farketmeyen asker koğuşa geldiğinde birden aklına geliyor o yaşlı teyze buraya nasıl geldi nerden geldi gibi...Sonra bu olayı yanındaki koğuş arkadaşına da anlattıktan sonra yıkanmak için banyoya gidiyor.

  Bu sırada askerin nöbetinde olup olmadığını kontrol etmek için bölük komutanı kontrole gidiyor,ama askeri yerinde göremiyor,daha da yaklaşınca silahın yerden yüksekte tutulur bir vaziyette görüyor başka birşey görmüyor,silahı almaya çalışıyor,yapamıyor,gücü etmiyor birkaç denemeden sonra silahını çıkarıyor ve tüfeğe doğru 2 el ateş ediyor,tüfek yere düşüyor.Sonra sinirle o askerin bulunmasını istiyor koğuşta bulunamayan asker kısa bir süre sonra banyoda karnına 2 kurşun yarası olarak ölü bulunuyor.

  (Tamamen gerçek ve uzun süre konuşulan bir hikaye)

   Konuyu Beğendin mi?
 2. 2009-10-03 #2
  tamamen gerçek olduğunu nasıl biliyorsunuz
 3. 2009-10-03 #3
  çok ilginç...
 4. 2010-06-15 #4
  başka bi forumda da okumuştum..
 5. 2010-08-26 #5
  Bedenimde raks eden parmak uçlarını ruhuma hançerleyebildiğin için seviyor(d)um seni puhhaaa kim hançerleri kırda gel bebişim
 6. 2010-08-26 #6
  Seni gidi fındık kıran yılanı deligine sokan
 7. 2010-08-26 #7
  hmmmm... ilginçç
 8. 2010-12-02 #8
  çanakkaleye otobüs ile gidiyoruz. Saat:22 civarı çanakkaleye 20-25 km kala ben dahil otobüsteki hemen herkes hemen yanımızdan atlı süvari birliği geçiyormuş gibi sesler duyduk. Şöför bile dumuş olmalı ki sağa geçip önce yavaşladı ve sonra durdu. Ne olduğunu kimse bilemiyor ve şaşkın durumda herkes. Şöför ve Muavin dışarı çıktıklarında bir toz bulutu gördüklerini fakat at sesleri duymadıklarını söylediler. Ayrıca dışarıda rüzgar da yokken önümüzden geçen toz bulutu görüşümüzü kapatmıştı. Bu Olay yaklaşık 10-15 yıl önce olmuştu. Hala bugün hatırlar ve ürperirim. Yıllar sonra orada şiddetli çarpışmaların olduğu ve o savaş yıllarında süvari birliklerinin oradan geçtiğini ögrendim. Bilen varsa paylaşsın.
 9. 2012-03-24 #9
  cok ilginç ve güzel bir olay
 10. 2012-10-02 #10
  nerden biliyosunuz gerçek olduğunu kanıtınız var mı
 11. 2012-10-29 #11
  Alıntı:
  abece Nickli Üyeden Alıntı
  Çanakkale Gelibolu'da askerlik yapan bir kişinin anlattığı inanılmaz olayın hikayesi şu:
  Askerlerden biri gece 2-4 nöbetine çıkıyor. Nöbet sırasında yaşlı,bembeyaz elbiseli bir teyze askere yaklaşır ve oğlum sen git temizlen ben senin yerine nöbet tutarım zamana kadar diyor ve silahı alıp askerin yerinde duruyor.Uykusuzluk ve yorgunluğun da etkisiyle önce birşey farketmeyen asker koğuşa geldiğinde birden aklına geliyor o yaşlı teyze buraya nasıl geldi nerden geldi gibi...Sonra bu olayı yanındaki koğuş arkadaşına da anlattıktan sonra yıkanmak için banyoya gidiyor.Bu sırada askerin nöbetinde olup olmadığını kontrol etmek için bölük komutanı kontrole gidiyor,ama askeri yerinde göremiyor,daha da yaklaşınca silahın yerden yüksekte tutulur bir vaziyette görüyor başka birşey görmüyor,silahı almaya çalışıyor,yapamıyor,gücü etmiyor birkaç denemeden sonra silahını çıkarıyor ve tüfeğe doğru 2 el ateş ediyor,tüfek yere düşüyor.Sonra sinirle o askerin bulunmasını istiyor koğuşta bulunamayan asker kısa bir süre sonra banyoda karnına 2 kurşun yarası olarak ölü bulunuyor.
  (Tamamen gerçek ve uzun süre konuşulan bir hikaye)Alıntı
  gerçekten çok ilginç

 12. 2013-02-18 #12
  Alıntı:
  ipek35 Nickli Üyeden Alıntı
  tamamen gerçek olduğunu nasıl biliyorsunuz
  sen nerden biliyosun yalan olduğunu

 13. 2013-04-07 #13
  Alıntı:
  ipek35 Nickli Üyeden Alıntı
  tamamen gerçek olduğunu nasıl biliyorsunuz
  altında yazıyor

  Okunma: 25054 - Yorum: 12 - Amp