sponsorlu bağlantılar
Bu sezon önemli olan saçlarınızın düz ya da kıvırcık olması değil; çok para harcanmış gibi görünmesi. Bohem bir görünümün dalgalı, yumuşak, gelişigüzel bir şekilde ortadan ayrılmış saçlarla birleşimi çok moda.

998 - Perçem Saç Modelleri


Çaba harcanmadan yapılmış gibi görünen, yandan ayrılmış düz perçemler, sarılar atılmış açık kahve tonlarıyla 60'ları hissettiren doğal görünümlü saçlar...

999 - Perçem Saç Modelleri


Kuzeylileri andıran uzun ve düz saçlar bu sezon ayrıca moda. Alışılandan uzun kesilmiş kaküller saça hareket kazandırıyor.

1000 - Perçem Saç Modelleri

Uzun, gevşek dalgalar, alnınızı tamamen örten kaküller, parlak ve kuzguni siyah saçlar da bu sezon dikkat çeken modellerden.

1001 - Perçem Saç Modelleri
İşte postişli bir saç örneği. Burada en önemli şey, saçlarda hacim ve parlaklığı yaratabilmek. Kolay görünen ama şık bir model.

1002 - Perçem Saç Modelleri

Çizgileri keskin kısa saçlar da bu sezon çok moda. Bu modele en uygun saçlarsa aşırı gür olmayan düz saçlar. Saçlarınız böyle değilse, fön tekniğinizi geliştirmenizde fayda var.

1003 - Perçem Saç Modelleri

Bohem modasından sıkıldınız mı? O zaman başınızın alnınıza yakın yerinden yana ayrılmış, haddinden uzun kaküllü ve açık bakır rengindeki bu model hem şık, hem de günlük kullanıma uygun.

1004 - Perçem Saç Modelleri

Bu modelde de maşayla hafif dalgalar yaratılmış, saça hacim ve hareket kazandırılmış. Kakül, gözlerinize gelecek şekilde öne taranmış.

1005 - Perçem Saç Modelleri

sponsorlu bağlantılar