Bizimkiler Halk Oyunu Ekibi - Delinetciler Forum

Bizimkiler Halk Oyunu Ekibi

1. Düzenlenen halk oyunları yarışmasına bizimkilerde katılmak isterler.Eğitmen Arwen. 25-30kişilik bi ekip kurar ve işte o gün.Yarışma...

Arwen:Evet arkadaşlar hata istemiyorum herşey istediğimiz gibi olucak inş.Bu plaket bizim hakkımız

İsyanlı Sükut:Plaket hakkımız söke söke alırız!

Daisy:Delilerin adını tüm Türkiye'ye duyurmalıyız

İnci:E hadi o zaman ne duruyoruz fırlayın kostümleri giymeyeisy11

Kızlar Soyunma Odası...

Thoth:Anam bu ne şıngır mıngır heryerimde püskül.Düğünümde gelinlik almaya gerek yok sanırım bunlarda gayet güzel durabilüü

3fsan3:Düğünde sana alasını alırız bidenem bunlar ne ki

Vuslat:Darkness canımm şu başımdaki şıngırtıların yanına bitanede papatya sıkıştırıversene gülümm

Darkness:Ablam ne işi var papatyanın orda

Vuslat:Kız sen bi koy bak çok güzel olcak sizde isticeniz ama vermicem

Darkness vuslatı kırmaz ve bi papatya koyar

Arwen:All! Dam üstünde saksağan! bu ne kız

Kızlar:

Vuslat: Sizde zevk olsa papatya severdiniz

Yolcu: Kız ben ne güzel oldum böyle :197:

Sessiz Peri:Canlarım benim hepiniz birbirinizden güzel oldunuz.İnşAllah herşey istediğimiz gibi olur

Lale:Eğer istediğimiz başarıyı elde edersek dönüşte kutlama yaparızz :197:(Şıngır şıngır sesler..)

Milagros:Ne güzel olurr:197:

Nigra:Kız müzisyen tutmalarına gerek yok bizim üstümüzdekiler yeterince ses çıkarıyor:197:(şıngır şıngır)

Kızlar:

Erkekler Soyunma Odası...

:kotu:

Crazygirl:Beylerrr sohbet koyulaşmış ama hazırmısınız sıra bize geliyoo

Acaba:Valla benim şalvarda sorun var

Aso2:Yok sorun morun çek bakim göbüşünü içeri. Hah işte olduuu:ebr:

Acaba:Alyazmalım oynarken çökünce ne olacak bay çok bilmiş.Cartt sesine nasıl bir yorum yapacaksın:*:

Bizimkiler:

Cedric:Başka sorun yoksa gidebilir miyiz

OzZ:Varrrrr Hiç yakışmadı bana bu geniş don. Ben kotla çıksam olmaz mı.Kafamdaki tası da sevmedim zatenhonk

Arwen:Hadi sıra bizdeee:kizzz:
    Gülcanım::478:
    Sessiz Gemi:Birileri bizden önce sahneye çıkmış görünüyor:ebr:

Derin: Gülcanımm napıyosun orda gel buraya

Gülcanım:Çok pis buralar gelmeyin az bişe kaldı zivt gibi valla.Oynıcaz derkene çakılır kalırsınız gidin ayol:478:

Bizimkiler:

Güncelleme : 2009-01-22
  2. 2009-01-21#2
    Güç bela sahneye çıkar bizimkiler.5 jüri masası sahnenin önündedir.Kızlar alanın kenarında sıralarını beklemektedir.Erkeklerse alyazmalım oynamak için sahnede bir çember oluşturmuşlardır.Normalde oyun içinde konuşmak,üst baş düzeltmek vs gibi hareketler yasaktır ama ekip bizimkiler üyelerinden oluştuğu için oyun curcunaya döner:ebr:

Oyun başlar erkekler gayet güzel oynamaktadır tabii Ozz dışında.Çünkü ekip huysuzumuzun eli sürekli fesindedir.Arwense sahnenin kenarında çıldırmış OzzA yumruk gösteriyordur:ebr:

Asi Çilekeş:Haydi delilerr!

Premier2:Efeler değilmiydi o yahu??:isy3:

Hükümdar:Olur olur hepsi olur hayde bakalım sağaa

Cücük Dragon: Bi de bana cücük bişi bilmiyon derler.Kendi kocaman sağını solunu bilmiyo.Öpüyodum bee ters yöne dönsenee

Arwen ayakkabısını çıkarmış fırlatmak üzeredir(Yazarken kendimde koptumm):kizzz:

Erkekler çemberi genişletir ve aralarına birer kız gelecek şekilde bizimkiler yerleşir. Kızlardan çıkan şangır şungur sesler orkestrayı bastırmaktadır

Orkestra:Yenge yenge kezban yenge muhtar mı oldun kezban yenge

Abece:Ooh ohh yandan yandan:197:

Rapciler:Haydı Kızlarrr:197:

Fly_gizem:Aşkımmm:197:

Can_85:Oynayışına kurban gizemimm:0171:

Bayer@@: Kopp kopp hobaa:sallan:

Orkestra:Anan geldi baban geldi hacı osmanın kızı geldi hadi gari sende gel(en uyuz olduğum şarkıdır )

İnci:Bişiy geliyo

İnci bir anda durup gökyüzüne baktığı için tüm ekip zincirleme kaza geçirmiştir. Jüriye doğru gökyüzünden halatla bağlanmış bir şey uçmaktadır.Sahnenin kenarından acı bir ses duyulur

Arwen:Ezüqqqqqqqqqqqqq!!!!!!!!!!!!

Ezüq Kelebek:Sus bee azcık işim var şurda! Datluşş jürüşş ben geldümm.Bize iyi not vermezsenüz gece rüyanıza girebilürümm Hade bakem kzuucuklarım bu da koroooografümüzün bi parçasuydu devam edün anan geldi baban geldi ezüq geldi hadi gari sende gell

Arwen sonunda dayanamaz ve ayakkabıyı halatla bağlanmış havada uçuşan kelüşe fırlatır.Kelüş küt yerde

Ezüq Kelebek:Anammm pabucumun kelüşü derdü de inanmazdum baya da bildiğin pabucunun kelüşü oldum:hlp:
    Arwen yerde yatan kelüşe bakmaktadır..
    Ezüq Kelebek:Anladumm gökyüzü halime ağlıyorr bu ezüqlüğün sonu yok kan ağlatıyorr. Yoook beni kanatsız bırakma. :cücük::L1:

Bizimkiler

Ezüğün sayesinde korooografiyi aldık Ezüq şimdi baş tacı. Unuttuğum arkadaşlar muhakkak çıkacaktır kendilerinden çook ama çook özür dilerim.Sevgilerle incik,boncuk,cıncık..

21.01.2009
    Çarşamba

3. 2009-01-21#3
    pearL*mMmMmuhte$em oLmu$ ya:197:iLhan bi qeLmi$ tam qeLmi$ yaniSüper cnm =)
    Güncelleme : 2009-01-21
  4. 2009-01-21#4
    Harika olmuş incim.Emeğine sağlık..
  5. 2009-01-21#5
    İncik uzun zamandır bu kadar gülmemiştim özlemişiz yazılarını
  6. 2009-01-22#6
    İnciiiiiiiiii kızz sabah sabah bu kadar güldürdün ya ne diyim sanaa.süper olmuş:197:.Yüreğine sağlık inci danemm:L1:
  7. 2009-01-22#7
    datluşum döktürmüşsün yine elne sağlık:
  8. 2009-01-24#8
    ıncı*M choq gusel olmusta bhenım erkeklerın soyunma odasında ne işim war yhaf :)))
  9. 2009-01-25#9
    incikim yine yapmışın valla süper olmuş tatlım ya seviyorum seni
  Okunma: 1791 - Yorum: 8 - Amp