Ben çok istediğim bir arkadaşımın telefon numarasını bulmak istiyorum ama bulamıyorum - Delinetciler Forum

Ben çok istediğim bir arkadaşımın telefon numarasını bulmak istiyorum ama bulamıyorum

1. ben 2 yıldır bir arkadaşımın numarasını arıyorum ama bulamıyorum tüm bailiklerden araştırdım ama bulamadım nasıl bulabilirim yardımcı olur musunuz?
  2. 2009-01-22#2
    Alıntı:
    duygu akarsu Nickli Üyeden Alıntı
    ben 2 yıldır bir arkadaşımın numarasını arıyorum ama bulamıyorum tüm bailiklerden araştırdım ama bulamadım nasıl bulabilirim yardımcı olur musunuz?
    Tüm şebekelerin bilinmeyen numaralar servisini denediniz mi? denmişinizdir..
    Denemediyseniz ve arkadaşınızın telefon numarası rehbere kayıtlı ile şu linklerden bir ihtimal bulabilirsiniz...(ben bulamamıştım;ama yinede şansınızı bi deneyin..)

Avea

Vodafone

Turkcell

3. 2009-01-22#3
    şebeke operatörlerinden bulmak bıraz zor kayıtlı olsa dahii bilgileri vermıyorlarr
    siz internetten arayın mesela facebook ve benzer sıtelere kayıt olmuşsa bulabılırsınız...

4. 2010-08-12#4
    Alıntı:
    duygu akarsu Nickli Üyeden Alıntı
    ben 2 yıldır bir arkadaşımın numarasını arıyorum ama bulamıyorum tüm bailiklerden araştırdım ama bulamadım nasıl bulabilirim yardımcı olur musunuz?
    ben sınıf arkadaşmın cep numarasını bulamıyorum yardımcı olurmusunuz...

5. 2011-02-06#5
    denemeymiyorum cünki cep tel kayıp arabasında düşürmüş olabilirim eve bırakmıştı toplantı dönüşü

Okunma: 18499 - Yorum: 4 - Amp