Gözatma Geçmişi - Delinetciler Forum

Gözatma Geçmişi

1. akadaşlr,pc me yeni format attırdım her şey değişmiş,eskiden google ana sayfadaki sağ üst köşede araçlar sekmesi vardı oradan siliyordum şimdi gözatma geçmişimi silemiyorum deli olucam,nolur yardım edin,
  2. 2009-01-24#2
    Arkadaşım öncelikle klasörlerini görünür hale getir şöyle yapacaksın Bilgisayarım/Araçlar/Klasör Seçenekleri/Görünüm/Gizli Dosya ve Klasörleri Göster ibaresinin yanındaki yeri işaretle tamam deyip kapat sonra Bilgisayarım/C:\ nin içine gir ordan Documents and Settings/Kullanıcı adı/Local Settings/Temporary Internet Files burası internet te girdiğin sitelerin resimleri vs lerinin bulunduğu yer öncelikle burayı temizle sonra yineBilgisayarım/C:\ nin içine gir ordan Documents and Settings/Kullanıcı adı/Local Settings/History burasıda girdiğin sitelerinin adının bulunduğu yer burayıda temizle ayrıca şöylede yapabilirsin masa üstündeki internet explorer iconunu üzerine sağ tık özellikler geçmişi sil sekmesi var ordan dosya klasörleri sil diyip geçmişi temizlersin googlede arattığın şeyler google arama çubuğunda görünüyorsa arattığın şeyin üzerine gelip klavyende delete tuşuna basarak silebilirsin

3. 2009-01-25#3
    TeŞekkÜr ederİm,ama ben yapamadim,Çok kariŞik geldİ emeĞİn İÇİn saĞol elİne saĞlik.

4. 2011-06-22#4
    çookkk sağolunn çok işime yaradıı.....

Okunma: 13559 - Yorum: 3 - Amp