Hotmail Plus Üyeliği Nasıl Olunuyor? - Delinetciler Forum

Hotmail Plus Üyeliği Nasıl Olunuyor?

1. merhaba ben resimlerle bir slayt yaptım ve icine sarkı gömdüm yaptığım slaytı msnden mail olarak göndermek istiyorum ama 10 mb gecmis onu bi türlü ayarlayamadım hotmail plus'a üye olunuz diye uyarı veriyor ben hotmail plus'a nasıl üye olabilirim bu konu hakkında bilgisi olan arkadaslarım lütfen yardım edin simdiden cok tesekkur edıyorum hayırlı günler:)

2. 2009-01-27#2
    Alıntı:
    kubraozdil Nickli Üyeden Alıntı
    merhaba ben resimlerle bir slayt yaptım ve icine sarkı gömdüm yaptığım slaytı msnden mail olarak göndermek istiyorum ama 10 mb gecmis onu bi türlü ayarlayamadım hotmail plus'a üye olunuz diye uyarı veriyor ben hotmail plus'a nasıl üye olabilirim bu konu hakkında bilgisi olan arkadaslarım lütfen yardım edin simdiden cok tesekkur edıyorum hayırlı günler:)

Slaytı nasıl yolluyorsunuz zipledinizmi yollarken. Plusa nasıl üye olurum demişsiniz Windows Live Messenger kullanırsanız Plusta otomatik olarak gelecektir. Msn 8.5 sürümünü indirmeniz yeterli olur.

3. 2009-01-27#3
    kullandığım msn 8.5 ama yollarken ziplemedim yani daha doğrusu nasıl ziplerim onu bilmiyorum:( ama mail olarak gönderirken 10 mb geçtiği için sadece uyarı gönderiyor daha fazla gönderi eklemek için windows live hotmail plus'a üye olunuz diyor ben dosyanın içeriğini sıkıştırmıştım ama yine de olmadı yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

4. 2009-01-27#4
    arkadaşım zipleyip yollamayı dene istersen plus yüklü değilse yükleyiniz üyelik konusuna gelince o paralı bildiğim kadarıyla

5. 2009-09-01#5
    bende slayt yollamaya çalışıyorum ama arkadaşın yazdığı sorunla karşılaşıyorum bende nasıl ziplenir bilmiorum bana açıkca yazarsanız sevnirim

Okunma: 19476 - Yorum: 4 - Amp