Slayta gömülen Şarkı hakkında bilgi istiyorum - Delinetciler Forum

Slayta gömülen Şarkı hakkında bilgi istiyorum

1. merhaba ben bi slayt yaptım içine bi şarkı gömdüm msn de mail olarak gönderdiğim zaman şarkı otomatik olarak çalması gerekiyor değil mi? yani slaytın içine gömdüğüm şarkının karşıda olup olmaması slayttaki şarkıyı etkiler mi?
  2. 2009-01-27#2
    etkilemez arkadaşım etkilemez valla bir kelime bir işlem oynasam bukadar zorlanmazdım herhal yani kanımca bi slayt yaptın devlet gündemini ergenekondan daha çok meşgul etti soru üstüne soru öreneceksin tabe bilmemek değil örenmemek ayıp

Güncelleme : 2009-01-27
  3. 2009-01-28#3
    ya gerçekten çok sağolun Allah sizden razı olsun ama gerçekten bilmediğim birşey var ortada bi sorun var:D biliyorum ergenekonu geçtim ama cidden artık kendimi çok beceriksiz gibi hissetmeye başladım:D tabiki bilmemek değil öğrenmemek ayıp ama yine bi soru soracağım kusura bakmayın başınızı da ağrıttım ama ; slaytı yaptım iyi güzel hoş ama mail olarak gönderdiğim zaman slayttaki şarkı başkasında çalmıyor acaba sorun ne derken o şarkıyı kendi bilgisayarımdan da sildim ve gerçekten şarkıyı bilgisayardan sildiğim için slaytta şarkı çalmıyor sanırım bu gidişle başınızı çok ağrıtacağım ne olursunuz yardım edin benden çok siz bıktınız ama bende çok bıktım öğreneyim yeter bi daha bu programı da hiç unutmayacağım zaten:D:D:D

4. 2009-01-28#4
    canım ciğerim şekerim bidenem gülüm şarkıyı pcden silmesen daha iyi olurdu ama bende slayt yaptığımda işyerinden evdekine aktarıyorum ve slaytın içindeki şarkı genelde evde olmuyor anlayacağın kanımca şarkıyı silsende silmesende bişey değişeceğini sanmıyorum

5. 2009-01-28#5
    şimdi çok saygı değer,gönlü kim bilir kimlerden güzel kardeşim:):) slaytı gönderdiğiniz pc de eklediğiniz şarkı yoksa çalmaz bu bir..ikincisi şarkı olsa bile siz ona köprü eklemişinizdir ve bu işlemi kendi pc nizde yapmışınızdır ve bu seferde şarkı o pc de olsa bile çalmaz..tekrardan şarkıyı slayta gömmek gerekecektir..(Bilmiyorum neden böyle bir durum var..)Başıma geldiği için söylüyorum:):) yaptığım en önemli slaytta böyle olmuştu okulda tekrardan slayta şarkıyı yükledim...

6. 2009-01-28#6
    yolcum kuzum :ebr: ben böle bi durumla karşılaşmadım yani şarkının çalmadığı durumla evdeki pcde şarkı yoktu ama çalıyordu şekerim ki ayrıca sanada geliyordur mutlak maillerle gelen ppslere eklenmiş olan şarkılar çoğumuzda yoktur ???? neyse belkide senin dediğin doğrudur denesin görsün

7. 2009-01-28#7
    Tottim evet o konuda haklısınız;ama bizim amotörce :ebr:hazırladığımız slaytlarda çalmayabilir ;çünkü çalmadı benimkinde ve diğer ardaşlarınkinde..tekrardan yüklemek zorunda kaldık hepimizde..:cücük:

8. 2009-01-28#8
    herkese günaydın:)) tüh ben yokken neler olmuş neler hepsini de kaçırdım burada olsaydım biraz daha ayrıntılı bişiler isterdim:)) neyse inşallah bugün yakalarım sizleri yeniden :)) ama ben köprü kurmamıştım slayta:) şey rica etsem siz bildiklerinizi anlatsanız bende uygulasam sanırım biraz daha yararlı olacaktır şimdiden hepinize çok çok teşekkür ediyorum hayırlı günler:))

9. 2009-01-28#9
    canım kaçmadım ben burdayım şimdi ne öğrenmek istiyorsun nerden başlayım:112: tabi ne kadar faydalı olurum muamma

Köprü derken yanlış kullanmışım :):) şimdi ses ekle diyorsun ya sonra özel animasyondan tıklayınca ya da öncekinden sonra ne bileyim:) birini diyorsun ya ben onu kasdettim:):)

Güncelleme : 2009-01-28
  10. 2009-01-28#10
    bende ses ekle demiştim ama neyseee yeniden deneyeyim en iyisi olmadı yeniden başlarız:)) biliyorum sizde bıktınız ama mail olarak gönderdiğim zaman kimsede şarkı çalmıyor çok acayip oluyor insan öyle kalakalıyorsun sonra millet hani kübra şarkı nerde son ses ama hala şarkı yok falan diyorlar öyle kara kara düşünmektense sizlere sorayım öğrenmek güzel oluyor :))

11. 2009-01-28#11
    şarkı sende çalıyor değilmi başkasına attığın zaman çalmıyor olmadı şarkıyıda zipla öle göndert karşıya biliyorsun şarkının uzantısının wav yapman gerekiyo sanırsam konuyu okumuşsundur

https://www.delinetciler.org/microso...sli-slayt.html

belkide ondan çalmıyodur

12. 2009-01-28#12
    Estağfurullah önemli değil de yardımcı olamıyoruz ona üzülüyorum dediğimi bi deneyin bi de gönderdiğiniz arkadaşınıza eklediğiniz seside yollayın bakalım inşAllah çalar...

13. 2009-01-28#13
    sanırım ben sorunu buldum:D slayttaki o sarı hoparlörün üzerine sağ tıklayı ses nesnesini düzenle diyorum slayt boyunca ses simgesini gizle diyorum ama orada toplam yürütme süresini vermiyr

14. 2009-01-28#14
    çok sağolun Allah hepinizden razı olsun ben hiç böyle bi site görmedim yani ben yapmaya çalışırken sizde yapmaya çalışıyorsunuz eminim başkası olsaydı şimdiye kadar aman ne yaparsa yapsın der geçerdi ama şunu diyeyim iyiki varsınız:))

15. 2009-01-28#15
    merhabalar ben geldim:)) şey bi sorun var slaytı yeniden yaptım yaptım ama mail olarak gönderdiğim zaman slayt direk başlamıyor neden? hem f5'e bastıkları zaman da hata veriyormuş şarkı bende var onlarda yok şarkı ve ben bunu nasıl zipleyip gönderebilirim mail olarak yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

16. 2009-01-28#16
    slaytı kaydederken otomatik başlat demediysen ondan direk başlamamıştır ???? şarkıyı sıkıştırıp mail atacaksan program gerekli rar programı için Tıkla

17. 2009-01-28#17
    çok sağolun Allah razı olsun ama yapamadım. yapabilseydim çok güzel olacaktı ama olmadı işte sanırım flash diske falan kopyalanması gerekiyormuş windows moive maker ile yapmaya çalıştım ama onunla da olmadı beceremedim kendime sadece gülüyorum başka yapabileceğim bişi de kalmadı ama yine de biraz daha uğraşacağım öğrenene kadar pes etmek yok:))

18. 2009-06-18#18
    Moive maker ile yapılan çalışmalar mail ile gönderilecek kadar küçük olmaz.
    Yaptığınız slayt çalışmayı pps şeklinde kayıt etmeden göndermişsiniz o yüzden mp3 sizin pc ninzde çalsa bile slayt çalışmanıza eklenmemiş görünmekdedir. Eğer sonlandırsaydınız çalışmanızı mp3 pps dosyasına eklenmiş olacakdı. flash disk filan gerekmez bu işlemler için.
    Sonlandırılmayan çalışmalar gönderdiğiniz kişide pps şeklinde deilde proje şeklinde açılır, slayt görünümünü izleyebilmek için alan kişide çalışmayı sonlandırabilir eğerki power point kullanmasını biliyorsa.

Güncelleme : 2009-06-18
  19. 2011-12-16#19
    arkadaşlar önce CD ye wav uzantılı müziği yazdırın. Sonra slayta müziği gömmenden Cd ye atın AMA YAZDIRMAYIN!!! CD nin içindeki slayta girip CD içindeki müziği gömün. İşte bu kadar! Artık müzik başka bilgisayarda da çalacaktır.

Okunma: 4893 - Yorum: 18 - Amp