Bizimkilerle Yemekteyiz - Erzurum - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Bizimkilerle Yemekteyiz - Erzurum

1. sponsorlu bağlantılar
    Sunucu:İsyanlı Sükut
    Ev Sahibi:Vuslat
    Yer:Erzurum
    Konuklar:Bizimkiler
    İsyanlı Sükut:Bizimkilerle yemekteyiz bugün sizler için Dadaşlar Diyarı Erzurum'da.Bugün sevgili emekli adminimiz Vuslat'ın konuğuyuz.Sizlere biraz kendisinden bahsetmek istiyorum.Vuslat evli ve bir kız bir oğlan annesi.Bir de dünyalar tatlı kedisi ebruli var tabii.Bugünkü menümüze göz atıyoruz..

Menü
    *Ayran Çorbası honk
    *Çağ Kebabı
    *Patates Boranisi
    *Un Helvası
    İsyanlı Sükut:Heyecan var mı Vuslat Hanım??
    Vuslat:Olmaz mı hiç.Sanki ilk kez yemek yapıcam:hlp:
    İsyanlı Sükut:Haydi o zaman alışverişe.Oy buz gibiymiş:T_popc1:
    Alışveriş Merkezi
    Vuslat:Evett un helvamız için su,şeker,süt,margarin,sıvı yağ ve haliyle un almam gerekiyor sanırım
    İsyanlı Sükut:Darkness ve Crazygirl kuzenlerin yemeklerinden sonra unsuz un helvası pek garip gelmeyebilir Vuslat Hanım
    Vuslat:Ay sahi neydi onlar öyleBen bu gece harika yemekler hazırlayacağım kimse aç kalmayacak inşAllah:197:
    İsyanlı Sükut:İnşAllah Vuslat Hanım
    Vuslat:Boranimiz için patates,sarımsak alıyoruz.Yoğurdu zaten almıştım.:s:Çorbamız için aşurelik buğday yani yarma,Kıyma alıyoruz.Ve alışverişimiz tamammm
    İsyanlı Sükut:Bu kadar mı??honk

Vuslat:Ayy en önemli şeyleri untuyodum.İçicekler,ekmekler ve tabiki masama koymak için papatya
    İsyanlı Sükut:İşte Beklenen geldiPeki kebabınız için bi malzeme almayacak mısınız??

Vuslat:Gerek yok şekerim

İsyanlı Sükut:Anlaşılan ilginç bir gece daha bizleri bekliyor:L1:

-Kapıda bizi sevgili ebruli karşıladıVuslat Hanım hiç vakit kaybetmeden mutfakta kolları sıvayıp yemeklerine başladı..
    Vuslat:İlk Önce Boranimden başlamak istiyorum.
    İsyanlı Sükut:Kebap geç pişmez mi??
    Vuslat: (etrafa bakınır) Yaklaş bakim sen bi
    İsyanlı yaklaşır
    Vuslat:Bu söylediklerim aramızda kalıcak bacım.Bu kebabın etinin 1gün terbiyede beklemesi lazım.Sence bende bunu şimdi yapcak göz varmı:ebr:
    İsyanlı Sükut:Nasıl yani??Hazır mı alacaksınız
    Vuslat:Yok şekerim ben dünden hazırladım şişlere taktım bugün sadece pişireceğim
    İsyanlı Sükut:Kadın boşuna admin olmamış anacım akıllı
    Vuslat:Evett patateslerimiz sabahtan haşlanmıştı
    İsyanlı Sükut:honk
    Vuslat:Kabuklarını soyup küp küp doğruyoruz
    İsyanlı Sükut:Onuda sabah yapaydınız
    Vuslat:Aslında düşündüm ama sertleşir diye vazgeçtim.Evett ne diyodum
    İsyanlı Sükut: honk honk
    Vuslat:Evett tereyağımızı eritip toz kırmızıbiber döküyoruz.Tuzunu attığımız patateslerin üstüne yoğurt döküp bu karışımı döküyoruz ve hazırr:197:
    İsyanlı Sükut:Pratik bi tarif:hlp:
    . . . Devamı var . . .

sponsorlu bağlantılar

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2009-03-24 #2
    süper ya yıkıldım
  3. 2009-09-27 #3
    Gerçekten çok güzelmiş ;D emeğine sağlık..
  4. 2009-09-27 #4
    devamını bekliyoruz incicim =))

5. 2009-09-27 #5
    yaa inci yaparda güzel olma mı ya..Süpersin inci..:D
  6. 2009-09-27 #6
    incik nerde bunun devamı??? ya negüzel kaptırmış kendimi gülerek okuyordum.devamınıda istiyoruz
  7. 2009-09-27 #7
    Arkadaşlar ben bunun tamamını yazmıştım.Fakat o ara sitede sorun vardı. 1gün geriye gitti. Haliyle benim attığım yazıda silindi. Bidahada yazamadım kayıtlı değildi. Şimdide Öss telaşı var. Boş olduğumda devamını yazarım. Kusura bakmayın ptp
  8. 2009-09-27 #8
    sen derslerine yoğunlaş canım.emeğine sağlık tekrardanptp
  9. 2010-10-28 #9
    güzelmiş, emeğine sağlık
  Okunma: 5459 - Yorum: 8 - Amp