Acayip Birşey Korkunç - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Acayip Birşey Korkunç

1. Rusyada bir kac bilim adami yeralti tabakalarindaki kirilmalarin sesini kaydetmek icin 14.4 kilometre kuyu kaziyorlar ve bu dinleme cihazlarini yerlestiriyorlar.Ilkinde cok zayif frekansta insan sesini duyuyorlar ama boyle bir seyin mumkun olmayacagini dusunduklerinden ilk etapta bu yerlestirdikleri cihazdan gelen sesler olabilecegi kanaatine variyorlar.Daha sonra daha yuksek frekanstaki sesleri algilayabilecek cihazi yerlestirdiklerinde hayrete dusuyorlar cunku yerin dibinden milyonlarca insanin ciglik seslerini duyuyorlar.Cogu bilim adami isini birakiyor.

sözü edilen ses ; http://www.amightywind.com/mp3/hellscreams.mp3
    sonlarında...

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2009-05-17 #2
    okumadım bile çünki biliyorum bu almanyadamı ney çalışan en eski kömür madenindeki makinanın sesiymiş
  3. 2009-06-03 #3
    Bu sesler bence kabir azabi ceken insanlarin sesi.Baska ne olabilirki..
  4. 2009-07-24 #4
    paylasım ıcın tşkler arkadasım ama bu mantıklımı sence cunkı sadece yaradana aıt olan bır seyı yarattıgı duyabılır mı..? hayırr..:)
  5. 2009-07-27 #5
    Arkadaşlar lütfen kendi bakışınızı hemen yazmayın şimdi başka kişiler dinlemek isteyecek yorumlara göz atarken ürperip gidecek.Bende merak ediyordum bende tırstım.
  6. 2009-08-23 #6
    kaç kere denedim acmıyor neden offf beeeeee
  7. 2010-02-10 #7
    bence oyle bisi olamaz cunku sesleri duyamayiz duymus olsak dunyada yasayan insan kalmaz boyle sesleri
  8. 2010-02-16 #8
    Alıntı:
    yupocuk Nickli Üyeden Alıntı
    okumadım bile çünki biliyorum bu almanyadamı ney çalışan en eski kömür madenindeki makinanın sesiymiş

senin dediğinde doğru olabilir tabiki ama öyle birşey olsa bilim adamlarndanda cevap gelmesi gerekmez mi ayrılmış çoğu bilim adamı...Tabi benim dediğimde yanlış olabilir...

9. 2010-08-27 #9
    İlginç bişey yinede fazla bi yorum yazmak ii değildir,bu dünyada herşey olabilir...
  10. 2010-08-28 #10
    ay inanamıyorum acaba neden..........bi fikri olan.yani sonuçta yerin altında canlı olmaz olsa olsa ölüdür :) demi yani....korkunç birşey
  11. 2010-10-17 #11
    tam bir saçmalık ne yani cehennem bu dünyanın merkezinde de yeni mi farkedilmiş herzamanki gibi insanları cehennem korkusuyla müslümanlığa adapte etmek için yapılmış saçma sapan bir üçkağıt çok yanlış çok.
  12. 2010-10-18 #12
    Alıntı:
    Kayıtsız Üye Nickli Üyeden Alıntı
    tam bir saçmalık ne yani cehennem bu dünyanın merkezinde de yeni mi farkedilmiş herzamanki gibi insanları cehennem korkusuyla müslümanlığa adapte etmek için yapılmış saçma sapan bir üçkağıt çok yanlış çok.
    afadersin ama kimse kimsseyi korkutarak tehtid ederek müslümanlığa sokmaya çalıştığı falan yok senle öteki tarafta görüşcez arkadaşım kendin inanmıyorsun bari başkalarının kafasını karıştırma öteki tarafın olduğu Allah'ın olduğuna birçok delil var sen olmadığına delil göster...

Güncelleme : 2010-10-18
  13. 2011-01-31 #13
    Bence çok ürkütücüü. Ama eğer bu gerçekse kii naıl oluyo ki böyle bişey, 14 km altta kalan bi insan hayatta yaşayamaz. gerçekten çok ilginç ve düşündürücü.
  14. 2011-03-28 #14
    Arkadaşlar linke tıkladığımda Windows Media Player den açıldı sonlarında evet çığlık var bi animasyon vb. olabilmi çünkü sizde birazcık tuhaf değil mi yerin altından ses gelmesi artık tırtmak kaldı.
  15. 2011-11-03 #15
    Yok canım daha neler ne bilim belki birileri oynama yapmıştır ama yine de korkunnç böööööööeeeggg:
  Okunma: 15159 - Yorum: 14 - Amp