sponsorlu bağlantılar
Kilo vermenizde en önemli olan şey bağırsaklarınızın düzgün çalışmasıdır. Bu yüzden yapmanız gereken çok basit bir iki şey var..

*Sabahları ılık bir bardak suya yarım limon ve bir tatlı kasığı bal katarak aç karnına için

*Sabah ve akşam yemeklerden önce birer tatlı kaşığı dövülmüş keten tohumunu bir bardak suyla karıstırıp için eğer ishal sorunu çıkartırsa sadece sabahları için

*Kabızlık sorununu gerçekten sıkıntılı yaşayanlar varsa sabahları aç karnına yarım çay kaşığı dövülmüş tere tohumunu bir tatlı kaşığı balla karıştırarak yanında bir bardak su ile tüketsinler. bu işlemi üç gün tekrarlayın

*Eğer açlığınıza dayanmakta zorlanıyorsanız karnınız acıktığınızda kurutulmuş ya da taze nane koklayın açlığınızın azaldığınızı yada tamamen geçtiğini göreceksiniz

Kilo Vermenizi Hızlandıracak Püf Noktaları! 1

D-TOX Nedir?

D-TOX vücudumuzda oluşan ödemi kısa süreli ama çok etkili bir yöntemle vücuttan atmaktır. bunun için size iki önemli tarif vericem. İşte birincisi:

İKİ GÜNLÜK D-TOX

Bunun için size vereceğim iki tarif var birincisi kabak çorbası, ikincisi yeşil elma kompostosu...

KABAK ÇORBASI

1 kilo kabak kabuklarıyla iyice yıkanır ve küp küp doğranıp 1-1,5 litre suda kaynatılır içine tuz asla atılmaz çünki vücutta ödemin oluşma sebebi tuzdur. kabaklar yumuşayınca 7-8 yaprak taze naneyi (ya da yoksa kurutulmuş nanede koyabilirsiniz) çorbamıza ekliyoruz .

Kilo Vermenizi Hızlandıracak Püf Noktaları!


YEŞİL ELMA KOMPOSTOSU

1 kilo yeşil elma kabuklarıyla küp küp doğranır ve 1-1,5 litre suda yumuşayıncaya kadar haşlanır. Haşlandıktan sonra içine bir çay kaşığı tarçın ilave edilir... (şeker koymak yok asla o zaten biraz tatlı)

VE ŞİMDİ İKİ GÜNDE BİR BEDEN ZAYIFLAMA ZAMANI


*Sabahları kalkınca bir kase elma kompostosu içilecek

*Aradan 1-2 saat geçince bir tabak kabak çorbası bir dilim kepek ekmeğiyle içilecek

*Öğlen sadece yeşilliklerden oluşan bir tabak salata sadece limonlu, tuzsuz ve yağsız olmak kaydıyla tüketilecek ekmek yok sadece bol su var.

*Aradan 1-2 saat geçince bir kase elma kompostosu içilecek

*Akşam yemeğinde bir tabak kabak çorbası ve yeşilliklerden oluşmuş sadece limonlu, yağsız tuzsuz salata tüketilecek.

*Gece yatmadan öncede şeker seviyemizi ayarlamak için bir kase elma kompostosu içilecek

Not: bu iki gün tekrarlanacak ve daha fazla yapılmayacak çünkü vücutta toplanan fazla su iki günde tamamen atılır ve bir beden incelme sağlanır.

Bundan sonra size uygun bir diyete devam ederseniz atılan su geri gelmeyecek ve bir süre sonra kilo kaybı olarak yüzünüzü güldürecek...


sponsorlu bağlantılar