Göz Altı Kırışıklıkları Nasıl Geçer? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Göz Altı Kırışıklıkları Nasıl Geçer?

 1. sponsorlu bağlantılar
  Bir çok kadın, daha genç görünmek için güzellik ürünlerine bir sürü para harcar. Özellikle, göz çevresindeki kırışıklıklar kadınların en büyük sorunudur. Peki sadece nemlendirici kullanmak bu sorunu çözer mi?... Bir bakıma yardımcı olabilir. Nemlendirici ürünler iki nokta açısından önemlidir. Birincisi, cilde nem sağlar, ikincisi ise su kaybını engeller. Ancak, yine de göz çevresi için özel bir krem kullanmaya ihtiyacınız var. Zira kullandığınız nemlendirici kremler, sadece nemi korur. Ama kırışıklıklara karşı bir etkisi yoktur.

  Kırışıklıklar kaybolur mu?

  Kırışıklıklarının kaybolmasını kim istemez? Mimiklerin ya da güneşin yol açtığı kırışıklar elbette hiçbir şekilde kaybolmaz. Ancak ciltteki bazı kat ve çizgilerin geceleri yok olduğu da bir gerçektir. Çünkü cildimiz uykuda daha fazla sıvı depolar. Tansiyon düşüp, damarların genişlemesiyle dokuya bol miktarda sıvı akar. Hareketsiz olduğumuz için de bu sıvının ciltten akması zorlaşır. Sonuç dokunun gerilmesi, küçük kırışıkların aldığı destekle kaybolmasıdır. Gün içinde ise ciltte depolanan bu sıvı vücuda yayılır ve yüzdeki çizgiler yeniden belirmeye başlar.

  Gecenin olumlu etkisini sürdürebilmek, özellikle E vitaminli nemlendirici kremlerle mümkün olabiliyor. Şunu da unutmayın ki, ne kadar uzun süre yatakta kalırsanız kalın, huzursuz bir uyku ya da yanlış bir yastık da sabahları kırışık bir yüzle uyanmanıza neden olur. Alabileceğiniz en iyi tedbir, olabildiğince alçak bir yastıkla uyumayı alışkanlık haline getirmektir.

  Yüz çabuk kırışıyor
  Göz Altı Kırışıklıkları Nasıl Geçer?
  Uzmanlar, bir kadının on yıl sonra ne gibi değişikliklere uğrayacağının, yüzünde ve boynunda oluşabilecek kırışıklıkların bilgisayar üzerinde haritasını çıkardı. Bu sonuca göre kadınların en çok kırışacak bölgeleri göz kenarları, dudak üstleri ve boyundaki sarkmalar olarak ortaya çıkıyor. Buradan haraketle on yıl sonrasını daha az çizgisiz karşılamak istiyorsanız, dudak üstünüzdeki kırışıkları azaltmak için mutlaka çizgileri engelleyici bir krem kullanmanız gerekiyor.

  ENGELLEYİCİ KREMLER
  Bütün markaların dudak üstü çizgilerini engelleyici kremleri mevcut. Yine gözaltı kremi kullanmanızı şiddetle öneriyor uzmanlar. Torbalanmalar ve morluklar için haftada bir kez böyle bir krem kullanmanız, diğer günler de çizgi oluşumunu önleyecek kremler tavsiye ediliyor.

  Not : Gözaltı kırışıklıkları mimiklerdn kaynaklanıyorsa tümüyle geçmesi imkansız fakat kaliteli bir markanın peeling ürünüyle haftada bir yapacağınız bakım ve düzenli krem kullanımı kırışıklıkların giderilmesinde son derece etkili.

  sponsorlu bağlantılar

   Konuyu Beğendin mi?
 2. 2009-06-30 #2
  bırakın kırış kırışl kalsın canım
 3. 2012-04-02 #3
  Alıntı:
  TURBOJET Nickli Üyeden Alıntı
  bırakın kırış kırışl kalsın canım
  çabuk çözümler varken neden kırış kırış kalsın ki?
  dünyagöz hastanesine pelleve adında bir cihaz getirmişler anında çözüm sunuyormuş göz çevresi ve yüz için. ağrı sızı yok ameliyat yok daha ne olsun! :)

  http://www.dunyagoz.com/hakkimizda/bizden-haberler/unlulerin-tercih-ettigi-bicaksiz-genclesme-yontemi-dunyagoz-aude.html

 4. 2012-11-09 #4
  wow nice tips thanks...
  Güncelleme : 2012-11-09
 5. 2013-02-17 #5
  kendimizi kandirmayalim cözüm bulalim bence isik falan hepsi yalan bence
  sponsorlu bağlantılar
  Okunma: 65801 - Yorum: 4 - Amp