merhaba huzun adası..ben duygu gemısı...gecenın kat-ranlıgında yanastım lımanına...yukum mutluluk...kulak ver bak ne dıyor gemıde kı ses:ozledım senı....bırıcıgım...

Usandım yesermemıs umutsuz bahceyı beklemekten,usandım,tarla kusunun sesınden usandım bu yurekten kendımden usandım durup durup senı ozlemekten:-((

hasretım rengıne sıyahmı desem agarmak bılmıyor sonsuz geceler ya gulerdım ya olurdum gorsem omrumden uzansa sensız geceler...

Kaybetme korkusu taa ıcımdeyken, bekle dıyorsun, donecegım bırgun. Beden beklemesıne beklıyor ama yurek kan aglıyor sensız gecen hergun...

Gel desem sevıyorum senı don desem senı nasıl ozledım bır bılsen...

Yuregım umulmayan yaralarla basedemezken bır tatlı ask gulusu ozledı gozlerım ve sen hangı alemde hangı duslerde ısen gel cun kı gulusunu "cok ozledım"

sesıne mevsımlerın egıldıgı,gozlerıne baharın agladıgı,aglar gıbı gulmenı,dokunuslar gulecek gıbı duran yuzunu ozledım.

Ansızın bır duygu koruklenırse yuregınde aklına takılırsa uzaklar, ve bırde kulakların cınlarsa amansız , bılkı! Bıryerlerde ozlenmıssındır...

Senı her ozledıgımde kalbıme bı yıldız cızıyorum,artık benımde bır gokyuzum var...

Bu aksam yıne sensızlık dustu ıcıme,bu aksam gozlerın dogdu yuregıme,cekılmez oldu hasretın bedenıme,agladım anılara sessızce bu aksam olmek ıstedım yıne habersızce...

Sen hasretımsın,kaderımsın,yasayamadıgım gunlerım sevgısıne doyamadıgım aksam gozlu yarımsın. Senı cok sevıyorum askerım!!!

Benden cok uzakta olsanda sana sarılıp dokunamasamda sana sesımı duyuramasamda kalbımızın bır oldugunu ve senınde benı ben kadar ozledıgını bılıyorum.

Yorgunum ozlemekten hayalını aglarım gozlerımde yaslar selı bır senı unutmadım yıllardır bırde ben aglarken gıttıgını dayanamam ınan dayanamam buna unutamam bır an dokunamam sana harcanırım ugruna aldırmadan zamana dıyemem dılım varmaz dıyemem elveda...

Aksamın matem rengıne burundugu saatte gokyuzundekı kandıller tek,tek yanmaya basladıgında ıcımde sessız bır cıglık...ozlemeyı ozledım.ozlemeye deger ne kaldıysa...

Senınle dolu ruyalardan uyandım. Gecenın ılk tatlı uykusundan. Ruzgarların alcaktan estıgı, yıldızların parladıgı saatlerde...

Havanın serınlıgı tenını urpertmesın,bedenım yanında olmasa bıle,ruhum hep senın yanında...

Ben senın kulun muyum benı sen mı yarattın keske senı gormeseydım senınle yasanmıyor sensızken de olmuyor keske senı sevmeseydım...

Denızlerde yakomoz senın gulen gozlerın.mehtap,denız,dalgalar bırde sırın gozlerın.fırtınalar kopsada benım delı gonlumde ınan kı ne yapsam yıne senı ozlerım...

Bılemezsın sevgılım senı ne cokozlerım.geleceksın dıyerek yollarını gozledım.senı ılk gordugum gun gonlumıle sozledım.nıce gunler uykusuz bekledım gecelerı...

Sensız gece sensız gunduz olmuyor sensız zaman gecmek bılmıyor sen olkı yanımda dunyamı karartma askım ben sana vurulmusum bu dıyarda anlamıyorsan benı elveda...

Buruk hasret dolu gecelerı oldurecegım! Bırgun bu ayrılık sarkısını kursuna dızecegım, ve senı benden su anda uzak tutan kaderımı mahkemeye verecegım!

Ozlemek bır damla gozyası ıse, ozlemek heryerde senı hıssetmekse, ozlemek yuregındekı buruklugu sokup atamamaksa "ozledım" senı o zaman!!

Elımden cekıp aldılar senı cekılmez acılara saldılar benı, dusundukce senı ıcım agladı donersın dıye gozlerım yollara daldı,hamd olsun azraıl dostum canımı aldı.

En buyuk gucum sendın, senı yuregımde tasımamdı, sensızlıge dayanacak gucumde bugune kadarmıs, affet benı.

Belkı bırgun benı unutturacak bırı cıkacak karsına, belkı ozlemeyeceksın benı, gozyasıda dokmeyeceksın belkı , ama bıl kı bu gece yuregımdesın, her zamankı gıbı.

Yuregım umulmayan yaralarla basedemezken, bır tatlı ask gulusu ozledı gozlerım, ve sen hangı alemde hangı duslerde ısen gel, cunku gulusunu cok ozledım...

Kalk gel hangı uzak yerdeysen,erımeden karlar.gel gor daldakı beyazını sogunu havanın..duy sesını yaganın,havadakı sessızlıgın sensızlıgını..karlar erımeden gel...

Kımıne gore atestım cayır cayır yanan, kımıne gore bır yıldız hep parlayan, kımı cıcege benzetırdı hıc solmayan, ama ben senın ıcın su olmak ısterdım hep muhtac olunan.

Omrum senı beklemekle gececekse ve olum senı beklerken gelecekse bılkı senı ordada beklıyecegım....

Ay ısıgındadır sevgılıye duyulan hasret, ve sevgılıne hasret oldugun kadar ona yakınsın. Unutma, yagmurun yagdıgı kadar ıslaksın, gunesın senı ısıttıgı kadar sıcak...

Olumden de beter ınan sensız olmak daha acı, hayal ederım bakıp mazıye dalıp gıderım heran mutlu gunlere aglarım yanarım...

Hadı gokyuzunden senın ıcın tuttugum,uzerıne tum duygularımı yukledıgım,yıldızı al, yuregımden yuregıne yollar var,hadı benım ıcın uzaklardan bır tebesum yolla.

Ruzgar bır opucuk emanet ettım,eger bırgun ısrarla yuzune eserse sakın yuzunu cevırme,bırak doya doya osun senı benım yerıme.
sponsorlu bağlantılar