Bilgisayarınız İçin Artık Yavaşlama, Donma ve Çökme Sorunları Bitti - Delinetciler Forum

Bilgisayarınız İçin Artık Yavaşlama, Donma ve Çökme Sorunları Bitti

1. Bu program gerçek anlam da bilgisayarınızı hızlandırıyor, birçok sorununu çözüyor, zararlıları da temizliyor. Üstelik ücretsiz ve Türkçe. Kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Program ismi:
    Sürüm : 2.30
    Boyut : 4.22 Mb
    Dil : Türkçe
    İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista
    Üretici Firma : IObit

Tanıtım:
    Bilgisayarınız için artık yavaşlama, donma ve çökme sorunları bitti. Windows'unuzu 1 tıklamayla tamir edin ve koruyun. Advanced WindowsCare, diğer araçlar gibi sadece kayıt defteri temizliği yapmaz. Sisteminizi doğrudan inceler ve sorun çıkaran engellerin tamamını düzeltir. Novel sistem teknolojisi sayesinde Advanced WindowsCare, bilgisayarınızın daha hızlı, daha istikrarlı olmasını sağlar.

Faydaları
    Sürekli, otomatik olarak ve sessizce arkaplanda çalışır. Kendini otomatik olarak günceller. Kolay kullanımıyla işlemlerinizi rahatça yapabilirsiniz.

Bilgisayarınızı Korur
    Casus yazılımlar için bilgisayarınızı tarar ve siler. Casus yazılımların sisteminize yüklenmesine izin vermez. Bilgisayar aktivitesi geçmişini temizler.

Bakım - Onarım Yapar
    Geçersiz kayıt defteri girişleri için tarama yapar ve düzeltir. Sistem konfigürasyonunu gerekirse tamir eder. Geçersiz başlangıç nesnelerini siler.

Performansını Artırır
    Gereksiz dosyalar için tarama yapar ve temizler. İnternet ve ağ hızını arttırır.

Yardım ve Destek
    Ne zaman ihtiyacınız olursa (365 x 7/24) etkili yardım sağlar. Güncellemeler ve yükseltmeleri innDirebilirsiniz.

Ek olarak.
    Ekstra yardımcı araçlar bulunmaktadır. Sisteminizin tüm donanımına ait detaylı bilgileri de bulabilirsiniz.

İndir

2. 2008-09-14#2
    supreeer superr
  3. 2009-08-29#3
    teşekkürler
  4. 2009-10-28#4
    nası ındırıcem arkadsım bu programı kaynaktan ulasamadım_
  5. 2009-10-28#5
    Alıntı:
    bilgili48 Nickli Üyeden Alıntı
    nası ındırıcem arkadsım bu programı kaynaktan ulasamadım_
    Açılan sayfada indireceğiniz program bu

Bende kullandım ücretsiz bir program kayıt defterlerini düzenliyor hataları gideriyor gereksiz dosyaları siliyor sistemde bakım yapıyor son derece kullanışlı

6. 2010-10-11#6
    Tanıtım : Autorun.vbs, sisteme bir şekilde bulaşan zararlı bir yazılımın [ malware] yol açtığı disk sürücüsü problemidir. Autorun.vbs bulaşan bir sistemde disk sürücülerine erişim kısıtlanır, kayıt defterinde gerçekleştirilen değişiklikler nedeni ile sağ tuş menüsüne hatalı girdiler eklenir ve sistem verimi düşer. "komut dosyası bulunamıyor" hatası ile ortaya çıkan ve son zamanlarda oldukça sık karşılaşılan bu sorun ile ilgili gelen e-postalar neticesinde hazırladığımız ufak uygulama sayesinde, artık bu sorunu aşabilecek ve sisteminizi eski performansına kavuşturabileceksiniz.

Hazırladığımız uygulamayı sisteminize kurduğunuz anda otomatik olarak bir mesaj kutusu ile karşılaşacaksınız. Bu mesaj kutusu size, o an içerisinde sistemde çalışan diğer uygulamaları kapatmanızı, varsa üzerinde çalıştığınız uygulamaları kaydetmenizi hatırlatacaktır.

Diğer bir özelliği ise sistemde bazı dosyalar gizli görünür ve gizli dosyaları göster demenize rağmen göstermez işte bu program sayesinde bu soruna son.
    dosya.tc/file/gwkjj4/autorun.rar.html
    basına www ekleyin

Okunma: 9889 - Yorum: 5 - Amp