Yeni Popüler Facebook Mesajları - Delinetciler Forum

Yeni Popüler Facebook Mesajları

1. Yeni Popüler Facebook Nickleri

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!

×÷*.*´¯`*)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(*´¯`* .*÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir...

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.

Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti

Sensizligi Gökteki Yýldýzklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

*?*??*?* Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!*?*??*?*

2. 2007-03-26#2
    bye ×÷•.•´¯`•)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(•´ ¯`• .•÷ BUNLARDAN DAHA ÇOK İŞTİYOMMMM YOLURRR ÇOK ŞEY İSTİYORUM BİLİYORUMMM
    :(

3. 2007-03-27#3
    «[Cã§ãÑøvã]»°
    /\¯ ®øMëø ¯ /\
    { §@Ñ@L ßø¥ }
    ¯`° ¢åPkIÑ° `¯
    { D£vÎL }
    [[[ ®øßiÑ ]-[øøD ]]]
    ¯°²¤ m¥§t£®¥ ¤²°¯
    [[[ åñGëL]]]
    Rë@LL¥ LøVë
    °±° Lµ¢K& °±°
    {{{ Gë¢ë Kµ§µ }}}
    ± A§L@ñ ¥ü®ëK£î ±
    ¯°¯ `§T@® W@®§` _°_
    ¯°²¤ ]-[îPî ØñLîÑ€ ¤²°¯
    { PL⥠± ßØ& }
    [[[ ¤ TîîK¥ ¤ ]]]
    RøÑ@LDø ° 9 °
    ¯°²¤ Më®MåîD ¤²°¯
    L@Cø§Të___®
    ÑîKë___®
    {{{ €ÑtëL }}}
    Dëãt]-[ WøM@ñ / ßø¥
    ¯°²¤ PøKëMøÑ ¤²°¯
    °-_-WøLF-_-°
    ±± M€®¢ëDë§ ±±
    °°°Fø®€v€R LøVë°°°
    ¯°²¤ DëLî ¥ü®ëK ¤²°¯
    [[[ MëMøLî ]]]
    ¤°± ¢®@Z¥ ±°¤
    °°° §îRîÑë °°°
    ¤¤DîåB£Ø¤¤
    °°°F€ñ€rßâ]-[¢£°°°
    ~~߀§îKTâ§~~
    ««Gå£åTå§åR奻»
    «W€bM@§Të®»
    ¥åKı§ıK£ı P®ëѧ
    ]-[øø£îGåÑ
    M€T壣îCå
    :::]-[µñTë®:::
    °°§]-[åDøW°°
    «««DåMî€Ñ»»»
    Pø££îC€ ²°°¹
    ¯`°D®åCµ£Ã°`¯
    «±°::R€î§::°±»
    §åVåG€°Gå®DëÑ
    §Cø®PîØñ§
    *´¯`*ßøZKµ®T*´¯`*
    ««£ôV€®»»
    -¬=©ÄÑåVã®=¬-
    ¦¦¦-}-{øKkÃßãZ-¦¦¦
    ±±«[Pâ£&Ä¢Ø]»±±
    ´¯`§µPë®M€ñ´¯`
    ´¯`§µPë®G´¯`
    ¯`°²¤ßÄTmëѤ²°`¯
    ¦~° Pî§KøpÂT °~¦
    *´¯`*©Ä§µ§*´¯`*
    椺{Gµ€§T}°²ºæ
    ¯`*Gµë§§*´¯
    *=¤º°GëZgîÑ°º¤=*
    ~^~[ßô©ëK]~^~
    (¯`'·.«P£å&€®».·'´¯)
    ¯`'·.Fë®®ãRî.·'´¯
    ¯`°¤º²«Pø®$]-[뻤º¯
    ®~~ßµ®§â²ººº~~®
    «»Mµ®å']['«»
    ßê$îKTâ$
    Çâ®$
    *´¯`*ÂpØ££ø*´¯`*
    ~}-{âîM ®ëVîVø~
    «U|_']['®Ä¯Ã§£åÑ»
    ']['øMm& ¯ }-{î£FîGëR
    DøÑñà Kå®ÃÑ
    ®ÃLp}-{...LâµRëÑ
    «{ÑîghT Rîdë®»
    «···ºFI2èéDøMº···»
    !!^\!!@Liéñ!!/^!!
    #^^prøÚd³GÏ®£°
    ''DéVi£ of ¥Oú® héå®''
    {{ UncONscıOUS }}
    ~W¥¢£€ff~
    v~ÃfRåiD ¤f L¤\/é~
    7']['h }-{øµ§ë
    ']['â®Kã]\[
    Mµ§']['@Fâ
    §â]\[å£ Dا']['
    GôK}-{å]\[
    Â}-{m€']['
    €ß®µ
    Få']['mÂ
    Â¥$€
    °M€£']['ëM°
    °²¤PîÑâR¤²°
    ±Di)_ëK±
    ç)_ı
    ««GíZëM»»
    [[[µZÄ&£ı]]]
    C£µBbë®
    ¬=椺²°`JíGø£ô`°²º¤æ=¬-
    Díë§È)_
    ']['®íBµ]\[ ¢Ø©µgµ
    Dâ£Gı¢
    D®âgØÑ
    G£âd¥â']['ö®
    ']['ë®Mi]\[ª']['ôR
    §âVâ$¢ı
    §ëMpÃ']['îK
    ®ØmÃñ']['ík
    Ù']['âÑgé
    Kâ®íZmÃ']['íK
    §ø§&ë']['íK
    *´¯`*KôKô]\[å*´¯`*
    +*¨^¨*+ (Buraya msn Ismi) +*¨^¨*+

4. 2007-04-09#4
    yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα
    sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış...:

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

"vebalı bir hücre gibi vücuduma giriyor 'buz' soğuğu duygular.

düşüмdє isтαивuLuи dörт вir yαиı sєиiиLє кαpLı

vєвαLı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor 'вuz' soğuğu duyguLαr.

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

BU ALEMDE HERKESE İSYAN SANA AŞK VAR … !! S.S.M.

ölüm öncesi yorgunluk var gözlerimde.... gölgem bile boğmak için fırsat kolluyor
    düşüмdє •$1isтαивuʟuи •$47döят •$1вiя •$47yαиı •$1sєиiиLє •$47кαpʟı

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

BeN HayaTTa eN çoK öLmeyi SevdiM: S.S.M.

bütün aynalar seni gösteriyor... ya da sensizlik gördüğüm...

вüтüи αyиαʟαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizʟiк göяdüğüм…

αииє вєи мαиyαк oʟduм

5. 2007-04-13#5
    -)sëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM
    2-)ﮓeniﺄ ﮕevﺂﬠﻩrﺙm
    3-)HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ
    4-=«« ẰگЌĮм گéήì گèυíУǿŕµм »»
    5-)Уąģ쵴Ļµ کǿќàĶĻąŕđá HàЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм...
    6-)ÚÏtŕaejdéŔ
    7-)Pﯼ¥čңסּﻼﺁﱢĽĽ₤ґﻩﻩﻩ№35ﻩﻩﻩ®™
    8-)ιиѕαи уα нαуяαи σℓυя вαиα...уα ∂üşмαи...
    уα нιç уσкмυşυм gιвι υиυтυя..... уα ∂α çıкмαм αкℓıи∂αи
    9-).ץ.ą.Ł.й.Į.ž.Ł.Į.ķ .ρ.å.ץ.Ł.å.ş.Į.Ł.м.ą.Ź.
    10-)ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ *
    11-)ƒØ®£v£r LòV£
    12-)| «¦®G-Uηιтßα¢к¦÷Gαηgѕтα~тнє~яαρмαѕтєя » |
    13-)[ρнαтєєн]-[кยşย๓ gяιρ σℓ∂υ]-[∂ιηℓєηιуσяυм]
    14-)ﻛ є и ط ц ĸ α ℓ ط í и ط í я τ α и є s í ´ s íи

6. 2007-04-22#6
    bende yazcammm

♥ Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

♥ Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

♥ Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

♥ İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

♥ Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

♥ Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

♥ Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

♥ Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

♥ Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

♥ Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi...

♥ Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

♥ Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

♥ Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

♥ Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

DOĞDUĞUN GÜNÜN RENGİ
    25 Haziran - 4 Temmuz Kirmizi

5 Temmuz - 14 Temmuz Turuncu

15 Temmuz - 25 Temmuz Sari

26 Temmuz - 4 Agustos Pembe

5 Agustos - 13 Agustos Mavi

14 Agustos - 23 Agustos Yesil

24 Agustos - 2 Eylül Kahve

3 Eylül - 12 Eylül Turkuaz

13 Eylül -22 Eylül Bej

23 Eylül Zeytin Yesili

24 Eylül - 3 Ekim Mor

4 Ekim - 13 Ekim Lacivert

14 Ekim - 23 Ekim Gümüs

24 Ekim - 11 Kasim Beyaz

12 Kasim - 21 Kasim Altin

22 Kasim - 1 Aralik Krem

2 Aralik - 11 Aralik Gri

12 Aralik - 21 Aralik Kestane

22 Aralik Nefti

23 Aralik - 1 Ocak Kirmizi

2 Ocak - 11 Ocak Turuncu

12 Ocak - 24 Ocak Sari

25 Ocak - 3 Subat Pembe

4 Subat - 8 Subat Mavi

9 Subat - 18 Subat Yesil

19 Subat - 28 Subat Kahve

1 Mart - 10 Mart Turkuaz

11 Mart - 20 Mart Bej

21 Mart Siyah

22 Mart - 31 Mart Mor

1 Nisan - 10 Nisan Lacivert

11 Nisan - 20 Nisan Gümüs

21 Nisan - 30 Nisan Beyaz

1 Mayis - 14 Mayis Mavi

15 Mayis - 24 Mayis Altin

25 Mayis - 3 Haziran Krem

4 Haziran - 13 Haziran Gri

14 Haziran - 23 Haziran Kestane

24 Haziran Gri

(¯`·._.·[ ( Niciniz buraya gelecek ) ]·._.·´¯)
    ¨°o.O ( Niciniz buraya gelecek ) O.o°
    ×÷·.·´¯`·)» ( Niciniz buraya gelecek ) «(·´¯`·.·÷×
    · ··^v´¯`×) ( Niciniz buraya gelecek ) (×´¯`v^·· ·
    ,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸-(_ ( Niciniz buraya gelecek ) _)-,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸
    - - --^[ ( Niciniz buraya gelecek ) ]^-- - -
    •·.·´¯`·.·• ( Niciniz buraya gelecek ) •·.·´¯`·.·•
    `·.¸¸.·´´¯`··._.· ( Niciniz buraya gelecek ) `·.¸¸.·´´¯`··._.·
    (¯`·._) ( Niciniz buraya gelecek ) (¯`·._)
    ¯¨'*·~-.¸¸,.-~*' ( Niciniz buraya gelecek ) ¯¨'*·~-.¸¸,.-~*'
    Oº°'¨ ( Niciniz buraya gelecek ) ¨'°ºO
    ׺°"˜`"°º× ( Niciniz buraya gelecek ) ׺°"˜`"°º×
    .·´¯`·-> ( Niciniz buraya gelecek ) <-·´¯`·.
    <º))))><.·´¯`·. ( Niciniz buraya gelecek ) ¸.·´¯`·.¸><((((º>
    - -¤--^] ( Niciniz buraya gelecek ) [^--¤- -
    ~²ºº²~ ( Niciniz buraya gelecek ) ~²ºº³~
    ._|.<(+_+)>.|_. ( Niciniz buraya gelecek ) ._|.<(+_+)>.|_.
    ..|..<(+_ ( Niciniz buraya gelecek ) _+>..|..
    -·=»‡«=·- ( Niciniz buraya gelecek ) -·=»‡«=·-
    •°o.O ( Niciniz buraya gelecek ) O.o°•
    ----•(-• ( Niciniz buraya gelecek ) •-)•----
    (¯`•¸·´¯) ( Niciniz buraya gelecek ) (¯`·¸•´¯)
    ··¤(`×[¤ ( Niciniz buraya gelecek ) ¤]×´)¤··
    —(•·÷[ ( Niciniz buraya gelecek ) ]÷·•)—
    ·ï¡÷¡ï· ( Niciniz buraya gelecek ) ·ï¡÷¡ï·
    ·!¦[· ( Niciniz buraya gelecek ) ·]¦!·
    °º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸ ( Niciniz buraya gelecek ) °º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸
    »-(¯`v´¯)-» ( Niciniz buraya gelecek ) »-(¯`v´¯)-»
    °l||l° ( Niciniz buraya gelecek ) °l||l°
    •°¤*(¯`°(F)( ( Niciniz buraya gelecek ) )(F)°´¯)*¤°•
    —¤÷(`[¤* ( Niciniz buraya gelecek ) *¤]´)÷¤—
    ¸.´)(`·[ ( Niciniz buraya gelecek ) ]·´)(` .¸
    ·÷±‡± ( Niciniz buraya gelecek ) ±‡±÷
    +*¨^¨*+ ( Niciniz buraya gelecek ) +*¨^¨*+

a ğ å Å Â ª Ä Á À ã Ã A b ß (3 B c Ç ç © ¢ C d ğ Ğ D
    e ë é ê è í € £ Ë É Ê È E f ƒ F g G h µ H
    i | | ï í î ì ¡ ¦ Ï Í Î Ì I j ¿ J k |{ |< K l £ ¿ L
    m (v) M n ñ Ñ N o ø Ø º ° ¤ Õ () O p ş Ş P
    q ¶ Q r ® R s § $ S t ~|~ ¯|¯ T
    u ü ú û ù µ |_| Ü Ú Û Ù U v V w W x × X y ÿ ¥ Y z Z

æ Æ Œ ® © ™ ¿ ? ½ ¼ ¾
    ¬ ¨ ¯ · « » ¹ ² ³ ‡ †
    ş Ş ¤ § ± ÷ ¦

Dostluk Sözleri
    » Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur olur üstümüze yağar. ama rengarenk gökkuşağı da yağmurdan sonra çıkar...

» Acıların bir kum tanesi kadar küçük,mutlulkların nisan yağmuru kadar bol olsun.Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun.Dostum.

» Hayal kur, ne hayal kurmak istersen... Gez, nereye gitmek istersen... Ol, ne olmak istersen.... Çünkü senin bir tane hayatın olacak ve sadece bir şansın var bütün bunları yapabilmek için

» Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.

» Karanlık aydınlıktan, yalan gerçekten kaçar.güneş yanlız olsada etrafa ışık saçar.üzülme doğruların kaderidir yanlızlık,kargalar sürüyle,kartallar yanlız uçar...

» Eğer gerçekten birini seversen, Onu özgür bırak! Sana ait olmak isterse bir gün mutlaka geri Gelecektir Gelmezse de boşa peşinden koşma Asla da senin O L M A Y A C A K T I R

» Aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karsılaşırlar. aşk kendinden emin bir şekilde sorar: ben senden daha candan ve daha yakınım. sen niye varsın ki bu dünyada? arkadaşlık cevap verir: sen gittikten sonra arkanda bıraktığın gözyaşlarını silmek için...

» Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcak bir kucaksa ve dostluk için ateşe atılmaksa, dünya durana, can bedenden çıkana dek sevdiğimsin.

» RÜYA; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir.ARKADAŞ;uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir.HAYAL GÜCÜ; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgardır,ve HAYAT; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır.açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle...

» 'Yalnızca bizim gibi insanlar,benim gibi yaşama delicesine aşık olanlar ve mücadelemize ve eskisinden çok daha iyi olan çalışmaya aşık olan insanlar- amacı doğru olarak olduğu gibi görünmeye başlayan ancak bizim gibi insanlar- bize kalmış tek bir şans bile olsa dostlarını terk etmezler.

» Hayat; yaşamayı, Mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; Haketmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk;paylaşmayı bilen için vardır.

» Kalbin hangi arzuların özlemi ile çarpıyorsa hayat rüzgarların seni ona kavuştursun

Güncelleme : 2007-12-27
  7. 2007-05-13#7
    DiŞarida YaĞmur Kalbİmde RÜzgar,sevİyorum Senİ DÜnyalar Kadar...yÜreĞİm Yanar GÖzlerİm AĞlar İÇİmde Sadece Senİn Sevgİn Var...busra

Yalan Dostum AŞk Dİye Bİr Şey Yok.......
    Bende Bİlİrdİm Sevmeyİ........
    İnsan Ya Hayran Olur Bana,,yada DÜŞman.ya HİÇ YokmuŞum Gİbİ Unutur.ya Da Çikmam Aklindan....bende Bİlİrdİm Sevmeyİ

Güncelleme : 2007-05-13
  8. 2007-05-18#8
    arkadaşlar hepsi süper olmuş lütfen daha fazla isteyommm;)
  9. 2007-05-22#9
    hangisini kullanacağımı şaşırdım valla
  10. 2007-05-26#10
    Eğer gerçekten birini seversen, Onu özgür bırak! Sana ait olmak isterse bir gün mutlaka geri Gelecektir Gelmezse de boşa peşinden koşma Asla da senin O L M A Y A C A K T I R

» Aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karsılaşırlar. aşk kendinden emin bir şekilde sorar: ben senden daha candan ve daha yakınım. sen niye varsın ki bu dünyada? arkadaşlık cevap verir: sen gittikten sonra arkanda bıraktığın gözyaşlarını silmek için...

» Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcak bir kucaksa ve dostluk için ateşe atılmaksa, dünya durana, can bedenden çıkana dek sevdiğimsin.

» RÜYA; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir.ARKADAŞ;uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir.HAYAL GÜCÜ; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgardır,ve HAYAT; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır.açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle...

» 'Yalnızca bizim gibi insanlar,benim gibi yaşama delicesine aşık olanlar ve mücadelemize ve eskisinden çok daha iyi olan çalışmaya aşık olan insanlar- amacı doğru olarak olduğu gibi görünmeye başlayan ancak bizim gibi insanlar- bize kalmış tek bir şans bile olsa dostlarını terk etmezler.

» Hayat; yaşamayı, Mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; Haketmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk;paylaşmayı bilen için vardır.

» Kalbin hangi arzuların özlemi ile çarpıyorsa hayat rüzgarların seni ona kavuştursun
    aynı oldu sanrım dierleriyle

bazen anlatmak zor geldi korktum.bazen cesurdum sen yoktun ve artık bi karar aldım söylüyorum ben seni çoookkk seviyorum :p

SANA KARŞI Bİ TEK SEVGİ DUYABİLİRİM O DA HAYVAN SEVGİSİ

KİRPİ GİBİYİZ ARKADAŞ HEM SEVİLMEK İSTİYORUZ HEMDE SEVENE BATIYORUZ

eğer senden ayrılırsam benide yanında götürür müsün??

Aşk bakmaktan ibaret olsaydı öküzler trene aşık olurdu...

Bir Cevabim Bile Yok . Ama Soruya Hayran Kaldim !!!

Seni kaybetmemekte kararliyim. Kararlarimda israrliyim. Israrlarimda inatçiyim. Inatlarimdan da VAZGEÇMEM...

susma susutukça sira hep bana gelecek))

Bu yazilari okuyorsan hala yasiyosun demektir, ama ben senin yasamani istemiyorum...!

Cok yardim severimdir, her türlü yardimi kabul ederim...

Bilirmisin kaç kere seni düsünüp senin için içtim serefine degil serefsizligine içtim serefsiz!

Simarik kizda vefa aramak, Zehirde sifa aramaya benzer

Güzel kiz insani mutlu eder. kötü kiz ise filozof eder.

Yollar durusuma kizlar gülüsüme hasta

Bu güzellik, bu zeka, bu akil, hele su anlam dolu gözlerin büyüsü Allah bütün guzellikleri bir yerde toplamis. Neyse kendimden çok bahsettim senden naber?

SeNi SeViYoRuM, SaNa TaPiYoRuM.. SaKiN iNaNMa CuNKU atiYoRuM !!!

denize bakiyom seni goruyom,gokyuzune bakiyom seni goruyom,yildizlara baktim seni gordum.... Allah kahretsin cekilsene lan okuz

Aşk bir kadının yaşamının tüm öyküsü erkeğin ise yalnızca bir serüvenidir...

Aşk bir turşu suyudur. İçmeyenin ağzı sulanır içenin de midesi bulanır

Bir kadinin kalbi uçsuz bucaksiz bir okyanusu içinde barindiracak kadar genistir.

Bir kadin ya sever, ya da nefret eder; ortasi yoktur.

Kadinlari anlamak kadin olmak kadar zordur...

Kadin bir çicektir erkekse etrafinda uçan pis bir böcek

bir erkegi mutlu edebilmek ONU için çÜzgünüma anlayip az da olsa sevmeli,bir kadini mutlu edebilmeK için ONU,çÜzgünüma sevip hiç anlamaya çalismamak gerekir...

Kadinlar duygu yüklü bir gemi gibidir denizde dalgar vurdukça etrafa nese saçarlar... Bazende dümdüz deniz üzerinde sessizce kaçarlar...

Dediklerine bakilirsa yeryüzünde aramislar aramislar, bir tek dilsiz kadin bulamamislar.

Sevmesende beni Özledim sesini Git desemde yine gitmesen..bebegim benim hayalet sevgilim..

Sevdim Seni Bir Kere Ba$kasini Sevemem Delii Diyorlar Bana Desinler Degi$emem..

Endamin yeter gozlerin yeter ugramasin sana ne huzun ne keder kalbim senden senden vazgecmeyecek korkma icimde askin hic bitmiyecek

Sevme kizim yanarsin Diye söylerdi annem Girme ask kapisindan Güler sana elalem Dinlemedim ah, Ah bu kafam ah O gün bu gündür Ask bana günah

dur dinle! karagozlum gitme.yapma bana kusme!ozluyorum deli gibi muhtacim sevgine!

Pisman olup birgun donerse geri yillar gecti unutmadim ihanetini ben affetsemde yalan gozlerini allahindan bul ben susuyorum!!

Sirrini arkadasina verme arkadasin arkadasida vardir
    biraz daha bulacam merak etmeyin :D:)

teşekür ederim adaşım :D

1-''Netten 250 MB'lik bir dosya indirirken, bitmesine iki dakika kala elektrikler kesile de mosmor ol inşallah!''

2-''Chat yaparken kapı zilin çala!''

3-''Mause'ni kedi yesin!''

4-''İçtiğin çay klavyeye dökülsün!''

5-''Arama motorlarına giremeyesin!''

6-''Hitin düşsün, liste sonu ol!''

7-''Posta kutuna iki ay mail gelmesin!''
    sen bakkala gittiğinde kardeşin açık kalan msnden sevgilinle tanışsın innnşallah

ALIN ARK SİZE NİCK ARŞİVİ....
    "..ÇaY ßardağınDa ßırakılaN DudaK PaYı KadaR ßiLe uZaK KalamaM GözleriNe.."

iÇiNe DerT oLacaK SaNa SoN ßakışıM..!

"..KıZ DediğiN iStanbuL GiBi oLmaLı; FetiH'i ZoR, FatiH'i TeK oLmaLı.."

uNutmayıN; HeR aŞK ßiR ßitKi iSmiyLe ßaşlaR aMa HayvaN iSmiyLe SoN ßuluR..!

aKlımDa ÇekiP GitmeleR VaR Şu GünlerDe..!

iSkeletleR DiyarınDa ßiR eT ParçasıyıM..!

"..MutluluK ßiR ÇimendiR ßastığıN YerDe ßiteR, YalnızlıK GittiğiN YoldaN GeliR.."

NoN VogLio NessuNo CHe Mi aDdolaRa Mai..!

uÇurumuN KenarınDa Da oLsaN SırF HayaTa GıcıKLıK oLsuN DİYe GüLümSe..!

FarkımıZ TarzımıZ BiziM MoLLaaRaPLı oLmamıZ Ya KaN KustururuZ Ya Da TaM SustururuZ ßu HususTa Ne KuraL NeDe KraL TanırıZ..!

aLtı EvLiya, üsTü EşkiYa, iŞTe ßuraSı MoLLaaRaP, ŞimDi DağılıN uLeyNnN..!

KaderimSe ÇekeriM, ÇilemSe GüleR GeçeriM..!

"EğeR ßiR YerDe KüçüK aDamlarıN ßüyüK GölgeleRi oLuşuyorSa, oRaDa GüneŞ ßatıyoR DemektiR..!"

ßiZ Bu aLemDe ÇaydanlıĞa KaN KoyaR ßıçakLa KarıştırırıZ DosT DeriZ CaN VeririZ aNcaK DosT uNutunCa öLürüZ..!

ßabaMa DedimKi; "ßeniM DeğeriM Ne KadaR? DünyalaR KadaR" DeDi.. PeKi DünyanıN DeğeRi Ne KadaR? DediM. "ßeŞ PaRa eTmeZ" DeDi..

"aNadaN DoğmaK, öLmeK iÇindiR."

"YaşamıN uZunluĞu DeğiL, NasıL YaşandıĞı öNemlidiR."

"HayaT BiR HikaYe, YaşasaN Ne oLuR, öLseN Ne oLuR?"

"YaşaM aCı ßiR SoğaNa ßenzeR, SoğaNı KaT KaT SoyarkeN, ZamaN ZamaN aĞlatıR."

"YiğitliK VurmakLa, aĞalıK VermekLe oLuR"

"CeplerDe ResmimiZ aLemDe iSmimiZ"

KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi..!

"..ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYi..ßeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı.."

KalaNa GiT, GideNe KaL DemeM..!

SeNi SeviyoruM DiyebilmeK, DünyanıN eN GüzeL eSeridiR..!

eSkideN PiyaSa NerDe ßiZ oRDa, aRtıK ßiZ NerDe PiyaSa oRDa..!

DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!

aSlanlaRa SöZ VerdiM, ÇakallaRa YeM oLmaM..!

DağlarıN TepesiNe, eŞkiyanıN aLnıNa, KızlarıN KalbiNe "öLümsüZ MehmetçiK" YazacağıM..!

öYLe MasuM DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK 295 oLsaDa "FiRaRıM" YakıN..!

aKıLLı oLupTa DünyanıN KahrıNı ÇekeceğiMe DeLi oLurum DünYa ßeniM KahrıMı ÇekeR..!

SeN SeN oL ßiR iNsaNa HattindeN FazLa DeğeR VerMe, eĞeR HattindeN FazLa DeğeR VerirseN o iNsaNı ÇoK ÇabuK KaybedersiN..!

ßakMa ßaNa öYLe ! NefretLe DoluyuM..!

TıpKı ŞairiN DediĞi GiBi eVlaT, ßiZ Ki uStasıyıZ VataN SevmeniN..!

KolaY oLmıcaK SeNi uNutmaK... ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM... Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM, SensiZ YaşamaYa aLışcaM...

öLüM, öLüM DediğiN NediR Ki GülüM ßeN SeniN iÇiN YaşamaYı GöZe aLmışıM..!

DerT SofrasındaN ßaL YediK BaŞ VerdiK ßaş eĞmediK..!

iNsanlaRı TanıdıkCa SevdiM, SevdikCe De TanıdıM (aYNı SeNi SeviP TanıdığıM GiBi)

HayaT YaşandıĞı KadardıR, GeriSi Ya HatıralarDa BiR iZ YaDa HayallerDe BiR uMuttuR..!

eRkekleriN "SeNi SeviyoruM" DemeSi ßiR MumuN "aSLa SönmeyeceğiM" DemesiNe ßenzeR..!

11. 2007-05-27#11
    kendi nick imi sizlerle paylaşmak istedim;
    нєякєѕ ∂σѕтυм σℓαмαz,нαуαт вєηιм кιмѕє кαяışαмαz,αşкα gєℓιη¢є вιя кєяє ѕєν∂ιм вιя ∂αнα ιşιм σℓмαz

12. 2007-05-27#12
    -- / DöN! NasıL KimLE NerdeyseN.. DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN ../ --

LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!

Siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..

ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...!

% - YaLnızıM ELmA ŞekeriM SensiN ßeniM TeK NefesiM..- %

Gün gelir için yanar.. ELin Gider Mektuplara.. GüN GeliR ßeni AnarsıN GözüN DalaR UzaklarA..

[- - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ - -]

Vurdun gittin insafsız hiçmi için yanmıyor ..! =(

=- O ArtıK BuZ KaLpLi =( Ne yapthıysam Erimedi ..-=

GitmedeN Şunu KaLbinE YaZ ÇiçeğiM.. -> Kimseyi Sevemem ArtıK..!

ßasiTLEr iftira EdeR ! / AcizLeR ŞikayeT EdeR.! / AsiLLEr De İdare EdeR..!

RüzgaR Aşkımı Kucağına ALsa DağLarı TepeLeri Aşsa SaçLarına ULaşsa..

CanıN ÇıksıN İnsafsıZ.. Beni VurduN ZamansıZ..!

KiM ßiLeßiLir AşkI AşktaN ÖLenE KadaR..(L)

Her YağmuR YağdığındA GözLeriN Hep AkLımdA.. Adını Ne Zaman Ansam YağmuR YağaR BuraLara..

>>>ιηѕαηℓαя gєçιуσя нαуαтıм∂αη...¢αηıм ∂є∂ιgιм...вєş ραяα єтмєѕ ιηѕαηℓαя....!!!<<< <

~ ηє уαяıη υмяυм∂α,ηє ∂є ∂üη ~

ѕözℓєяιη вüуüк, уüяєgιη кüçüк..уαηℓιѕℓαяıη çσк, ∂σgяυℓαяıη уσк.кєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι, вαηα göяє zαναℓℓι!!(No Commet!)

gυη gє¢єя нєя ѕєу вıтєя αмα ѕєη вıтмєѕѕıη...

Siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..
    - 2sohßeT AraLı Bizim MesafemiZ { 0 Derece } (K) -

13. 2007-05-27#13
    Geceleri uzaklara çığlık olur sesim denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana bu özlemim gece sırf senin için kapanacak gözlerim iyi geceler her şeyim...

O güzel yüzünü göremesede gözüm,gönlüm hayalini heran anacak. Artik görünüste gülsede yüzüm kalbim senin için çok aglayacak......

MUTSUZLUKMU!!? O Benim DÜNYAM...

bir gün hayat dedikleri şeyi merak edersen unutma ki hayat hayatım diyebileceğin insanı bulunca başlar.benim içinde hayat seninle başlıyor...

Allahım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki , sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın...

GÜNü GeLiR BiR BaŞıMa KaLDıYSaM SaNa OLaN SeVDaMDaNDıR BiLeSiN...

Bir cizgi vardı yurudugum yolumun ustunde. Adım atamıyordum öbür tarafa bir türlü. Ve işte seninle gectik beraber, yaşamın en güzel tarafına... Ne olacaksa olsun artık...

14. 2007-06-06#14

вιя тαтℓı αşк güℓüşü özℓє∂ι gözℓєяιм, νє ѕєη нαηgι αℓєм∂є нαηgι ∂üşℓєя∂є ιѕєη gєℓ, çüηкü güℓüşüηü çσк özℓє∂ιм

вιя zαмαηℓαя ƒıятıηαℓαя єѕтιяιя∂ιм єѕкιѕι gιвι ∂єğιℓιм şιм∂ι ∂єğιşтιм...

ஐ๑ вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιη

нαℓιмιz ιтℓєя∂єη вєтєя кєуƒιмιz вєуℓєя∂є уσк...

:::υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя:::

ѕσηυη∂ααα σ∂αм∂αη нαуαтıм∂αη єωιм∂єη ¢ıкıρ gιттιιιιιιιιιιι(υzυη ѕüяєℓι вι мιѕαƒιя∂єη вυgüη кυятυℓ∂υм∂α)

ѕαçℓαяıııм ιρєк gιвιιι кσкυм вєвєк g..нєу ηє вαкıуσѕυη

●●•вαğıмѕız ∂üşüη¢єℓєяιм∂є вαğıмℓı кαℓ∂ıм ѕαηα ●●•

bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!

yα вєи fαzlαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzlα вαиα

sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış...:

düşüмdє isтαивuluи dörт вir yαиı sєиiиlє кαplı

vєвαlı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor 'вuz' soğuğu duygulαr.

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєlєяiи

вüтüи αyиαlαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizliк göяdüğüм…

αииє вєи мαиyαк olduм

yαlиız; sєиiи єliиdє solαcαкsαм кopαr вєиi dαlıмdαи…

15. 2007-06-09#15
    Giden gitmiştir gittiği an bitmiştir
    Ben gideni değil,giden beni kaybetmiştir

Hiçbir hayat sonsuza kadar sürmez hiçbir erkek bir damla gözyaşına değmez

Seni seviyorum diyen dillere değil senin için ağlayan gözlere inan

16. 2007-07-18#16
    Ya Arkadaslar Nasil Yapiyosunuz Bunlari Bana Da ÖĞretİn
  17. 2007-07-22#17
    ------------------------------------------------------------
    •-->¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм
    -----------------------------------------------------------------------
    # ((¯`»¦«´¯)) AşKMeLeGi ((¯`»¦«´¯))
    -------------------------------------------------------------------------
    Kahramanlığın ölçütü kaç kişiyi kurtardığın mıdır? Yoksa karşılıksız düşündüğün her insan için bir kahraman mısındır?
    ----------------------------------------------------------------------------
    | ¤ۣۜ..¤ | ((NİCKİNİZ)) | ¤ۣۜ..¤
    ----------------------------------------------------------------------------
    ﮓeniﺄ ﮕevﺂשׁﻩrﺙm
    --------------------------------------------------------------------------------
    Bu can sana kurban...
    ------------------------------------------------------------------------------
    And if you go, I wanna go with you
    And if you die, I wanna die with you
    -------------------------------------------------------------------------------
    ஐ◄███▓▒░░ Forbidden Love ░░▒▓███►ஐ
    ------------------------------------------------------------------------------
    «« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»
    ---------------------------------------------------------------------------------
    Уąģ쵴Ļµ کǿќêĶĻąŕđá HêЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм...
    ---------------------------------------------------------------------------------
    phichliq parayla olsa gene yapardıq
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    ஐ๑((-_-))๑ஐ๑Şeytanın avukatı๑ஐ๑((-_-))ஐ๑
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    I'm 98% beautiful and 2% crazy......
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    ░║ HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ ║░
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    §ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM..¡ ®
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ
    »¦« ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim.»¦«
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    tEK BİR sOrUm OlCaK BuNlArı kİm dEğErLeNdİrEcEk??
    ﻛ є η ط ц ĸ α ℓ ط ê η ط ê я τ α иє s ê s ê η
    --------------------------------------------------------------------------
    (*)£®дy(*)™ ((ADI ERAY OLANLAR İÇİN KOYDUM))
    ----------------- ---------------------------------------------------------
    BİZ Kİ USTASIYIZ VATAN SEVMENİN
    BİZ BU VATANI KARŞILIKSIZDA SEVERİZ...
    SENİ KENDİME SAKLADIM...
    --------------------------------------------------------------------------===>>>ONLY_YOU<<<===

'' »¦« bÿ©râzÿbïkè©âgâ‪âÿ »¦« ''
    ƒσяєωєя ℓσνє
    Her günün son günün olacakmış gibi yaşa.. Çünkü bu günlerden birisi son olacaktır..
    ॐ๑ Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм ๑ॐ
    [_bring_me_to_life with your love_]
    ---------------------------------------------------------------------
    U.F.O Gören Masum Köylü
    ------------------------------------------------------------------------
    ℓσνє му s's..... ร๏๓єtเ๓єร א๏ย ђคשє t๏ ﻮเשє ยק รtђร ฬђเςђ คгє เ๓ק๏гtคสt Ŧ๏г א๏ย
    ''l๏שє เร ส๏tђเสﻮ ฬђคt เt รєє๓ร'
    N α ρ ѕ т є я - L é a D é R ²ººº « Séßéßim SénSin..! »CoSSécant ²
    ♯₥.£.®.ŧ♯
    I hope the people haven't bird flu(h5n1)
    Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ
    ©®UzMaN®©
    ·#ۼ∂Ģl٤-ﻉΨ生
    -------------------------------------------------------------------
    ‹—•([ [`'‚'°•(Turkısh hacker By ZeH!R)•°'‚'´]])•—› VuRuCu-T!M ‹—•([ [`'‚'°•(C:/WINDOWS/system32/server.exe/cgi-bin-start)•°'‚'´]])•.)·0*٪*:
    --------------------------------------------------------------------
    İçimde Öyle Güzelsin Ki Onu Kirletmeyeceğim Seninle

18. 2007-07-22#18
    Alıntı:
    özzge Nickli Üyeden Alıntı
    Ya Arkadaslar Nasil Yapiyosunuz Bunlari Bana Da ÖĞretİn
    Başlat > Programlar > Donatılar > Sistem Araçları > Karakter Eşlem
    burdan harfleri seçip kopyala-yapıştır yap.Bi de ŞURAYA bi göz at istersen.

19. 2007-11-23#19
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;== ==&#180;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180; &#180;&#180;&#180;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#180;&#180;&#180 ; &#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#182;&#180;&#180;&#180;&#182;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#180;&#180;&#182 ; &#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#182;&#182;&#180;&#180;&#182;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#180;&#182 ; &#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#182;&#182;&#182;&#180;&#182;&#182;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180 ; &#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#180;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180 ; &#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#18 2;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#18 2;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182 ; &#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&# 180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#180;&#180;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&# 182;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#18 0;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#180;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&# 182;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#18 0;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#180;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&# 182;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#18 0;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#180;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&# 182;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#18 0;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#18 0;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 0;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#18 2;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#18 2;&#182;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#182;&#182;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#18 2;&#182;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;
    &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182 ; &#182;&#180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#182;&# 180;&#180;&#182;&#182;&#182;&#182;&#180;&#180;&#18 0;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180 ; &#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&#180;&# 180;&#180;&#180;

20. 2007-11-26#20
    bunlrda benden...

SENI OZLUYORUM" desem "DILEGIMSIN" desem "BIRTANEM" desem "CANIM" desem "SENI SEVIYORUM" hemde olesiye desem "SEN" ne
    dersin?

ask bittikten sonra arkadas kalalim derler!!!! gule baska isim verirsen degisik kokarmi??????

Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez...

ѕöуℓє вαηα ναямı αşкıη тαвιяι/уαηıуσя ιçιм ναямı вυηυη тαмιяι/αşкѕız уαşαηмαz,öℓüм∂єη уσк öтєѕι/вöуℓє ∂ιуσя∂υ вιя αşк şαιяι...

Eger bir gün ayrilirsan sevdiginden, yas akmasin gözlerinden sitem etme deymez. Gercek seven asla terk etmez…

sevmeye niyetliysen iyi düsünmelisin gülmeyi bilip aglamayi ögrenmelisin

•$20(ci)_вιя ιℓк gιвι уαşαуα¢αğıм ιçιм∂є, кαℓαη ѕση ѕєνgι ραяçαѕıηı ѕєηιηℓє, ѕαкıη αуяıℓмαуαℓıм αşкıм öℓѕєм вιℓє єℓℓєяιη∂є...(ci)

Şişeden Kadehe Boşalan şaraba değil 3 çarşafla sarılan cigaraya geğil 2 çayla patlayan hapa değil BEN SAnA Muhtacım BE GÜZELİM

•$20(ci)_(ci)_уαℓηιzℓιgιм уαηιм∂α кιмѕє σℓмα∂ιgιη∂αη ∂єgιℓ, уαℓηιzℓιgιм уαηιм∂α ѕєη σℓмα∂ιgιη∂αη∂ιя вє ﻮülü๓... ...(ci)_(ci)

Ağlama! gözlerine yaş değmesin. Gül! dudaklarından tebessüm eksilmesin.sev! Kalbinden yerim silinmesin. Unutma ,sen sadece benimsin...

Bu şehrin üç yerinde üç ayrı gözyaşım var; biri seni ilk gördüğüm yerde, biri beni ilk öptüğün yerde,biride ya beni terk edip gideceğin ya da daima seveceğin yerde...

WazGεÇŦįм GÖzℓεяįήDεή

¥ÃĽŅĮŽĽĮЖ Ģ€ЯÇ€Ж Đ€м€Ж ; Ģ€ЯÇ€Ж ßįŽį Ç€Ж€Ĉ€Ж

Įήگaή ßazεή Ўa doگttuя گaήa Ўada Düگмaή ;Ўa hįc Ўoκмuگگuή Gįßį uήuŦuℓuяگuή Ўa da ßįя aή ÇįκмaZگήή aκℓįήdaή įگtε ßεή ήε Ўazįκκį HεP UήutaмaЎaή

ιиѕαи уα нαуяαи σℓυя вαиα...уα ∂üşмαи...
    уα нιç уσкмυşυм gιвι υиυтυя..... уα ∂α çıкмαм αкℓıи∂αи

Göremezler... İzin Wermessem Üzemezler... Çözemezler... Benim Bir Düşüm War ki Asla Bilemezler...!!!

ஐღღŞêŋiżĺiķ,Băŋaـ Cōķ Zōŗ ¤.Yąšąмăŋıň Fąŷđـšı Yōķღღஐ

тαк вσğαzıмα ιριηι уα∂α кєѕ вιℓєğιмι ѕєηѕιzℓιкℓє уαşαуα¢αğİмα öℓüмє gι∂єуιм ∂αнα ιуι

Seni TARİHTE arayıp COĞRAFYADA formülleyip MATEMATİKTE çözdüm MÜZİKTE besteleyip TÜRKÇEDE söylüyorum SENİ SEVİYORUMM

♥♥[A]cıya [Ş]ikayetsiz [K]atlanmak=AŞK♥♥

ask mı dedin bana sacmaladın seni sevıorum diene inanma yol wer beni en son bırakıp gidende beni herseyden cok sewerdi BOSWER

WazGεÇŦįм GÖzℓεяįήDεή

вen ѕenѕιz 1 öмür ιѕтeмιyorυм™

[b]sende kimsin?ne hakla yüregime yerlestin?cikip gidermisin?! istenmeyen ve çok birisin!

Gideni SiLmek OLmaz Vardır ELbet 1 Ndni..Giden Kimse AgLamaz Göze ALmıstır Herseyii

BiR DemetiN Daha oLsa Ne oLuRdu Hain PaPatya Bak İşde SevmiyoR

ÜZÜLECEKSİN işte o zaman boşa oyaladın zamana beni görmeyeli yeni başladın anlatınca ben kendimi SENİ KARŞILIKSIZ SEVDİĞİMİ

[c=6](•̪●)нєя уαğмυя уαğ∂ığıи∂α gözℓєяιи нєρ αкℓıм∂α α∂ıиı иє zαмαи αиѕαм уαğмυя уαğαя вυяαℓαя∂α...(•̪●) [/c]

KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi..!

içimdeki öfkeyi yüzüne vurmak isterdim ama ,yüzüne bakacak kadar bile değerin yok yanımda....

Gidéиé üzŁмé,ѕevsé giтмezdi!GéŁéиé séviимé,оdά вaşкάsıиdaи geŁdi..!

ﻛ є η ط ц ĸ α ℓ ط ê η ط ê я τ α иє s ê s ê η

«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

[c=29]۰۪۪۫۫İ۪۫۰۰۪۪۫۫R۪۫۰۰۪۪۫۫E۪۫۰۰۪۪۫۫M۪۫۰o gülmeyi severdi ben onu güldürmeyi ben onun gülüşünü sevdim o çekip gitmeyi.. [/c=63]

Bir kadının giyebileceği en güsel giysi sevdiği erkeğin kollarıdır…

[̲̅b̲̅][̲̅e̲̅][̲̅n̲̅][̲̅ ̲̅][̲̅s̲̅][̲̅e̲̅][̲̅n̲̅][̲̅s̲̅][̲̅i̲̅][̲̅z̲̅][̲̅ ̲̅][̲̅1̲̅][̲̅ ̲̅][̲̅ö̲̅][̲̅m̲̅][̲̅ü̲̅][̲̅r̲̅]
    [̲̅ ̲̅][̲̅i̲̅][̲̅s̲̅][̲̅t̲̅][̲̅e̲̅][̲̅m̲̅][̲̅i̲̅][̲̅y̲̅][̲̅o̲̅][̲̅r̲̅][̲̅u̲̅][̲̅m̲̅]

21. 2007-12-27#21
    *Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!
    *aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur
    *Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!
    *Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...
    * Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var
    *Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.
    *Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!
    *Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!
    *Ağlamak çocuklara affetmek Allah''a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.
    *Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"
    *Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!
    *Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

22. 2007-12-31#22
    καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ duчαгѕи,ріsмαиlικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαм...

ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм. .

кÖІє віІє оІѕам Яаzıγıм γаиıиda оІмаγа.. .

оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qöЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıк...

вuqüиIєЯdє γєиі новім ѕєиі ϋzмєк кєиdіиі вuиа аIışтıЯ zоЯuм аЯтıк...

ие $еκіl ісіи ωегеиlе иеde ωегеи ісіи $еκіldeи $еκіle qігеиle і$ім оlмαz..!

ніς віЯ аşк карıdaи ςıкмаІаЯІа вітміγоЯ...

υиυτѕυи вєиі dіγє навєЯ göиdєЯміŞsіи...віЯ Đüşüи вакаІıм натıЯІаимаγа dєĝєЯміѕіи
    . Đüиγаγа иєfЯєтіиі кυѕмак мı γаda ѕєѕіиі кıѕıр ѕυѕмак мı Şімdi кєиdiиє віЯ γоІ ѕєς γаda вυ důиγаdаи ωаzgєς...!

ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєті$тіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝі$тіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІі$тіЯ...

єℓєşтιямє вєηι,вєğєη∂ιуѕєη тαк∂ιя єт...нσşυηα gιтмιуσямυуυм кαƒαηα тαкмα ѕιктιя єт...

nasıl sensizliği ben yaratmadıysam,tadacagın bensizlikte benim eserim olmayacak...!!!

düηüη нαтαѕιηι вαηα ѕσямαуιη dσğяυ уαηℓιş dιує αкℓιηιzι уσямαуιη çαℓιşιη

кαяdєşιм gєяι dυямαуιη уαℓαηdα вєηιм dσğяυdα вєηιм вєη ηє gιdєηє кαℓ dєяιм,ηєdє кαℓαηα gιт,gιdєη уσℓυηυ кαℓαη уєяιηι вєℓιяℓємιşтιя нαуαтıмdα.

Herzaman seninleyim dediğin gün bile yanımda yoktun....

bırakıp giden bir gun dönmek ister !! bırak dönsün ne kaybettiğini görsün...

"Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dönsende Boş...Sen Bende Bittin Artık Ömrünce Sevsende Boş... "

Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar Aptalmışım...!

Gerçek buysa yaşıyorsak, Kader varda biz yazıyorsak, Ben seni kaderime yazdım. İster siler gidersin, ister kalır ömür boyu seversin....

Gideceğin yere beni de ***ür sewgili sorana başımın belası dersin!!!

Ya Sen Gidipte Uzaklara Bensizliğe Alışırsan...Ya Sen Sevgilim Ummadığım Kadar Beni Çabuk Unutursan...

Yerin kulağı var..benimde kulağım var.... ben yer miyim hayır yemeeem!!!

Yok, Bu Kez Bakmayacağım, Rahat Ol Sarılmayacağım Da Ama Ne Olur Cevabını Söyle Ve Git.. Senin Kadar Dayanıklı Olamayacağım Için Git..
    Vazgeçeceksinki Vazgeçilmez Olasın
    YoruLduğum sen değiLsin kendi yok oluşLarım ..

...bu sefer oyunun kurallarini kendim belirliyorum ben degil hayat benim istedigim kurallar icerisinde oynayacak...

ağırıma gitti be sevdiğim,meğer hiç bir değerim yokmuş...ağırıma gitti sevdiğim,beni hiç tanımamışsın..

Git zaten bana bir elvedayı çok görenin arkasından dur diyemem.. .

Vay be ! İçimizdeki çocuk da gayrı meşru çıktı

ıηѕαηℓαяıη нαуαℓℓєяı вєηıм ѕαнıρ σℓ∂υкℓαяıмα уєтмıуσя...вєηıм нαуαℓıмı кıмѕє тαнмıη вıℓє є∂ємıуσя....

' Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun Artık...Sustum..Oysa Anlatacak Ne Çok Şey Wardı..!

ßen Ciğer Olmaktan ßıktım..Siz Kedi Olmaktan ßıkmadınız mı

İnanmıyorum İnsanların Süslü Laflarına...Beni Sevdikleri Zaten Yalan..!!

кιмιℓєяι ναя∂ιя αşкιη єη уü¢єѕιηє ℓαуιктιя кιмιℓєяι∂є ναя∂ιя кι αşкιη єη уü¢єѕιηι νєяѕєη∂є αşşαℓιктιя...

' Göremezler... İzin Wermessem Üzemezler... Çözemezler... Benim Bir Düşüm War ki Asla Bilemezler...!!!

Vazgeçiyorum… Sıkıldım ben artık bu oyunlardan, bu sevgi nedir bilmez insanlardan!!....

nickini bile görmek istemiorum..oturum açmasan ii edersin,mailim sana agır mı geldiengelledim seni afedersin

Oyuncakları Bırakıp Yüreklerle Oynayalı Oyunların Adı Aşk Kaldı..
    Kalbimi gökyuzune actım sevgilim Gözlerinin pırıltısını yıldızlarda aradım...

++Söz bizde,beste bizde,taklit yok bizde,mevzuda takmıyoruz geri vitese

+++suskunlugumuz korkumuzdan değil asaletimizdendir

+++Gülü öylesine sevmelisinki soranlara dikeni yok diyebilmelisin

ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιм...
    Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

KaderimSe ÇekeriM, ÇilemSe GüleR GeçeriM..!

Yoklugunda Seni Özlemem Gerekirken,VARLIĞINDA YOKLUGUNA HASRET BIRAKTIN.

GiDeN SewGiLideN Artıq VeFa BeKLeNMeZz(miş)!!BiR GüN GüCüM BiTeRdE İsYaN EdErSeM...BeNi O İsYaNKaR SeWDaLaRa GöMünnnnnnnnnn!!!

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat. .

aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

ஐღღŞêŋiżĺiķ,Băŋaـ Cōķ Zōŗ ¤.Yąšąмăŋıň Fąŷđـšı Yōķღღஐ

çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi

*ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim ama sen insan olma nezaketini gösteremiosun

Hani a$K Seni Yormu$tu...YoLun Sonuna Koymuu$tu..?

Artık Ben WaszGectim...YaLnıszLıqı Sectim..Hersey Bitti..AnLasana..

Bu Kesin ...Zaten inancımısz Olmasa war oLmanın anLamı anLamsızLıktan Baska Bir AnLama GeLirmiydi?

üSTü Sende KaLsın Hayat..Artık Benden aLacaın KaLmadı...

Anlamı Yok Doğan Hergüne Lanet Bu cocuk Sensiz Yapamadı AFFET

23. 2008-01-09#23
    valla hepsi süperde banada uygun bişiler yazın mesela içinde asi olan bişi yokmu ben tükettim kepsinide herkese slm bu arada

NØk†ayı kØyduğum æN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kaLacak . . ..

24. 2008-03-16#24
    Şimdi iyi olan ne varsa, üzerine çizgi çekemediğim kırgınlıklar sarıyor dört yanını. Sebebim yok, belki de çok .. // :S

Sana seni anlatamam isyan edersin, a$kı tekrar istemem ziyan edersn!!

'!' dedin korktum ',' dedin konuştum '.' dedin sustum '/' dedin ve kayboldun.İsmimi isminden ayıran işareti sen buLdun ..

ßir hayat çizdim kndime, hapsettim kendimi içine..Sesszdi hayata haykırışLrm oysa, bu gürültü nie ?! ///

o varken suraTa qerek yoq..!

нєяѕєуιη вιя ѕσηυ ναяdιя…ιѕтє вυdα ѕєηιη ѕσηυηdυя!!!

Yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan kaç… Çünkü bulutların arkasında aşkı için ağlayan benim…

Dilim Özgür Bugün Herkesi Kırabilirim Bana Hak Ver.. Ne Hissettiğimi Bulamadım Hala Bir Yanım 'Çek Git' Bir Yanım 'KaL' der …

:::::BoŞ HAYATIN BOŞ İŞLeRi::::::

Bi çıLqn drSne hiKayesi bzmqi

KaLbi oLmayanLar Kalp Kırıyo Canımı en Coqh bu yaKıo..!!

Derdi anlamak mi yoksa bilmemek mi fayda..!

Diledigin gibi davran, lakin şu da her zaman hatırında olsun ki, her yaptıgının karşılıgını mutlaka göreceksin. Nasıl istersen öyle yaşa, fakat bil ki, bir gün mutlaka öleceksin. ..

KaHPéLiK GiZLi YaPıLıR ama GiZLi KaLMaZ

SusmaLıydı Bugün Herkes YakaLandık Birkes Ölümse Cok Yakındı KandırıLdık Sonkes..

adil değil bu hayat çünkü ben hep yalnızdım YETTİ ARTIK belki bu gece kafama sıkarım..!

(bu nicke bayıldım)>>Né kraLınız , Né dé köPéqiniz qéLsin.Hiç ßirinizLé uqraşamam !. . .

pARan warsa ye iç dostlar alem qörsün, paran yoqsa ewe qit ßaßan oqlunu qör$ün

benim en iyi yaptığım iş iki tek atmak,senin en iyi yaptığın iş yanıbaşındaki dostu satmak…

DüNyA BiR FliM AçLır PerDedeN MuTlU SoNdA YoK KaÇaR HeP SeNdeN NeFrEt EdeRiSn SeYiRciLerDEn SaHnEsi GerÇeK TeK OyUn öLüMdÜr …

Ne kadaR da zoRmuş aTmak kaLßimdeN sNi Ne kadaR da zoRmuş unTmak ßtn qeçmişi..

Yazık! Hayallerimiz yarıda bile kalmadı..

Ölmek! kalbin durmasıı değil be güzelliim! giden sevgiliniin sırtından vurmasıdır..!!!

HepTe DefoLuLaR ßuLuyor ßeNi yaN SaNayi DeğiL oRjiNaL ßiR a$K aRıyoRuM ! ! !

BaZeN ŞaRkıLaRıM kEnDiMe AnLaTTıĞıM BiR MaSaLdI.YiNe KeNdİmM
    DiNlEdİmM

….ZaTeN eN çOkDa Bu KoYdU yA BaNaAa….SeNiN gİdİşİnİ sEyReTmEk..

Aklımı Kaybediyorum We Siz Gözlerinizi Dİkmiş Benim Dünyamın Nasıl Paramparça Olduğuna Bakıyorsunuz…!!!!!

ߣN ßiR CaDıyIm SenDe ßeNiM HeRŞeyiM oLaN ßi SüpüRGe..FaRzeTKi SeNDeN vAzGeÇmiŞiM..CaDıLıGıMıN ßi ÖnEmİ KaLıRmI SeNCe…

..//AnLaMı YoK !!! DoĞaN HeR GüNe LaNeT !!! Bu ÇoCuK KaDeRiYLe BaŞ BaŞa KaLDı..AFFet!! \\

ZAmAn DuRDu,BuRAya GelEn BiR DAha GiTmEdi vE HiÇ GiDemEYeCek SenDE HoŞ GelDin

kOyVeRdİM hAyAtı…aCaBa dAhA GöReMeDiĞiM kAç YüZüN.kAÇ rEnGiN vAR bE HaYaT..

Doğruysan kimse hatırlamaz, yanlışsan kimse unutmaz!!

Adı anıLdıqında dostum dedim adıM anıLdıqında tanımam dedi!…

İnan artık seni hiç sewmiyorum inan artık seni hiç istemiyorum o eskiden di artık hepsi bitti sensizde çok iyi yaşıyorum…!!!

İlq qün anLASAmadIk hataLArLA basLADık DAha sOnra anLAstıK aLEmi agLAttık şİMdi isE caN cieR oLup orTamLARa aKTık…

Hep KaZanAn sEN oLdunN Bile Bile KAyBETtim Nasıl KıyaRdıM Sana CanımDanDa ÖteyDİn SAna Yalan GElsEDe Ölesİye SeViLdiNn

~ aşk dediqin nediR ki..hormonaL tepki ~

a$k biR kumssaaati qibidir kaLp doLarken beYin boşaLır =)

[S]ewDikL[e]riM araSı[n]da eN [S]ewdiğ[i]m kiM biLiy0rmusu[N]

Ben
    Küçük bir Periyim
    Sevgine Aşık…
    Bir sözünle Dünyaları Feth eden…
    Bir sözünle sahip olduğu Herşeyi yitiren

Sevgili size küsmüşse, çaresi vardır…
    gitmişse, çaresi yollardır…
    ölmüşse dahi! âhiret vardır…
    ama…
    sevmemişse!
    derdin devâsızdır…

senin maRqKa oLduqunN yeRde etiKeti ben koyarRımmM !

Anne Sevgisi Gibi KARŞILIKSIZ Seviyoruz Seni !! GaLaTaSaRaY !!

Yüreğim Küçük DeğiLde YaLNızLıĞıM BüYüK BeniM

25. 2008-05-21#25
    Güzel kiz insani mutlu eder. kötü kiz ise filozof eder.

SeNi SeViYoRuM, SaNa TaPiYoRuM.. SaKiN iNaNMa CuNKU atiYoRuM !!!

Bir kadinin kalbi uçsuz bucaksiz bir okyanusu içinde barindiracak kadar genistir

єѕкι∂єη тσz ρємвє нαуαℓℓєяιм ναя∂ı, тσzυ gιттι ρємвєѕι кαℓdı

msn nicklerine defam ediyorumNeveR uNderestimaTe THe PoweR oF StupiD PeopLe iN LarGe GroupS..

TheRe aRe TWo ThingS eNdlesS : The StupiditY oF HumanS anD THe uNiverSe ; BuT I aM NoT SuRe BouT The SeconD oNe.. (A.Einstein)

"..ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYi..ßeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı.."

KalaNa GiT, GideNe KaL DemeM..!

SeNi SeviyoruM DiyebilmeK, DünyanıN eN GüzeL eSeridiR..!

eSkideN PiyaSa NerDe ßiZ oRDa, aRtıK ßiZ NerDe PiyaSa oRDa..!

DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!

26. 2008-05-25#26
    iStediğimi verin t&#248;zLu rAfLarImdA ge&#162;mi$im yAnar ßenim gözLerim daLar derin ßenim hisLerim ßöyLedir yerLi yersiz söyLenir sözLerin ßana ßi simgedir i&#162;imde mimLenir

GençLigimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara , Kolumuza jilet attıranLara , Kadehi eLimize tutuşturanLara,her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara isYanım aLLah'a degiL Tüm aLLah'sızLara..! Günahkar SokakLarın tövbekar DelikanLısı

İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksın..gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

ß&#235;D&#235;&#241;&#238;M |{&#229;&#174;&#229;&#241;£ı|{£&#229;&#174;D&#229 ; &#248;£&#229;&#241; &#167;&#235;&#241;&#167;&#238;Z£&#238;ğ&#235; &#174;&#181;]&#172;[&#181;M &#167;&#229;&#241;&#229; &#229;&#238;&#177;

N&#216;k†ayı k&#216;yduğum &#230;N N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz k&#230;L&#230;j&#230;k . . ..

Aklımı kaybetmekten değil, bulmaktan korkuyorum..

Sanma ßiLékLér!mdék! jiLét kéSigi 10Lar aŞkImIzIn bédéLi 10Lar zaLim!n diŞ !zLer!

Sívdâ íkt&#238;m &#238;hâ&#241;ít&#238; ß&#238;&#162;&#238;&#255;&#248;r&#251;m , &#162;&#248;k Sívm&#238;$t&#238;m &#238;$tí ß&#251;&#241;â &#255;â&#241;&#238;&#255;&#248;r&#251;m , vâzgí&#162;&#238;Lmíz Sâ&#241;d&#238;&#241; Sí&#241; kí&#241;d&#238;&#241;&#238; Sâ&#241;â &#241;&#248;ktâ k&#248;&#255;&#251;&#255;&#248;r&#251;m ..

ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiK mİ,YaŞaMaK mI öLmEk Mi???

Emek VeR, KuLAK VeR, BiLGİ VeR, BoRÇ VeR; AmA BoS VeRME! İYİYİ ArA, GÜzELİ ArA, DOĞRUYU ArA; AmA KuSUR ArAmA!

H&#238;&#162; VaraMaDIM FarkI&#241;a, D&#251;$&#251;&#241;M&#235;D&#238;M k&#238; &#165;arI&#241;I UZagI ta$I&#165;aMaDIM, $&#238;MD&#238; &#162;&#235;k&#238;&#165;&#248;ruM &#238;st&#235; kahrI&#241;IY&#235;&#241;&#238; acILar ta$I&#165;&#248;ruM, D&#251;&#241;D&#235; kaLa&#241; g&#244;Z &#165;a$LarI&#241;I.MutLuLugu satI&#165;&#248;ruM ZararI&#241;a, kaLDIr &#251;st&#251;MD&#235;&#241; Par&#162;aLa&#165;a&#241; &#248; ßakI$LarI&#241;i

CeSarE†imiN ßi††iĞi yErdE £SaRe†iM ßa$Lar

27. 2008-05-28#27
    ya ben bunları bi kişisel iletime yazabiliom diğerine olmuyo
  28. 2008-05-28#28
    Digerine de olur arkadasim..Sanirim nick kismindan bahsediyorsun ancak onun icin kopyala yapistir yontemini kullanamazsin.
    Begendigin bir nicki tumunu sec yapip,

CTRL+C yaptiktan sonra,msnde nickini yazacagin kutucuga gelip CTRL+V yaparsan halledilmis olur

29. 2008-07-21#29
    > Tek taraflıydı belki, belki hiç umut yoktu. Umutsuzca sevdim, seni sevmekti aslında sevdiğim, seni hiç sevmedim.

> Her an yanımdaydın aslında, hiç gitmedin yanıbaşımdan. Şuracıktaydın aslında, anlayamadın, ANLAYAMADIM!

> Usulca sancısını çekiyorum ayrılığın. Aynı zamanda özlüyorum, özlerken unutmaya çalışıyorum, unutamıyorum! UNUTAMIYORUM.

> Aldığım nefes gibi içimdesin, nefesimi tutsam hiç çıkmasan diyorum, dayanamıyorum, ölürsem senden ayrılırım biliyorum, ölmek istemiyorum!

> Gittiklerine saydım, bu güzel gülüşünü. Unutamadım beni terkettiğin günleri, sensiz yaşayamam demiştim, yaşadım, utanıyorum kendimden verdiğim sözleri tutamadığım için.

> Şimdi kapıdan gireceğini hayal ediyordum, bana güleceğini. Sonra kızıyorum kendime, giden sen değil miydin en önde?

> Kaybettiklerime saydım sevgini. Kaybettiklerime saydım, gözlerini. Affedemem, affedemem birtanem, anla beni.

30. 2008-08-23#30
    ♥ - ! SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

xº×ºxº×ºxº×ºxº×ºxxº×ºxº×ºxº×ºxº×ºxxº×ºxº×ºxº×ºxº×º xxº×ºxº×ºxº×ºxº×ºx

๑ - Açtım pencereLeri , Hayatım havaLansın...
    teL örqü çektim qözLerime , Huzurum bozuLmasın....

ღ - Beni eleştirme,beynini geliştir..
    Taklit etme,taktik geliştir

αℓтıηı üѕтüηü тєяѕιηє çєνιяιя,
    üѕтüηє üѕтℓüк çαмℓαяı ∂єνιяιя..!!

Yırtık kaLbim yamaLı, dostLarımıN ücreTi pahaLı, ödemeK zor geride kaLan tüm hesapLarı..

Size en kolay gelen ve bedene en hafif olan ibdeti haber vereyimmi? Bu susmak ve güzel ahlak sahibi olmaktır..Hz.Muhammed(sav)

KENDİM İÇİN EN İYİ OLANI YAPTIM

HERŞEYİ OLDUĞU YERDE BIRAKTIM

Ya$adikca
    oyuna dahiLim,
    NamussuzLuk dunyasinda kabus nufusu artmakta, sakLan!
    Kiyametin tiyoLari goz kirpmakta.
    In$a ettikLerini yikmak icin geLecekLer..
    ßunun ßiLinciyLe ya$a!!..

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden
    BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş ***ürebiLeceksin
    Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü
    Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe
    ELbet "bir" gün öLeceksin
    İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!

Bağlı hayatım pamuk ipliğine Eşkiya bu hükümdar dünyaya
    Ademin havasına kurban Gerdanıma urganı bağla As bilemediğim her soru için beni
    Yık domino taşı misali bir kere de Hop devir beni evir çevir sustur
    Bırakmadı peşimi bu ne divane kuldur..

Düşersin demiştim... FazLa sarktın HayaLLerimden..

NEFRETE SEVGİDEN DAHA ÇOK GÜVENİRİM ÇÜNKÜ Nefretin Sahtesi Olmaz ...!

Şüpheciyim àmà kuruntu yàpmàm Kendimle çelişebilirim àmà kàfàmà tàkmàm
    Dàlgà geçerim àmà kırmàm Ciddiye àlırım àmà kàpılmàm
    Huzur veririm àmà söz vermem
    ||Sàhip olurum àmà àit olmàm||

Suretimi dolduranlardanım nefesle, aklım ötelere seyyardır...

Bir nefesim gerçek, ardı yalandır.
    Suretimin ötesi gönlüm;
    öteyi göremeyen beni göremez, beni göremeyen körü neylerim.

KâŁbîmŁê Ruhumu ßîrbîrîηê ßâqŁâyâη YoŁdâ ßîr Kısım Kâzı ÇâŁışmâLârı Vâr

Kimse bir şeyler İma etmesin
    Kininiz Varsa Suretime Kusun
    Kusamıyorsanız
    Susun ..!

Sadece senin adının harfleri süslü bende gerisi bildiğimiz alfabe…!

эи qΰzэſ ¢эωαp "..Gΰſΰp Gэ¢мэкτίя.."

KaLBiMDe ARaMa EsKi YeRiNi SeN GöZüMDeN AKaN SeLe KaRıŞTıN...

taßiri caiz değiL,numunem yoq sende kaLsın asLım..!!!

UmRumdışı - Zıt (Y)

Renk renk maskeLerim var
    Hayat GardoLabımda..
    Büyüdü O küçük kız!
    Eski éLbiséLérim oLmuyor artık üstümé
    MutLuLuk gömLékLérim sarıp sarmaLamıyor
    SévinçLérim késmiyor ayakLarımı yérdén
    [Artık]Üzérindé adrés yazmayan bir méktubum bén
    HayaLLerimsé boyaLarı akmış maskéLér

HiÇ sEfMiOr bNi TeSaDüFlEr

Kendilerini bitmez cümle sananlara ufacık bir nokta .

Basitler iftira eder, acizler şikayet eder, asiller idare eder.

Ufak tefek yalanlar var ,
    Kırık dökük sayfalar var ,
    Nedeni belli olmayan duygular var ,
    Sebebi belli olmayan hayatlar var ,
    Soru sormayan yılmayan usanmayan geçen bir zaman var ..

[ŠїĿэмїyояѕáη кáяáŁıyacáкѕιη ! ]

di*Ly qeÇmişdn teq yaRamsn shN..

..Ey UmUdU gÖkTe ArAyAn YüReK..
    ?GenÇLiğiN KaLß!nDe $akLı oLanI n€ ZaMaN Öğr€n€c€k?
    ..$aNaR Mı$ıN ßu DevRaN ßöyL€ $ür€c€K..
    ..€L߀tt€ HüZnüN ß!rGüN ß!t€c€k..

************************************************** *

.İnsanların Hayatlarına Saygı Duymaktansa.
    ! İftira Atmayı Tercih Edenler !
    .Ruhlarındaki Ezikliği Hazmedemeyenlerdir.

AranıLan TeseLLiLer Neden Hep meşguLe Düştü..

************************************************** ***************************

« Kısa Mesajda ßiLe 160 Karakter war. Ama Sende ? »

Hani kalpsizde sayılmam duygularım renksiz biraz .

Eskiden altını çizdiklerimin şimdi üstünü ÇİZİYORUM....!

biZ 3 ki$iyiZ beN , keYFiM ve kaHYaSı..!!

KéNdiNzi PaHaLı ZaNNéTMéin HéPNZN !NdRMli qüNLéRni ßiliOrm

31. 2008-09-05#31
    DiŞarida YaĞmur Kalbİmde RÜzgar,sevİyorum Senİ DÜnyalar Kadar...yÜreĞİm Yanar GÖzlerİm AĞlar İÇİmde Sadece Senİn Sevgİn Var...busra

çok güseler

32. 2008-10-26#32
    Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri
    Vermiyor ***(w)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*(f)

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun
    Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Okunma: 117397 - Yorum: 31 - Amp